Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • „ KOBIECO CZY PROFESJONALNIE?" warsztaty dla kobiet

  2011-01-13

  „ KOBIECO CZY PROFESJONALNIE?" warsztaty dla kobiet

  Zapraszam wszystkie panie na warsztaty pt. „ KOBIECO CZY PROFESJONALNIE?", na których będzie można skorzystać z porad stylisty i poznać tajniki kreowania własnego wizerunku.

  skomentuj

 • Średzkie Starostwo gospodarzem konwentu powiatów

  2011-01-12

  Średzkie Starostwo gospodarzem konwentu powiatów

  We wtorek 11 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej odbył się Konwent Powiatów Dolnego Śląska. Na pierwsze po wyborach samorządowych spotkaniu starostów zaproszono wojewodę dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupę.

  skomentuj

 • Rusza cykl bezpłatnych szkoleń w Starostwie Powiatowym

  2011-01-12

  Rusza cykl bezpłatnych szkoleń w Starostwie Powiatowym

  Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej w związku z ustaleniem harmonogramu szkoleń na rok 2011 oraz w celu rozpoznania potrzeb szkoleniowych, zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców do proponowania tematyki szkoleń, z których w najbliższym czasie będą...

  skomentuj

 • „Najbardziej Usportowiona Gmina” - tytuł dla gminy Miękinia

  2011-01-11

  „Najbardziej Usportowiona Gmina” - tytuł dla gminy Miękinia

  Gmina Miękinia zdobyła tytuł „Najbardziej Usportowionej Gminy”. 5 stycznia w hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu rozstrzygnięty został plebiscyt „Słowa Sportowego” i Polskiego Komitetu Olimpijskiego, na najpopularniejszych sportowców, trenerów,...

  skomentuj

 • Samochód w rowie

  2011-01-11

  Samochód w rowie

  Twierdził, że nie kierował samochodem. Jednakże nie potrafił podać danych kierowcy, który rzekomo uciekł z miejsca zdarzenia, gdyż "wystraszył się, że wjechał do rowu".

  liczba komentarzy 1

 • XIX Finał WOŚP w Miękini – podsumowanie

  2011-01-11

  XIX Finał WOŚP w Miękini – podsumowanie

  XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miękini już za nami. Tym razem udało się uzbierać 7 571,71 zł. Kilkaset osób o „wielkich sercach" bawiło się i wspierało akcję w Sali Widowiskowo –Sportowej, gdzie mieścił się Sztab Orkiestry.

  skomentuj

 • Kolejny złodziej zatrzymany

  2011-01-11

  Kolejny złodziej zatrzymany

  Policjanci z Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej zatrzymali 16-letniego sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. Nieletni odpowie teraz za swój czyn przed sądem dla nieletnich.

  skomentuj

 • Wybrano najlepszych dzielnicowych 2010 roku

  2011-01-10

  Wybrano najlepszych dzielnicowych 2010 roku

  5 stycznia 2011 r. o godzinie 13:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyła się odprawa roczna, która stanowiła podsumowanie wyników pracy uzyskanych przez funkcjonariuszy powiatu średzkiego w 2010 roku. W tym dniu miało też miejsce uroczyste...

  skomentuj

 • Mieszkańcy gminy Malczyce bawili się i pomagali

  2011-01-10

  Mieszkańcy gminy Malczyce bawili się i pomagali

  6 572,64 zł na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi zebrali harcerze i wolontariusze wraz z druhną Ulą Żerdzińską w gminie Malczyce.

  liczba komentarzy 2

REKLAMA