Express-Miejski.pl

Ogłoszenie o naborze na prezesa OSiR Środa Śląska

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Poniżej znajduje się ogłoszenie o naborze na stanowisko prezesa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej.

OSiR Środa Śląska

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ogłoszenie o naborze na prezesa OSiR Środa Śląska

    2018-08-03 15:57:04

    gość: ~Co

    No to Ruciński dopiął swego. Pod płaszczykiem RN eliminuje kolejną niewygodną osobę. Prezes nie był mierny ani wierny i dlatego kończy współpracę. OSiR rozwija się cały czas świetnie. Odbudował się z popiołów po Kozaku, a teraz nóż w plecy. No Lordzie my tego tak nie zostawimy. Już niedługo będziesz żałował swoich podłych zagrywek. Mściwy mały człowieczek leczy w ten sposób swoje kompleksy, ale po wyborach się zdziwi. Za twoje knucie rozliczymy cię ruciński.

  • 2018-08-03 22:04:43

    gość: ~Mieszkanka

    Ale po co nowy prezes? OSiR hula całkiem nieźle.Dzięki i inicjatywie obecnego prezesa,mającego na szczęście swoje zdanie i dobrych ludzi u boku wiele się tam dzieje.Burmistrz to taka gnida,której się wydaje, że zawsze będzie u władzy.Korzysta póki może.Niszczy to co dobre. Mam nadzieję, że już niedługo. Ludzie otwórzcie oczy!

  • 2018-08-03 22:47:40

    gość: ~biegacz1

    @~Mieszkanka
    Osir nieźle hula? chyba żart! Ten ''prezes'' to kompletne nieporozumienie...totalnie nierozumiejący sportu dyletant! Oferta dla mieszkańców zerowa! Obiekty zaniedbane, brud i syf - zapraszam na stadion, wstyd dla miasta! Już dawno trzeba było rozgonić tą bandę nierobów! Dobra decycyzja burmistrza szkoda że o trzy lata co najmniej za późno!

  • 2018-08-03 23:26:15

    gość: ~Ja

    Co ty niby kobieto gadasz jakie masz pojecie o tym co soe dzieje na osirze i o co tam chodzi. Lord sie wku....l bo maly prezes chcial podwyzek dla marnie zarabiajacych pracownikow basenu , jak slyszalem dla burmistrza basen to kula u nogi.Lepsza komunikacja miejska we wsi Sroda slaska.rozliczumy cie burmistrzu za straty po pierwszym roku sprawozdania z mpk jak nie bedziesz juz nawet co pewne burmistrzem. Szkoda tego prezesa bo to to dobry czlowiek jest ktory nadaje na innych falach niz burmistrz.

  • 2018-08-04 00:03:47

    gość: ~Aktywny

    Bo ten prezes to niby kolega, ale jak widać koleś ma jaja. Chyba Ruciński nie przewidział, że ktoś mu się postawić.To odwołanie to na pewno rozgrywki personalne.I nie chodzi tu o zmianię prezesa OSiR jako osoby zarządzającej a raczej o rozgrywkę polityczną-personalną.

  • 2018-08-04 19:30:06

    gość: ~leon

    @~Ja
    Mamy go rozliczać za jego fachowość a nie za to ze jest dobrym człowiekiem , może do zarządzania bankiem sie nadaje ale na pewno nie do kierowania OSiR .Obiekty wyglądają całkiem dobrze ale to nie zasługa prezesa tylko burmistrza bo w przeciwienstwie do pana Krasuckiego obecny burmistrz przeznacza wieksze kwoty na obiekty sportowe osiru .

  • 2018-08-06 10:19:09

    gość: ~zgoda

    @~biegacz1 TZ tą częścią wypowiedzi o marnym prezesie trzeba się zgodzić. On po prostu tego nie ogarnia. Co do trzech lat, to taki kontrakt był i tyle. A przypomnijcie sobie z czyjej rekomendacji został prezesem.

  • 2018-08-09 10:36:33

    gość: ~korzystający

    @~biegacz1
    Dlaczego tak twierdzisz że oferta dla mieszkańców zerowa?? Moje dzieci bardzo chętnie korzystają z oferty jaka proponują. Są konkursy i zajęcia nawet dla całych rodzin, turnieje i ligi. Organizują rewelacyjne półkolonie za przystępną dla każdego cenę. Starsi z mojej rodziny chodzą do nich na zajęcia dla seniorów i sa bardzo zadowoleni. Basen jest zadbany i moim zdaniem jest wizytówką naszego miasta. No powiem Ci, że nie rozumieniem kompletnie dlaczego tak twierdzisz. Do obiektów również idzie się miło i przyjemnie, a nie jak kiedyś ledwo się weszło to od razu chciało się wyjść. Myślę że to niesprawiedliwe co piszesz i najwidoczniej masz jakieś " ale" osobiste, a to nie powinno wpływać na ocenę pracy człowieka.

  • 2018-08-09 18:27:59

    gość: ~Jagoda

    Może chcą skopiować programy kandydatów a potem i tak wybrać Błaszczykowskiego, Okocimski przypilnuje. A tu niby chcą zmian i są te niby protesty w komentarzach. Będą świeczki palić pod basenem.

  • 2018-08-09 18:46:46

    gość: ~Mieszkaniec

    Poprzedniego Prezesa Mariusza powinni zrobić prezesem honorowym za wieloletnie zasługi.
    Niezapomniane spotkania np. z Mieczysławem Łopatką, Renatą Mauer i innymi. Obecny prezes nie wie kto to jest. On tylko widzi władze OZPN a jakie to porównanie? Pewno tak mu kazali.

  • 2018-08-14 22:51:48

    gość: ~ola

    no niestety obecny burmistrz wszystko demoluje

  • 2018-08-16 06:36:52

    gość: ~Basia

    ostatnio dodany post

    @~ola
    No niestety masz rację, dlatego należałoby go powstrzymać, bo to przecież nie jest jego prywatny folwark, a demolkę niech sobie we własnym domu robi.