Express-Miejski.pl

Oto kandydaci na radnych w gminie Malczyce

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Znamy już kolejnych kandydatów na radnych. W gminie Malczyce zarejestrowano siedem komitetów.

Spośród wszystkich kandydatów, ostatecznie piętnastu będzie reprezentować mieszkańców gminy. Uprawnionych do głosowania jest 4.739 osób. 

Okręg wyborczy nr 1 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Malczyce ulice: 1 Maja od nr 3 – 53, nr 4 – 66, Strażacka, Żeglarska

  • SOBOWIEC Stanisław (63 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • MAJEROWSKI Piotr (43 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • IWANOWSKA Krystyna Barbara (65 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 2 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Błotna, Jana, Krótka, Mickiewicza, Portowa, Słoneczna, Sportowa, Stocznia

  • PYRA Łukasz Krzysztof (35 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • GANCARZ Leokadia (66 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • DAROWSKI Andrzej (55 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 3 (4 kandydatów):

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Ogrodowa, Sienkiewicza

  • ŚWIRNIAK Beata (42 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • KOWALSKI Wiesław Waldemar (66 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • BROSZCZAK Tomasz Jan (33 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
  • DWORZYCKI Robert (58 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 4 (3 kandydatów): 

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Gajowa, Górna, Kolonia Cukrowni, Kolonia Papierni, Mazurowicka, Szkolna, Środkowa, Topolowa, Wesoła, Zielona

  • KRÓL Agnieszka Józefa (45 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • KOSOWSKA Jolanta (52 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • BASSITTA Paweł (39 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 5 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Mazurowice

  • ŁUPKOWSKI Marek (47 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • PASTUCH Krzysztof Stanisław (53 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • WASZKOWICZ Stanisław (59 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 6 (3 kandydatów): 

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Pocztowa, Traugutta

  • CHICIŃSKA Katarzyna Dorota (39 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • GRZELAK Waldemar Marian (61 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • WITOWSKA Beata Stanisława (40 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 7 (2 kandydatów):

Granice: Sołectwo Malczyce ulice: Łąkowa, Mylna, Wąska

  • GŁOWACKI Marcin (36 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-GMINA MALCZYCE
  • JANAS Maciej Piotr (24 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Okręg wyborczy nr 8 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Dworcowa, Klonowa, Kolejowa, Różana, Spokojna

  • OLCHAWA Monika (40 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • FORENC Jadwiga (48 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • STACHÓW Zuzanna Maria (34 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 9 (4 kandydatów):

Granice: sołectwo Malczyce ulice: Działkowa, 1 Maja od nr 55 – 89, nr 68 - 114, Polna, Południowa, Poprzeczna, Sadowa

  • SEMBER Magdalena Daria (40 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • GOŁĄB Adrian Marcin(33 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • NORBERCZYK Łukasz Kazimierz (34 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
  • GRABOWIECKI Bogusław Paweł (53 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Okręg wyborczy nr 10 (4 kandydatów):

Granice: sołectwo Chomiąża

  • NOWAK Angelika (20 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • KRZYWDZIŃSKI Jerzy Ryszard (32 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
  • ZIĘBA Maria Irena (60 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WRÓBLA ROZWÓJ GMINY MALCZYCE
  • ABRAHAMOWICZ Beata (42 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE

Okręg wyborczy nr 11 (4 kandydatów):

Granice: sołectwa: Rachów, Rusko

  • DUDZIŃSKI Zbigniew Antoni (60 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • BURDZY Renata Teresa (48 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • KRAMEK Paulina Maria (35 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
  • CZARNECKI Ireneusz Kazimierz (43 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Okręg wyborczy nr 12 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Wilczków

  • GRYCZ Stefan (69 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • MÓŁKA Marta Teresa (38 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
  • CZERWIŃSKA Maria Alicja (62 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 13 (2 kandydatów):

Granice: sołectwo Kwietno

  • CZERWIEC Ryszard (46 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • KĄDZIELA Mariola (37 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE

Okręg wyborczy nr 14 (2 kandydatów):

Granice: sołectwo Dębice

  • ZAWADKA Ryszard (38 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • SOKAL Tomasz (41 lat) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

Okręg wyborczy nr 15 (3 kandydatów):

Granice: sołectwo Chełm (Chełm, Szymanów, Zawadka)

  • FUDALI Leszek Zenon (44 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
  • OWSIANY Wojciech Karol (32 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
  • SOJA Wojciech (44 lata) - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE

em / źródło danych: pkw.gov.pl

58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Oto kandydaci na radnych w gminie Malczyce

    2018-09-19 07:29:39

    gość: ~Mieszkaniec

    Pan z ul Sienkiewicza z kim w Komitecie

  • 2018-09-19 07:36:01

    gość: ~jj

    ja nie widze czy oni sa z pis po nowoczesna niech sie okresla

  • 2018-09-19 07:45:08

    gość: ~Mieszkaniec

    Praktycznie zero młodych osób

  • 2018-09-19 10:10:44

    gość: ~JEstem młody

    @~Mieszkaniec
    Jakie doświadczenie będzie miał 24latek lub 20latka w samorządzie gminnym nie licząc szkolnego? Żadne. Ograniczy się tylko takie osoby do bezmyślnego podnoszenia łapy podczas głosowań. Byłoby to kompletne nieporozumienie. Przydałby się choć jakiś staż w pracach około samorządowych a nie tylko pozorowanie bycia ważną osobistością na wsi. Radny powinien nie brać kasy i być funkcją czysto reprezentatywną wtedy cieszyłby się poważaniem, a nie jak jest teraz nie ważne do której opcji się przykleić byle kilka stówek diety wpadło, a będę głosował jak mi wódź naczelny nakazuje..

  • 2018-09-19 10:14:20

    gość: ~Oko

    @~JEstem młody
    Byś się zdziwił co Ci młodzi ludzie potrafią i jakie mają doświadczenie ale nie lepiej wybrać tą samą radę co tylko potrafi się kłucić nawzajem z pokolenia byłego ustroju politycznego

  • 2018-09-19 10:11:19

    gość: ~Mieszkaniec 2

    @~Mieszkaniec
    Jest 2 młodych ja bym na nich stawiał jak i w Malczycach tak i w chomiąży czas skończyć z pokoleniem komuny, tej radzie potrzebna jest świeżość

  • 2018-09-19 10:28:12

    gość: ~Marta Felczak

    Okreg nr 2 pani Gancarz nie glosowalabym ta pani jako radna tylko szkodzi gminie nic soba nie przedstawia ani nie dziala na rzecz gminy

  • 2018-09-19 10:44:34

    gość: ~Mis

    I obecny radny z 1-maja, który wogle nie ma zdania, zero jakichkolwiek argumentów znowu startuje. Potrzeba osób które umieją czytać i będą chcieli coś zrobic

  • 2018-09-19 11:53:57

    gość: ~mieskzaniec mieszkanka

    KONKRET i PRAWDA: obecny dług 6 milionów, deficyt 8 milionów - kto zafundował?
    OBECNY WÓJT.
    Do sprawdzenia. To nie są wymysły. To są fakty.
    Niedługo pojawią się nagrania z sesji - warto posłuchać wczorajszej z 18 września 2018 roku!
    Jest tam dużo więcej ciekawych i naprawdę ważnych informacji dla nas wszystkich, dla tych co się dali omamić również, bo zawsze jeszcze jest czas na dobre decyzje.

  • 2018-09-19 13:35:36

    gość: ~Mr

    @~mieskzaniec mieszkanka
    Idź do kościoła i się módl i daj ofiarę bo klęska przed Waszym kolesiostwem wisi w powietrzu.

  • 2018-09-19 15:22:41

    gość: ~jak to

    czyli co? nie jest tak jak nam wmawiali że gmina mlekiem i miodem płynie???? czyli nici ze żłobka i jakichkolwiek obietnic wójta!!! stanowisko wójta to zobowiązanie - do prawdy a nie kłamstwa. nieładnie

  • 2018-09-20 23:46:33

    gość: ~Mieszkanka

    @~mieskzaniec mieszkanka
    O wybory się zbliżają i opozycja pana wójta działa. I to tak ostro dziala . Pewnie na sesji nic nie było słychać bo nie które osoby kobiety. Maja takie donośne głosy. A. Może z parti albo nie z pisu powiedzą co pani radna ma na zoferoania czy tylko bedzie chodziła i krzyczała. I ze kłamstwo to nie jest wcale kłamstwo tylko prawda .

  • 2018-09-21 07:54:54

    gość: ~beznadziejne

    beznadziejny nic nie znaczacy komentarz - tak o w obronie wlasnej.

  • 2018-09-19 12:07:36

    gość: ~Kołodziej

    Dotychczasowym radnym już podziękujmy. Nic dobrego dla gminy nie zrobili, siali tylko niepokój i ferment, a sesja to jedna wielka kłótnia, nieporozumienie. Przynosili tylko wstyd gminie. Niech lepiej zajmą się własną rodziną, wyjdzie im to na zdrowie, a myślenie i działanie w sprawach gminy niech zostawią młodym. Pokazali już co potrafią (o zgrozo).

  • 2018-09-19 14:39:20

    gość: ~rada

    połowa radnych do wywalenia. na wszystkich sesjach ze strony przydupasów wojcia cisza i głowy w dół, Tylko opozycja myśli, działa, zadaje pytania, analizuje - interesuje się. A jest to Pani Leokadia Gancarz właśnie, Pani Mariola Kądziela, Pan Grzelak, Pan Kowalski, Pani Forenc i Pan Waszkowicz. I tacy pomimo, że "starzy" powinni zostać dalej, bo znają się na rzeczy i mają doświadczenie. A tych co nic nie robią tylko kasę biorą i załatwiaja swoje ineteresy wywalić

  • 2018-09-19 14:48:30

    gość: ~to prawda

    tak, to święta prawda co do obecnej rady
    tylko, że nikt nie idzie na sesje a potem głupoty opowiadaja albo daja sobie ludzie wmówić bajki o cudownym królewiczu.
    IDZCIE, zobaczcie i posłuchajcie i wtedy brońcie ciemno obecnych

  • 2018-09-19 14:49:31

    gość: ~ale

    ale wtedy już nikt nie będzie ich bronił :)

  • 2018-09-19 16:33:58

    gość: ~szkoda

    też o tym słyszałam, smutne to. A w ogóle to takie informacje powinny być ujawnione publicznie oficjalnie wszystkim, nie tylko tym co obecni byli na sesji, czy mają dostęp do dokumentów w tym temacie

  • 2018-09-19 15:43:36

    gość: ~bystry

    @~rada
    co ty bierzesz?

  • 2018-09-19 22:21:28

    gość: ~Kamila

    @~rada
    Hahha ale żart się udał. Oni przecież nic nie robią jedynie krytykują i negują wszystko ale co można się spodziewać !!!! Właśnie przez takich ludzi. Kraj się nie rozwija. Ci co chcą zrobić coś dobrego to nie mogą !!!! Bo wszystko jest negowane. A tak naprawdę gmina Malczyce nigdy nie miała tak dobrego wójta jak jest. I wszystkie te komentarze są podstawione. !!! Bo dużo osób myśli tak dobrze jak ja !!!

  • 2018-09-20 06:44:40

    gość: ~KŁAMSTWO

    i to jest własnie kłamstwo. przeciez gmine zadłużył obecny jak nikt dotąd!!! kosztem kampanii przedwyborczej, żeby mówiono ile to zrobił - a ile straciła gmina??? a co zrobił??? proszę wymienić!!! co zyskało społeczeństwo? mało tego reprezentant gminy ma sprawę w prokuraturze - to jest osoba która powinna nas reprezentować dalej???

  • 2018-09-20 10:05:14

    gość: ~Obiektywny

    @~KŁAMSTWO
    Jak byście się wzajemnie nie podpie******* to nikt by nie miał żadnych spraw. Banda patalachow...
    Jaka gmina nie ma zadłużenia, bez zadłużenia nic w tej gminie się nie zrobi bo nie ma zakładów podatków i sponsorów ludzie...
    Kazdy z nas ma coś na kredyt raty itp. to znaczy że jest złym Panem domu? Nie potrafi zarządzać funduszami w domu? Nie! Poprostu zamiast czekać aż wszystko piznie robi to na kredyt...
    Myślcie ludzie, myślcie...

  • 2018-09-20 11:12:33

    gość: ~wiele

    wiele gmin nie ma zadłużenia na tym poziomie.
    cała sztuka gospodarować tak, by korzystając z kredytów a przede wszystkim dofinansowań ciągnąć gminę ku górze i myśleć PERSPEKTYWICZNIE a nie tu i teraz. Tak jak z portem, sprzedany za 3 miliony i gdzie korzyść? Mało tego kiedy Odra staje się powoli żeglowna i będzie przynosić korzyści gmina zostaje BEZ PORTU! ot przemyślana decyzja.....Działania niezgodne z prawem, które również ciągną gminę na dno......o co tu chodzi??? ktoś jeszcze wierzy w te bzdury że jest pięknie i tak jak jest powinno być?

  • 2018-09-20 11:13:11

    gość: ~Marta

    @~KŁAMSTWO
    A kto nie ma kredytu. Człowieku a za co ma się to wsyztsko budować. A czy państwo nie jes zadłużone? Czy Ty myślisz ? Właśnie Wojt Frankowski coś dla nas dla gminy zrobił jedynie !!! A z tego co wiem to jedna z kandatytek nie jest tez święta .. wiec pisz cała prawdę a nie tylko o jednej osobie !! A i tak powiem to go uważam. No jeszcze żyje w państwie prawa !!! To te komentarze negatywne pisze tylko jedna osoba i wiem która !!!! I wiem ze te plusy i minusy nic nie dadzą. Tak i tak wygra najlepszy i proszę się z tym pogodzić. Panie Wojcie powodzenia i szczerze współczuje ze musi Pan siebie rodzic z takimi ludźmi. I stawiam na młodych którzy nie są jeszcze zniszczenie. Którzy kochają siebie bo mam przeczucie ze polowe radnych nienawidzą samych siebie.

  • 2018-09-20 14:20:42

    gość: ~king

    @~Marta
    Ale przecież obiecywał, że tu ściągnie inwestorów, stworzy strefę ekonomiczną, odbuduje cukrownię nawet. Słowo wróblem wyleci, bykiem wraca - oby sprawdziło sie stare polskie powiedzenie. Dziwne, że jego elektorat tego nie pamięta. Co wam obiecał teraz?

  • 2018-09-20 15:49:12

    gość: ~antek

    @~Marta
    Stop, stop. Najgorzej jest, kiedy dyskusji w tak poważnej kwestii towarzyszą emocje. Rozumiem Twoje uwielbienie dla Pana Wójta, ale inni też mają prawo głosu, i prawo własnego wyboru. Na tym polega demokracja. Owszem, młodość brzmi dumnie i na młodzież gminną stawia też Pan Wójt. W pracy polityka i samorządowca jednak bezcenne jest doświadczenie i umiejętność pozawirtualnego, czyli bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami gminy, bo wójt jest ojcem lokalnej społeczności. Tego, niestety, w mijającej już kadencji jakby zabrakło. Wypisywanie zaś, mimo chaosu myślowego, że radni mają być z założenia młodzi i kochać tylko siebie, nie wróży niczego dobrego, bo co się stanie, jeśli władzę nad zadłużoną już gminą przejmie grupa egoistycznie do świata nastawionych i łatwych w sterowaniu dziestolatków? Niezależnie od wieku, samorządowiec powinien lubić ludzi, bo to im przecież służy:)

  • 2018-09-20 23:27:53

    gość: ~Marta

    @~antek
    Właśnie powinni lubiec ludzi a nie jak jest obecnie. Przecież połowa radnych nie jest dla nas. Wszytsko co chce zrobić dobrego Wójt to oni negują. Ja uważam ze gmina jest w dobrym stanie i niech tak zostanie. A radnych co tak krzyczą i nie da się im nic powiedzieć to już podziękujemy. Bo im się nic nie da przetumaczuc. Panie wójcie trzymam kciuki i mam nadzieje ze Pan wygra. Jak nie to po naszej gminie.

  • 2018-09-21 07:21:28

    gość: ~za ile

    za ile kasy napisales ten komentarz????????

  • 2018-09-23 18:50:01

    gość: ~antek

    @~za ile

    Żałosne, małostkowe, by nie rzec - okropnie prymitywne pytanie, ale skoro zżera Pana ciekawość(nie przypominam sobie, żebyśmy przechodzili na "Ty"), odpowiem - za pięć minut i, żeby nie było, gratis:)

  • 2018-09-23 18:44:59

    gość: ~antek

    @~Marta
    Oczywiście, że powinni. Radny to reprezentant lokalnej społeczności, a nie "załatwiacz" własnych interesów. Gmina Malczyce z długiem, według danych oficjalnych, sześciu milionów złotych (według tych mniej oficjalnych - podobno dwa razy tyle), na pewno nie jest w dobrym stanie. Jak świat światem, opozycja we wszelkich radach, organach zawsze istniała. Natomiast sztuką sprawujących władzę jest umiejętność porozumienia się, rozwiązania problemów, a wszystko należałoby zacząć od szczerości, kompromisu...

  • 2018-09-27 08:02:07

    gość: ~zawisc

    szczerosc, chęć pomocy, człowiek - to są hasła CALKIEM OBCE i NIEZROZUMIAŁE dla franka

  • 2018-09-20 14:16:09

    gość: ~Monia

    @~Kamila
    Jakieś konkrety? Co takiego zrobił?

  • 2018-09-19 14:46:07

    gość: ~Z wczoraj

    Jeżeli do tej ekipy dołączy włodarzy to Panie Boże miej w opiece gminie Malczyce

  • 2018-09-19 18:31:00

    gość: ~Mieszkaniec Gminy Malczyce

    Moim zdaniem trzeba dać szansę nowym Radnym i przekonamy się czy będą zmiany , ponieważ dotychczasowa Rada Gminy to tylko się kłóci i chowa głowę w piasek. Przecież nie o to Nam mieszkańcom Gminy Malczyce chodzi chcemy widocznych zmian i konkretnych działań byśmy nie musieli się wstydzić działań Naszych Radnych. Moje propozycje to okręg 1 Majerowski Piotr, okręg 2 Pyra Łukasz, okręg 3 Broszczak Tomasz, okręg 4 Bassitta Paweł, okręg 5 Pastuch Krzysztof , okręg 6 Chycińska Katarzyna , okręg 7 Głowacki Marcin , okręg 8 Olchawa Monika, okręg 9 Norberczyk Łukasz, okręg 10 Nowak Angelika, okręg 11 Czarnecki Ireneusz, okręg 12 Mółka Marta, okręg 13 Kądziela Mariola, okręg 14 Zawadka Ryszard , okręg 15 Owsiany Wojciech . Trzeba dać szansę młodym. Jak nie spróbujemy to będzie jak do tej pory chaos i walka na sesjach.

  • 2018-09-19 20:56:34

    gość: ~egon

    @~Mieszkaniec Gminy Malczyce
    Zgadzam się w 100% z przyszła( miejmy nadzieją) Nową Młodą RADA GMINY.

  • 2018-09-20 10:55:18

    gość: ~KIBIC

    @~Mieszkaniec Gminy Malczyce
    A CO TAKIEGO ZROBIŁ PAN OWSIANY W OKRĘGU NR 15 JAKO SOŁYS.ODPOWIEM NIC NIC NIC.PRZECIEŻ ON NIGDY NIE MA CZASU NA NIC WIECZNIE W TRASIE.NAPEWNO COŚ ZMIENI HAHA.

  • 2018-09-20 11:31:32

    gość: ~KIBIC

    @~Mieszkaniec Gminy Malczyce
    MIAŁO NIEBYĆ DOŻYNEK W SOŁECTWIE CHEŁM BO KOMU SŁOWO SOŁTYSA ALE SĄ WYBORY TO ZROBIĘ NIECH LUDZIE WIDZĄ JAK DZIAŁAM.KAMPANIA PANIE SOŁTYS

  • 2018-09-20 10:13:16

    gość: ~Mieszkaniec Mazurowic

    Pan Lupkowski był 8 lat i nic nie zrobił Pan Waszkiewicz też 8 lat i nic nie widać z niego Pan Pastuch też był i nawet zrezygnował brak słów. Czy w tej wiosce nie ma normalnych kandydatów do rady gminy Malczyc. Ludzie ogarnijcie się przed wyborem

  • 2018-09-20 11:47:29

    gość: ~Mazurowiczanka

    @~Mieszkaniec Mazurowic
    Mieszkam tu od dawna, i że Łupek był to wiem, że Waszkowiccz był i jest to też. A gdzie ty Pastucha w Radzie Gminy widziałaś??? Kiedy? Trzeba na niego postawić. Bo z całej trójki to tylko jeszcze on może coś zdziałać dla naszej wioski.

  • 2018-09-20 21:18:35

    gość: ~Też Mieszkaniec

    @~Mazurowiczanka
    ..już zdziałał ... razem z Waszkowiczem i radą sołecką wycofali wniosek o Dino...
    nie widziałaś na zebraniu ...??? byli za a nawet przeciw..ha..ha..
    teraz to wiocha będzie straszyć pięknym budynkiem w centrum... przez następne pokolenie...aż wstyd tu mieszkać...

  • 2018-09-20 21:43:43

    gość: ~Też Mieszkaniec I

    @~Też Mieszkaniec
    Łatwo się kogoś opluwa bezimiennie. Jak widać nic nie wiesz, a zabierasz głos w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia.

  • 2018-09-20 21:58:36

    gość: ~bzdury

    bdury, ot co potrafisz pisac. rada przyjela uchwałę w sprawie sprzedazy terenu pod usługi. klamstwo za klamstwem obecnych

  • 2018-09-21 10:26:05

    gość: ~Mieszkaniec

    @~Też Mieszkaniec
    Jeżeli piszesz komentarz to najpierw trochę prawdy. Sołtys i rada sołecka nie była przeciw sprzedaży jedynie stawiała warunki. Podział działki i zabezpieczenie funduszy na budowę świetlicy.A sprzedaż w ramach negocjacji za niewiadomo jakie pieniądze zablokowała rada jednogłośnie.

  • 2018-09-21 23:45:18

    gość: ~Alicja

    @~Mieszkaniec
    Prawda jest taka ze gdyby wójt nie zwołał zebrania, to by nikt nawet nie wiedział o wstrzymaniu sprzedaży ...
    A jak ludzie zaczęli krzyczeć .. to i Sołtys i rada nagle tez byli za .. oczywiście ..
    Prawda ???

  • 2018-09-20 21:38:00

    gość: ~wyborca

    @~Mieszkaniec Mazurowic
    Co do Pana K.P. to był w radzie sołeckiej Mazurowic. Ale po trzech latach działalności zrezygnował " w związku z brakiem współpracy pomiędzy sołectwem a gminą oraz brakiem szacunku dla ludzi działających społecznie". Takie były Jego słowa na sesji Rady Gminy Malczyce. Tak sądzę , że to był protest przeciwko takiemu postępowaniu. Ale widać u nas w gminie mało to kogo obchodzi. Ważne są tylko "igrzyska". A później "koryto".

  • 2018-09-21 10:20:52

    gość: ~Moeszkaniec

    @~Mieszkaniec Mazurowic
    Pan Krzysztof nie był radnym.

  • 2018-09-20 23:01:20

    gość: ~ayz

    Jeszcze tak słabych kandydatów na radnych to w historii gminy Malczyce nie było. A już wsparcie wójta to beznadziejne dno

  • 2018-09-20 23:40:04

    gość: ~Krystyna

    @~ayz
    Jakie to jest żałosne. Oczywiście malczyce na bank wygrają w komentarzach. Nie uważacie ze to już nudne. Przecież ludzie wiedza na kogo maja głosować. Uważam ze jedna pan radna to już nie ma nic ciekawego w domu do robienia tylko siedzenie i pisanie komentarzy. I klikanie plusów i minisow. Chciałam powiedzieć ze to jest nudne cały czas są wstawianie pod każdym artykułem który dotyczy gminę malczycr podobne komentarz. A podpisy to już przechodzą sama siebie . Naprawdę kreatywnosc nie zna granic. Życzę udanej nocy i owocznych wyborów . Ludzie nie potrzebują igrzysk tylko spokoju wiec proszę dajcie nam spokój

  • 2018-09-21 07:23:17

    gość: ~żałosne

    zobacz co robisz KRYSTYNO - piszesz ze to zalosne pisac ciagle te komenatarze i najezdzac na wojcia ciagle, a sama za chwilke piszesz o pani radnej. więc ty się ośmieszasz. Typowe dla kolesiów obecnych

  • 2018-09-21 07:42:46

    gość: ~Krystyna

    @~żałosne
    To nie jest żałosne. Wypowiedziałam swoje zdanie !!! Ze te komentarze pisze tylko i wyłącznie jedna osoba i uważam ze to jedna z pan Radnych. Nie podejrzewam żeby wójt pisał negatywne komentarze na siebie. A dlaczego tak uważam a uważam ze czasami się takie tematy poruszane ze ja jako zwykły mieszkaniec nie miałam pojęcia ze coś takiego jest. Uważam ze politycy jak można ich nazwać politykami. Powinni zachować te rzeczy dla siebie. I póki żyje jeszcze w państwa prawa to tak uważam i nie zmienię zdania.

  • 2018-09-24 13:20:29

    gość: ~Mieszkaniec 2

    Głowacki, Grzelak , Kowalski LSKI do wymiany tylko potrafią się kłucić i nic nie robią w gminie szczególnie Pan G.

  • 2018-09-25 16:34:58

    gość: ~ankk

    Kurcze ile tam płacą, że sie tyle ludzi do koryta pcha?

  • 2018-09-27 08:05:14

    gość: ~płaca

    płaca zależy od tego gdzie się przyklejasz ot cała filozofia, tylko że to już na lewo. bo oficjalnie tak samo płacą :)

  • 2018-09-26 15:43:50

    gość: ~swojski

    Paniom i Panom 60 ponadletnim serdecznie dziękujemy. Lodzia już przegięła pałkę kandydując. Słownictwo na sesjach na poziomie wsiowego ch..ama. A kolejny ch...m z Mazurowic nie startuje? Dziwne. Joanna pcha się do powiatu. Ciekawe, co chce dla siebie załatwić?

  • 2018-09-27 08:11:55

    gość: ~chamstwo

    przykład idzie z góry, skoro franek mówi o kulturze a sam wyzywa, szydzi, kłamie to czego się spodziewacie? jasne, ze mogłaby jedna czy druga osoba się powstrzymać, ale takie też są potrzebne, tym bardziej, że te osoby, znają się już na tym, bo siedzą w tym od tylu lat i wiedzą gdzie sa przekręty, gdzie trzeba pilnować spraw, i kiedy należy zadawać niewygodne ale ważne pytania. czepiacie się lotki. A to najodważniejsza osoba w radzie. zamiast się cieszyć, że ktoś dba o interes i rozwój gminy to wy ośmieszacie? jeśli ktoś jest czysty i robi dobrze to nie boi się takich osób a rozmowa daje efekty. więc zastanów się zanim kolejny raz wypowiesz sięźle na temat takich osób jak lotka itp.

  • 2018-09-27 17:24:48

    gość: ~wieloletni mieszkaniec

    tak czy siak wolę P.Frankowskiego na wójta niż Panią Kądzielę lub Panią Witowską , gdyby któraś z nich została wójtem to by dopiero był wstyd prędzej lub później.Jedna startuje dla zasady bo zawsze startowała ,a druga bo nic już innego jej nie pozostało.

  • 2018-09-27 22:01:09

    gość: ~Mężczyzna

    @~wieloletni mieszkaniec
    A ja tym razem postawie na kobietę. A jako mężczyzna, wybiorę tą młodszą. A o nazwiskach na f to lepiej zapomnijmy już w Malczycach.

  • 2018-09-28 16:41:25

    gość: ~wieloletni mieszkaniec

    ostatnio dodany post

    @~Mężczyzna-a co tu ma wspólnego płeć i wiek ? Liczą się chyba kompetencje i doświadczenie.
    U nas zawsze wójtami byli ludzie którzy nie mieli własnego zdania, tylko marionetki którymi zasiedziała rada sterowała. Frankowski pierwszy wyszedł z układu i dlatego wielu zaczęło kwiczeć i warczeć. Piszecie że niby ustawia przetargi na wykonywanie robót pod "swoich".
    a już chyba wszyscy zapomnieli kto przez wiele lat "wygrywał" przetargi.Przynajmniej za obecnej kadencji zostały wykonane jakieś inne inwestycje niż chodniki i ulice w okolicach zamieszkanych przez radnych, a w poprzednich latach jakoś dziwnym trafem realizowano inwestycje które służyły nie dla dobra ogółu, tylko poszczególnych osób. Takie jest moje zdanie i mam prawo do niego.