Express-Miejski.pl

Piotr Frankowski: "SPZOZ w Malczycach działa i będzie działać coraz lepiej"

Przychodnia w Malczycach fot.: Angelika Harom - em24.pl

Nasza przychodnia działa i będzie działać coraz lepiej, a wszelkie zmiany jakie są prowadzone w ramach jej funkcjonowania czynione są z myślą o pacjentach.

Zarządzanie gminą jest wielką odpowiedzialnością za sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu oraz samymi mieszkańcami, którzy przede wszystkim chcą czuć się bezpiecznie we własnym domu, własnej gminie. Takie poczucie bezpieczeństwa daje między innymi pewność uzyskania pomocy medycznej w trudnych sytuacjach życiowych. Niestety w ostatnim czasie niektóre osoby celowo i z premedytacją wprowadzają niepotrzebny chaos i poruszenie wśród pacjentów SPZOZ Malczyce rozpowszechniając nieprawdziwe informacje oraz wchodząc osobiście w konflikty z pracownikami naszej przychodni. Wykorzystując płaszczyznę mediów społecznościowych szkodzą interesom przychodni. Najsmutniejsze jest to, że są to osoby piastujące funkcje zaufania publicznego, których nadrzędnym celem powinno być dobro swoich mieszkańców a nie wykorzystywanie ich do własnych celów.

Drodzy Pacjenci SPZOZ Malczyce

Nasza przychodnia działa i będzie działać coraz lepiej, a wszelkie zmiany jakie są prowadzone w ramach jej funkcjonowania czynione są z myślą o pacjentach. Niestety niekiedy w ramach takich działań podejmowane są decyzje personalne, które powodują weryfikację kompetencji poszczególnych osób i zmiany na stanowiskach. Jest to zawsze przykre, ale nie może powodować wśród osób dotkniętych tymi zmianami postaw agresywnych i szkodliwych dla interesów naszej placówki i nie upoważnia nikogo do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.

Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej rehabilitacji. Gdyż nie ma żadnych planów ani nie zostały podjęte żadne kroki, których celem miałoby być nieświadczenie takiej usługi.

Chciałbym również nadmienić i zdementować to, iż planujemy sprzedaż naszej placówki co jest absurdalnym pomysłem przekazywanym w celu wywołania niepotrzebnego poruszenia wśród pacjentów. Moim celem jest, by SPZOZ Malczyce działał jak najlepiej. W związku z tym podjąłem już pierwsze kroki prowadzące do budowy nowego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Malczycach, który będzie dostosowany do wszelkich norm jakości obiektów spełniających funkcje publicznego ośrodka zdrowia.

Więcej informacji dotyczących funkcjonowania SPZOZ Malczyce możecie uzyskać na spotkaniu, które organizuje pan kierownik SPZOZ Malczyce Mateusz Olkowski wraz z pracownikami w dniu 05.10.2018 roku o godzinie 18.00 w malczyckim GOK mieszczącym się przy ulicy Sienkiewicza. Zapraszam na to spotkanie również we własnym imieniu.

Materiał Sponsorowany

231

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Piotr Frankowski: "SPZOZ w Malczycach działa i będzie działać coraz lepiej"

    2018-09-28 15:33:22

    gość: ~Justyna

    Tak właśnie jest. Wiem bo korzystam z usług naszej przychodni. I wszystko działa o to dobrze działa. A takie pogłoski mogą tylko mówić ludzie którzy nie byli w przychodni. Ja jestem zadowolona ze zmiany i z nowego kierownika. W końcu mam dostęp do dobrego lekarza pierwszego kontaktu mam tu namyśli Panią Manelska !!! Najlepszy lekarz pod słońcem a co jest najważniejsze to to ze przyjmuje codziennie. Pani Doktor my pacjenci Panią doceniamy proszę bie przejmować sie niektórymi osobami .

  • 2018-09-28 16:26:56

    gość: ~Z Malczyc

    @~Justyna
    Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo.

  • 2018-09-28 16:47:28

    gość: ~Justyna

    @~Z Malczyc
    Tak to Ty kłamiesz . Powiedz kiedy byłeś w przychodni ze się wypowiadasz!!!! Jest dobrze. Panie kierowniku proszę nie czytać tych głupich komentarzy bo to ci którzy życzą złe. Przez ich mieszanie i kłamanie mogą dobrzy specjaliści odejść bo ile można słuchać. Ja i wszyscy moi znajomi wiemy ze jest dobrze bo chodzimy i jesteśmy zadowolenia a ten co napisla ten komentarz powyżej to pewnie osoba która nic nie wie i nic nie widziała. Kobieto przyjedź się do przychodni a zobaczysz ze wszystko działa i dobrze działa !!!!

  • 2018-09-28 16:55:57

    gość: ~Również z Malczyc

    @~Z Malczyc
    Już więcej pacholki nie macie argumentów? "kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo" tak jesteście zacofani intelektualnie że nie potraficie więcej wymyślec na Wójta?
    W Waszym towarzystwie jest Przecież Pani polonistka więc potrafi chyba bajki pisać?

  • 2018-09-28 17:02:46

    gość: ~Kasia

    @~Również z Malczyc
    Bardzo dobrze napisane. Ja na miejscu kierownika i pracowników przychodni napisał pismo do radnych żeby przestali mówić nie prawdę!!!! Ja jestem zadowolona z przychodni i polecam wszystkim . Przyjdziecie a sami zobaczycie jak jest.

  • 2018-09-28 18:19:16

    gość: ~szkoda

    szkoda tylko, że pani manelska dała się wciągnąć w zagrywkę polityczna razem z franiem przeciwko beacie i ją straszy sprawą sądową. przyjdzie czas, że przejrzy na oczy i będzie szczerze żałować, bo dobra z niej kobieta, ale widać słaba, ze pozwoliła sie zmanipulować franiowi

  • 2018-09-28 18:29:17

    gość: ~Kamil

    @~szkoda
    To co zrobiła Pani Beata to jest..... to była spraw kierowania do niej nie musiała się nią dzielić. I dobrze ze pani Manelska straszy ja sądem.

  • 2018-09-29 10:26:15

    gość: ~mila

    miała Pani Beata nie ujawniać tego świństwa? czyli popierasz niskiego poziomu zagrywki frania i spółki? takie rzeczy muszą ujrzeć światło dzienne. każdy ma prawo do ujawniania prawdy tym bardziej teraz kiedy tyle kłamstwa będzie i matactwa. A NIE TYLKO JEDNA STRONA. słaby komentarz, oj słaby

  • 2018-09-29 10:37:46

    gość: ~Kamil

    @~mila
    Słabe to było to co pani sołtys zrobiła. Słabe jest to ze powinna porozmawiać w cztery oczy z panią Doktor. To co zrobiła Pani doktor to jest karygodne i mam cicha nadziej ze Pani Doktor pociągnie ja do odpowiedzialności. I teraz przemysl sobie swój komentarz. A dla mnie powiem jedno winny się tłumaczy . I jeszcze raz podkreślam jesteśmy dorośli i tak powinnismy postępować a nie robić taka dziecinadę jak Pani B w podstawówce nie jesteśmy.

  • 2018-09-29 13:05:46

    gość: ~Kto

    A kto się tłumaczy?????? Pani Beata tylko pokazała publicznie co robią jej przeciwnicy, a że to ich boli to ich problem. Mieszkańcy mają prawo znać prawdę.

  • 2018-09-29 13:21:22

    gość: ~Ewa

    @~Kto
    Ale jaka prawdę ? Pani Doktor wyraziła swoje uczucia kierowała to wiadomość tylko i wyłącznie do Pani Beaty i tak powinno zostać. Pani Beata powinna ten problem rozwiązać A nie upubliczniać!!!

  • 2018-09-29 13:29:24

    gość: ~pomieszało ci sięcoś

    coś ci się pomieszało. skoro Manelska miała problem, to ona powinna to rozwiązać należycie a nie smsami i pogróżkami. a teraz zwalacie na Panią Beatę? bardzo dobrze zrobiła, mieszkańcy chcą i domagają się znać prawdę!!!! a nie kombinować, mącić, oszukiwać i oczerniać bez dowodów. zrobiła bardzo dobrze. Manelska niech się zastanowi jaki cyrk zrobiła i po co?!

  • 2018-09-28 22:59:02

    gość: ~Baśka

    @~Justyna
    Gienia, to ty?

  • 2018-09-30 12:26:01

    gość: ~kto

    może inaczej - pytanie do mieszkańców całej GMINY

    KTO CHCE MIEĆ JEDYNY OSRODEK ZDROWIA W GMINIE PRYWATNY????????????
    kogo na to stać?????????????????????????

    przemyślcie to i wtedy się wypowiadajcie. bo wszystko do tej pory dowodzi, że taki jest cel.

    tego chcecie?????????

    nieważne inne sprawy. weźcie pod uwagę to co najważniejsze i nie róbcie cyrku na poboczne tematy.

  • 2018-09-30 12:48:43

    gość: ~Kamila

    @~kto
    Powtarzasz się !!!! Co nie możesz znieś, ze ośrodek funkcjonuje dobrze. Ja jestem zadowolona i będę korzystać z niego nie ważne ile nienawiści napisze jedna osoba. Ile taki komentarzy jeszcze wstawisz. Baw się dobrze hahah

  • 2018-09-30 19:00:56

    gość: ~MIESZKANKA

    @~Justyna
    brawo Justyna,Wójt Ci wręczy medal za wierność komunizmowi i jego wielkiej propagandzie,Tak trzymaj!

  • 2018-09-30 19:12:06

    gość: ~Justyna

    @~MIESZKANKA
    Hahah dobry żart. Wypraszam sobie takie pomówienia. Wy nie umiecie pogodzić się z porażka. Ze przychodnia funkcjonuje dobrze i wszystkie wasze argumenty są obalone. Tyle w tym temacie !!!

  • 2018-09-28 17:51:21

    gość: ~Grzesiek

    Ale parodia. Przestańce nas oszukiwać. Przychodnia funkocjonuje, bo musi funkcjonować. Ale są teraz zwalniani ludzie, zerwano kontrakt na rehabilitację. Wójt teraz tak walczy, w kwietniu był zadowolony z pracy przychodni, która przynosiła w końcu dochody, a potem zwalnia kierowniczke i robi wiele rzeczy bezprawnie. Może ówczesna kierowniczka, go nie chciała. Ale nie wnikam. Zacznie ludzie w końcu myśleć logicznie, kto kogoś zwalnia zaraz po tym jak mówi, że przychodnia działa idealnie, a potem mówi, że było tak źle...że uratował ją od upadku. Sprzedajemy wszystko ma że, jak port i będzie spokój. Pozdrawiam

  • 2018-09-28 17:58:16

    gość: ~Anita

    @~Grzesiek
    Pierdoly to ty gadasz !!!! Funkcjonuje nie bo musi tylko dużo osób wkłada to całe serce !!!! Jeszcze powiem ze funkcjonuje bardzo dobrze !!!! Łatwy dostęp do lekarza so wszystkiego !!! Co za różniąca czy był kontrakt z rehabilitacji. Rehabilitacje jest i funkcjonuje sama idę w poniedziałek na nią !!!! Daj sobie Pan spokój. Pracownicy przychodni proszę nie przejmować się !!! A i jeszcze jedno powiem po co zys ma mieć przychodnia ? Przychodnia nie jest po to żeby osiągała zysk. Przychodnia jest dla naszego dobra i za te pieniądze powinny być prowadzenie akcje !!! Np ta co będzie w sobotę jestem bardzo zadowolona dużo specjalistów za darmo !!!! I to mi się podoba w zysk zostaw dla siebie !!!!

  • 2018-09-28 21:23:10

    gość: ~Marian

    @~Anita
    Cieszymy się,że przychodnia wypowiada kontrakt z funduszem,cieszymy się,ze przychodnia nie ma zysku,cieszymy się że odchodzą kolejni pracownicy,cieszymy się,ze proponuje nam się Rehabilitację ...w Jąśkowicach...chwileczkę,kto z nas mieszkańców Malczyc robi idiotów???!!!

  • 2018-09-28 21:39:53

    gość: ~Justyna

    @~Marian
    A marianie co ty taki dobrze poinformowany jesteś!!! Uważam ze kierownik powinny podać cię za pomówienie.. to jest naprawdę bardzo oddany człowiek w przychodni . Bo inni by już dawno zrezygnowali jak by słyszało same oczerstwa! Ja mu życzę powodzenia z Wami. panie Kierowniku ja jestem zadowolona z funkcjonowania jak i 99 procent mieszkańców. Zawsze się znajdzie ten 1 procent co dużo gada a mało ......

  • 2018-09-28 21:29:45

    gość: ~Radek

    @~Anita
    Jak się utrzymuje pracowników tylko za pomocą dużych podwyżek to się traci zysk a później płynność finansową i wtedy się zwalnia pracowników.I to jest dobry kierownik???

  • 2018-09-29 10:34:53

    gość: ~nie

    nieprawda. rehabilitacja będzie do końca października, a potem to już modlić się zostanie. bo po wyborach SPRZEDAŻ. i kto będzie chodził do prywatnego, jednego jedynego ośrodka zdrowia na całą gminę????? stać na to ludzi????? MĄDRY POLAK PO SZKODZIE - oby tak nie było i tym razem

  • 2018-09-30 15:36:27

    gość: ~inka

    @~Anita
    ok coś nie tak, bo mnie Pan kierownik informuje o zapisach w listopadzie na rehabilitację.Chetnie natomiast zaprasza do Jaskowic na rehabilitację.

  • 2018-09-30 16:04:54

    gość: ~Anita

    @~inka
    Tak ponieważ Pani Rehabilitanka jest no chorobowym. Ale zadzwonili do mnie ze na ten okres jest zastępstwo i zzapraszaja mnie w poniedziałek. I co wy na to nie doinformowani a najwiecej komentujcie. A co do kierownika to lubię go ze mimo przeszkód jakie wy ludzie mu dajecie to mimo to stara nam się pomagać. I byś się wstydziła ze człowiek chce ci pomoc a ty mimo to najeżdżasz na niego zawsze możesz iść gdzieś indziej i czekać 5 miesięcy bo tak średnio się czeka.

  • 2018-09-29 10:32:18

    gość: ~tu

    popieram, w przychodni dzieje się źle
    1. zwalniani lekarze
    2. zwalniani masazysci
    3. zrywanie kontraktu z nfz ze strony obecnego kierownictwa!!!??? ewenement - rezygnowac z pieniedzy, które daje nfz
    4. brak rozwoju - jak było tak jest. Co zdobyła i zrobiła Pani Lejczak, tak zostało
    5. wykazują straty - A BYŁY JESZCZE TAK NIEDAWNO ZYSKI!!!!!!
    6. Brak gospodarności.
    7. Manipulowanie ludźmi
    8. Zatrudnianie osób niezgodnie z prawem
    9. Nieprawdziwe audyty w celu zmylenia ludzi
    A więc o co chodzi???? o sprywatyzowanie!!!!

  • 2018-09-29 10:50:46

    gość: ~Kamila

    @~tu
    Boże ale wy nie prawdę gadacie !!! Orzyjdz w piątek na spotkanie a się dowiesz. A to ze organizuje biała sobotę i są za darmo specjaliści. A to ze można dostać się od lekarza bez kolejki tylko odrazu a to ze pediatra jest 4 raz w tygodniu. Za poprzedniej pani kierownik. Lekarz Aldona albo gerc nikt nie chciał do nich iść jak już musiał to się. Zerkała na wizytę 3 dni . To ze pan gerc wychodził z gabinetu i za pół godziny przyjeżdżał z bułeczkami dla pracowników przecież by w pracy . A to ze na rehabilitacje czekała się 3 miesiące a to ze Pani kierownik zrobiła z siebie psychologa i nikogo nie przyjmowała . A teraz mamy psychologa prawdziwego co przyjmuje. A to ze są akcje z których korzysta wiele mieszkańców. I to mi się podoba po co mi mieszkańcowi jest zysk dla mnie jest to dobre ze mogę skorzystać bezpłatnie z dermatologa bezpłatnie z kardiologa bezpłatnie z dietetyka bezpłatnie z Usg. Mogę zrobić sobie pomiar cukru cholesterolu. Ale nie o tym się nie mówi. Bo wy macie nas w dup.... tylko opisujecie jak jest złe. A tak naprawdę nie jest jest dobrze bardzo dobrze. Żal wam du... ściska. Ze byliście pewni ze kierownik się podda i lekarze i zostaniemy my mieszkańcy bez przychodni ale tak nie jest . Dobrze ze kierownik i lekarze i panie pielęgniarki są i chcą nam pomagać codziennie. I możecie sonie milion razy wmawiać ze jest złe ale tak nie jest . I tak nie będę na was głosować

  • 2018-09-28 18:23:13

    gość: ~za czyje pieniądze

    za czyje pieniądze te artykuły frania? i JAKIM PRAWEM WÓJT WYKORZYSTUJE STRONĘ GMINNĄ NA SWOJĄ KAMPANIĘ??????? wstyd !!! już pora przestać prać pieniądze

  • 2018-09-28 18:39:58

    gość: ~Pawel

    Uważam ze komentowanie powinno być zablokowane. Bo jak czytam nie które komentarze to mi jest bardzo szkoda ludzi którzy pracują w ośrodku i nam pomagają cały czas. Nie wiem o co wam chodzi jestem pacjentem ośrodka od 3 miesięczny zapisałem się do niej ze względu na panią manelska bo to bardzo dobry specjalista. I chodzę bardzo często prawie co drugi dzień bo ostatnio trochę choruje. I uważam ze jestem bardzo dobrze traktowany wszyscy są dla mnie mili!! Panie w rejestracji cudowne pani doktor tez cudowanie. Nawet ostatnio bylem u Pana kierownika podziękować mu za to ze mogę dostać się do lekarza od ręki !!! Bardzo sympatyczny człowiek. Nigdy nie byłem w takim ośrodku. Porównaniu do mojego poprzedniego to niebo a ziemia !!! Jeżeli to możliwe to apeluje do administratora expressu aby zablokował komentowania. Bo naprawdę mi jest szkoda osób które tak ciężko pracują w ośrodku a są tutaj oczernianie. A i dzięki za informacje o białej sobocie bo nie wiedziałam. Na pewno skorzystam a kto tam będzie ?? Przydałby mi się dermatolog :)

  • 2018-09-29 10:37:47

    gość: ~ooo

    to juz by była stronniczość blokować komentarze, żeby nikt nie miał prawa sie wypowiadać i tym samym pozwolić na kłamliwe artykuły. pracownicy super, tylko jak długo??? oni dobrze wiedzą co ich czeka lada moment, ale nie mogą nićzrobić, bo by już stracili pracę, tak jak niektórzy już stracili

  • 2018-09-28 19:26:54

    gość: ~Janek

    Co do Pani sołtys i Pani Menelskiej. Pani doktor na pewno jest dobrym doktorem. Ale to co napisała do naszej sołtysowej, nie było prawdą. Byłem na spotkaniu o nikt złego słowa na temat Pani doktor nie powiedział i też wątpię w to, aby sołtysowa chodziła i gadała na doktor. Cjest to torche niesmaczne. Martwi mnie to, ze obecny nasz włodarz, pójdzie po trupach, aby nie zostawic koryta.

  • 2018-09-28 19:38:41

    gość: ~Krystyna

    @~Janek
    Ja nie wiem czy mówiła czy nie mówiła. Uważam ze opublikować prywatna wiadomość to jest nie fer. Jakby nie miała nic do ukrycia to na spokojnie mogła to wyjaśnić z panią doktor a nie robić taki cyrk .

  • 2018-09-28 21:24:50

    gość: ~Wojtek

    @~Krystyna
    niestety pani doktor dała się wciągać przez wójta w politykę i na pewno tego będzie w przyszłości żałować-kazdy kto się z nim zadaje(z wójtem)traci bardzo wiele

  • 2018-09-28 21:26:27

    gość: ~Marian

    Cieszymy się,że przychodnia wypowiada kontrakt z funduszem,cieszymy się,ze przychodnia nie ma zysku,cieszymy się że odchodzą kolejni pracownicy,cieszymy się,ze proponuje nam się Rehabilitację ...w Jąśkowicach...chwileczkę,kto z nas mieszkańców Malczyc robi idiotów???!!!

  • 2018-09-28 21:32:27

    gość: ~Krzysiek

    @~Marian
    Chłopie jaka rehabilitacja w malczycach. Przecież w czwartek byłem na rehabilitacji idę w poniedziałek i mam jeszcze cały tydzień !!!! I kto tu kłamie czy ty byłeś w przychodni !!! Ze piszesz takie bzdury !!!! Ludzie opamiętajcie się !!! W końcu pójdzie do przychodni i zobacz na własne oczy ze wszystko funkcjonuje i to dobrze. Robicie z przychodni jakby było widmo a tak nie jest jak ja chodzę na rehabilitacji to przychodnia pełnych ludzi. Ale nie przepraszam radni twoerdzi ze nie. I kogo robicie za głupich z nasz mieszkańców co chodzimy do prycjodni i korzystamy z przychodni. Czy wy prawdomówni !!!! Tak jak Pani Beata która zrobiła świństwo Pani Doktor najlepszego lekarza jakie Malczyce miały. Ja i mieszkańcy malczyc obiecuje wam ze jak Pani Doktor zrezygnuje przez te wasze nie prawdziwe informacje to już wam nie będzie tak do uśmiechu. A zreszta będę na spotkaniu i potwierdzę informacje pracowników bo wiem jak funkcjonuje przychodnia !!!!

  • 2018-09-28 22:32:47

    gość: ~Marian

    @~Krzysiek
    2 moich znajomych zostało odesłanych do Jaskowic

  • 2018-09-28 22:40:20

    gość: ~Krzysiek

    @~Marian
    Człowieku przecież rehabilitacje nie ogarnie wszystkich !!!! Wszędzie się czeka !!! To chyba dobrze ze jest jakaś alternatywna. Ja i moja ciocia chodzimy w malczycach i obłożenie jest duże !!! Wiec nie dziw się ze się czeka. Ja tez czekałem 2 miesiące. A za poprzedniego kierownika i jeszcze poprzedniego tez czekałem kilka miesięcy. Czekam jak wszyscy Polacy. Gdzie Ty dostałeś się odrazu na rehabilitacje w całej tak Polsce nie ma!!! Ale nie przecież Radni nie mogą czekać w kolejce i się wkurzają. Daruj sobie te komentarze i zajmij sie czymś lepszym. Panie kierowniku widzę ze nie ma co pomagać takim ludzia !!!! I jak nie chce skorzystać z aternatyywy niech oda do środy śląskiej na rehabilitacje tam się czeka 4 miesiące. Powodzenie Panie Marianie i cieszę się ze nie będzie Pan korzystał z usług rehabilitacji w malczycach przynajmniej skorzysta ktoś inny ;) i już odrazu zmniejszy się kolejka !!! Dobranoc pisz sobie dalej ta nie prawdę !!! A jak nie wierzysz ze rehabilitacja działa i przyjmuje pacjentów ile może to zapraszam cie w poniedziałek na 16 mam rehabilitacje serdzecznie ci pomacham !!!! I przynajmniej dowiemy się kto mówi takie fałszywe informacje. Do zobaczenia w poniedziałek o 16 na rehabilitacji w malczycach. Wiesz gdzie znajdue się przychodnia ? Jak nie to napisz komentarz to podpowiem !!!

  • 2018-09-28 22:50:28

    gość: ~Pacjent

    @~Krzysiek
    A kto Cię Krzysku rehabilitował? Bo pani rehabilitantki nie ma już od jakiegoś czasu. Jedni mówią, że jest chora, inni, że odbiera urlop i odchodzi. Ale został tylko masażysta. Ups... Już nie, bo dziś właśnie skończył jego miesięczny okres wypowiedzenia.

  • 2018-09-28 22:59:50

    gość: ~Krzysiek

    @~Pacjent
    Jest to Panie Rehbilitanka. Proszę zadzwoń do przychodni i się zapytaj. A z tego co wiem od pan z rejestracji to obecna Pani rehabilitanka jest na chorobowym. Ale nic nie mówiły o zwolnieniu. Uważam ze twój wypowiedz jest za bardzo zmyślona. I tak jak mówiłem jestem umówiony w poniedziałek na rehabilitacje i jeszcze raz zapraszam Pana Mariana i pana pacjenta na 16 a mnie tam zobaczycie !!! I ja tez was zobaczę może nawet się znamy i często spotykamy No cóż już taki urok ze nikt się nie chce przedstawiać.

  • 2018-09-30 19:31:57

    gość: ~Pacjent

    @~Krzysiek
    Zastnów się Krzyśku, sam piszesz, że rehabilitantka jest, ale na chorobowym. A od jutra nie ma masażysty. Napisz jutro koniecznie kto cię masował czy rehabilitował.

  • 2018-09-30 19:38:31

    gość: ~Krzysiek

    @~Pacjent
    Jest Pani na zastępstwie. A zrobię wam ta przyjemność i napisze. A jeszcze dam Ci lepsza radę przyjdź do przychodni a sam się dowiesz. Zaprosiłem ci na 16 wiec przyjdź!!! A później będziesz mógł pwoedziec swoim ludzia co piszą te komentarze ze kłamiecie !! A jak już chcesz zostać tak bardzo osoba bez imienia i nazwiska to zadzwoń do przychodni i się zapytaj czy ktoś będzie na rehabilitacji. I naprawdę darujcie sobie już.

  • 2018-09-30 19:56:59

    gość: ~no

    będzie bo musi ktoś być - ktoś musi kampanię robić wójtowi

  • 2018-09-30 20:04:05

    gość: ~Krzysiek

    @~no
    Wiecie co szkoda z Wami pisać. No jest mi bardzo przykro ze nie udało wam się te kłamstwo z rehabilitacja. Ale prawda jest ze rehabilitacj jest. Prawda zawsze wygra z takimi jak Wy.

  • 2018-09-30 20:10:29

    gość: ~Jola

    @~Krzysiek
    Krzysiek daj sobie spokój z nimi nie warto dyskutować. Przeciwz oni lepiej wiedza niż pracownicy ośrodka niz kierownik. Im nie da
    Się wytłumaczyć bo to oznaczyłbym ze klamali !! I będę milon razy mówić ze nie ma rehabilitacji żeby uwierzyli w ich kłamstwo.

  • 2018-10-01 09:22:55

    gość: ~tak jest

    @~Krzysiektak
    masz rację krzysiek - rehabilitacja jest - JESZCZE JEST. bo zaraz po wyborach nie będzie. i co wtedy powiesz? trzeba patrzec przyszłościowo, dojść do źródła informacji, a nie pisac jak jest w przychodni czy co mówią pracownicy- bo do wyborów musi być oficjalnie dobrze!!!!!

  • 2018-09-28 22:49:51

    gość: ~Ola

    @~Marian
    Panie Marianie chciałam tylko sprostować Pana informacje w listopadzie tamtego roku po wypadku samochodowego próbowałam dostać się na rehabilitacje w malczycach gdyż jestem mieszkanka. Niestety Pani rehabilitantka powiedziała zw może mnie przyjąć oczywiście ale dopiero w lutym !!! Czyli musiałabym czekać 4 miesiące i przypominam wszystkiem ze był inny kierownik !!! I właśnie dzięki przychodni w Jaśkowicach dostałam się na rehabilitacje w grudniu . I proszę pisać prawdę ! Bo kolejki były za poprzedniego kierownictwa i to mnie nie dziwi. I cieszę się ze mogłam skorzystać tam w Jaśkowicach z rehabilitacji. Proszę nie zniszczyć nam dobrych relacji z przychodnia w malczycach bo naprawdę personel może przez te wasze komentowanie się zniechęci do pracy a przecież jest tak fajnie. Pani Doktor Manelska jest Pani cudownym lekarzem chodzę do Pani często i proszę nie zwracać uwagi na nikogo. Pozdrawiam Ola K.

  • 2018-09-28 21:36:17

    gość: ~Justyna

    @~Marian
    Ja dostałam telefon ze mogę przyjść w poniedziałek na rehabilitacje do malczyc na 17 godizne. I co głupio jest ze piszesz nie prawdę !!!! Powinnes się wstydzić tak kłamać !!!!

  • 2018-09-28 21:57:02

    gość: ~Justyna

    A za co dostaje te minusy za to ze dostałam się na rehabilitacje w malczycach i ze kłamiecie ludz? Nie rozumiem tego. To chyba powinniście się cieszyć ze jednak rehabilitacja jest . A nie zapomniała po waszej myśli by było dobrze jakby nie było rehabilitacji.

  • 2018-09-28 22:36:25

    gość: ~Marian

    @~Justyna
    To napisz do kogo się dostałaś na ta rehabilitację?konkretnie!

  • 2018-09-28 22:55:14

    gość: ~Justyna

    @~Marian
    Miałam nie komentować ale niestety zmuszasz mnie. Nie powiem Ci ponieważ jest RODO i nie ogarniam tych przepisów ale jest to bardzo fajna kobieta. Przyjdź proszę w poniedziałek o 17 a zobaczysz kto to i zapytaj się o naziwisko :) i nawet pewnie będziesz mógł się zarejstrowac. Albo zadzown na rejestracje rano i się zapytaj. Widzisz piszesz cały czas nie prawdę !!! Bo nawet nie wiesz kto tam przyjmuje hahaha ale się wkopales !!!

  • 2018-09-29 10:53:09

    gość: ~Justyna

    @~Justyna
    Myślicie ze jak dacie dużo minusów żeby ukryć komentarz to ukrycie to ze rehabilitacja w ośrodku jest i funkcjonuje i ze ja będę na tej rehabilitacji . Zachowanie jak podstawówki powodzenie życzę ;)

  • 2018-09-29 10:42:30

    gość: ~teraz

    przed wyborami zrobią wszystko żeby tylko zamydlić oczy i powiedzieć że jest ok w przychodzni

  • 2018-09-29 10:40:28

    gość: ~stop

    Krystyna, skoro taka mądra jesteś to pomyśl - raczej Pani Manelska w tym wypadku powinna załatwić sprawę jak należy a nie robić cyrk z takim straszeniem. to jest słabe

  • 2018-09-29 10:39:07

    gość: ~tak

    potwierdzam. też byłem na spotkaniu i wszystko było w porządku, bez oszczerstw, bez kłotni, bez obelg

  • 2018-09-28 22:19:27

    gość: ~Michal

    Ale wy ludzie macie małe móżdżki. Super, że jest zobaczymy na jak długo. I jak długo i na ile będzie się zadłużają przychodnia. Przecież to jest psychologiczna gra. Ogłoszenie wszystkim, że nie ma rehabilitacji i jest źle. Więc po pojawia się wójt i ratuje całą sytuację, a zwłaszcza przed wyborami i rehabilitacja jest i jest pięknie i latają motyle

  • 2018-09-28 22:28:33

    gość: ~Justyna

    @~Michal
    Mówisz o sobie ja nie mam małego móżdżka!! Nie wiem kto i co ci opowiedzieli,. Ja wiem od kobitek z rejestracji ze jest rehabilitacja i będzie. A ty sonie dale wierz osoba które nie maja pojęcia o sytuacji a najwiecej mówią ! Dziękuje skończyłam na tym komentarz bo widzę ze tak i tak nie ma sensu . Mam nadzieje ze ludzie którzy tak komentują ze nie ma rehabilitacji to nie będę z niej korzystać . Ja z niej korzystam i będę. Pozdrawiam . A i następnym razem drogi Michale jak masz kogoś obrażać to podpisz się bo może się okazać ze jesteśmy sąsiadami i obrażasz mnie a później na ulicy będziesz się kłaniać!

  • 2018-09-28 22:33:44

    gość: ~Mieszkaniec

    Panie Michale rzeczywiście jest w tym trochę racji. Ja też to zauważyłem. Przypomina mi się historia pewnego człowiek z 3 Rzeszy, który dzięki propagandzie, gazetom wpływał na masę ludzi, i tu mamy podobną sytuację. Wtedy, tak jak u nas w gminie, jest bieda, brak perspektyw, zadłużenie i chaos. Nie mamy fabryk, a wójt jeszcze naslal jak dobrze pamiętam kontrolne na swoich ludzi przedsiębiorców. Młodzi ludzie nie mają gdzie się spotkać, nawet napić piwa. Co przed te lata się u nas zmieniło, po raz kolejny remont goki, chodnik, co nie jest niczym nie zwykłym. I teraz gdy nadchodzą wybory. Wszyscy są źli, wszyscy próbują zniszczyć Malczyce, a zwłaszcza uderzam teraz do Szymczykowej, która mieszka tu tyle lat. Ale wójt dzielnie walczy z wrogami gminy, odpiera natarcia, chcę wyciągnąć gminę z krysyzu, który sam spowodował. A ludzie już nic nie pamiętają, tylko teraz sluchaja, jakiś wymyślonych historyjek. Ciekawe kto na tym wszystkim korzysta. Skuła był 100razy lepszy, a nawet Dudzinski po podstawówce. Pozdrawiam

  • 2018-09-28 22:52:52

    gość: ~Pacjent

    @~Mieszkaniec
    Słusznie. Popieram

  • 2018-09-28 22:56:45

    gość: ~Baśka

    @~Pacjent
    Najbardziej bolą mnie nie te głupie komentarze w stylu tych sprzed paru miesięcy: ,,Panie Mateuszu, ja i cała moja rodzina Panu dziękujemy..." To trochę jak list do wuja Józefa Stalina. Najbardziej boli mnie to, że nasz wójt, mam nadzieję, że już nie długo, naprawdę uważa nas za debili.

  • 2018-09-28 23:03:31

    gość: ~misiek

    @~Baśka
    Ta, ta, ta .... Już wybudował bibliotekę, remizę strażacką, przedszkole czy tam żłobek, założył szkołę żeglugi, uniwersytet III wieku, doprowadził do finału plan zagospodarowania. Baaa, on nawet cukrownię odbudował. Fakt, nowy ośrodek jak znalazł w Malczycach. Lubiąż, panie, Lubiąż ....

  • 2018-09-28 23:04:36

    gość: ~zdzisiek

    @~misiek
    Buahhahahahahaha.... hahahha

  • 2018-09-28 23:06:17

    gość: ~mieszkaniec

    @~zdzisiek
    No fakt, śmiechem można tylko wybuchnąć. Stary sprzeda ośrodek sprzeda i może jaki kontener na nowy wystawi

  • 2018-09-28 23:09:55

    gość: ~robol

    @~mieszkaniec
    Do miśka: w kwestii uzupełnienia tej wypowiedzi: jeszcze strefę ekonomiczną wybudował o jakiej się mieszkańcom nie śniło. Wypowiedź z początku kadencji wypowiedziana w GOK podczas spotkania z ,,inwestorem" z ulicy Mazurowickiej

  • 2018-09-28 23:11:15

    gość: ~mieszkaniec

    @~robol
    Patrz, robolu, ktoś siedzi i hejtuje cały czas. Biedaki spać nie mogą?

  • 2018-09-28 23:12:41

    gość: ~zdziesiek

    @~mieszkaniec
    Co hejterze uważasz, że twój wójt ośrodek wybuduje? Co ci jeszcze obiecał?

  • 2018-09-29 00:12:33

    gość: ~Pssiu

    No co ta sołtysowa chce osiągnąć tym kłamliwym hejtem ? Przecież ta baba ma więcej testosteronu niż Arnold Schwarzeneger

  • 2018-09-29 10:45:52

    gość: ~ale dno

    taki komentarz o Pani beacie to wszyscy wiedzą kto napisał.

  • 2018-09-29 00:09:49

    gość: ~Mieszkanka

    @~Baśka
    Pani Basiu panią trochę fantazja poniosła.prosze powiedzieć dlaczego Pani nie lubi kierownika . Bo ja nie mam mu nic do rzarzucenia miły , wykształcony, doświadczony no j jeszcze przystojny. Teraz pora ma Pani proszę wypowiedzieć konkirietnie co jest nie tak z nim z ośrodkiem zdrowia bo ja nie mam żadnych zastrzeżeń .

  • 2018-09-29 00:17:42

    gość: ~Rysiu

    Nie pojmuję jak można być aż tak chorym na władzę i jeszcze wmawiać to innym ? Przeciez to Kądziela o Szymczykowa na spotkaniu we wtorek pastwiły się nad przychodnią i wójtem A teraz Ci obłudnicy piszą po facebookach o brudnej kampani!!! Co za obłuda ..
    Żygac się chce..

  • 2018-09-29 00:20:13

    gość: ~Jatoslaw

    Zapytajcie dlaczego mąż sołtysowej ją zostawił to poznacie prawdziwe oblicze potwora który dla osiągnięcia celu jest w stanie własne dzieci poświęcić ...

  • 2018-09-29 00:27:45

    gość: ~Koza

    To jest wstrętne jak można prywatną wiadomość upubliczniac ?? W imię czego ta Szymczykowa udostępniła tą korespondencje z Panią doktor Manelską ? Dla rozgłosu ? Nie wie już czym zaimponować ludziom?? Ona do pięt nie dorasta doktorze!! Pani Małgosiu ta kobieta ma problem ze sobą samą!! Proszę nie przejmować się nią!! I ona miałaby być wójtem? Nawet sołtysem nie powinna wiedźma zostać !!!

  • 2018-09-29 10:47:17

    gość: ~oj

    oj przesadziłeś. zainteresuj sie franiem i jego przeszłościa a nawet teraźniejszością - TO JEST HORROR!!!!

  • 2018-09-29 09:47:20

    gość: ~Karolina

    @~Rysiu
    Chłopie a co pani Szymczakowi i kadzielowa wiedza o przychodni nic. pani kadzielowa z tego co wiem. Je jest nawet pacjentka ośrodka nie wiem czy kiedykolwiek była. A pani Szymczakowi jak sama opublikowa na fejsbooku rozmowę z panią doktor manelska to tez nie była tylko była jej matka z dzieckiem. I jeszcze do tego składała ze czekała 3 dni jak pani Doktor Manelksa przyjęła.dziecko, a może czekała jak jej lekarze nie odpowiadają pediatrzy to jej problem. Jak bulo z panią doktor Szymczak. Co pani sołtys na nią tez. Ci. Nie mówiła.? niech sobie daruje i zastanowi się nad swoim zachowaniem. Ja nie wie. Jak można być taki po człowiekiem mimo ze Pani Doktor manelska zaopiekowała i pomogą jej dziecku to ona upubliczniła jpwidomosc prywatna pani doktor do niej. Pani sołtys WSTYD. Zroce się do spotkanie organizowanego przez Pani sołtys. panie kierowniku tam było ok 30 osób ale był to pan gerc pani Aldona pon były masażysta pani radna pan radny pani sołtys i ludzie którzy są z ich okręgów. Ale tez byli ludzie którzy negowali ich oczesrstwa !! Wiem ze jedna pan nagrywał te spotkanie. Wiec proszę się popytać a. A pewno uzyska pan te nagranie i zobaczy jak ta 3 oczerniała pana i przychodnie chociaż nie wiedza jak jest naprawdę bo w niej nie byli!,! I możecie nawet napisać 100 komentarzy to tak ludzie którzy chodzą do przychodni to wam nie uwierzą. I powiem jeszcze jedno działacie sobie na szkoda bo nie mówicie prawdy. A pamiętajcie pradawna zawsze wygra z takimi jak Wy
    .

  • 2018-09-29 10:49:05

    gość: ~ej

    zacznijcie chodzić na spotkania i sesje, to zobaczycie jaka jest prawda. spytajcie ludzi w urzedzie jak wygląda tam praca. wszyscy siedzą zastraszeni!!!! to jest chore!!!!

  • 2018-09-30 19:40:48

    gość: ~Pacjent

    @~Karolina
    Oczywiście Karolino, odsłuchaj nagranie i sprawdź: nikt nie oczerniał pani doktor, a o wójcie mówiono prawdę, że samowolnie wybrał kierownika, bez komisji konkursowej, czym zajmuje się prokurator. Zostałaś zmanipulowana. I rada na przyszłość: zwracaj uwagę na to jak piszesz. Bo piszesz co najmniej nieporadnie

  • 2018-09-30 19:50:09

    gość: ~Kasia

    @~Pacjent
    Nic nie zmieni faktu ze wiadomości kierowne prywatnie do osoby powinny zostać między adresatem i odbiorca. Jeżeli ktoś by opublikował moja prywatna wiadomość to bym się wkurzyła.

  • 2018-09-29 00:22:31

    gość: ~Paulina

    @~Mieszkanka
    Ndrodzy mieszkańcy gminę Malczycre i Ci inni. Uważam ze zachowujemy się karygodnie połowa komentarzy to komentarze nie miłe, negujące wszystko, za dużo nienawiści. Tak naprawdę nie wiem o co chodzi. Ja wiem ze w pochodni jest lekarze, są pielęgniarka jest rehanilitacjia i ci przyjezdni i lekarze. To. Moje pytanie czego wy jeszcze chcecie ? Gwiazdki z nieba ale to musicie poczekać do grudnia. I powie. Jedno tak wspaniałego zespołu jaki jest przychodni nie widział. W innych przychodniach. A wiem co.mowie bo chodzę tez do innych.
    Pozdrawiam Radnych , sołtysów Tak wiem na kogo będę głosować nie musicie się tak dużo komentować . My mieszkańcy wiemy więcej niż wam się wydaje. Panie kierowniku ośrodka zdrowia życzę Panu powodzenia i pomyślności

  • 2018-09-29 07:19:15

    gość: ~Malczyce

    Dlaczego wszyscy uważacie że to jest brudna kampania znam Panią Sołtys i wiem co ona potrafi zrobić, więc bym się nie zdziwił naprawdę że gdzieś obraziła Panią doktor

  • 2018-09-29 12:10:51

    gość: ~Mieszkanka

    @~Malczyce

    ONA WSZYSTKICH OBRAŻA ! PO TRUPACH DO CELU! Ale powiedz jej to, to jej imponuje. Chora baba. Uśmiecha się do Ciebie, a w plecy siekierę wbija! Własnymi dziećmi niech się zajmie, bo tylko jej matka z wózkiem jeździ, a Krzysiu żadnego kolegi nie ma i same problemy z nim w szkole, a jej samej niedługo zacznie brakować czasu na sprawy sądowe!
    Podejdzcie na Traugutta co drugą sobotę i zobaczycie sami przedstawienia cyrkowe jakie odstawia, kiedy przyjeżdza ojciec do dzieci, aż się dziwię, że inaczej tego nie rozwiąże. Panie Jarku zawsze się zastanawiałam co pan widzi w tej babie, ale cieszę się, że przejrzał pan na oczy!

  • 2018-09-29 08:37:38

    gość: ~fanka stefanka

    A czy czytaliscie całą wiadomość od pani doktor? Uważacie dalej, że to normalne? Na spotkaniu nikt jej nie obgadywał. Powiedziano tylko, że nie bierze wizyt domowych. I wszystko. Skąd się wziął cały ten szlam? Sprawa dotyczył głównie rehablitacji, której NIE MA. I może sobie cała ta horda i wataha wójcia pisać co chce i ile chce, a fakt pozostanie faktem. A co przystojności i inteligencji kierownika .... To przepraszam bardzo, ale mówimy chyba i innym kierowniku.

  • 2018-09-29 09:36:13

    gość: ~Łukasz

    @~fanka stefanka
    Zazdrosc cię bierze. Kierownik jest bardzo fajnym człowiekiem. Widać jak wkłada całe serce w prace . Ale przez takich ludzi jak Ty który pewnie napisał z 20 komentarzy negatywnych może się zniechęcić. Co do rehabilitacji jak wytłumaczysz ze ludzie isenumowienie i idą na rehabilitacje. Czy wy czytać ńie umiecie. Sami się wkopujecie bo piszecie nie prawdę. I z ciekawości pójdę w poniedziałek o 16 jak ktoś tam napisał ze ma rehabilitacje i powiem wesysstki. Pacjenta żeby przyszli n apiatkowe spotkanie i potwierdzili ze byli na spotkaniu. A dalej pójdę myślicie ze normalne ze Doktor Gerc przyjedpzdza na wszystkie spotkanie. Ja się pytam po co. Tylko winny się tłumaczy. Mieli już czas pokazać co potrafią i to zrobili. A co do pani Doktor Manelskie to się od niej odpier........ bo to jest najlepszy lekarz jaka nasz przychodnia w dziejach 20 lat miała i co chcecie to zniszczyć. Ale ja wiem Dlaczego tylko dlatego ze z przychodni nie korzystacie to się odwalcie. Do wizyt domowy nie wiem kto mówi taka nie prawdę bo akurat do mojej babci zawsze jeździła i jeździ Pani Doktor bo inny lekarz nie będę mówił jaki powiedział mi ze się nie opłaca przyjeżdżać na wizyty domowe bo babcia jest już za stara. To właśnie pani doktor przyjeżdżać i nam pomaga żeby moja babci mimo swoich lat jeszcze z nami była trochę . Wiec my mieszkacamy ostrzegamy was ze jak pani doktor mankeksa zrezygnuje to wtedy społeczeństwo wyjdzie na ulice. Jeszcze raz mówię ochronę zdrowia nie mieszajcie z polityka!!

  • 2018-09-30 19:46:30

    gość: ~Pacjent

    @~Łukasz
    Sam nie wierzysz w to, co piszesz. Doktor M. na wizyty domowe po prostu nie jeździ. Robi, a przynajmniej robiła doktor Aldona. Nie jest to wiedzą tajemną. Nie każdy lekarz jeździ na wizyty domowe, ale do ciebie akurat jeździ. Bo niby babcia stara. Zastanów się człowieku i lepiej przyznaj się ile masz za taki beznadziejny komentarz.

  • 2018-09-29 09:58:58

    gość: ~Andrzej

    To pokażcie te nagranie i ludzi którzy tak mówią na temat kłamstw w stosunku do sołtysowej?

  • 2018-09-29 10:10:58

    gość: ~Obiektywny

    Napisze tylko jedne komentarz bo jak czytam to widzę ze są same kłamstwa. Wiem jak funkcjonuje przychodnia a dlatego ze do niej chodzę się leczyć . Wszytsko jest tak jak powinno być !! Codziennie jest pani doktor manelska. Jest dwóch pediatrów co przyjmuje 2 razy w tygodniu ale. Je pamiętam jak się nazywają bo nie potrzebuje ich usług. Co do rehabilitacji to pani obecna rehabilitantka poszła na chorobowe ale w zastępstwie jest inna wiem bo dostałem telefon ze mogę jednak przyjść na rehabilitacje . Wiec ludzie nie będący pacjenta ośrodka nie wypowiadajcie się jak nie wiecie. Dziękuje i mogę dostać milion minusów . Ale w Polsce nie można kłamać. Wystarczy ze lecą już sprawy sądowe dla polityków obecnej partii za kłamstwa i co się okazują ze musza przepraszać. Tak apeluje proszę nie porozniajcie nas . Bo my nie jesteśmy głupcami. Chodzę do ośrodka wszytsko mintaj odpowiada i będę chodził. Nawet jak napiszecie milion negatywnych komentarzu na temat ośrodka tak wam nie uwierzymy

  • 2018-09-29 10:51:52

    gość: ~lud

    to teraz się nie zdziwcie, że w przychodni będzie jak w raju, niczego nie zabraknie, lekarka będzie nawet do 12 w nocy przyjmować, cud miód - byleby do wyborów. A po wyborach sprzedaż - dlaczego? STRATY. ojej. i nikt nie wiedział?????

  • 2018-09-29 12:03:03

    gość: ~Mria

    @~lud
    Hahaa jak czytam te wasze komentarze to jest mi żal. Najpierw njezdzacie ze przychodnia złe funkcjonuje. Teraz piszesz ze funkcjonuje dobrze ale tylko dlatego bo wybory się zbliżam . To się zastanówcie. Czy dział dobrze czy nie. Ja i moi znajomi uważamy ze działa bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z usług jakie tam uzyskukujemy. I jakżeby komentarz negatywny nie wiem do kogo dotyczy do pani doktor manleksiej - cudowna pani doktor i fachowa
    Do pani cielinskiej - nie znam lepszej pielęgniarki która się tak angażuje
    Do pani doktor Szymczak - super pediatra chodzę ze swoją córeczka nie zmieniłabym na innego
    Do pani antety pielęgniarka która świetnie opiekuje się moim dziadkiem
    Do pną kierownika jaka mu powiedziałem ze mam problem nie opowiem publicznie jaki to odrazu zadziałał i mi pomógł i zrobił wszytsko żeby rozwiązać problemie. Pamietam czasy poprzedniej pani kierownik która traktowało ludzi z wyższością. I pamietam radnych jak byli nie zadowoleni z jej kierowania a co teraz wam się zmieniło o 360 stopni. Nie wiecie jak jestbprawda na gema ośrodka to się nie odzywajcie i poniżajcie osób którzy nami się opiekują. A wracając do całej sytuacji pani sołtys z panią doktor Manelska to powiem jedno pani Beato straciła u mnie pani całe zaufanie. Jak można było coś takiego zrobić. Jak pani to skolmentowal prawda wyjdzie na jaw. To powie pani jedno już wyszła. I wsyzsych wiem jaka jest prawda.

  • 2018-09-29 13:38:15

    gość: ~wyjasnienie

    no więc to proste, przychodnia ma STRATY, bo musi je mieć, pomimo, że jeszcze niedawno była na dużym plusie, po to żeby ja sprzedać. cała filozofia.
    ale, żeby to nie wyszło na jaw, przed wyborami będzie pięknie, lekarze po nocach będą przyjmować, uśmiechać się, robić wszystko, będą akcje zdrowotne, pracownicy będą mówić w superlatywach o ośrodku - bo inaczej zwolniliby ich, więc nie mają wyjścia ( mimo że sa super pracownikami i znają prawdę) a wójt na konkretne pytania powie - NIE WIEM, NIE PAMIĘTAM, NIE ZNAM TEMATU - jak na każdej sesji - tylko zacznijcie patrzeć i słuchać

  • 2018-09-29 14:22:08

    gość: ~Mieszkaniec

    @~wyjasnienie
    Jak ty jesteś taki wszystkowiedzący i tak wiesz wszystko o zysku, stracie o przychodni. To przyjdź na spotkanie. I zapytaj się wprost pracownika jak im się teraz pracuje !!!! Po co pisać takie fałszywe komentarze. Przyjdź i spytaj się wprost a na pewno zostanie ci wszystko powiedziane. Jak ja czytam te komentarze to aż mi się noe dobrze robi. Teraz wszyscy będę wiedzieli lepiej o wszystkim niż ludzie którzy pracuje lub coś robią. I pwoem jedno ja się cieszę ze w ośrodku zaczyna się coś robić DLA LUDZI bo po to jest a nie dla kasy. I chaialm powiedzieć ze ja i moja rodzina będziemy na spotkaniu w piątek jak i na białej sobocie. Będziemy wspierać pracowników ośrodka. Bo robią dużo. A wy ludzie tylko niszczycie wszystko. Ile tak naprawdę pisze te komentarze 2-3 osoby ?

  • 2018-09-29 22:07:54

    gość: ~żart

    a co ma opinia pracownika na temat pracy - do - faktu że przychodnia ma faktycznie straty do poprzedniego stanu???? to są dwa różne tematy. Mało tego. Jak pracownik ma się wypowiedzieć negatywnie???? Toż od razu wyleci z roboty, bo taka jest procedura w tej gminie!

  • 2018-09-29 22:11:53

    gość: ~Justuna

    @~żart
    Może wasza procedura jest taka. Ostatnio byłam w ośrodku i rozmawiałam z panią rejestracji i bardzo dobrze wypowiadali się na temat pracy . A zreszta co będę tu gadać. Każdy kto chodzi do ośrodki to widzi ze wszytsko jest dobrze. Wszystko działa lekarze dostępni wiec możesz sobie pisać nawet 2000 komentarzy ci którzy korzystają z usług ośrodka to wiedza jaka jest naprawdę. A o pracowników się nie Marta tylko przyjdź na spotkanie sam zobaczysz. Dobranoc

  • 2018-09-30 08:57:01

    gość: ~rejustyna

    Justyna nie czytasz ze zrozumieniem, nie rozumiesz? wyżej jest napisane - tak będzie teraz - cudownie. czego się spodziewasz przed wyborami?

  • 2018-09-30 18:48:47

    gość: ~Aga

    @~Mria
    Wszystko,co dobre w tym ośrodku załatwiła poprzednia pani kierownik:nowych lekarzy,kontrakty(czyli pieniądze),sprzęt ,remont i poukładała personel,żeby był grzeczny dla pacjentów.Wójt wraz z nowym kierownictwem utrzymują na siłę lekarzy,ale jakim kosztem?zresztą odszedł już 3-ci bardzo uczciwie pracujący lekarz;wypełniane są dziury rodziną Olkowskich oraz ich znajomymi lekarzami w ramach promocji.Tylko zapytajcie się w końcu ile to kosztuje.Nikt logicznie myślący nie uwierzy ,że jest to robione dla dobra publicznego

  • 2018-09-29 13:21:08

    gość: ~Frankowski

    Zobacze ile ludzi, odchodzi albo zostaje zastraszanych i zwalnianych np. z urzędu gminy. Ludzie tu nie chodzi o przyjmowanie chorych przez lekarzy, bo praktycznie nic się nie zmieniło, tu chodzi o finanse, dofinansowania, kontrakty. My tego nie widzimy, ale dzieje się, źle. Ja nawet słyszałem, że wójt chcę zadłużyć przychodnie, żeby mógł ją potem sprzdać za grosze, a potem, żeby przychodnia nagle dostała wiatru we skrzydła. Ile Panstwo na F, zarobiło pieniędzy za fuszerkę jaką robią. Port sprzedany, gdzie Odra dostaje nowe zycie. Pozdrawiam

  • 2018-09-29 13:39:33

    gość: ~PRAWDA

    to prawda - więcej nie trzeba pisać

  • 2018-09-29 13:29:05

    gość: ~Matematyk

    Drodzy ludzie Kima. Przestańcie obraźać ludzi, dawac minusy i pisac brednie. Już chyba wystraczającą wycisneliscie z naszej i tak biednej gminy

  • 2018-09-29 13:40:03

    gość: ~Katarzyna

    W ogóle co ma zycie intymne do wyborów. Widzę, że komentraze na temat związku, pisze chyba sfrustrowany mąż. O którym słyszałam, że jest gorszy niż prostytutka, nie obrażajać tych Pań. Jak można zostawić takie małe dziecko. Nawet nie wiem czy to prawda, słyszałam, że zadowala się teraz Ukrainką. Wójt ma żone, która mogła by w nie jednym horrorze zagrać gnoma lub zombie. Przepraszam, za to co pisze, ale jest to po rpstu szydzenie z problemów innych i próba zdepraowania innych osób na kłamstwie. Ile ludzi ma problemy z nie swojej winy, zdrady, choroby. Najpierw srajcie do swego gniazda, a potem patrzcie do innych

  • 2018-09-29 14:14:52

    gość: ~Sasiadka

    @~Katarzyna

    Oj sołtysowa, daj już spokój. Siądź na dupie, bo nie wyrabiasz. Sama już nie wiesz co robić i pisać. Spójrz w lustro od czasu do czasu, albo zacznij się leczyć, bo krzywdzisz własne dzieci i samą siebie!!!!!

  • 2018-09-29 16:29:28

    gość: ~JAGNA

    @~Sasiadka
    Dobrze że ta dziewczyna uwolniła się od tak Toksycznych ludzi.

  • 2018-09-29 14:27:27

    gość: ~Kasia

    @~Katarzyna
    Powiem tak żeby obrażać ludzi to trzeba mieć KLASĘ. A pani komentarze jest ...... wszyscy wiemy jaka jest wiec sobie darujcie. Właśnie takie komentarze piszą ludzie którzy zazdroszczą innym ze maja lepiej. Pani Agnieszko jest pani wspaniała. Pomaga Pani Ludzia na dla pokaz jak nie którzy z naszej gminy tylko z serca i to się liczy. A ten komentarz napisała osoba która z zazdrości nie może wytrzymać w środku i musi publicznie wyładować się tylko najgorsze jest to ze nie ma przy tym ani klasy ani nic.

  • 2018-09-29 14:50:53

    gość: ~Mąż Jarosław

    PANI KATARZYNO PROSZĘ O PRZEDSTAWIENIE SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM JEŚLI PANI TAKA ODWAŻNA NIE ZOSTAWIŁEM MOICH DZIECI BO ICH KOCHAM TYLKO ZOSTAWIŁEM ICH MATKĘ BO Z TĄ KOBIETA NIE DA SIĘ ŻYĆ ANI FUNKCJONOWAĆ A WASZE ZAGRANIA POLITYCZNE NIE INTERESUJĄ MNIE

  • 2018-09-29 15:35:29

    gość: ~jki

    te slabe obrzydliwe komentarze są tylko na korzyść Pani Beaty.

  • 2018-09-29 16:22:01

    gość: ~Matematyk

    @~Mąż Jarosław
    Z moją starą,też się nie da funkcjonować buhaha.Muszę ją wymienić na Białorusinkę hahahaha ale dzieci kocham FACECIKU puchu marny

  • 2018-09-29 17:13:41

    gość: ~Mąż Jarosław

    @~Matematyk
    Dla mnie może Pan znaleźć kogo chce jak Pan lubi przebywać toksycznym związku a Panu nie wróg mnie proszę nie mieszać swoje zagrania jak Pan taki odważny niech Pan napiszę swoje imię i Nazwisko dopiero pisze a nie pod pseudonimami ludzi oczerniac

  • 2018-09-29 17:44:34

    gość: ~Matematyk

    @~Mąż Jarosław
    buhaha nie pomyliłem się hahaha FACECIKU puchu marny hahaha

  • 2018-09-29 19:10:33

    gość: ~Jalina

    @~Mąż Jarosław
    Jarek w moich oczach straciłeś szacunek,obrażają kobietę/matkę twoich dzieci a ty im wtórujesz!!Teraz wiem co miałeś na myśli,pisząc toksyczny związek.Zabraleś zabawki z piaskownicy a reszta no cóż.Przeczołgało Cię życie kobieto ale masz siłę i to doceni elektorat a mąż już nas utwierdził co do osoby swojej!?

  • 2018-09-29 19:19:57

    gość: ~Rysiek

    @~Mąż Jarosław
    Ty odważniak zwiałeś zostawiając swoją babę z dziećmi a teraz chojraka udajesz psss

  • 2018-09-29 16:40:27

    gość: ~Kaśka

    @~Mąż Jarosław
    Wspolczuje ci Jarek...musisz czytać te bzdury na swój temat..każdy ma prawo do swojego szczęścia i życia.olej ich wszystkich

  • 2018-09-30 06:19:20

    gość: ~Kaśka

    @~Kaśka
    Każdy ma prawo do swojego szczęścia...podejście samolubna.Czyż on kawaler bez dzieci??Trzeba mieć ikrę aby przejść przez życie nikogo nie raniąc.Małżenstwo jest na dobre i na złe w biedzie i w chorobie!Nie zawsze jest kolorowo.

  • 2018-09-29 16:48:21

    gość: ~Katarzyna

    @~Mąż Jarosław
    Dla mnie BEATA już wygrałaś.Niezależnie od wyników wyborów()Jesteś piękną i wyjątkową kobietą,ludzie inteligentni to widzą.CZŁOWIEK DOROSŁY WIE ŻE ŻYCIE BYWA CIĘŻKIE.Są sytuacje w życiu ,które cięzko przewidzieć,a pani szanowny małżonek musi swoje przeżyc....i sam sobie wyrobić zdanie o zaistniałej sytuacji.Postawił panią pod murem..ale Pani nie waliła głową w mur..tylko rozejrzała się w prawo i w lewo i ruszyła.Proszę pamiętać ludzie panią bardziej obserwują niż się pani zdaje.Życzę wszystkim kandydatom równej i pozytywnej kampanii wyborczej()

  • 2018-09-29 17:10:15

    gość: ~Mąż Jarosław

    @~Katarzyna jak nie zna Pani prawdy proszę nie pisać na mój temat gdzie Pani odwaga niech Pani swoje imię i nazwisko napiszę chyba że to Pani Sołtys pisze

  • 2018-09-29 17:42:56

    gość: ~Katarzyna

    Szanowny Pnie()Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy.

  • 2018-09-30 04:53:00

    gość: ~Klaudia

    @~Mąż Jarosław jaka jest prawda i z kim to wszyscy cię widzimy na Traugutta.Wyrośnięte dziecko.Hmm nie daleko pada jabłko od jabłoni.Brak taktu i elegancji pffuuu.

  • 2018-09-30 05:56:57

    gość: ~Igor

    @~Mąż Jarosław
    Beata to jeszcze twój mąż??Żal chłopak sobie nie radzi jak się na forum z rodzicielką wypowiada .Malczyce małe każdy widzi jak było i jak jest.Goń to dziadostwo bo to pijawki nie ludzie.Nasze głosy masz!Malczycka Margaret Thatcher i nie daj się sprowokować.

  • 2018-09-30 09:48:05

    gość: ~Klaudia

    @~Igor
    MalcZycka Margaret Thatcher. Hahaha chyba Cie trochę poniosło !!!! Najlepszy komentarz jaki był ;) nie No będę teraz wszystkim mówić o tym zart miesiąca. Ty wogole wiesz kto to był ? Wroc do historii i jak sobie poczytasz o tej Pani to dopiero pisz. Maskara jeszcze z takim czyms się nie spotkałam.

  • 2018-10-01 10:10:31

    gość: ~wieloletni mieszkaniec

    @~Igor - nie zapomnij tylko że "Mąż Jarek" to nie on pierwszy dał dyla od Margaret

  • 2018-09-29 17:18:40

    gość: ~Edek

    @~Katarzyna
    Uroda to pojęcie względne A Becia jak zapomni się ogolić to mogłaby krasnoluda grać z Lord of Rings. Ale nie ocenia się książki po okładce. Jej historia to cukrownia i wiele osób pamięta jaka była rodzina Szymczykow. Jak położyli cukrownie to skończył się tak i zaczęło zycie. A obecnie stale konflikty i knowania!!!Mąż nie dał rady A ktoś w ogóle da radę z nią wytrzymać?? A inteligencja po byku !! Jeszcze rok temu wykształcenie podstawowe ukończone ciekawe czym pochwali teraz ??? Nadchodzą mroczne czasy dla Malczyc jakby jej jakimś cudem udało się zostać radną A już gdyby wójtem została to chroń Boże tą gminę bo cofniemy się do ery kamienia łupanego...

  • 2018-09-29 15:07:20

    gość: ~Malczyce

    Przestańcie się już kompromitować

  • 2018-09-29 16:06:59

    gość: ~Xxx

    Z zainteresowaniem otwieram artykuł aby przeczytać jego treść i hmmm...schodze do pozycji komentarze i nie wiem o co tu chodzi???I z czym je powiązać???Co w związku z artykułem ma życie prywatne (małżeńskie )Pani Sołtys???.Wszyscy jesteśmy ludźmi i aby było dobrze To przedewszystkim szanujmy się wzajemnie!!!A życie prywatne osób to nie jest nasze życie.

  • 2018-09-29 17:05:21

    gość: ~Lajk

    @~Xxx już Ci odpowiadam co ma wspólnego artykuł z życiem prywatnym kogoś kto chce odpowiadać za los 6 tyś mieszkańców. Ta baba załatwia tylko swoje interesy i jeszcze wciąga innych w swoje intrygi. Jak ona traktowała swojego męża !!! Dziwie się że był z nią tak długo. Prywatną korespondencje z dr Manelską upublicznił !! I jeszcze pisze, napewno ona bo kto inny ??? o swoim byłym że to prostytutka!!! A niby skąd u niej najstarszy dorosły syn ??? I kto tu jest prostytutką ???

  • 2018-09-29 22:15:49

    gość: ~dosc

    oj przesadzacie, Pani Beato siły życzę, jak pani to przetrwa i się nie ugnie to najlepszy dowód, na to że kobieta jest najlepsza na to stanowisko. KOBIETY SĄ DUŻO SILNIEJSZE I MĄDRZEJSZE OD MĘŻCZYZN - każda kobieta o tym wie.

  • 2018-09-29 16:50:57

    gość: ~Kaśka

    Nasza przychodnia jeszcze nigdy nie miała takich wspaniałych lekarzy jak dr.Manelska i dr.Bąk są oddane dla swoich pacjentów..w swoją pracę wkładają serce i dają nam to odczuć..krew można oddać do badania codziennie.osrodek czynny do 18.00 A i jeszcze Pani Asia rehabilitantka cudowna kobieta..więc nie rozumiem po co te idiotyczne komentarze...bo zazdrość Du... ściska że wójt tyle zrobił dla Malczyc przez 4 lata???

  • 2018-09-29 22:17:14

    gość: ~co

    nie rozumiecie, że to tylko chwilowe???? żeby tylko zamydlić oczy i chwycić wyborców za serca tak wspaniała zmianą????

  • 2018-09-29 22:24:14

    gość: ~Mieszkanka

    @~co
    Chwilowe to Ty jesteś. Boli was to ze mimo waszych kłamstw ośrodek działa i jest wszystko jak powinno być. Przeżyć nie możecie ze rehabilitacja jest i dział. Słabi jesteście. I Wy macie nam pomagać. Jak narazie to tylko potraficie kłamać i mieszać.

  • 2018-09-30 18:28:59

    gość: ~Facet

    @~Kaśka
    zapomniałaś kto te panie ściągnął do przychodni,a jedna z nich już odchodzi

  • 2018-09-29 17:16:53

    gość: ~Mietek

    Piszcie sobie dalej takie głupoty. Boże ale parodia, szkoda gadać, co się w tych Malczycach dzieję. Kto może pałać taką nienawiścią.

  • 2018-09-29 21:10:01

    gość: ~Adrian Majewski

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-09-29 21:22:19

    gość: ~Mieszkanka

    @~Adrian Majewski
    Panie Adrianie myśle ze powinnienem pan się powstrzymać tym komenatrzem. Najeżdża Pan na ludzi którzy piszą komentatrze a robi Pan to samo. Co pana interesuje jaki jest ojciec, mężem jaka jest babcia !! Brak taktu z Pana strony nie różni się pan od tych wszyscy co komentują!!! I własnej widać kto ma jaki elektorat. Powodzenia !!!

  • 2018-09-29 22:20:13

    gość: ~olou

    oskarżać i obrażać według ciebie można - a druga strona powinna cicho siedzieć? ska ty sie wziąłeś? co to za beznadziejna uwaga??? ocknij się

  • 2018-09-30 00:45:01

    gość: ~Mąż Jarosław

    @~Adrian Majewski
    I tutaj się mylisz, bo wiem kto jest moim ojcem. Zainteresuj się lepiej przeszłością swojej matki i tym gdzie jest Twój.J.W.

  • 2018-09-30 01:10:45

    gość: ~DD

    @~Adrian Majewski
    Kolego, to spory nietakt pisać o zniżaniu się do czyjegoś poziomu i atakować ludzi pod jakimś artykułem w internecie, nie wiedząc czy to na pewno one to komentują. W ten sposób pokazujesz, że to właśnie Twój poziom. Co do braku biologicznego ojca to chyba spora hipokryzja z Twojej strony? Wiesz co tam obecnie u Twojego? ;)

  • 2018-09-30 10:51:33

    gość: ~DD2

    @~DD
    A Ty skąd wiesz, że to on na pewno komentuje?

  • 2018-09-30 09:01:43

    gość: ~ktos

    może inaczej - pytanie do mieszkańców całej GMINY

    KTO CHCE MIEĆ JEDYNY OSRODEK ZDROWIA W GMINIE PRYWATNY????????????
    kogo na to stać?????????????????????????

    przemyślcie to i wtedy się wypowiadajcie. bo wszystko do tej pory dowodzi, że taki jest cel.

    tego chcecie?????????

    nieważne inne sprawy. weźcie pod uwagę to co najważniejsze i nie róbcie cyrku na poboczne tematy.

  • 2018-09-30 10:14:47

    gość: ~Zainteresowany

    @~ktos
    A czy ktoś mi może powiedzieć, jacy lekarze przyjmują w naszym ZOZ oprócz dr Manelskiej??? Bo jakoś mam wrażenie, że tylko 1 lekarz jest, a o reszcie się milczy. No chyba, że to milczenie jest przemyślane, bo nam się chyba przychodnia mocno rodzinna zrobiła? Mąż, żona, ojciec, teść, siostra, matka i co dalej???

  • 2018-09-30 10:27:30

    gość: ~Pacjentka

    @~Zainteresowany
    Kolejna osoba która nie wie noc na temat ośrodka i się wypowiada. Zadzwoń i się zapytaj kto tam przyjmuje z tego co ja wiem bo korzystam to jest 4 lekarzy. Ale nie skąd ty możesz wiedzieć jak nie byle i nie wiesz. To nie komentuj. Boże jacy ci ludzie są śmieszni. Najwiecej do powiedzenia maja Ci co najmniej wiedza. A piszą głupoty !!! Pisz sobie tak dalej.

  • 2018-09-30 18:34:26

    gość: ~mieszkaniec

    @~Pacjentka
    właśnie dr Birula została zwolniona zpowodu braku pieniędzy w ośrodku,to tak swietnie zarządza pan Kierownik,ale jak się pół roku temu dłao podwyżki wszystkim lekarzom ,zeby nie uciekli?Poprzednia pani kierownik umiała znaleźć i utrzymać lekarzy bez oferowania kosmicznych zarobków!

  • 2018-09-30 18:45:30

    gość: ~Mieszkaniec

    @~mieszkaniec
    Szczerze kto chodził do Pani Doktor Biruli ? Ja chodzę z rodzina do manelskiej i kogo znam tez chodzą. Tak byłem na spotkaniu i słyszałem co Pani Doktor mówiła. Ale tez zamierzam być w piątek i posłuchać tez tej wersji. Nie mam tak zamkniętych klapek jak wy !!!! Może okaże się ze nie jest tak jak mówiła Pani Doktor. Ale najlepsze jest to ze na tym spotkaniu nie było za dużo ludzi. A cały czas się tutaj porusza sie temat co były na spotkaniu. To ile osób w końcu to komentuje 5-6 ?

  • 2018-09-30 18:50:12

    gość: ~Pacjent

    @~mieszkaniec
    Tak tak Tylko ze poprzednia Pani Kierownik zwolniła najlepszego lekarza jaki ośrodek miał Pania Manelska. To obecny kierownik ściągną Panią Manelska i my pacjenci mamy Panią Doktor codziennie dla siebie. I wszyscy mieszkańcy mamy takie zdanie o Pani Doktor. Pani Doktor Manelska jest pani cudownym i dobrym lekarzem.

  • 2018-09-30 20:09:17

    gość: ~Pacjent

    @~Pacjent
    Przypominam, że doktor M. sama się zwolniła przez smsa.

  • 2018-10-01 09:31:51

    gość: ~haha

    @~Pacjent
    dobre!!!! czyli Pani M lubi smsowac :)

  • 2018-09-30 10:37:28

    gość: ~Kula

    @~Zainteresowany
    Drodzy znajomi bo wiem ze się znamy bo Malczyce są małe. Uważam ze komentujcie nie potrzebnie. Kolego jak możesz pisać takie głupoty. Przecież ja chodzę ze swoim dzieckiem i ze sobą i mam zawsze do wyboru lekarzy. Z tego co wiem to jest Manelska, Bąk, Olkowski i Szymczak . Nie wiedza o tym ludzie którzy nie chodzą. To pwoiedz mi po co piszesz i komentujesz. Nie rozumiem was. Piszecie takie komentarze a później macie szczelność iść do przychodni i patrzyć się tym ludzia w oczy.takie w was zakłamanie !!!!

  • 2018-09-30 14:18:42

    gość: ~Jaś

    @~Kula
    Czy to nie ojciec kierownika SPZOZ przyjmuje w naszym ośrodku? Teraz to już ojciec , syn i synowa zarządzają. Taka rodzinna firma. Czy dalej uważacie , że jest to zgodne z ustawą o pracownikach samorządowych? (Art. 26. Małżonkowie oraz osoby pozostające ze sobą w stosunku pokrewieństwa do drugiego stopnia włącznie lub powinowactwa pierwszego stopnia oraz w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli nie mogą być zatrudnieni w jednostkach, o których mowa w art. 2, jeżeli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podległości służbowej.) Przecież to nepotyzm na szeroką skalę! A nasz Wójt odpowiedzialny za SPZOZ dopuszcza takie rzeczy. Jest to jawne przyzwolenie na łamanie prawa.

  • 2018-09-30 15:08:07

    gość: ~Kula

    @~Jaś
    Witam Pani Radna. Może pani się podpisać z imienia i nazwiska a noe pisać jako Jaś. Tak ten temat już wałkujecie i się robi nudny !!!! Co zazdrościcie ze sobie tak dobrze ośrodek radzi. I proszę nie pisać na temat Doktora Olkowskiego bo jest dobrym lekarzem !!! I do tego mądry człowiek. Do pięt Pani mu nie dorasta !!!

  • 2018-09-30 18:41:37

    gość: ~mieszkaniec

    @~Kula
    Jak dobrze radzi jak wypowiada umowy z NFZ,skłóca i mobbinguje personel,traci publiczne pieniądze i zadłuża publiczną jednostkę i okłamuje (przynajmniej poprzez wójta)opinię publiczną(wójt wyparł się na sesji,że żona kierownika SPZOZ jest księgową).Ponadto kierownik został wybrany z naruszeniem prawa
    Nie róbcie z nas idiotów,bo nimi nie jesteśmy,a ja nie jestem Panią Radną!

  • 2018-09-30 19:22:17

    gość: ~Kula

    @~mieszkaniec
    No strasznie mobbinguje. Bo pan kierownik wyglada na takiego człowieka hahaha. Widać ze kończą wam się argumenty. To dlaczego pracownicy przyjad na to spotkanie w piątek. Dlatego ze ich mobbinguje hahaha maskara co jeszcze wymyślicie.
    A co do wypowiedzenia umowy to nie znamy prawdy wiec się nie wypowiadaj. Latwo dawać zarzuty ale później ciężko z nich wyjść. Przyjdź w piątek na spotkanie a dowiemy się prawdy. A nie tylko narazie dajecie same pomówienia.

  • 2018-09-30 20:02:54

    gość: ~kula

    @~Kula
    oj boli cię prawda boli i atakujesz - to fakty - do sprawdzenia. a ty nie masz nic do powiedzenia oprócz ataku

  • 2018-09-30 20:12:13

    gość: ~Pacjent

    @~Kula
    A TY Kula możesz się przedstawić? jesteś kierownikiem, wójtem, czy Gienią?

  • 2018-09-30 20:28:27

    gość: ~Pacjent

    do Kuli
    Jaki macie patent na te minusy?

  • 2018-09-30 20:28:53

    gość: ~Kula

    @~Pacjent
    A dlaczego ja mam się przedstawiać. Przecież to nie ja poniżam i oczerniać ludzi Tylko wy. To wy powinniście przeprosić ludzi za swoje pomówienia. Mam nadzieje ze w piątek na spotkaniu pan kierownik obali te wasze argumenty.

  • 2018-09-30 20:26:12

    gość: ~Głos Rozsądku

    Czytam te komentarze i po prostu nie wierzę. Mnóstwo pomyj, brudów, syfu, obłudy i kłamstwa w najgorszym wydaniu. Zadam pytanie: Czy przeczytaliście ze zrozumieniem artykuł, który komentujecie. Przecież wójt tam napisał, że nowy ośrodek wybuduje. To was nie zastanawia. Łykacie kłamstwo jak pelikany. Dajecie się manipulować. Obrażacie ludzi. którzy nie mają z tym nic wspólnego. A przecież naszemu Małemu człowiekowi o to właśnie chodzi. Zastanówcie się po co nam nowy ośrodek. Przydałby się, gdyby gmina była w dobrej kondycji finansowej. Ale przy tym zadłużeniu (po sprzedaży porut) budowa ośrodek? Kiedy zaczniecie wreszcie mysleć samodzielnie, słuchać i nie krzyczeć. Słuchać ludzi mądrych, realnie stąpających po ziemi. Przecież za tą wypowiedź powinniście go po prostu wysmiać. Od tylu lat wami manipuluje człowiek, który w żadnym wypadku nie zasłużył sobie na wasze zaufanie. Przejrzyjcie jego oswiadczenia majątkowe, zbierzcie jego obietnice i porównajcie ze stanem faktycznym. Dowiedzcie się ile pięniędzy wyprowadził z gminy, ile napisał różnego rodzaju donosów w celach prywatnych podpisując się jako wójt.

  • 2018-09-30 21:04:17

    gość: ~juz

    @~Głos Rozsądku
    też to zauważyłam,
    on wprost mówi, albo nie mówi
    nie ma innego sposobu
    i popieram, po co sprzedawać? po co narażać ludzi na prywatną, drogą opieką, konieczność wyjazdów do innych miejscowości - kiedy w całej gminie musi być ośrodek publiczny bezwzględnie.
    a więc ludzie domagajcie się aby ośrodek został publiczny, domagajcie się przestrzegania prawa a jeśli chce budować nowy ośrodek to proszę bardzo niech buduje, a potem zajmie się tym, ale nie teraz na siłę pcha ośrodek konkretnym ludziom w konkretnym celu
    brawo za bystrość

  • 2018-10-01 09:34:13

    gość: ~i co

    nawet jeśli to radna to co z tego? ważne że prawdę pisze, bo co jak co, ale papiery mówią za siebie i temu nikt nie zaprzeczy, no chyba że sa sfałszowane, bo takich już sporo jest w sprawie ośrodka i nie tylko......które miały za cel wodę z mózgu zrobić ludziom, ale na szczęście mieszkańcy malczyc to nie idioci, jak słyszałam od Pana F

  • 2018-09-30 21:49:36

    gość: ~egon

    Żłobka nie wybudował a ośrodek będzie stawiał... Śmiech na sali. Ludzie, idźcie na wybory i wybierzcie, mądrych i nie z manipulowanych ludzi. Niech Gmina Malczyce nie będzie pośmiewiskiem w powiecie i całym województwie.

  • 2018-09-30 22:47:50

    gość: ~Filip poerdun

    @~egon
    W tych Malczycach to ciemnogród jak w Konopielce, dziwię się że ktoś chce być wójtem w tej zapyzialej dziurze.

  • 2018-10-01 09:37:19

    gość: ~CBA

    a o tym że CBA zajmuje się wójtem słyszeliście? mało wam? pod artykułem na rolandzie jest taka informacja. może niedługo dowiemy się czegoś więcej. Bo sprawa z przekrętami frania widzę nabiera tempa

  • 2018-10-01 19:06:14

    gość: ~pani kierownik

    poprzednia pani kierownik pseudopsycholog kase trzymala, ale dla siebie dbała o swoje interesy a wy wszyscy slepi

  • 2018-10-01 22:15:59

    gość: ~Normalny

    @~pani kierownik
    Kasę trzymała na rozwój przychodni, a nie przetracala ją jak głupi Kaziu, trzymała wszystkich krótko i wszystko grało. Nie chwaliła się publicznie, że ma skończonych 7 kierunków, ale dzięki temu mogła zastąpić w pracy różne osoby na różnych stanowiskach. A nasz obecny biedaczyna kierownik napisał, że robi doktorat, Pani J przeszukałem go w bazie doktorantów i niestety nie znalazła :(

  • 2018-10-01 22:18:32

    gość: ~Radek

    @~Normalny
    Babka miała klasę, charakter i była niezależna, dlatego wójt ją wyp...... ił

  • 2018-10-01 23:15:42

    gość: ~Iwona

    @~Radek
    Jak tak piszesz to może zakochałeś się

  • 2018-10-02 18:17:55

    gość: ~radek

    @~Radek kasę a nie klasę, była niezalezna?charakter?to slowa jej obce.Wojt zlodzieja szybko rozpoznal i zwolnil a ty mysl co chcesz ona charakteru nie ma niestety

  • 2018-10-03 10:11:52

    gość: ~Radek

    @~radek
    Każdy bierze kasę za pracę,a tacy jak ty powinni mieć sprawę w sądzie,bo Wójt już chyba ma.Dowiedz się lepiej ile bierze pieniędzy obecny kierownik i porównaj to z poprzednim.

  • 2018-10-03 17:22:38

    gość: ~tak

    Radek ty slepy jestes? nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? przeciez sa wyniki kontroli jakiego syfu narobila poprzednia kierownik i co? uczciwie kase brala dobre sobie

  • 2018-10-04 21:51:16

    gość: ~nieprawnie

    przecież ten audyt był na zamówienie robiony przez firmę bez uprawnień do konkretnych celów - udowodnione na sesji i zebraniach

  • 2018-10-04 22:05:36

    gość: ~fak

    @~tak
    Jakiej kontroli? Opłacił ją wójt. Dał zlecenie i jest wynik. lepiej zobacz co wykazała kontrola z NFZ. To jest wiarygodny dokument

  • 2018-10-04 22:11:38

    gość: ~Karolina

    @~fak
    No wykazała nie prawidłowości !!! Przecież było już o tym mówione!! Przecież karę dostał ośrodek !! Jak nie wiesz to po co piszesz. Przyjdź jutro to się dowiesz a później komentuj. Wasze kłamstwa są coraz bardziej nie wiarygodne. Przecież ludzie którzy chodzą do ośrodka to wiedza więcej niz wy piszecie. Bo tam otwarcie panie na rejestracji mówią. Wiec nie wiem kogo chcecie oszukać samych siebie ? Życzę powodzenia w wyborach. Ale jak będziecie tak kłamać jak kłamiecie to nie wiem czy daleko zajdziecie !!!

  • 2018-10-05 08:57:50

    gość: ~Radek

    @~tak
    jakiej kontroli,przecież to była farsa,ta pani od "audytu" nie wiedziała do kiedy pani kierownik była w ośrodku,nie brała pod uwagę połowy faktów

  • 2018-10-02 18:28:13

    gość: ~no jak

    jak miala zastapic inne osoby? podając sie za kogo innego, moze leczyla tez? o matko Boska, moze marzenie miala zeby byc lekarzem? stomatologiem ginekologiem biedni ludzie

  • 2018-10-03 10:16:17

    gość: ~no tak

    @~no jak
    Gadasz bzdury,mogła zastąpić np rehabilitantkę,czy inspektora danych osobowych,a obecny kierownik nawet nie jest w stanie sobie z niczym poradzić bez pomocy swojej rodziny.Ciekawe jakie ty masz wykształcenie

  • 2018-10-01 22:36:11

    gość: ~Krzysiek

    Tak jak obiecałem pisze. Byłem dzisaj na rehabilitacji. I jest Pani. Bardzo dobra :) żałuje tylko ze Ci którzy tak dużo się wypowiadają na temat ośrodka nie przyszło i się ze mną nie przywitało. A zapraszałem. I mogę wam tylko tyle powiedzieć dużo gadacie ale szkoda ze mało prawdy w tym. I nie potraficie się nawet przyznać. A naprawdę czekałem. Z ciekawości czy ktoś przyjdzie z obecnych komentujących ale tego nie zrobili. Tyle są warte wasze komentarze .

  • 2018-10-01 22:45:58

    gość: ~Tyna

    @~Krzysiek
    Tez potwierdzam byłam dzisiaj u Pani Doktor Manelskiej dostałam skierowanie na rehabilitacje. I pani Doktor mówi zebym poszła na górę się zapisać. A ja mówię jak to przecież rehabilitacja zamknięta. A pani Doktor, ze nie prawda i poszłam i była otwarta i była Panie rehabilitantka spora pacjentów miała. Miła zapisała mnie na rehabilitacje. Wiec nie czytajcie tych komentarzy. Bo przez te kłamstwa miałam jechać do środy się zapisać na rehabilitacje. A tak Pani Doktor Kochana mi pwoiedziala i wszystko załatwiłam w ośrodku. Oj ludzie nie ładnie tak kłamać !!!

  • 2018-10-02 06:46:45

    gość: ~pq

    a ty wkolko to samo. więc jak też - teraz jest, potem nie będzie ani rehabilitacji, ani lekarzy - bo ośrodek sprzedadzą. obudź się człowieku. bo nic ci teraz po tym

  • 2018-10-02 08:22:36

    gość: ~Krzysiek

    @~pq
    Ja nie nie pisze cały czas to samo. Ja chce udowodnić Wasm ze kłamiecie w stosunku do rehabilitacji. To Wy napisaliście 50 komentarzy ze rehabilitacji w październiku nie ma. To ja Jestem żywym przykładem ze jest. Dzisiaj tez przyjdziecie i zobaczycie. Wiec uważam ze za takie pomówieni powinniście kogoś przeprosić. Ale wy tak niczego nie zrozumiecie.

  • 2018-10-02 21:50:29

    gość: ~tra

    nikt nie pisał, że w październiku nie ma - bo to by było niezgodne z działaniami frania. Napisane było, że w listopadzie już nie będzie, że już odsyłaja do Jaśkowic, że przychodnia ma straty, że zwalniani są lekarze, że celem jest sprzedać przychodnie i zostawic ludzi z prywatnym ośrodkiem. TYLE

  • 2018-10-03 08:10:44

    gość: ~Justyna

    @~tra
    Mów sobie tak dalej. Pisaliście ze nie ma w październiku rehabilitacji poczytaj sobie komentarze wcześniej co się okazało kłamstwem. Tak samo klamstwo jest to co napisałeś. Bo sytuacje milalam podobna. I nikt mi nie pwoiedzial ze w listopadzie nie będzie już rehabilitacji tylko zapisy na rehabilitacje są w listopadzie. A to zmienia postać rzeczy l z waszych komentarzy wynika same kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwom!!!!!! W piątek zobaczycie jak cała załoga zakładu obali wasze kłamstwa !!!! Bo ja to wiem bo często jestem teraz w przychodni bo
    Chodzę na rehabilitacje której w waszym mieniu nie ma !!!!! I rozmawiałam z pracownikami i właśnie na temat tych komentarzy. To oni tez mówią ze to wszystko kłamstwo. Wiec jak nie wiesz to nie pisz wystarczy ze przejdziesz się do prychodni i zobaczysz jak dobrze się ma !!!!

  • 2018-10-03 10:02:26

    gość: ~mieszkaniec

    @~Justyna
    z kim rozmawiałaś? Z Cielińską?,przecież ona jest w stanie każdego sprzedać dla własnej ,chwilowej korzyści,ona się najbardziej podlizywała poprzedniej ekipie,a później gadała głupoty o pierogach

  • 2018-10-03 10:59:37

    gość: ~Mieszkanka

    @~mieszkaniec
    Ten komentarz jest chyba trochę przesadzony. Nie znam lepszej pielęgniarki jak Pani Ewa. I zadam abyś przeprosił Panią Ewę !!!! Bo tyle co ta kobieta robi dla nas mieszkańców. Jesteś bezszczelny !!!! Widać ze to tylko kilka osób potrafi powiedzieć to. I wszyscy wiem kto jest kłamca !!! Nie możecie znieść ze jest dobrze i ze nie idzie po Waszej myśli. Nie możecie Znieść ze pomimo waszych kłamstw w przychodnia działa dobrze !!!!

  • 2018-10-03 11:00:56

    gość: ~Anita

    @~Mieszkanka
    Popieram Pani Ewa to
    Cudowna osoba. A wy szykujcie się na publiczne przeprosiny na pewno my mieszkańcy nie pozwolimy aby ktoś obrażał kobietę która robi dla nas mieszkańców tak dużo !!!!

  • 2018-10-05 18:16:04

    gość: ~Gość

    @~Anita
    to się Cielińska z wójtem ułożyła,a tak na niego była wściekła,ale Palec Boży nie rychliwy ale sprawiedliwy

  • 2018-10-03 10:37:06

    gość: ~zapraszamy

    oby przyszło jak najwiecej ludzi. tylko od razu mówię, ze nie chcemy słuchać, że w przychodni jest TERAZ pięknie, że będzie dalej - bo na to DOWODÓW nie ma, a wręcz są przeciwne. CHCEMY KONKRETÓW I PRAWDY. a zobaczymy co będzie.

  • 2018-10-03 09:21:17

    gość: ~Pacjentka

    @~tra
    I znowu czytam kłamstwa !!!! Panie tra. Ja się właśnie wczoraj zarejestrowałam na rehabilitacje na listopad. Wiec nie wiem co Wam da ze cały czas kłamiecie. Przychodnia ma się bardzo dobrze bo byłam wczoraj u Pani Doktor Manelskiej. I widziałam funkcjonuje bardzo dobrze w końcu ludzi są uśmiechnięci. Wiec informuje wszystkich ze rehabilitacja jest i będzie bo zapisujuja ludzi !!! Widać ze niektórzy to najlepiej wychodzi manipulacja faktami i kłamstwo !!!

  • 2018-10-03 10:03:12

    gość: ~Normalny

    @~Pacjentka
    a świstak sobie siedzi i zawija te sreberka

  • 2018-10-03 10:07:31

    gość: ~Maciek

    @~Justyna
    wiadomo,ze w ostatniej chwili się zreflektowali i zatrudnili przed wyborami rehabilitantkę,żeby nie było wielkiej wtopy przed wyborami,Wójt nigdy tak nie bronił ośrodka jak teraz,to jest dla niego być albo nie być i trzeba być idiotą ,żeby nie widzieć,ze wójt jest w ścisłym porozumieniu z ludźmi rządzącymi SPZOZem,czyli całą rodziną Państwa Olkowskich

  • 2018-10-03 10:35:08

    gość: ~a to dobre

    czyli wszystko sie zgadza. zapisy są na listopad, ludzie wierzą ślepo, że wszystko jest ładnie cacy, a potem płacz i zdziwienie bo OSRODEK SPRZEDANY!!!!! brawo za łatwowierność albo za celowy komentarz.

  • 2018-10-03 10:38:30

    gość: ~Pacjentak

    @~a to dobre
    Wasze komentarze są tak beznadziejne ze aż żal. Narazie wszytsko co piszecie to jest kłamstwo. Wiec ufać Wam nie można !!! Zreszta wszystko dowiemy się w piątek na spotkaniu. Ale Wam będzie głupio hahaha !!! Gdzie was nauczyli tak kłamać !!!

  • 2018-10-04 22:13:19

    gość: ~fak

    @~Pacjentak
    Dowiesz się tyle ile powie ci wójt i kierownik. A to manipulanci jak wiadomo.

  • 2018-10-04 22:22:12

    gość: ~Pacjentak

    @~fak
    Manipulacje to robią tylko 2 osoby w gminie i na pewno nie jest to wójt ani kierownik . Mieszkańcy wiemy kto najwiecej mówi. Tylko szkoda ze nie znają prawdy! I cały czas kłamią. Ale jak to mówią wszytsko się dowiemy. Aż mi żal jest Was ze te Wasze kłamstwa będą obalone. Dobrej nocy życzę .

  • 2018-10-03 10:41:24

    gość: ~Kamil

    @~a to dobre
    Ja nie wiem o co wam chodzi i ja byłem przychodni i wszystko jest panie w rejestracji są pani w rehabilitacji jest lekarze są wiec nie kumam o co chodzi po co te komentarze wysane z palca

  • 2018-10-03 10:49:53

    gość: ~Karolina

    @~a to dobre
    Przychodnia w Malczycach nie dajcie się!!! Trzymam za Was kciuki. Nie słuchajcie się tych ludzi co chcą na sile wmówić kłamstwo i oczerniać pracowników w przychodni. Jesteście wspaniali. Jakość usług świadczona przez Was jest wysoka !! W piątek przyjdę z rodzina Was spierać. I krytykować tych co cały czas pisze komentarze które są kłamstwem.

  • 2018-10-03 12:21:45

    gość: ~piotr

    1. pracownicy przychodni są cudowni to prawda i nikt o nich złego słowa nie powiedział- szkoda, że są zastraszeni i nie wiadomo jak długo będą tam pracować
    2. sytuacja w przychodni jest dobra - to prawda, szkoda że tylko teraz przed wyborami na siłę, a po wyborach SPRZEDAŻ
    3. oby przyszło na spotkanie jak najwięcej ludzi - i oby zadali konkretne pytania, a nie jak już ktoś wspomniał, wkółko macieja będzie gadanie, że jest dobrze, bo to już wiemy.
    POWODZENIA
    bo nikt nie oczernia pracowników i przychodni, nikt nie pisze że jest źle, ale fakty już bolą, które mają potwierdzenie w papierach. życzę oczu i uszu szeroko otwartych. Dobro Malczyc jest najważniejsze, nie zapomnijcie o tym proszę

  • 2018-10-03 13:34:39

    gość: ~Pacjentak

    @~piotr
    Czytać nie umiesz ze zrozumienia. Cały czas narzekacie jak to jest złe w ośrodku itp itd. Najeżdżacie na tych ludzi co tam pracujecie !!!! A później piszecie ze nie czy wy macie biegunowość ? Czy już sami sie głupocie w tych kłamstwach.

  • 2018-10-03 15:54:48

    gość: ~felix

    @~Pacjentak Nic nie rozumiem...

  • 2018-10-03 22:26:26

    gość: ~dor

    nie rozumiesz, bo nie chodzisz na spotkania, a tam zostaje dużo wyjaśnione. Tak jak dziś, na spotkaniu zorganizowanym przez Panią Mariolę Kądzielę, kiedy była mowa, że z rehabilitacją jest źle - WÓJT, JEGO KANDYDACI i POPIERAJĄCY nawet słowem nie odezwali się.
    Ale teraz będzie spotkanie w piątek 5 PAŹDZIERNIKA 2018. Oby były konkrety tak samo jak dziś. zobaczymy

  • 2018-10-04 12:31:15

    gość: ~Lukqsz

    @~dor
    No Pani Mariola to osoba która jest wszechwiedzącą i wszechmocna. Hahaha wszystko wie co się dzieje lepiej wie niż kierownik ośrodka i pracownicy. Przeczytaj co napisałeś i się zastanów. A spotkanie w piątek będzie i bardzo dobrze i w końcu usłyszycie na temat rehabiliatcji . A nie przepraszam wy nie chcecie prawdy słyszeć !!!! Wy tak będziecie mówić coś innego

  • 2018-10-04 17:02:38

    gość: ~felix

    @~dor Nie rozumiem, bo to napisane jak bełkot. Forma tez jest ważna.

  • 2018-10-05 09:12:19

    gość: ~Radek

    @~Karolina
    a jakie ma wogóle plany nowy kierownik,poza tym,zeby oczerniac poprzedniego,tracic pieniądze,aby zatrzymać ludzi,skłócic personel i wypowiadać umowy???na zebraniu powiedzą ,że to wszystko nieprawda,że osrodek będzie funkcjonował coraz lepiej-bez pieniędzy??? sie nie da

  • 2018-10-04 22:09:02

    gość: ~fak

    @~Krzysiek
    To sam na tej rehabilitacji byłeś? To ciekawe, bo w ubiegłym roku jak się rehabilitowałem, to było po trzy osoby i jeszcze ludzie w kolejce siedzieli. Zastanów się czy w Malczycach byłeś, że nikogo tam nie spotkałeś...

  • 2018-10-04 19:34:37

    gość: ~sepsa

    zwalniani pracownicy bo brakuje kasy w ośrodku, nauczyciele otrzymują pensje z opóźnieniem bo nie ma szmalu w gminie, obietnice, obietnice, obietnice. Cyrk włodarza trwa i karuzela wyborcza się rozpędza. Ludu malczycki obudźcie się z letargu

  • 2018-10-04 21:09:16

    gość: ~Natalia

    @~sepsa
    Nudni się robicie. Jak wychodzi z komentarzy to kłamiecie. Pozdrawiam serdecznie z rehabilitacji :) byłam dzisaj i informuje ze ma się dobrze :)

  • 2018-10-04 21:55:01

    gość: ~jeszcze

    jeszcze się ma dobrze - zapomniałaś dodać

  • 2018-10-04 22:03:22

    gość: ~Natalia

    @~jeszcze
    Możecie milion razy napisać ze ma się jeszcze dobrze. Możecie dać milion minusów. Ale j widzę jak jest. I jest dobrze a jeszcze nawet powiem ze ma się bardzo dobrze. Jak chcecie robić kampanie wyborcza jak ma się złe ośrodek to sobie nie zrobicie. A napisze więcej coraz więcej ludzi odbiera was negatywnie i te wasze mataczenie jak to się złe ma ośrodek. Ale my mieszkańcy durni nie jesteśmy i widzimy o oceniamy !!!! A wam Powinno byc wstyd za te kłamstwa !!!! Jeszcze raz pozdrawiam jak dla was nieistniejącej rehabilitacji !!!!

  • 2018-10-04 23:17:35

    gość: ~inka

    @~Natalia
    wspaniale ,tylko zapisy od listopada a potem płatna rehabilitacja!
    Fakt wypowiedzenia umowy z NFZ to też kłamstwo?

  • 2018-10-05 08:34:02

    gość: ~5 październik 218

    dziś 5.10.2018 godz 18:0 DOM KULTURY w Malczycach
    - sprawa się wyjaśni na spotkaniu z mieszkańcami całej gminy

  • 2018-10-05 06:52:03

    gość: ~jeszcze

    dziękujemy za pozdrowienia - zapomniałaś dodać JESZCZE ISTNIEJĄCEJ REHABILITACJI, a co ważniejsze JESZCZE istniejącego ośrodka zdrowia

  • 2018-10-05 09:13:18

    gość: ~Marian

    @~jeszcze
    po co walczyć o ten ośrodek,przecież wójt wybuduje nowy!!!!!!!!I da pieniądze na wszelkie usługi

  • 2018-10-05 10:03:28

    gość: ~Karol

    @~jeszcze
    Super dobijemy to 300 Komentarzy. Wasze kłamstwa są straszne. Możecie je powtarzać jeszcze 600 razy.Zapraszam tą jedna osobę która pisze te kłamstwa dzisiaj na spotkanie i wyjaśni sie Twoja sprawa. Nie musisz komentować jeszcze 100 razy.

  • 2018-10-05 11:02:42

    gość: ~justyna

    @~Karol
    Karol oni nie będą słuchać!!! oni będą tylko swoje ze rehabilitacji nie ma. A ja będę naocznym świadkiem na tym spotkaniu, że rehabilitacja jest bo chodzę na nią. A oni niech sobie dalej mówią.

  • 2018-10-05 13:29:26

    gość: ~dosc

    dosc już waszych kłamst - każdy wie, że rehabilitacja jest. jeszcze jest. więc po co wam spotkanie? żeby mówić ze jest? za baranów nas macie? każdy wie, że jest, i każdy wie, że nie będzie! i to jest sedno sprawy, więc czekamy na wyjaśnienia inne, niż to co jest.
    każdy widzi co jest! a wy wkólko tylko o tym co jest! ślepi nie jesteśmy

  • 2018-10-05 13:44:21

    gość: ~Dość

    @~dosc
    Dość to waszych kłamstw !!!! Rehabilitacje jest i będzie i musiscis się z tym pogodzić !!’ Co już Zdanie zmieniacie !? Poczytaj kilka komentarzy wcześniej jak nam wmawiacie ze rehabilitacji nie ma !!!! A teraz jednej stwierdzacie ze jest. Już zmieniacie pozycje ? Jak narazie to jest 1:0 dla kierownika. Bo wy kłamiecie a on nie !!!! Powodzenia wyborach i tak nie wygracie !!!9

  • 2018-10-05 18:13:50

    gość: ~Obłudnicy

    @~Dość
    1:0 dla kierownika???prawie by nas oszukał i po cichu wypowiedział umowę z funduszem,dopiero kiedy my zrobiliśmy szum wystraszyli się nasi dwaj SUPERMENI(kierownik i wójt) i stwierdzili,że do wyborów musza za wszelką cenę pociągnąć,nie ważne jakie koszty będą

  • 2018-10-06 07:09:01

    gość: ~Mieszkanka

    @~Obłudnicy
    Nie było cie na spotkaniu !!! Wiec się nie wyspowiadaj. Na spotkaniu tylko 3 osoby mówiły takie bzdury jak ty piszesz. Pozostali Ok 30 osób byli zadowoleni z funkcjonowania ośrodka zdrowia. Pozdrawiam !!! Panie kierowniku ma Pan świetna załogę !!!! Jesteście wielcy zedliscie radę obronić się przed tymi rzarzytami tych 3 osób. Które jak się okazywało kłamali !!!

  • 2018-10-07 09:42:42

    gość: ~egon

    Ten mały chłopiec. Jest kierownikiem. Wygląda jak chłopak z gimnazjum. Zero pojęcia.To tatuś rządzi ośrodkiem zdrowia.

  • 2018-10-07 10:25:27

    gość: ~Wanda

    @~egon
    Byłam na spotkaniu i jestem dumna ze w końcu nasz ośrodek jest prowadzony przez odpowiednich ludzi !!!! A kierownik jest wielkim człowiekiem cała załoga przyszła za kierownikiem. A wy mali ludzie możecie tylko sobie pisać bo tylko to wam zostało. I spotkanie pokazało. 97 procent pozytywnie wypowiadało się na temat ośrodka tylko 3 procent próbowało coś tam mówić ale niestety nie mieli racji. Wszyscy co byli na spotkaniu to widzieli jak jest !!!!

  • 2018-10-07 11:48:22

    gość: ~Polak

    @~Wanda
    To nazywasz spotkaniem??? Zero zainteresowania. Tylko kandydaci na radnych. A już poziom kucharki ze szkoły, to nawet szkoda gadać. No i wymadrzanie się starego Olkowskuego pokazało kto rządzi. Młody nie miał nic do powiedzenia. To obnazylo wszystko. A pracownicy ZOZ? Bali się słowa powiedzieć. Takie spotkanie nie ma żadnego sensu. Strata czasu to była. Ktoś na siłę próbuje udowodnić że czarne jest białe. Ale jego koniec jest bliski.

  • 2018-10-07 13:13:10

    gość: ~Wanda

    @~Polak
    Przedstaw się z imienia i nazwiska ? Może to pisać tylko pan radny, pani radna albo Pani sołtys. Tylko Wam nic nie pasowało !!! Wszyscy byki zadowoleni z funkcjonowania ośrodka !!!! Pracownicy zastraszeni ? Dobry żart ? Co jeszcze wymyślicie ? Nie możecie przeżyć ze tak dobrze funkcjonuje przychodnia !!!! I pisz nawet komentarzy ile chcesz. My mieszkańcy jesteśmy za kierownikiem i pracownikami i to pokazało jak silny jest zespół. Już nie będę komentować bo wszystko było powiedziane na spotkaniu.

  • 2018-10-07 14:44:35

    gość: ~xxx

    @~Wanda
    kierownik to marionetka w rękach tatusia i włodarza. Nic sensownego nie powiedział bo merytorycznie jest nieprzygotowany. A zasłanianie się przepisami i brak odpowiedzi na niewygodne pytania to już znamy. Cały czas ustawa o pracownikach samorządowych jest łamana za przyzwoleniem wójta , który jest za to odpowiedzialny.

  • 2018-10-07 15:01:16

    gość: ~Wanda

    @~xxx
    Dajcie sobie spokój Radni. Już temat został przerobiony na spotkaniu. I ośrodek zdrowia wygrał te spotkanie. Wszystko to co chciałam się dowiedzieć to się dowiedziałam !!!! Byłam na białej sobocie. Skorzystałam z rehabilitacji , dietetyka i dermatolog. Zostało mi zmierzony cukier i cholesterol. Organizacja super!!! A wy radni możecie tylko pogadać. Na białej sobocie było kupę ludzi !!! I to świadczy o tym ze my pacjenci jesteśmy zadowoleni z usług jakie są świadczone. I nie pisz proszę tych komentarzy po spotkaniu wiemy kto to pisze wiec sobie darujcie.

  • 2018-10-08 08:18:47

    gość: ~nie

    no i wcale tak nie było - nikt nie mówił ze nie ma rehabilitacji. i co? głupio ci?
    za to były bardzo ważne pytania o przyszłość ośrodka - pozostawione bez odpowiedzi lub przekręcone

  • 2018-10-07 16:12:10

    gość: ~widz

    Ale bzdury piszecie, ze osrodek jest super. Tez byłam na spotkaniu i oto co można było się dowiedzieć:
    1. że rehabilitację obecny kierownik wypowiedział ze względu na nieprawidłowości. Kontrola NFZ nie wykazała jednak tego jako usterki, a więc nie było konieczności wypowiadania i rehabilitacja mogła zostać dla dobra mieszkańców, bo - TERAZ JUŻ REHABILITACJI NIE BĘDZIE - ano dlatego, że jak kierownictwo powiedziało, nie są w stanie spełnić wymogów by uzyskać środki na rehabilitację
    TEGO CHCIELICIE??? TO JEST SUPER OSRODEK???

  • 2018-10-07 16:21:24

    gość: ~widzcd

    cd. spotkania , które było nagrywane, więc bzdur nie piszę
    2. kiedy pytano za co jest w protokole kara 2000 zł dla ośrodka - kierownik uznał że jest to dokument wewnętrzny i mimo, że wcześniej czytał z niego zdania, powiedział że nie będzie udzielał takich informacji bo nie są one dla ogółu. Wniosek - matactwo. 2000 kary dotyczyło innych rzeczy a nie rehabilitacji, którą wypowiedzieli, bo chcą pokazac straty!
    3. kierownictwo twierdziło, że rehabilitacja byłą oszustwem, a to, że żona kierownika podbijała dokumenty jako główna księgowa to LITERÓWKA a poźniej, że TO BYŁO OSZUSTWO UZASADNIONE I KONIECZNE. To jak to jest? Jedno oszustwo jest ok a drugie nie? Wniosek - celowe działanie na niekorzysc ośrodka.

  • 2018-10-07 16:25:34

    gość: ~widzcd

    cd spotkania - co ważne nagranego.....
    4. kiedy zadano ważne pytanie na temat dochodów obecnych ośrodka - radni frankowskiego i olkowscy stwierdzili, że to jest BZDURNE I NIEZASADNE PYTANIE. Czyli co? Nieważne czy osrodek po zmianie kierownictwa przynosić zaczął straty?????? A tak jest. Pozostawiono bez odpowiedzi.
    5. Za to nikt nie reagował, kiedy mówiono o fałszywym audycie zleconym przez.......który miałpokazac celowe niegospodarne działanie poprzedniej kierowniczki - czyli wszyscy wiedza, że było to oszustwo, upublicznione wszystkim mieszkańcom gminy a teraz kontrola NFZ nie jest nikomu pokazana!!!! A mówi prawdę!!!

  • 2018-10-07 16:29:13

    gość: ~widz cd

    6. dowiedzieliśmy się od wójta, że prawo to prawo, nie można na łamanie prawa pozwolić.......Pozostawie bez komentarza. Może gdyby kto inny to mówił....
    7. dowiedzieliśmy się, że kierownik, do czego się przyznał, już jako koordynator chciał wycofać rehabilitację
    8. dowiedzieliśmy się, ze obecny kierownik nie ma nic do powiedzenia i na wszystkie pytania, pomimo próśb obecnych na sali osób, odpowiadał NA SIŁE stary Olkowski. To ten Pan, który kieruje i nic nie wie jest właściwą osobą do zarządzania ośrodkiem, który już przynosi straty w porównaniu do wczesniejszych okresów?

  • 2018-10-07 16:36:48

    gość: ~widz cd

    9. NA pytanie - czy ośrodek zostanie sprywatyzowany - usłyszeliśmy odpowiedź - NIC NIE WIEMY O TYM. A przecież powinniśmy usłyszeć, ŻE NIE ZOSTANIE SPRYWATYZOWANY.
    Typowe dla przekrętów........
    10. Za to wójt powiedział, że wybuduje nowy ośrodek zdrowia - za co? Kiedy? Co w tym czasie z tym sie stanie? JEDNA WIELKA BUJDA.
    11. Olkowscy powiedzieli ŻE CUDÓW SIĘ NIE ZROBI, że WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO ILE GMINA DOŁOŻY!!!!!!! coś dodać? coś ująć?
    12. dowiedzieliśmy sie co ważne, że wójt chciałby bardzo należeć do tej wielkiej cudownej rodziny Olkowskich.......jego słowa

    I jeszcze jedno - na spotkanie zapraszali nas pracownicy, którzy mieli przedstawić nam aktualne informacje na temat funkcjonowania placówki i planów na przyszłość.......byli obecni......słowem się nie odezwali.......oddzywał sie pan starszy Olkowski, ciutkę kierownik olkowski wraz z wójtem

  • 2018-10-07 17:57:06

    gość: ~Kasia

    @~widz cd
    Ale ktoś musiał się na głowic. Na pytanie jednego z mieszkańca który kierował do radnego czy wziął by odpowiedzialność za kierownika i zostawił rehabilitacje która jak powiedzieli była wielka ściema bo nie spełniał ośrodek warunków to oczywiście nie odpowiedział i nie skomentował. Czy wy naprawdę działacie na dobro dla ośrodka ? Powinnismy się cieszyć ze NFZ nie dał kary i nie kazał oddać pieniędzy!!!! Ale tak się zastanawiam ze naszym kochanym radnym to lepiej by było jakby NFZ dał karę kazała oddać pieniądze i co dalej .... kto by za to zapłacił. Jak czytam wypociny tej osoby to mi żal was była tylko 4 osoby i niestety zostaliście pokonani!!! Bo się okazało ze ktoś nam w końcu przedstawić wnioski. Ale wy tak nie zrozumiecie to szkoda mojego pisania. Wszyscy co byli na spotkaniu to wiemy co było powiedziane. Było nas więcej.!!! Panie kierowniku jesteśmy zadowoleni !!

  • 2018-10-07 18:58:24

    gość: ~Waldek

    @~widz cd
    Ale gadanie niestety nie udało wam się na spotkaniu to musiscie wylać fale hejtu. Ja byłem na spotkaniu i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem. Nie interesował mnie przepychanka naszych radnych to głośnie powie. Państwo Olkowskicy jesteście wspaniała rodzina i najważniejsze co bardzo dobrymi menadżerami. Macie ogromna wiedzę w tym co robicie. Musiscie się przyzwyczaić do naszych radnych ale proszę się martwić ich jest raptem 5 osób. I szczerze jestem cały zgodny z tym ze tez bym chciał należeć do takiej rodziny jak Wy. Życzę powodzenia i proszę się nie zniechęcać do działania. Ps. Akcja z biała sobota super!!! Byłem korzystałem dziękuje za taka możliwość !!! Mam nadzieje ze będzie więcej takich akcji !!!!

  • 2018-10-07 18:04:06

    gość: ~Michal

    Powiem tylko jedno ośrodek jest i działa dobrze i jest super. Nie czytać tych bzdur !!! Jak ktoś chce poznać prawdę to przyjdzie do ośrodka i zobaczy ze wszystko dobrze działa !!!! Pozdrawiam Michał z rodzina pacjent ośrodka ;)

  • 2018-10-07 20:07:07

    gość: ~Krystyna

    @~Michal
    A ile było osób na spotkaniu? Całe 5 poza kandydatami na radnych. Hahaha. A patrząc na komentarze to powinno być minimum 200 osób. Koniec jest bliski. Wymienić wójta i wreszcie będzie spokój i porządek, bo on tylko skloca ludzi. A ci jego kandydaci? Tylko o wojnach mówią, wyzywaja, krzyczą. I to ma być poziom? Nic to spotkanie nie dało. Koniec z klamstwami. Już się nie damy nabrać.

  • 2018-10-07 20:48:07

    gość: ~Justyna

    @~Krystyna
    Krystyno trochę cie poniosło !!!! Właśnie było dużo ludzi. I nie było dużo kandytatów od wójta ? Ślepa byłaś. A zreszta to opozycja tylko krzyczała ! !!!! Ja nie wiem na jakim ty byłaś spotkaniu ? Może gdzieś indziej była. A te 200 komentarzy jaki piszesz to właśnie opozycja wójta!!! Bo nie mogą znieść ze przychodnia chodzi bo dla nich to by było dobrze jak by sobie nie radziła !!!! Ale kochani nie udało wam się rozdzi sobie bardzo dobrze i pacjenci są zadowoleni. Ci co byli na białej sobocie to wiedza co mówię. Było nas dużo !!!!! Wrescie coś się dzieje dla nas dla przychodnii

  • 2018-10-07 20:49:09

    gość: ~tomek

    I zobaczcie, ktoś napisał sporo prawdziwych faktów ze spotkania, bo ja też o tym słyszałem, a strona wójta i olkowskich potrafi tylko wkółko klepać tak:
    - przychodnia działa super
    - kierownik jest super
    - opozycja wójta tylko hejtuje i złorzeczy.............
    I co to ma być? O czym to mówi ludziom? Ze nic nie potraficie zrobić ani powiedzieć rzeczowego. Tylko wkółko mydlenie oczu i obracanie kota ogonem i atakowanie komentarzy, które są niezaprzeczalne.

  • 2018-10-07 21:07:07

    gość: ~Justyna

    @~tomek
    Nie to Wy piszecie cały czas ze źle przychodnia funkcjonuje. A my mieszkańcy piszemy funkcjonuje dobrze bo z niej korzystamy. Tomek kiedy byłeś w przychodni ? Chociaż dobrze wiemy kto pisze te komentarze !!! Możecie sobie pisać dalej prawda zawsze wygra !!!!

  • 2018-10-07 22:14:28

    gość: ~Tomek

    ale właśnie nikt nie zaprzecza, że działa.
    szkoda tylko, że teraz działa tak cudownie, mimo strat w dochodach i mimo braku możliwości dostania pieniędzy na rehabilitację w przyszłości
    czytaj dokładnie, jest mnóstwo komentarzy, że przychodnia działa dobrze - i coz tego? - jak perspektywy już nie sa wesołe i o tym świadczą te 12 punktów zebrania, które poświadczają obecni tam ludzie

  • 2018-10-08 14:41:53

    gość: ~Justyna

    @~Tomek
    To jednak działa dobrze. !!! Sam to napisałeś . To po co te komenatrze ze jest zle w przychodni. Czegoś tu noe rozumiem ? Czyli jak dobrze rozumiem jesteście zadowoleni z funkcjonowania ośrodka !!! To tu się zgadZam bo funkcjonuje bardzo dobrze i jestem zadowolona.

  • 2018-10-08 16:43:22

    gość: ~nieprawda

    ostatnio dodany post

    nieprawda, że piszemy że jest źle w przychodni, tylko piszemy jakie są fakty prawne, formalne, możliwości przyszłościowe.....itp
    Justyna daj spokój, bo juz nudne jest to wasze czepianie się o teraźniejszość, która będzie cudna przed wyborami i tyle, ale argumenty i fakty wyżej przytoczone to są niezbite dowody, którym nikt nie zaprzeczy, a jest ich sporo, oj sporo......

  • 2018-10-07 22:22:09

    gość: ~tomek

    i jeszcze jedno
    kto przed wyborami pozwoliłby sobie, aby na 2 tygodnie przed wyborami przychodnia nie działała?
    nikt
    więc przestańcie nudzić i wpierać, że inni piszą, że nie działa. tak dziala! to normalne, że działa.
    szkoda, że nie macie nic innego do powiedzenia

    inni mają coś rzeczowego do napisania i jasne że to niewygodne dla obecnie władających, ale to nie znaczy, że trzeba robić z innych idiotów