Express-Miejski.pl

Wiemy, kto przez najbliższe pięć lat będzie wójtem gminy Udanin

Kandydaci na wójta gminy Udanin fot.: em

Druga tura wyborów samorządowych za nami. O fotel wójta ubiegały się dwie osoby: Teresa Olkiewicz oraz Wojciech Płaziuk.

Nieoficjalnie wiadomo, że stanowisko wójta gminy obejmie dotychczasowy radny - Wojciech Płaziuk, który uzyskał 1332 głosy. Teresa Olkiewicz otrzymała 1229 głosy poparcia. 

Głosowanie zakończyło się o godzinie 21.

em

43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wiemy, kto przez najbliższe pięć lat będzie wójtem gminy Udanin

    2018-11-04 23:07:17

    gość: ~EwaB

    Gratuluje wreszcie zmiana

  • 2018-11-04 23:16:27

    gość: ~BB

    Brawo My !

  • 2018-11-04 23:39:49

    gość: ~Adam

    Wszedłem na info24 A tam ciiiisza. Co za informacyjny portal.

  • 2018-11-04 23:49:32

    gość: ~BB

    @~Adam
    no mówili, że są obiektywni...hmmmm to jest właśnie ta chwila, która mówi wszystko i nie trzeba za wile mówić :)

  • 2018-11-05 00:03:11

    gość: ~hehehe

    @~BB
    pan z info24 nie ma czasu pisać bo straszy Wojtka na jego portalu kww

  • 2018-11-05 00:16:59

    gość: ~BB

    @~hehehe
    a cały czas przeciwnicy Wojtka mówili, że honor najważniejszy. Właśnie zapominają o tych wartościach. To jest demokracja, trzeba się pogodzić z wynikiem. Demos Kratos.

  • 2018-11-05 00:30:06

    gość: ~Adam

    @~BB O mój Boże.Straszy A nie pamięta, bo za młody,że 12 lat temu Krzyszczuk wprowadził 90% radnych do Rady, a nawet przewodniczącego, a sam odpadł. Radni tak współpracowali z wójtową,że nawet ci,których wcześniej nie chciała kandydowali z jej listu 4 lata później.Tato mu opowie...

  • 2018-11-05 00:42:22

    gość: ~BB

    @~Adam
    Wiecie co jest ''najśmieszniejsze''w tym wszystkim, że to są osoby, które tak pisały na PiS, tacy przeciwnicy a teraz zachowują się gorzej niż pisowcy! Podważają, negują , doszukują się i co najgorsze mówią o sobie że są Demokratami, którzy szanują zasady demokracji i konstytucji hahaha

  • 2018-11-05 01:17:54

    gość: ~co to znaczy

    @~BB co to znaczy gorzej niż pisowcy. piszesz o demokracji, zasadach a sam ehhh.

  • 2018-11-05 01:32:54

    gość: ~BB

    @~co to znaczy
    Odnoszę się do tego, że tak pisali w komentarzach. Mówiono, że pis zagraża demokracji a Sami nie mogą się pogodzić z wynikiem. Wiesz jeśli na forum piszę się o tym to powinno pamiętać się o tym nawet po przegranych wyborach.

  • 2018-11-05 01:40:58

    gość: ~co to znaczy

    @~BB ok, ale tak naprawdę straszenie PiS-em w gminie w której PiS w prawie każdych wyborach dostaje powyżej 50% to porażka, takich wójtowa miała strategów
    że się wcale nie dziwię że przegrała.

  • 2018-11-06 08:27:17

    gość: ~nieporozumienie

    @~co to znaczy
    Czytam i tak się zastanawiam nad jednym... Przed wyborami Pan Płaziuk odwiedzał miejscowości i zachęcał do głosowania na niego, rozdawał broszurę i odpowiadał na pytania. Jednym pytaniem jakie zadałam kandydatowi osobiście było " Do jakiej partii Pan należy" odpowiedział "Jestem Bezpartyjny" a teraz czytam że on jest z PISu ? No hallo, na starcie takie kłamstwa ? Proszę o rzetelne odpowiedzi.

  • 2018-11-06 12:33:11

    gość: ~co to znaczy

    @~nieporozumienie --- jest bezpartyjny, łatwo to sprawdzić na stronie PKW każdy kandydat musi podać czy należy do partii politycznej

  • 2018-11-04 23:49:47

    gość: ~poinformowany

    @~Adam
    Na Rolandzie też cisza. Przypadek?

  • 2018-11-05 05:07:28

    gość: ~Mieszkanka Gminy Udanin

    Wojtek nie został wybrany na złość komuś tylko po to by żyło nam się lepiej .Cieszmy się z sukcesu nas wszystkich ,którzy w Niego wierzyli wspierali i pomagali ,oby czyjeś głupie komentarze nie zniszczyły nam radości wygranej .

  • 2018-11-05 08:00:42

    gość: ~Szkoda gadac

    Zobaczymy co ten wasz idol zdziała.

  • 2018-11-05 09:03:31

    gość: ~ile będzie mógł to zrobi

    @~Szkoda gadac
    oby tylko nie było układów i ukladzikow jak u pani T.

  • 2018-11-05 07:19:14

    gość: ~Mieszkanka

    Gdyby panowie s mieli wlosy na głowie to ponownie by je stracili bo by sobie je powyrywali z tych nerwow ze jednak ich kandydatka przegrała a tacy byli pewni a tu jednak wiekszosc swoj rozum miala. Super uczucie jak twoj kandydat wyrgywa!!!

  • 2018-11-05 07:54:12

    gość: ~Malczyce2842

    Malczyce gratulują Udaninowi! I nawet poparcie panującego u nas nie pomogło waszej "świętej T.." :P Jednak fakt niezaprzeczalny - wg GUS Malczyce zawsze ostatnie XD

  • 2018-11-05 08:00:09

    gość: ~Mieszkanka Gminy Udanin

    Masakra! Wójtem został gbur i prostak.

  • 2018-11-05 08:28:28

    gość: ~Adam

    Porażka...

  • 2018-11-05 09:11:13

    gość: ~Ja miszkaniec Lusiny

    poczekamy zobaczymy co zrobi Wojtuś przepraszam już piszemy pan Wójt!
    Oceniać bedziemy za jakiś czas.

  • 2018-11-05 09:44:51

    gość: ~Szczery

    No to k...... Koniec mamy przechlapane

  • 2018-11-05 10:03:30

    gość: ~Hahha

    @~Szczery
    A no macie najbardziej Udanin i Ujazd.. Ach jak wspaniałe smakuje zwycięstwo swojego faworyta...

  • 2018-11-05 12:06:18

    gość: ~kuku

    @~Hahha
    A co to nowy wójt dla Wszystkich ale nie dla Udanina i Ujazdu ? A tutaj nie głosowali na niego wyborcy ? Już układy wchodzą w życie ?

  • 2018-11-05 13:16:48

    gość: ~Xd

    @~kuku
    No właśnie niebawem wkroczy ekipa Dziurla , Piechowicz na czele z Płaziukiem układy układziki dopiero się zaczną. Nie jestem zwolennikiem Olkiewicz ale Płaziuk osoba nie na miejscu

  • 2018-11-05 13:57:34

    gość: ~Dobrze

    @~Xd
    Że olkiewicz była... Robiła wszystko dla swoich... Corce postawiła lampy hybrydy.. W goscislawiu podlonczyla wodę dla jednej rodziny itd..

  • 2018-11-05 14:17:55

    gość: ~Xd

    @~Dobrze
    Taa i 3 domy wybudowała haha

  • 2018-11-05 15:09:23

    gość: ~pojęcia nie masz

    @~Dobrze
    to masz wiedzę zajebistą na temat zamieszkania córki Pani Olkiewicz... ja tam żadnych lam nie widzę. Glupek !!!

  • 2018-11-05 20:18:05

    gość: ~Adam

    @~Xd Wykształceni , mądrzy i doświadczeni ludzie. Zastąpią arogantów. A i nagrywanie sesji zwolni niektórych z używania własnego sprzetu. Jak to leciało? "Z bankrutami nie rozmawiam?"

  • 2018-11-05 13:26:17

    gość: ~Haha

    @~kuku
    Źle mnie zrozumiales/las chodziło mi o to co bylo za pani olkiewicz... Dla niej liczyły się tylko dwie wsie... Miejmy nadzieję że dla Wojtka cała gmina będzie się liczyc

  • 2018-11-06 21:16:05

    gość: ~gosc1

    @~Haha i juz sie pokazal z tym nieglosowaniem za robieniem boiska dla Wilkow- to tyle narazie na jego liczenie

  • 2018-11-06 22:05:59

    gość: ~Adam

    @~gosc1
    Wojtuś spokojnie. Nadmiar wykrzyknikow. A Różana kanalizacji,chodników i drogi,także tej do parku,potrzebuje. Bo i raczej gumowce trzeba pozostawiać dla gości i mieszkańców na wjeździe.

  • 2018-11-05 18:53:13

    gość: ~gosc1

    @~Hahha- a moze tak poczekAMY na prawdziwe zapowiedzi w projekcie budzetu na 2019 rok? I sie wyjasni albo zaciemny wiele

  • 2018-11-05 10:03:28

    gość: ~robert Cieślik

    Nie o taką Polskie walczyłem

  • 2018-11-05 10:53:56

    gość: ~Piekary

    Zobaczycie żeby w gminie Udanin nie było dobrego kandydata na wójta.Ci państwo co wczorajszy toczyli bój nie są godni tak zniszczonego stanowiska jakim jest gospodarz gminy.Dziękuję za taki zarządców.

  • 2018-11-06 00:12:37

    gość: ~fakt

    @~Piekary ,,Zniszczonego stanowiska" - faktycznie tak jest...

  • 2018-11-06 16:35:16

    gość: ~dd

    a co się stało Panu A.S że tak momentalnie ucichł jak zmiana władzy morze zmienić ludzi

  • 2018-11-06 20:25:27

    gość: ~ta

    @~dd a s pisze się z małej

  • 2018-11-07 10:53:38

    gość: ~Hwda

    @~dd
    A morze,przez ż

  • 2018-11-07 11:18:55

    gość: ~gosc1

    @~Hwda - hahahahah- niedawno ktos walil pierwszy byki ortograficzne i teraz kolejny doklada podobne byczki- a moze to to ten sam?

  • 2018-11-07 16:01:23

    gość: ~Hwd

    @~gosc1
    Elektorat pisu

  • 2018-11-11 01:45:39

    gość: ~Wojciech Płaziuk

    ostatnio dodany post

    Szanowni Mieszkańcy Gminy Udanin!
    Kampania wyborcza dobiegła końca. Dzięki Waszym głosom będę zarządzał przez najbliższe 5 lat naszą Małą Ojczyzną. Wynik , który uzyskała Pani Wójt Teresa Olkiewicz jest godzien podziwu i uznania! Po mimo wielu ataków na moją osobę i hejtu nie czuję urazu do nikogo. Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami! W tym miejscu warto podkreślić, że wybór jaki dokonali mieszkańcy naszej Gminy świadczy o dojrzałości naszego społeczeństwa. Frekwencja na poziomie 60% w I i II turze pokazuje jak wielki potencjał drzemie w naszym społeczeństwie. Ci co mnie znają bliżej wiedzą, że nasz program wyborczy z którym szliśmy do wyborów będzie zrealizowany! Zachęcam Państwa od szerokiego kontaktu ze mną i z Radnymi. Zapewniam, że wszystkie pomysły na Gminę będą brane pod uwagę. Z mojej strony zapraszam do współpracy Pana Stanisława Krzyszczuka i Panią Teresę Olkiewicz. Myślę że w wielu sprawach mogą pomóc i wskazać nowemu Wójtowi dobre propozycje. Dla naszego społeczeństwa i dla naszej Gminy jestem otwarty na współpracę, która powinna przynieść wymierne efekty w najbliższym czasie.