Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Okradł swojego pracodawcę

  2012-06-12 Środa Śląska

  Okradł swojego pracodawcę

  Średzcy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, któremu udowodnili popełnienie kilkudziesięciu kradzieży. Mężczyzna wynosił z zakładu, w którym pracował, podzespoły elektryczne, a następnie sprzedawał za pośrednictwem Internetu. Grozi mu kara do 5 lat...

  skomentuj

 • Ukradł, bo miał okazję

  2012-05-31 Środa Śląska

  Ukradł, bo miał okazję

  Średzcy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca. Środy Śląskiej, podejrzanego o kradzież saszetki wraz z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę właściciela oraz fakt, że pokrzywdzony zostawił otwarty samochód, ze schowka pojazdu zabrał...

  skomentuj

 • "Bezpieczna Piątka" - akcja policji na drodze nr 5

  2012-05-30 Środa Śląska

  "Bezpieczna Piątka" - akcja policji na drodze nr 5

  Nie stosowanie się do ograniczeń prędkości stanowi jedną z podstawowych przyczyn wielu wypadków drogowych, często ze skutkiem śmiertelnym. Aby przeciwdziałać temu zjawisku Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej realizuje działania pn. "Bezpieczna Piątka".

  skomentuj

 • Zatrzymani na gorącym uczynku

  2012-05-28 Środa Śląska

  Zatrzymani na gorącym uczynku

  Średzcy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 27 do 49 lat, podejrzanych o kradzieże elementów ogrodzenia. Sprawcy zostali ujęci przez pokrzywdzonego na jednej z ulic miasta, kiedy uciekali ze skradzionym łupem. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży.

  skomentuj

 • 3 samobójstwa w 4 dni

  2012-05-28 Środa Śląska

  3 samobójstwa w 4 dni

  Seria trzech samobójstw w ciągu czterech dni wstrząsnęła powiatem średzkim w połowie maja br. O tragicznym wydarzeniu na trasie kolejowej pomiędzy Lipnicą i Chomiążą pisaliśmy już 13 maja. Do dwóch następnych doszło trzy dni później w gminie Udanin i Środzie...

  skomentuj

 • Egzamin dla miłośników dwóch kółek

  2012-05-25 Środa Śląska

  Egzamin dla miłośników dwóch kółek

  W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej odbyły się egzaminy na kartę rowerową i motorowerową. Przez cztery dni uczniowie zmagali się z testami wiedzy oraz zadaniami praktycznymi w postaci jazdy na rowerze i motorowerze.

  skomentuj

 • Ukradł portfel znajomemu, z którym pił alkohol

  2012-05-23 Środa Śląska

  Ukradł portfel znajomemu, z którym pił alkohol

  Średzcy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gm. Środa Śląska, podejrzanego o kradzież portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna będąc u swojego znajomego, wykorzystał fakt, iż ten zasnął, a następnie zabrał mu portfel, w którym znajdowało...

  skomentuj

 • Poszukiwany mieszkaniec powiatu ze sfałszowanym prawem jazdy w bucie

  2012-05-19

  Poszukiwany mieszkaniec powiatu ze sfałszowanym prawem jazdy w bucie

  Podczas kontroli paszportowej na wrocławskim lotnisku funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali mieszkańca powiatu średzkiego, który poszukiwany był listem gończym w związku z kradzieżami.

  liczba komentarzy 1

 • Strażackie święto

  2012-05-17 Środa Śląska

  Strażackie święto

  W niedzielę 13 maja w Środzie Śląskiej odbyły się uroczystości na cześć jednej z najdzielniejszych służb mundurowych. Dzień Strażaka uczczono w centrum miasta przy udziale mieszkańców powiatu, przyjaciół i miłośników ochotniczej i zawodowej straży pożarnej.

  skomentuj

 • Rusza proces o pobicie dziennikarza ze Środy Śląskiej

  2012-05-13

  Rusza proces o pobicie dziennikarza ze Środy Śląskiej

  W poniedziałek (14 maja) w sądzie w Środzie Śląskiej odbędzie się rozprawa o pobicie dziennikarza naszego portalu przez innego reportera z lokalnej gazety średzkiej. Do incydentu doszło w domu kultury.

  liczba komentarzy 4

 • Zmarła kobieta potrącona przez pociąg

  2012-05-13 Środa Śląska

  Zmarła kobieta potrącona przez pociąg

  Dzisiaj o godzinie 7:45 na szlaku klejowym Środa Śląska – Malczyce doszło do potrącenia kobiety przez pociąg osobowy.

  liczba komentarzy 1

 • Rowerowy tydzień

  2012-05-11 Środa Śląska

  Rowerowy tydzień

  Przyszły tydzień w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej będzie należał do miłośników jednośladów. W dniach 14-17 maja odbywać się będą egzaminy na kartę rowerową i motorowerową. Będzie to również okazja do oznakowania swojego roweru.

  skomentuj

REKLAMA