Express-Miejski.pl

OFICJALNIE: Wiemy, kto będzie wójtem Malczyc. Znamy też nazwiska radnych

Kandydaci na wójta gminy Malczyce fot.: EM

O godzinie 21. zakończyło się głosowanie, w takcie którego wybieraliśmy nowe władze samorządowe. W przypadku gminy Malczyce dogrywki nie będzie.

Na terenie gminy Malczyce uprawnionych do głosowania było 4.723 mieszkańców. Państwowa Komisja Wyborcza na oficjalnej stronie nie podała jeszcze oficjalnych danych dotyczących tego, jak głosowali mieszkańcy.

Wójtem gminy Malczyce na kolejne pięć lat został Piotr Frankowski (1.723 głosy). Mariola Kądziela otrzymała 694 głosy, a Beata Witowska 222. Pierwsza kontrakndydatka uzyskała mandat radnej.

Z komitetu Piotra Frankowskiego do rady weszło siedmiu radnych: Stanisław Sobowiec, Agnieszka Król, Katarzyna Chicińska, Monika Olchawa, Zbigniew Dudziński, Stefan Grycz oraz Leszek Fudali co nie stanowi większości. Radę tworzyć będą również: Leokadia Gancarz, Wiesław Kowalski, Krzysztof Pastuch, Marcin Głowacki, Bogusław Grabowiecki, Jerzy Krzywdziński, Mariola Kądziela oraz Tomasz Sokal.

 

EM

109

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Nieoficjalnie: Wiemy, kto będzie wójtem Malczyc przez kolejne pięć lat

    2018-10-22 08:05:29

    gość: ~Mieszkaniec gminy

    Gratuluję Panie Frankowski liczyłem na Pana

  • 2018-10-22 08:33:42

    gość: ~gość

    Szkoda, po prostu szkoda. Ale tak bywa niestety często. Życzę powodzenia radnym, aby nie dali się ogłuszyć i oślepić jak poprzednicy. W was nadzieja. Najważniejsze dobro mieszkańców i gminy.

  • 2018-10-22 08:09:36

    gość: ~swietaprawda

    wspaniała wiadomośc gratuluje

  • 2018-10-22 08:14:49

    gość: ~Z Malczyc

    No to mamy gminę F&F XD

  • 2018-10-22 08:18:25

    gość: ~kamila

    Najlepsza informacja dnia !!!! Gratulacje !!!!!

  • 2018-10-22 08:37:19

    gość: ~procenty

    w sumie 110% poparcia? coś nie tak. Zweryfikujcie to.

  • 2018-10-22 08:48:54

    gość: ~Kibic

    Łączy nas Piłka

  • 2018-10-22 08:49:40

    gość: ~rad

    no to mamy kucharke, kwiaciarke, pania z miesnego, Rada jak marzenie XD

  • 2018-10-22 08:55:19

    gość: ~Michał

    Super Gratuluje wierzyłem, że Pan wygra !!!!! A zwracającx się do komitetu Pani Radnej dalej nie otzrymałem odpowiedzi jaki macie patent na te minusy !!!!!

  • 2018-10-22 09:09:51

    gość: ~michał

    @~Michał
    I co z tym patentem

  • 2018-10-22 09:09:16

    gość: ~gość

    Super! gratulacje Panie wójcie!!

  • 2018-10-22 09:23:06

    gość: ~krzysiek

    GRATULUJE !!!!

  • 2018-10-22 09:25:22

    gość: ~Krystian

    Pani |Mariolo proszę się nie martwić przeciez w KWIETNIE JEST ŚWIETNIE !!!! :) Gratulacje Panie Wójcie !!!!

  • 2018-10-22 10:49:59

    gość: ~gość

    @~Krystian
    ha,ha, no własnie tylko imprezy im wychodzą . ha,ha,ha. Ludzie wiedzieli co robią brawo!!!!

  • 2018-10-22 10:38:16

    gość: ~Jestem z Malczyc

    GRATULACJE Panie Piotrze!
    Ciesze się, że nadal będzie Pan Wójtem.
    Natomiast nie jestem w stanie zaakceptować i cieszyć się ze składu RADY, która jest skostniała-stara-kłótliwa-chamska, a co ważnie jest tam grupa ludzi niepozwalająca rozwijać się gminie.
    Jak to dosłownie nazwał "rad" w poniższym komentarzu: kucharka, kwiaciarka, pani z mięsnego...
    Zastanówmy się czego możemy oczekiwać i spodziewać się od powyższych Pań??? Tu należy szukać przyczyn braku kompetencji!
    NAJGORSZE jest to, że jest to NAJSŁABSZE ogniwo w gminie, które blokuję rozwój!
    Pozdrowienia dla optymistycznych mieszkańców Malczyc. Nie pozdrawiam mieszkańców Malczyc, którzy nie chodzą głosować ale uwielbiają NARZEKAĆ i użalać się nad tym jak jest źle!

  • 2018-10-22 11:08:39

    gość: ~Ja tez z Malczyc

    @~Jestem z Malczyc
    Nie wiem kto buduje tu narrację jakichś kłótni. Przecież wójt miał komfort rządzenia i ma go dalej. Więc teraz czas na realizację obietnic wyborczych. I tyle. I nie ma co tu gadać że ktoś blokuje rozwój. Ja tam teraz oczekuję tego rozwoju. Cokolwiek on znaczy.

  • 2018-10-22 11:23:55

    gość: ~Jestem z Malczyc

    @~Ja tez z Malczyc
    Narracja jest moja jak również moje jest stwierdzenie rzeczywistości.
    Jeśli twierdzisz, że Wójt ma komfort rządzenia to dobrze, choć nie o rządzeniu chcę pisać.
    Mnie bardziej zależy żeby zadbać o rozwój gminy (bo stąd jestem) i szybciej korzystać z możliwości (środki unijne) jakie teraz są dostępne. Gmina nie będzie się szybko rozwijać na zewnątrz jeśli w wewnątrz będzie brak rozwoju!
    Zaznaczam, że nie ma tu żadnych podtekstów i złych intencji.

  • 2018-10-22 12:46:23

    gość: ~Adrian wijas

    panie Jestem z Malczyc a kim pan jest, że na podstawie wykonywanego zawodu, jest pan w stanie określić, kto i ile ma pojęcia o polityce, albo o gminie?

  • 2018-10-22 11:20:33

    gość: ~iwona

    Szkoda ze w Rusku nie przeszły kobiety tylko kłamca i znowu nic sie nie bedzie dzialo tylko na polnej jakaś masakra starośc znowu rządzi mało mu pieniedzy biedak SZKODA SŁOW

  • 2018-10-22 11:25:28

    gość: ~kolega

    @~iwona
    A czego Ci brakuję w Rusku?

  • 2018-10-22 12:14:22

    gość: ~Kuba

    Nie przekreślajmy tych Pań, które zasiądą w RADZIE. Może ta kucharka, pani z miesnego i kwiaciarka zrobią jakieś studia międzyczasie, żeby rozumieć system działania w gminie i będą obiektywnie działać na korzyść mieszkańców. Z kolei starsze osoby, które kolejny raz przeszły są też potrzebne, bo znają wójta i wiedzą już sporo działając od lat. Nie będą dla nich obce sprawozdania, budżety, schematy. Oby tylko takie osoby jak Pan Dudziński się obudziły. To jest według mnie najgorsze, że osoby, które załatwiając swoje interesy delikatnie mówiąc, zapominają o byciu człowiekiem. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w BYCIU CZŁOWIEKIEM. Niech osoby z rady o tym nie zapominają.

  • 2018-10-22 12:33:43

    gość: ~Anka

    @~Kuba
    Pani kwiaciarka jest po studiach, A i inne Panie mają wykształcenie przynajmniej średnie... I lata doświadczeń w pracy wśród ludzi... dajmy szansę i nie oceniajmy...

  • 2018-10-22 12:54:32

    gość: ~Jestem z Malczyc

    @~Anka
    Jak widać zaczynamy wchodzić tu na stronę prywatną i rozdmuchiwać kto jakie ma wykształcenie...
    Ludzie mi nie chodzi o to kto jakie ma wykształcenie bo jest to sprawa prywatna oraz drugorzędna i nie zbaczajmy z tematu!
    Dla mnie (rodowitego Malczyczanina) najważniejszy jest rozwój gminy i TYLE!
    Abyśmy nie blokowali rozwoju szczególnie ludziom, którzy chcą zrobić wiele dla gminy, podkreślam dla gminy nie dla siebie!
    Dziś wewnętrzne zachowanie RADY jest DRAMATEM i wszyscy mają Nasz obraz (Malczyc) i uważają Nas za skłóconych i ordynarnych ludzi, którzy nie potrafią dogadywać się jak człowiek z człowiekiem.
    Tak jest dziś i nie oszukujmy się wzajemnie szukając pobocznych tematów tylko porozmawiajmy o ty co jest i jak możemy to zmienić!

  • 2018-10-22 14:31:15

    gość: ~MR

    @~Jestem z Malczyc
    Ale Przez pewne Panie które znów zasiadły dalej będą kłótnie i blokady...

  • 2018-10-22 14:50:16

    AdiMorales

    @~Anka zgadzam sie w 100% najstarsza pani z rady jest znana ze swoich rozbojów podczas sesji... i po co to wszystko. Ja rozumiem ze można rywalizować podczas wyborów, ale przecież wszyscy ogłaszają ze chcą jak najlepiej dla gminy podczas kampanii, a jak już dojdą do stołka to jeden drugiemu chce oczy wydrapać. tak właśnie pokazują jak bardzo zależy im na dobrze gminy. porażka.

  • 2018-10-22 12:41:52

    gość: ~Renata

    @~Kuba
    Słoma z butów wystaje nic więcej!

  • 2018-10-22 13:00:31

    gość: ~Hehe

    @~Renata
    Ale co te studia niby teraz dają :) Co więcej może wnieść do RADY GMINY MALCZYCE (!!!) ktoś np. po filozofii, biologii czy np. ja po politechnice niż pani z mięsnego? Podejrzewam że na szczeblu rady gminy raczej nic :D Tutaj wchodzą raczej inne umiejętności takie jak zarządzanie, słuchanie innych, pomysły, empatia i CHĘCI do działania, a jak życie pokazuje właśnie osoby po studiach najwięcej się buczą, są chamscy i najwięcej biorą dla siebie.
    To nie ministerstwo...

  • 2018-10-22 14:15:59

    gość: ~gość

    @~Hehe
    no wlaśnie, jak to mówią " nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty " i to odnosi się do niektorych osób chcących kariere robić. :)

  • 2018-10-22 13:19:56

    gość: ~Julia

    Szkoda że tak mało jest nowych radnych już kilku powinno iść na emeryturę

  • 2018-10-22 17:31:08

    gość: ~kto

    tak sobowiec, dudziński i grycz- bo nic nie wnieśli swoim jedynie BYCIEM na sali i przytakiwaniem zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami
    Wiecie na czym polega działalność Rady Gminy? Na kontroli poczynań wójta w szerokim znaczeniu tego słowa. A nie na siedzeniu cicho. I dlatego Lotka jaka jest taka jest, ale robi swoje zadanie tak jak trzeba. Podobnie parę innych osób. Że innym się to nie podoba - to normalne.

  • 2018-10-23 16:59:00

    gość: ~Czarna

    @~kto
    Haha co ta twoja Lotka robi? Cała jej kariera to opozycja, nic przez prawie 30 lat nie zrobiła dla gminy, więc jakie są jej zasługi? Klapie pyskiem i nic dla nas nie robi. Pomyśl, prześledź jej prace jaką wykonała przez lata i dopiero coś mądrego powiedz!

  • 2018-10-22 13:27:37

    gość: ~Łukasz

    Witam wszystkich mieszkańców Malczyc. Nowej radzie życzę, aby sie nie kłócili. Dążyli do porozumienia i wspólnie działali jak jeden wielki organizm. Grali przysłowiową piłką do jednej bramki. Pozdrawiam.

  • 2018-10-22 17:07:07

    gość: ~antek

    @~Łukasz
    Piękne życzenia, ale obawiam się, że to niestety utopia. Cztery gatunki grzybków w jednym barszczu zwykle wywołuje niestrawności, ale... Oby najbliższe pięciolecie zapisało się w historii tej gminy jako czas rządów mądrych, zgodnych i sprawiedliwych...

  • 2018-10-22 14:12:33

    AdiMorales

    Co tu duzo rozmawiac. Wazne ze pani od jablek nie przeszla. Bo chce za swieta uchodzi, jablka rozdaje, a jadem pluje na wszystkie strony.
    Fajnie ze mlodzi ludzie coraz czesciej zasiadaja w radzie. Jeszcze tylko pozbyc sie stalych bywalcow, co to zasiadaja w radzie tylko po to zeby ludziom na zlosc robic. Idz kobieto pracowac w sklepie a daj mlodym decydowac o gminie.

  • 2018-10-22 15:18:47

    gość: ~jony

    Gratulacje dla Wójta oraz porażki dla pani z wąsem (pisze pani z małej litery , bo to mała kobieta)

  • 2018-10-22 16:36:24

    AdiMorales

    @~jony
    Mala ale wariat :D

  • 2018-10-22 17:23:13

    gość: ~mędrzec

    @~jony
    A Ty co masz mamie wielkości czy masz coś malutkiego. A odnośnie jabłek. To wszyscy je brali i wpierd.... I każdemu smakowały. Kolejki byly do krzyżówki. Dzien dziecka- gdyby nie Beata, to wasze dzieci nie miałyby takiej atrakcji. Za wszystko musielibyśmy płacić i to nie małe pieniądze. Wtedy pani z "wąsem" wam nie przeszkadzała i była OK. Prostacy potrafią tylko oczerniać ludzi. Tyle w tym temacie. Narzekajcie sobie dalej.

  • 2018-10-22 17:59:28

    gość: ~jony

    @~mędrzec
    Proponował bym wpierw nauczyć się poprawnie pisać, a potem zabierać głos. Co do jabłek , to może brałeś i wpierd...... , bo ci te psiaki smakowały. Na dzień dziecka , to dzieci zabrałem do "Energylandi" , żeby miały atrakcje, a nie oglądały "wąsy". I nie narzekam , tylko po prostu nie lubię tej kobiety (jest wredna i ma nie wyparzoną gębę) i głosowałem na konkretną osobę "Frankowsi" , która myśli o przyszłości Gminy , a nie o własnej du..pie i komu zrobić na złość. Ale tak to już jest , że stoi się w kolejce do krzyżówki po te psiaki , potem się je zje i byle co gada.

  • 2018-10-22 18:03:56

    gość: ~jony

    @~mędrzec
    Proponował bym wpierw nauczyć się poprawnie pisać, a potem zabierać głos. Co do jabłek , to może brałeś i wpierd...... , bo ci te psiaki smakowały. Na dzień dziecka , to dzieci zabrałem do "Energylandi" , żeby miały atrakcje, a nie oglądały "wąsy". I nie narzekam , tylko po prostu nie lubię tej kobiety (jest wredna i ma nie wyparzoną gębę) i głosowałem na konkretną osobę "Frankowski" , która myśli o przyszłości Gminy , a nie o własnej du..pie i komu zrobić na złość. Ale tak to już jest , że stoi się w kolejce do krzyżówki po te psiaki , potem się je zje i byle co gada.

  • 2018-10-22 18:07:49

    gość: ~kon

    wyniki mówią same za siebie. do rządzenia trzeba kogoś z jajami a nie "wąsem"

  • 2018-10-22 18:42:03

    gość: ~kiepsko

    wiecie co, na niskim poziomie piszecie. Ale to tylko o was świadczy i o koleżeństwie wójta. Całą kampanię atakowaliście, bluźniliście, bzdury pisaliście - wstyd, że wygraliście.

  • 2018-10-22 19:08:11

    gość: ~Krysia

    @~kiepsko
    A ja Cię Przepraszam Beata za mieszkańców.Walczyłaś o zwykłych ludzi.Takiego sołtysa jak ty Malczyce już nigdy mieć nie będzie.Dziękuje

  • 2018-10-22 21:58:46

    gość: ~Ja

    O kurczę, sołtysowa roku,trzymajcie mnie ,bo padnę

  • 2018-10-22 22:05:57

    gość: ~Ona

    Przypomnieć ci kto wypisywał bzdury?kto wypuszczał bzdurne i durne gazetki?Szkoda tylko papieru. Tyle drzew na zmarnowanie poszło.A ile nocy nieprzespanych,bo ktoś przecież wymyślał te wypociny,żenada. A ile paliwa potem żeby to wszystko pod osłoną nocy rozwieźć?Pani Jola pogubiła cekinki z kiecuni.I po co?

  • 2018-10-22 22:21:21

    gość: ~Kamil

    @~Ona
    Pani Jola była najlepsza !!! Walczyła jak lwica do końca :). Ale co z tego !!!! Panie Wojcie gratulacje !!! Sam na pana głosowałem

  • 2018-10-22 21:08:13

    gość: ~redaktor

    Panie wójcie Frankowski, mam nadzieję, że osobiście podziękuje pan trzem paniom: lodzi, marioli i beatce za 65% POPARCIE mieszkańców gminy Malczyce. Ich sposób działania na rzecz pana nic nierobienia doprowadziły do takiego a nie innego wyniku. Należą im się od pana ogromne bukiety kwiatów. Proponuje czerwone róże!

  • 2018-10-22 21:15:32

    gość: ~Igor

    @~redaktor
    Uważaj Pedał bo cię ktoś wydyma za kładką Hahaha

  • 2018-10-23 12:26:56

    gość: ~mędrzec

    @~Igor smaruj tyłek bo będzie bolało:-)

  • 2018-10-22 21:20:25

    gość: ~Kamil

    @~redaktor
    To co zrobił komitet wyborczy jednej pani radnej Nadaje się na sprawę sądowa a nie podziękowania. To co zrobili kilka dni przed wyborami to już jest wstyd wszystkiego !!! A i nie zapominajmy ze czeka nas jeszcze sprostowanie sądowe przez Panią Mariolę. Czekam !!!

  • 2018-10-22 21:55:32

    gość: ~stosunkowa

    Wszyscy czekamy na sprostowanie.Taka jest decyzja sądu przecież. Chyba ,że ta pani będzie wolała zapłacić grzywnę niż ustosunkować się do wyroku.bo u niej raczej stosunków brak,więc czego tu się spodziewać?

  • 2018-10-22 22:40:27

    gość: ~gosc

    @~stosunkowa
    ta pani jeszcze jest w szoku poniesioną porazką, poczekajmy aż się ocknie. Pani Beata zachowała sie fer - pogratulowała wójtowi na fc wygranej czego drugiej P. duma nie pozwala .:) . No niestety trzeba się pogodzić drugi raz z przegraną.

  • 2018-10-23 07:32:15

    gość: ~Lukasz

    @~gosc
    Ta pani skasowała wszystko na fb jakby niegdy nie brała udziału w wyborach. Dobrze ze sobie zapisałem te zdjęcia co wrzucali na temat wójta i innych ludzi. Właśnie jestem umówiony jutro z kierownikiem przychodni w malczycach. I chcem mu pokazać co Pani Radna i jej komitet napisał na temat jego i jego rodziny. Oraz na temat przychodni w Jaśkowicach. Mam nadzieje ze zrobi z tym porządek. Bo tam jakieś bzdury napisała.!!! Szkoda mi ich bo naprawdę robią dobra robotę dla naszego ośrodka a ona ich tak nienawidzi.

  • 2018-10-23 08:13:09

    gość: ~Ja

    Do stosunkowa#
    A Beata podziękowała, bo się du.. pali.Porażka w wyborach,porażka w życiu i zaraz nawet sołtysem nie będzie. To jej strategia przecież.Tylko jak teraz przyjdzie jej żyć????

  • 2018-10-23 08:17:24

    gość: ~Michał

    @~Ja
    Hahaha porażka ma sponsora to ma wyrąbane na was Hahaha

  • 2018-10-23 17:07:20

    gość: ~Czarna

    Szkoda, że Beata do rady się nie dostała, ogólnie fajna z niej i równa babka. Podejrzewam też, że była by za wójtem, bo facet wie co robi i zażegnaliby jakiś bezsensowny konflikt. Beata nie rezygnuj z sołtysa ale współpracuj z wójtem, a przyniesie to korzyść dla mieszkańców Malczyc.

  • 2018-10-25 17:00:50

    gość: ~figa

    @~Czarna
    a co ty wąchałaś ostatnio??????????

  • 2018-10-22 23:12:48

    gość: ~gosc

    Ponoć przed wyb.. " po kolędzie" chodziła oj nie spodobało to się wielu ludziom.

  • 2018-10-23 02:32:45

    gość: ~obywatel

    Łączy nas piłka i pewna firma pana F. jak w ranczu normalnie.

  • 2018-10-23 06:56:14

    gość: ~Kamil

    pani J poprzykręcała koło domu progów zwalniających i myślała że zostanie radną. Kij ma zawsze dwa końce.

  • 2018-10-23 07:19:20

    gość: ~Dd

    Sokal wstaw sobie zeby bo cie nie wpuszcza

  • 2018-10-23 10:20:00

    gość: ~Malczycki

    @~Dd
    Noooooo. Wychodzi prawdziwe oblicze zwolenników wójta. Teraz pokazujecie jaką prowadziliście kampanię. Plucie jadem na każdego kto ma inne zdanie niż wasz Kim. Teraz już nie zarobią co niektórzy pół miliona z kasy gminnej w 2 lata. Teraz w 5 lat ograbią nas z 10 milionów! I będą mówić że TYLE ZOSTAŁO ZROBIONE! Przypominam że kampania zakończona, więc czas brać się za robotę i robić te ścieżki, chodniki, kanalizację i nawet ELEKTROWNIĘ NA ODRZE! Siedzę i czekam na to wszystko XD

  • 2018-10-23 11:06:47

    gość: ~Laura

    Ano właśnie. Smutne to. Na szczęście ponoć przed Malczycami świetlana przyszłość :) Bezpieczeństwo i uczciwość :) co zresztą na pewno wykażą kontrole.

  • 2018-10-23 20:43:00

    gość: ~Wiola

    @~Malczycki
    Plujecie na każdego kto ma inne zdanie ? Hahha śmieszny jesteście to nie zwolennicy wójta chodzili z jakimiś gazetkami? To nie zwolennicy wójta negowali wszytsko co było robione. To nie zwolennicy wójta obrażali w komentarzach wszystkich ludzi. To nie zwolennicy wójta chodzili i obrażali najlepszego lekarza w przychodni. I ty jesteś na tyle bezszczelny żebyś coś takiego pisać ? Dlaczego radni którzy startowali z ramienia pani Marioli pokasowali z fb wszystkie informacje co napisali na wójta i innych ludzi ? A skasowali dlatego ze wiedza dobrze ze to się nadaje jedynie do sądu. Za mało ze kłamali ?!

  • 2018-10-23 17:10:27

    gość: ~Czarna

    @~Dd
    Sokal jest analfabetą

  • 2018-10-23 12:39:30

    gość: ~Justyna

    Gratulacje Pani Piotrze !!!!! Jest pan wielki !!!! Bardzo dużo pan zrobił dla gminy i
    Wielki szacunek

  • 2018-10-23 12:59:14

    gość: ~gość

    @~Justyna
    "Bardzo dużo zrobił..."
    Konkretnie np. co?

  • 2018-10-23 13:38:53

    gość: ~Igor

    @~gość
    Ciemnota w naszej gminie!Zawiść straszna poplecznicy niech się dorabiają a wy ludu ciemny płacić będziecie za głupotę.

  • 2018-10-23 14:08:51

    gość: ~Justyna

    @~Igor
    Już te wasze komentarze negatywne nie maja znaczenia. Jak nazwałeś właśnie lud malczycki wybrała !!! I przepraszam nie jestem ciemnym ludem !!! Jestem mieszkanka i mam tez do powiedzenia coś. Właśnie tak postępuje PiS !!!! Nie jesteśmy gorszego sortu !!! Polacy udowodnili to !!! Niestety ale PiS przegrał w prawie każdych miastach !!!! I nie powiem kto teraz jest ciemny !!!

  • 2018-10-23 14:09:19

    gość: ~Hej

    @~Justyna
    Gratulacje panie Piotrze! Bardzo dużo Pan zarobił dla siebie!!! Jest Pan wielki!! Wielki szacunek!!!! XD

  • 2018-10-23 16:00:23

    gość: ~Justyna

    @~Hej
    Hahah. Myślisz ze takim wpisem kogoś zastraszysz ? Zazdrościsz ? Naprawdę ja jestem dumna z wójta !!! A twój kandytat ? Porażka !!!! Przedstaw się ?

  • 2018-10-23 22:52:33

    gość: ~lusy

    Panie wójcie niech Pan robi swwoje... i nie da się prowokować przez nieudaczników chcących po trupach dojść do wladzy. Pokazała Pani radna na co ją stać - oczernianie skłócanie ludzi i nic wiecej. Ludzie wybrali- wynik ponad 1700 głosów to coś mówi. Jesteśmy haapy że ludzie nie mieli klapek na oczach głosując. Pozdrawiam.

  • 2018-10-24 06:30:41

    gość: ~Robert

    @~lusy
    Beata niech ja się dowiem że pomagasz mieszkańcom to osobiście do du..py ci na kopie!Oni już docenili twoją pracę dla nich przez 4 lata.Mają krótka pamięć !

  • 2018-10-24 10:02:38

    gość: ~Ani

    Do lusy-Beata pomagała?przecież bidulka sama potrzebuje pomocy.Tyle porażek ostatnio.A i soltysową z chwilkę nie będzie. SZKODA.A TAKA BYŁA FAJNA AMERYKANCKA,SZKODA

  • 2018-10-25 08:29:37

    gość: ~Grzesiek

    @~Ani
    Ja również głosowałem na wójta.Obserwuje i czytam komentarze odnośnie całej sytuacj a zwłaszcza na fb ciągły atak na Beatę.Ok nie każdy musi ją kochać ale pani wójt!Jest pani wykształcona powinna pani kroczyć przy boku męża,powinna być pani ambasadorem wszystkich kobiet zwłaszcza że jest pani matką!Wszyscy pamiętamy pani słynny list skierowany do małżonka na fb wiec państwa małżeństwo również przechodziło kryzys.Ale przetrwali to państwo gratulacje,odpowiedzialność i dobro dzieci jak również zapewne państwa wzajemna miłość zażegnała widmo rozpadu.Proszę sobie zadać pytanie czy pani pociągnęła by wóz ,który ciągnie sołtsowa ?Wątpie ! Ja mam wielki szacunek dla niej jako matki i kobiety.Proszę wszystkich komentujących o spokój .Nie negujemy kroków wójta ,pani Marioli czy Beaty.Pokażmy wszystkim że nasza gmina potrafi być jedną działającą komórką, teraz czas na pracę a nie krytykę.Każdy z nas nie jest idealny.Panie wójcie owocnej pracy ponad podziałami,systematyczność i konsekwencja w działaniu przyniesie panu worek sukcesów przekładając to na wspólny sukces całej społeczności .

  • 2018-10-24 08:32:44

    gość: ~www

    @~lusy
    poopadały miny fałszywym mor... a szczególnie tej jednej. Zacytuję: " nigdy się nie mścij, usiądź poczekaj, ci co wyrządzają krzywde innym, sami będą skrzywdzeni" karma wraca z nawiążkąąąąąąąąąą.

  • 2018-10-24 09:02:44

    gość: ~www

    @~www
    Mowa oczywiscie o tej pani M co to dzien przed wyborami jak jehowa chodziła z broszurką. ha,ha.

  • 2018-10-24 09:08:36

    gość: ~radi

    @~www
    I co jej to dało????? porażka!!!

  • 2018-10-24 10:05:39

    gość: ~Aj

    Dalej czekam na sprostowanie w gazecie.Przeciez pani M lubi gazetki,to niech się wykaże w końcu. To już ostatnia będzie przynajmniej na 5 lat

  • 2018-10-24 10:27:06

    gość: ~Justyna

    @~Aj
    Ja tez czekam na sprostowanie. I mam nadzieje ze Pani Mariola okaże się trochę człowiekiem i pójdzie i przeprosi pracowników przychodni. Bo najbardziej im się obrywało !!!

  • 2018-10-24 10:50:30

    gość: ~www

    @~Justyna
    to się nie doczekacie kochani. Ją nie stać na cos takiego żeby przeprosić jeszcze publicznie. Gdzie no co wy by się pani poniżyła wielce jak poniżają innych.Ludzie pokazali jakiego włodarza potrzebują a nie takie byle co...

  • 2018-10-24 11:39:19

    gość: ~No

    @~www
    Takie "byle co". To moze ty teraz powinienieś przeprosić. Bo byle co to ty masz w swojej głowie jeżeli tak piszesz.

  • 2018-10-24 11:44:50

    gość: ~xyz

    @~No
    U nas zawsze na odwrót niż wszędzie. Był czas przywyknąć. Wybory się skończyły, a wy dalej swoje. I jak ta gmina ma być traktowana poważnie? Jak wy tylko dalej chcecie kłotni. Przecież te komentarze pisze kto? Ci, którzy niby chcą spokoju? Przecież sami nawołujecie do nienawiści. Aż oczy bolą czytac te wpisy ludzi jednych i drugich. Jak wam wszystkim nie wstyd. I znowu będziemy ostatnią gminą w powiecie. Wilkowyje - tak na nas mówią wszedzie. I prawda to jak nic.

  • 2018-10-24 16:29:25

    gość: ~www

    @~No
    oooo zabolało??? no masz masz ty chorą głowę a tak na marginesie to z rodziny jestes tej pani? a moze to ta pani? ja oceniam jak oni oceniaja i o ludziach mówia- proste!

  • 2018-10-24 19:23:40

    gość: ~Ju

    A swoją drogą, to ciekawa jestem co pan Waldemar napisze teraz ma swoim koncie na fb.Do tej pory ma "praca"-Urząd Gminy Malczyce-Teraz chyba będzie -bezrobotny,zarejestrowany-Powiatowy Urząd Pracy .Żal...

  • 2018-10-24 22:25:36

    gość: ~gosc

    @~Ju no będą pisać i oczerniać za jakies 4-5 lat przed nastepnymi wyborami.

  • 2018-10-24 21:27:00

    gość: ~brak słów

    brak słów, jakie żałosne komentarze. I w dodatku wszystka nienawiść idzie od strony wójta. Ludzie dopiero teraz się dowiedzieli na kogo zagłosowali ale za późno. Dalibyście spokój już innym.
    Wygraliście przecież wybory - mało wam???

  • 2018-10-24 21:54:29

    gość: ~Kamila

    @~brak słów
    Wiesz co jak napisałeś ten komentarz to myśle ze jesteś bezszczelny !!! Ludzie wójta !!! Przeprowadzka bardzo przez ostatnie miesiące to nie ludzie wójta chodzili i obrażali ludzie tylko ludzie innego komitetu. To nie ludzie wójta umieszczali na fb różne rzeczy które dotykają bezpośrednio niewinnych ludzi. To nie ludzie wójta na spotkaniach z mieszkańcami obrażali wszystkich tych co popierali wójta. To nie ludzie wójta roznosili kilka dni przed wyborami ulotki na temat pracy wójta i różnych instytucji podległych gminie. To nie lidzie wójta pisali po 100 komenatrzy jak jest złe w gminie!!!! I ty nie masz Prawa pisać takiego komentarza !!! Lepiej zapytaj się Pani Mariolo koedy będzie sprostowanie na której dostała nakaz sądowy !!!

  • 2018-10-24 22:23:10

    gość: ~gość

    @~Kamila
    super określone, w końcu ktoś mądrze napisał wyżej . " ludzie wójta" masakra co za okreslenie a moze " ludzie Pani m " ? z tego co widac to jest ich niewiele. Wynik wyborów mówi sam za siebie.

  • 2018-10-25 08:02:36

    gość: ~xyz

    @~gość
    Wilkowyje. Jak nic. Wilkowyje, hahahahaha

  • 2018-10-25 07:59:42

    gość: ~brak słów

    brak słów, jakie żałosne komentarze. I w dodatku wszystka nienawiść idzie od strony wójta. Ludzie dopiero teraz się dowiedzieli na kogo zagłosowali ale za późno. Dalibyście spokój już innym.
    Wygraliście przecież wybory - mało wam???

    TU JEST MOWA O TERAŹNIEJSZOSCI, O TYM CO TERAZ ROBICIE, PO WYBORACH. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM, ZANIM BEZMYSLNIE BĘDZIESZ BRONIĆ SWEGO KRÓLA I WŁADCY frankowskiego

  • 2018-10-25 12:23:25

    gość: ~mędrzec

    @~brak słów
    Czekam na nową przychodnię za Lewiatanem. Ciekaw jestem kiedy fundamenty zaczną kopać

  • 2018-10-25 15:03:43

    gość: ~Nom

    A ja z niecierpliwością czekam na SPROSTOWANIE W GAZECIE!!!

  • 2018-10-25 16:41:27

    gość: ~Cza

    @~Nom
    No to czekaj. Ale najpierw przeczytaj dokładnie to całe postanowienie a potem siej propagandę.

  • 2018-10-25 16:57:19

    gość: ~Nom

    Właśnie czytałem i wiem jedno-CZAS SIĘ SKOŃCZYŁ!!!!!Jestem ciekaw konsekwencji.

  • 2018-10-25 19:01:30

    gość: ~Sad

    @~Nom
    No po tych wykrzyknikach to widać kto pisze. ŻONO MOJA, SERCE MOJE... Hahahahahha

  • 2018-10-25 20:26:42

    gość: ~Lukasz

    @~Sad
    Ja tez czekam na sprostowanie. Postanowienie sądu było. Niech teraz Pani Mariola bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Jakby miała chociaż trochę godności to by to zrobiła. Ale cóż takie życie. I tak negowania wam nic bie da. A więcej dlaczego bo po wyborach bardzo dobrze widać ile osób pisze te bzdurne negujące pełne nie nawisci komentarze.

  • 2018-10-26 08:30:37

    gość: ~prawnik

    @~Lukasz
    No już dość tej manipulacji. Na zimno - sprostowanie miało się ukazać 48 godzin po uprawomocnieniu się postanowienia O ILE GAZETA SIĘ UKAŻE W TYM CZASIE. A więc nawet gdyby przyjąć, że pani M. dostała postanowienie w dniu 18.10. to po pierwsze wydania gazetowego przed wyborami już nie było, a po drugie 48 godzin mijało kiedy? W dniu 20.10. - czyli w sobotę - w dniu ciszy wyborczej, gdzie nic nie wolno publikować związanego z wyborami. A po drugie, znając nasze sądy to jestem na 200% pewien, że postanowienia nie doręczono stronom w dniu posiedzenia sądu, więc nie wiemy kiedy go w ogóle dostały. A wójtowi F. było ono potrzebne w jednym celu - wszyscy wiemy w jakim, dlatego tak o nie zabiegał. I tyle na temat sprostowania, które nic tak na prawdę nie znaczy dla wyniku wyborów.

  • 2018-10-26 09:31:20

    gość: ~Nom

    Nie tylko wójtowi było to potrzebne, ale i Jego wyborcom.Przypomnę,że było ich ponad 65 procent.Więc czekamy.

  • 2018-10-26 19:44:13

    gość: ~Łukasz

    @~prawnik
    Zuzia taka nie dużo.... my o jednym a wy i drugim !!!! Pani Mariolo proszę wykonywać obowiązek sądowy ! Bo jeszcze przypominam ze mieszkamy w państwie prawa. I prawo trzeba przestrzegać a nie olewać !!! Ja jako mieszkaniec gminy Malczyce wzywam Panią do tego aby Pani napisała sprostowanie. I proszę nie obracać konia ogonem.

  • 2018-10-26 21:40:32

    gość: ~haha dobre

    OBY TAK WSZYSCY Z WAS PRZESTRZEGALI PRAWA, A ZWŁASZCZA TEN NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCY PRAWDY - TO BY BYŁO DOBRZE. NIECH RZUCI KAMIEŃ PIERWSZY KTO BEZ GRZECHU......

  • 2018-10-27 11:03:59

    gość: ~Lukasz

    @~haha dobre
    Ty uważasz ze łamanie prawa jest zgodnie z prawem ? Pani Mariola dostała postanowienie i powinna się z tego wywiązać !!!!! Nie dopuścimy my jako mieszkańcu żeby można było łamać prawo i nic z tym robić. Wiec Pani M. Czekamy na sprostowanie. Proszę mieć odwagę !!! Trzeba zacząć brać odpowiedzialność za swoje czynny.

  • 2018-10-26 12:15:47

    gość: ~gosc

    Czytanie tych komentarzy tylko utwierdza w przekonaniu że piszą hejterzy albo sami zainteresowani. Może 2 głosy rozsądne. Żaden to "głos społeczeństwa" a wylew frustracji. zarabia tylko portal na ludzkiej naiwności

  • 2018-10-27 11:11:55

    gość: ~Nom

    ŻĄDAMY SPROSTOWANIA!

  • 2018-10-27 14:17:46

    gość: ~Aleks

    @~Nom
    A ja żądam spokoju! Bo już na wymioty zbiera jak się to czyta. A jutro do kościoła i do komunii. Ciekawe kto pierwszy poleci.

  • 2018-10-27 14:25:39

    gość: ~Adam

    @~Aleks
    A ja żądam przeprosin od wójta za bezpodstawne kontrole u nas przedsiębiorcow, za podzielenie mieszkańców, za rzucanie oskarżeń, za teksty w gazetach o CBA, które były nieprawdziwe, za brak żłobka, za brak szatni dla Odry, za manipulacje, za niszczenie konkurencji, za butę i za to, że nie potrafi zrozumieć że każdy może mieć własne zdanie. Inne niż wójt i jego świta. I życzę powodzenia w kolejnych 5 latach. Acha. I od razu pisze, że nie jestem żadnym radnym, kandydatem na radnego itp. Po prostu mam swoje zdanie i mam prawo je mieć.

  • 2018-10-27 22:17:24

    gość: ~Lukasz

    @~Adam
    Pani Mariolu proszę się odrazu przedstawić a nie tak ukrywać się i jeszcze za mężczyznę!! Myśli pani ze ktoś uwierzy ? Nie zmieniam faktu ze ja i mieszkańcy czekamy na sporostowanie !!! A j myśle ze pracownika przychodni tez się należy ? Może jakiez kwiaty albo co ? Powodzenia w tum ze została Pani tylko radna i to jeszcze w kwietnie jak to kto tam napisał bo kwietbie jest świetnie. Wiec życzę powodzenia !

  • 2018-10-27 23:44:09

    gość: ~Jon

    Nawet w Kwietnie poległa, dobrze tylko,że ma dużą rodzinkę,bo tylko oni na na nią głosowali.Reszta już przejrzała na oczy i chwała Im za to.SPROSTOWANIE SIĘ NALEŻY I JUŻ.

  • 2018-10-28 01:38:35

    gość: ~jasiek

    @~Jon
    oj przejrzeli, przejrzeli ludzie na oczy!!!!!!!! z tego co wiem to z kwietna mało jest za nią. ha,ha.no coż bycie radną bezradną zostało.

  • 2018-10-28 11:14:12

    gość: ~Luk

    ostatnio dodany post

    @~jasiek
    No nie mogę, hahahahahha... Frankowski wygrał a żyje Kądzielowa... Aż tak jej się boi??? Hahahahahha