Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Nie dewastujcie wiat

  2012-11-23 Malczyce

  Nie dewastujcie wiat

  W ramach zaplanowanych inwestycji na rok 2012 w gminie Malczyce wymieniono pięć wiat przystankowych. Pieniądze pochodzą z budżetu gminy.

  liczba komentarzy 5

 • Budżet województwa na 2013 rok

  2012-11-22 Dolny Śląsk

  Budżet województwa na 2013 rok

  75 mln zł na budowę mostu na Odrze w Brzegu Dolnym, 49 mln zł na zakończenie budowy drogi z Żernik Wrocławskich do Siechnic, 7,5 mln zł na utworzenie Centrum Geriatrii na terenie szpitala im. Falkiewicza we Wrocławiu czy 22 mln zł na modernizację i wyposażenie...

  liczba komentarzy 2

 • Schetynówka do Juszczyna

  2012-11-22 Juszczyn

  Schetynówka do Juszczyna

  Jest szansa na przebudowę drogi gminnej w okolicach Juszczyna. Ma tam zostać położona nowa nawierzchnia oraz chodnik. Ograniczenie prędkości na wyremontowanym odcinku ma obowiązywać do 40 km na godzinę.

  skomentuj

 • Przekazano nową drogę w Mazurowicach

  2012-10-11 Mazurowice

  Przekazano nową drogę w Mazurowicach

  Na początku października do użytku przekazano drogę dojazdową do gruntów rolnych w Mazurowicach. Jej nawierzchnia jest z betonu asfaltowego. Oprócz tego wzmocniono wjazdy na posesje i przedłużono odwodnienie drogi.

  liczba komentarzy 3

 • Seminarium o kanalizacji i dotacjach z Unii

  2012-10-08 Środa Śląska

  Seminarium o kanalizacji i dotacjach z Unii

  O monitorowaniu sieci kanalizacyjnych, gospodarce ściekowej i normach europejskich będą dyskutować specjaliści na czwartym Ogólnopolskim Seminarium Samorządowców i Eksploratorów w Środzie Śląskiej.

  skomentuj

 • Volkswagen do akcji ratunkowych

  2012-10-08 Lutynia

  Volkswagen do akcji ratunkowych

  Strażacy z Lutyni mają nowy wóz strażacki. Volkswagen transporter służy do przewozu ludzi, motopompy oraz transportu łodzi ratowniczej podczas powodzi.

  liczba komentarzy 6

REKLAMA