Express-Miejski.pl

Średzianie demonstrowali w obronie Sądu Najwyższego

Demonstracja mieszkańców pod sądem fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W środę 25 lipca około godz. 21 przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej zebrała się grupa mieszkańców.

Średzianie demonstrowali w obronie niezawisłości Sądu Najwyższego. Ich spotkanie podobnie jak wcześniejsze rozpoczęło się od odśpiewania hymnu. Pod bramą średzkiego sądu mieszkańcy zapalili świece i znicze. Dzielili się również swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi obecnej sytuacji politycznej. Niektórzy z nich uczestniczyli w demonstracjach w Warszawie.

 

Wczoraj w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim zebrali się przeciwnicy zmian w sądownictwie. Podobne protesty odbyły się także we Wrocławiu. 

anbo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Średzianie demonstrowali w obronie Sądu Najwyższego

    2018-07-26 11:24:10

    gość: ~baca

    Ojj głupieś ta---głupieś ta.

  • 2018-07-26 11:37:23

    gość: ~Maria

    @~baca
    A kto głupi? Kogo masz na myśli?

  • 2018-07-26 15:32:49

    gość: ~baca

    @~Maria Nie ciąg mnie za język. Jak tam byłaś to mnie nie pytaj.

  • 2018-07-26 13:24:17

    gość: ~młoda

    Nie mają co robić, to palą świeczki na chodniku ;)

  • 2018-07-26 13:42:36

    gość: ~Paniiii

    HEHEHEH HEHHEEHH HEHEHEHE HEHEHEHE HEHEHEHE ale GORSZY sort HEHEH HEHEH HEHEH

  • 2018-07-26 17:36:51

    gość: ~janusz

    Same stare dziady

  • 2018-07-26 21:05:36

    gość: ~olo

    Widocznie wiek emerytalny dla niektórych jest za krótki ... nie maja co robić to na starość udają znawców prawa , konstytucji , a gdyby ich zapytać jaki jest Art.4 nie wiedzieli by nic ...

  • 2018-07-26 21:59:45

    gość: ~toja

    @~olo

    specjalisto który wydział prawa kończyłeś?

  • 2018-07-26 23:17:44

    gość: ~olo

    @~toja
    Nie musiałem kończyć prawa by zobaczyć że ktoś stale siedzi i dodaje minusy by komentarze które mu nie pasują były nie widoczne ;D Skoro jesteście tacy prawi to poczekajcie do kolejnych wyborów niech demokracja zdecyduje czyja władza bardziej odpowiada obywatelom

  • 2018-07-27 07:14:56

    gość: ~Marcin

    @~olo
    Masz rację.Mogliby już skonczyć.

  • 2018-07-27 07:17:26

    gość: ~Marian

    Ile to osób było?

  • 2018-07-27 16:27:05

    gość: ~Antyunijny

    Proponuję zmienić tytuł na "Postkomuniści demonstrują w obronie swojego tyłka"
    "Wszyscy won" - WC

  • 2018-07-27 16:39:45

    gość: ~Alina

    W tym roku nie wystawiono "prac malarskich w sądzie" to płacz i żałoba...palą znicze

  • 2018-07-31 15:51:29

    gość: ~Pytek

    @~Alina
    Czy Pani Bednarska przestała "malować"

  • 2018-07-27 22:06:34

    gość: ~iza

    Ale jaja, czego oni bronią ?

  • 2018-07-31 15:50:02

    gość: ~Juror

    Czy nowe sądy i nowi sędziowie bedą lepsi? Na razie statystycznie jest znacznie gorzej!

  • 2018-08-09 21:57:31

    gość: ~Janina

    @~iza
    Śmieszne ,że opozycja straszy wyrzuceniem Polski z Unii Europejskiej.My sami wystąpimy jak UE nie dokona dobrej zmiany, przez nas proponowanej.

  • 2018-08-09 01:02:22

    gość: ~sądy

    Zapomnieli wsiąść w ostatni pociąg z ruskimi czerwone szumow...

  • 2018-08-09 21:58:11

    gość: ~Jan

    @~sądy
    Kogo masz na myśli?

  • 2018-08-11 23:13:51

    gość: ~Gazeciarz

    ostatnio dodany post

    Czy legalne jest fotografowanie i filmowanie ludzi na ulicy, bez ich zgody? Czy nie ma ochrony danych osobowych?