Express-Miejski.pl

Uczcili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego [foto+video]

Grupa patriotów uczciła rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. fot.: Angelika Harom - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

1 sierpnia punktualnie o godzinie 17 w całej Polsce zawyły syreny i na chwilę zamarł ruch drogowy.

Wszystko po to, by upamiętnić 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Również w centrum Środy Śląskiej grupa patriotów złożyła hołd bohaterom. Nie zabrakło biało-czerwonych flag, spektakularnego racowiska i śpiewów. 

Średzianie na chwilę zatrzymali ruch w Środzie Śląskiej, by uczcić rocznicę

em

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Uczcili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego [foto+video]

    2018-08-02 10:31:28

    gość: ~ale syf

    Kto dał zgodę na odpalenie rac,no pytam KTO????? syf totalny w tej zabitej dziurze,jutro ktoś przyjdzie i odpali racę w gabinecie burmistrza czy starosty

  • 2018-08-02 12:12:42

    gość: ~Jan

    @~ale syf
    Kto dał zgodę na zniszczenie Warszawy py tam kto co wy chcecie raz w roku świętować powstanie i wielkie halo może wy z Ukrainy.

  • 2018-08-02 14:10:08

    gość: ~ale syf

    @~Jan
    Zapytaj tych co walczyli kto im kazał iśc na bezsensowną śmierć

  • 2018-08-02 14:40:16

    gość: ~Ja

    @~ale syf
    Jesteś chory dzięki tym ludziach zyjem w wolnej Polsce jak ci się nie podoba to nie komentuj.

  • 2018-08-02 12:04:12

    gość: ~Jan

    Gdzie są komentarze nie wygodne były dla kogoś

  • 2018-08-02 13:18:38

    gość: ~Polak

    @~Jan
    Szkoda energii, szczególnie w taki upał, komentować Twoich bzdur.

  • 2018-08-09 13:19:57

    gość: ~ja

    ostatnio dodany post

    @~Jan
    dokladnie, usuwanie komentarzy, brawo express, piatke z nacjonalistami zbijacie?

  • 2018-08-02 22:55:07

    gość: ~jan

    wspaniale

  • 2018-08-03 00:18:53

    gość: ~świetnie

    brawo świetny pokaz,a tam ktoś się przedzierał autkiem można było chwile zaczekać ku czci pamięci

  • 2018-08-03 06:41:39

    gość: ~Łukasz

    A flaga kiboli to oni też walczyli w powstaniu ? No i te race - może wzbogacą o fajerwerki następnym razem ? Jeżeli chodzi o sens to zatracony.

  • 2018-08-03 09:50:01

    gość: ~jan

    @~Łukasz
    kibole mogą ci kiedyś życie uratować

  • 2018-08-03 10:03:59

    gość: ~jan

    @~jan
    Nikt się nie czepia że nie było władz miasta że pani z vw golfa tak się spieszyła że 5 min postać nie mogła tylko że flagi nie takie poco race kto włączył syreny komu się nie podoba to nie oglądać raz w roku ku czci pamięci,to tak jakby się czepiać ludzi że na pasterkę idą.