Express-Miejski.pl

Zakończyła się modernizacja budynku szkoły podstawowej i przedszkola w Malczycach

Prace przy termomodernizacji zostały zakończone. fot.: Angelika Harom - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na termomodernizację szkoły i przedszkola w gminie Malczyce udało się pozyskać ponad 2,3 mln złotych dofinansowania. Dziś budynki są już gotowe.

W ramach projektu wykonano prace związane z ociepleniem ścian i stropodachu, wymieniono okna i drzwi, a w przedszkolu uzupełniono system zarządzania energią o licznik ciepła. To, co widać na pierwszy rzut oka to odświeżona elewacja. Te inwestycje były jednymi z najważniejszych w tegorocznym budżecie gminy.

Oficjalnie prace odebrano w piątek 31 sierpnia. Przy odbiorze obecny był pracownik urzędu Mirosław Myśliwiec, wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, właściciel firmy PHU Maxkol Zenon Koleśnik oraz inspektor nadzoru budowlanego.

em

22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zakończyła się modernizacja budynku szkoły podstawowej i przedszkola w Malczycach

    2018-09-04 12:54:34

    gość: ~średzianin

    Jaaaacież nie mogę... nawet Malczyce Środę wyprzedzają...żenada po całości...

  • 2018-09-04 19:36:54

    gość: ~malczyczanin

    @~średzianin
    Chyba w zadłużeniu wyprzedzają!!!!

  • 2018-09-04 15:15:35

    gość: ~Z Malczyc

    A gdzie jest obiecany żłobek???

  • 2018-09-05 16:19:31

    gość: ~MR

    @~Z Malczyc
    W 4 lata nie za dużo byście chcieli?
    Z zadłużenia to Obecny wójt gminę wyciąga...
    I oby tak dalej było

  • 2018-09-06 08:00:13

    gość: ~kłamstwo za kłamstwem

    kłamstwo za kłamstwem

  • 2018-09-06 08:55:45

    gość: ~Malczyce

    @~MR
    Żebyś ty chłopie wiedział ile kasy zostało poprzesuwanej w budżecie żeby się zamknąć z inwestycjami.. 2 mln deficytu w budżecie a poprzednie kredytu już są w spłatach poprzesuwane..

  • 2018-09-06 11:28:19

    gość: ~konkurent

    Dobrze, że już kończy się kadencja tego pryncypała. Jego "gospodarskie oko" doprowadziło gminę Malczyce do drakońskiego zadłużenia. Czekam z ochotą na wyborcze spotkanie z naszym włodarzem z zamiarem zadania mu kilku rzeczowych pytań!

  • 2018-09-06 12:52:58

    gość: ~Justyna

    @~konkurent
    Proszę podpisać się z imię i nazwiska. Wszyscy tacy mądrzy w komentarzach. Panie Wojcie bardzo się cieszę ze pan będzie startować. A pani Radna niech mówi na swój temat!!!

  • 2018-09-06 18:34:49

    gość: ~xy

    @~Justyna
    Oj ciesz się, ciesz. Prawda i tak wypłynie, jesli tylko zechcesz ją przyjąć do wiadomosci

  • 2018-09-06 18:39:12

    gość: ~sprawiedliwy

    @~xy
    Prawda jest taka, że dobrze szkoła wygląda i to na pewno słuszna inwestycja. To trzeba przyznac, ale to nie tylko zasługa wójta, lecz urzędników i radnych. Bo ktos musiał przyjąć uchwałę, ktos musiała napisac projekt. takich rzeczy nie robi się w pojedynkę i tego nasz wójt nie umie zrozumieć. Jemu się zdaje, że on, robiąc sobie zdjęcia i pzrypisując wszystkie zasługi, do reszty ogłupi mieszakńców.

  • 2018-09-08 07:30:07

    gość: ~obcy

    @~sprawiedliwy
    Przecież to już za poprzedniej kadencji rady rozpoczęto przygotowania to termomodernizacji budynku szkoły i zabiegano o dofinansowanie. Czekamy na rozliczenie sie wójta z samodzielnych deklarowanych przed wyborami tematami@

  • 2018-09-07 16:18:34

    gość: ~Obiektywny 2

    @~konkurent
    Może i jest dług ale jest też progres a wcześniej u was były tylko kary, dług i ciemnota...

  • 2018-09-08 07:31:59

    gość: ~obcy

    @~Obiektywny 2
    A czy wójt już powiadomił radę o wysokości kary za nielegalny zrzut ścieków z pseudo oczyszczalni w Malczycach?

  • 2018-09-06 22:08:55

    gość: ~obserwator

    Na zdjęciu widać, ze nasz włodarz jest mocno zdziwiony, że takie patio w szkole istnieje. Nie zdążył jeszcze wszystkiego zobaczyć i koniecznie musi zostać wójtem! Porażka tego gościa.

  • 2018-09-08 07:33:14

    gość: ~obcy

    @~obserwator
    Sfora już działa/ Patrz na minusy komentarzy

  • 2018-09-08 08:03:59

    gość: ~Cave

    @~obcy To działa jednak też w drugą stronę (psychologia) Taki zaminusowany mocno wpis, wzbudza zaciekawienie ogromne czytelników :) Bo każdy kij ma dwa końce ;) Już widze, że kampania wyborcza w gminie malczyckiej będzie ekscytująca

  • 2018-09-08 08:37:42

    gość: ~Anita

    Powiem jedno jeszcze nigdy nie widziałam takiej nienawiści jaka teraz panuje. Po co tyle tych negatywnych komentarzy. Już nie raz się zastanawiałam czy to pisze tylko jedna osoba. Ale po co pisze. Ja nie wiem ja się cieszę ze w naszej gminie coś się robi kupę nowych inwestycji i działań . Nawet nie można poczytać już nic bo zaraz fala hejtu. Wybory się owszem zbliżają ale proszę aby te osoby co będą startować niech zachowają te komentarze dla siebie. My mieszkańcy tak i tak wiemy na kogo będziemy głosować.

  • 2018-09-08 10:11:35

    gość: ~Aneta

    @~Anita
    A my mieszkańcy wiemy na kogo nie głosować. I nie pomoże wam klikanie bez końca w minusiki. Szkoda czasu

  • 2018-09-08 11:58:31

    gość: ~Anita

    @~Aneta
    I znowu fala hejtu!!! Dajcie sobie już spokój.

  • 2018-09-10 09:52:00

    gość: ~mieszkaniec

    I co? wójcina jednak jest oficjalnie podejrzanym na prokuraturze w Środzie 2 paragrafów,a tak oskarżał innych
    I nie dziwcie się,że ludzie go nie lubią

  • 2018-09-12 17:49:29

    gość: ~Wedkarz

    PO CO PTAKI SRAJĄ DO WŁASNEGO GNIAZDA? WYNOCHA!!!

  • 2018-09-13 14:40:09

    gość: ~wkurzony

    ostatnio dodany post

    @~Wedkarz
    WYNOCHA,KAŁMCO I OSZUŚCIE,KTÓRY ZASIADŁEŚ NA TRAUGUTTA