Express-Miejski.pl

Mateusz Olkowski został nowym kierownikiem ośrodka zdrowia w Malczycach

Po lewej - Mateusz Olkowski, nowy kierownik SP ZOZ Malczyce fot.: GM

25 lipca wójt Piotr Frankowski podpisał umowę o pracę z Mateuszem Olkowskim, który objął stanowisko kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

20 lipca odbyło się trzecie posiedzenie komisji konkursowej dotyczące wyłonienia kierownika SP ZOZ Malczyce. Podpisanie umowy odbyło się na podstawie protokołu postępowania konkursowego, z którego wynika, że komisja odbyła rozmowy z kandydatami, a następnie w drodze tajnego głosowania wybrała kierownika. - Atmosfera powołania nowego kierownika SPZOZ Malczyce pozostawia wiele do życzenia. Podjęliśmy decyzję, że nie można pozwolić, aby osoby, które za wszelką cenę próbowały sabotować ten proces, w nieskończoność przeciągały procedury. 20 lipca 2018 roku, komisja w składzie czterech pozostałych członków kontynuowała swoją pracę i zgodnie z procedurami procesu konkursowego dokonała przesłuchania kandydatów, a następnie wyboru kierownika SP ZOZ Malczycekomentuje wójt Piotr Frankowski.

- Gratuluję panu Mateuszowi Olkowskiemu i wierzę, że ten wybór zakończy wszelkie spekulacje na temat naszej przychodni i wprowadzi spokój w dalszym jej funkcjonowaniu. Jestem zgodny z nowym kierownikiem, że najważniejsi są pacjenci naszej przychodni – dodaje wójt.

GM

127

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Mateusz Olkowski został nowym kierownikiem ośrodka zdrowia w Malczycach

    2018-07-25 13:53:20

    gość: ~a któż to

    Coś więcej o tym Panu się dowiemy?

  • 2018-07-25 14:05:26

    gość: ~Ja volkswagen gut

    @~a któż to
    Ile ma dzieci, ile włosów, zębów itp nie jest potrzebne do rządzenia. Byle działał skutecznie.

  • 2018-07-25 14:31:06

    gość: ~z Malczyc

    pamiętajcie wyborcy,jeśli wójt nie może zrealizować swojego planu zgodnie z prawem,to wójt to prawo złamie a,by osiągnąć swój cel.Nigdy nie słyszałem o takim zachowaniu włodarza w żadnej gminie"§ 11. Komisja konkursowa może prowadzić prace, jeżeli w posiedzeniach komisji bierze udział co najmniej połowa
    liczby osób powołanych w skład komisji, w tym jej przewodniczący."
    Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 1 lutego 2018 roku w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie sposobu przeprowadzania
    konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą

  • 2018-07-25 15:39:43

    gość: ~Marzena

    @~z Malczyc
    A z jakiego powodu przewodnicząca opuściła przesłuchanie i tak odwlekanego i blokowanego przez niektórych konkursu? Nie ma na to podstawy prawnej...jeśli ktoś sobie wychodzi bo nie lubi wójta to proszę wybaczyć...jesteśmy DOROŚLI. To nie są zachowania godne przedstawicieli społeczeństwa. Fochy niech sobie schowają do kieszeni - gdzie tu dobro ośrodka????????????

  • 2018-07-25 15:41:19

    gość: ~Fejsbuk

    @~Ja volkswagen gut
    I jakie ma nogi i czy jest wystarczająco „piękny” bo to główny argument podnoszony przez zwolenników byłej kierowniczki :D

  • 2018-07-25 14:25:33

    gość: ~Pacjent

    Nareszcie wybrany kierownik !!! Panie kierowniku w ostatnich 3 miesiacach przychodnia działa super oby tak dalej.

  • 2018-07-25 14:36:37

    gość: ~pacjentka

    @~Pacjent
    według mnie działa gorzej,bardzo często pacjenci są kierowani do szpitala,spędzają dużo czasu,czekając na izbie przyjęć a następnie odsyłani do domu.

  • 2018-07-25 14:45:20

    gość: ~ciekawy

    ciekawe jaki jest stan konta ośrodka na dzień dzisiejszy
    poprzednia kierownik zostawiła ok 100 tys na plusie

  • 2018-07-25 14:50:02

    gość: ~BM

    @~ciekawy
    Hahaha taaak!! Na plusie w swojej i pewnego pana lekarza kieszeni :) Poznajmy publicznie wyniki kontroli ośrodka!!!

  • 2018-07-25 15:36:58

    gość: ~Beata

    @~pacjentka
    Wina przychodni, że czekają i są odsyłani...puknij się w czoło kobieto

  • 2018-07-25 16:35:00

    gość: ~pacjentka

    @~Beata
    nie ,po prostu mądry lekarz,jak kieruje do szpitala,to z czymś konkretnym i pacjent jest przyjmowany na oddział

  • 2018-07-25 19:18:05

    gość: ~Z Malczyc

    @~pacjentka

    Piszesz o pani Biruli????

  • 2018-07-25 14:49:07

    gość: ~Gość

    Kompetentna osoba z imponującym wykształceniem. SP ZOZ jest w dobrych rękach. Trzymam kciuki za Pana Mateusza!

  • 2018-07-25 14:53:31

    gość: ~Ania

    @~Gość
    a jakie ma doświadczenie w zarządzaniu skoro piszesz,że kompetentna???

  • 2018-07-25 14:58:01

    gość: ~Gosc

    @~Ani
    Z tego co słyszałam to Pan już zarządza przychodnia i to duża.

  • 2018-07-25 15:01:58

    gość: ~Ania

    @~Gosc
    szukałam i nigdzie nie znalazłam takiej informacji:(

  • 2018-07-25 15:34:08

    gość: ~Kaska

    @~Gosc
    Czyli jednak ma doświadczenie?? Bo przed chwila pisano ze nie ma. Może by tak się zdecydować na jedna spójna wersje??

  • 2018-07-25 14:59:46

    gość: ~Marcin

    @~Ania
    Na pewno większe w pozytywnym znaczeniu niz ci co byli i położyli ośrodek w wądrozu. Czysta przeszłość to argument nie do przebicia.
    Przykro mi państwo hejterzy :)

  • 2018-07-25 15:03:59

    gość: ~Iza

    @~Marcin
    przepraszam,ale nie wiem kto położył ośrodek w Wądrożu,z tego co wiem są tam 2 ośrodki i obydwa mają się dobrze od dobrych kilku lat

  • 2018-07-25 15:24:53

    gość: ~Marcin

    @~Iza
    Dzięki odwołaniu pewnych osób - tak! maja się dobrze :)

  • 2018-07-25 16:38:32

    gość: ~pracujący w gminie Wądroże

    @~Marcin
    w tamtym ośrodku nikogo nie odwoływano,przynajmniej w ostatnich 10 latach

  • 2018-07-25 19:21:18

    gość: ~Z Malczyc

    @~pracujący w gminie Wądroże
    Ooo....jaki ciekawy temat :-)
    Nawet Wądroże to zainteresowało :-) :-)

  • 2018-07-25 15:04:40

    gość: ~Gość

    @~Ania
    Mgr ekonomii, mgr Prawa. Wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach Służby Zdrowia. Pracowałam ż Panem Mateuszem kilka lat i wiem że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Czas zweryfikuje moje słowa. Odrobinę wiary w człowieka proponuje

  • 2018-07-25 15:06:48

    gość: ~Gosia

    @~Gość
    ja też pracowałam i jestem załamana

  • 2018-07-25 15:32:13

    gość: ~Mieszkaniec traugutta

    @~Gosia
    A można wiedzieć gdzie?

  • 2018-07-25 15:39:38

    gość: ~Kolezanka

    @~Gosia
    Widocznie nie z tym Mateuszem :-)
    A załamana...to nie wątpię, zapewne jesteś i to bardzo :-) :-)

  • 2018-07-25 15:44:40

    gość: ~Pacjentka

    @~Kolezanka
    Hahaha dobra riposta :)

  • 2018-07-25 16:43:25

    gość: ~Gosia

    @~Kolezanka
    w Jaśkowicach,to chyba z tym Mateuszem

  • 2018-07-25 17:56:53

    gość: ~pacjent

    @~Gosia
    w Jaśkowicach akurat często przebywam w tej przychodni bo są specjaliści nie przypominam sobie, żeby Tam jakiś Lekarz miał na imię Gosia albo Panie na rejestracji bo maja plakietki z imieniem . Może jakieś szczegóły

  • 2018-07-25 15:10:19

    gość: ~IMieszkaniec

    @~Gość
    magister prawa i bił się o taka słabą posadę,dziwne???

  • 2018-07-25 15:13:31

    gość: ~Gość

    @~IMieszkaniec
    Słabą? Za dużo seriali się Pan naogladal.

  • 2018-07-25 16:47:05

    gość: ~Mieszkaniec

    @~Gość
    to ile wójt płaci za pół etatu? chyba z 5 tys skoro mgr prawa się na to skusił

  • 2018-07-25 15:26:10

    gość: ~Kaśka

    @~IMieszkaniec
    Tymbardziej byłej kierowniczce nie powinno być żal :) a jest... ciekawe dlaczego

  • 2018-07-25 16:50:42

    gość: ~Mieszkaniec

    żal to może jej być tylko tego jak za uczciwą pracę i ogromny potencjał mogą cżłowieka potraktować ludzie którzy nic oprócz kłamstwa i manipulacji nie potrafią zrobić,a pracę na pewno już ma lepszą

  • 2018-07-25 16:53:23

    gość: ~gosc

    @~Mieszkaniec
    TY żartujesz ???

  • 2018-07-25 19:25:30

    gość: ~Z Malczyc

    @~Mieszkaniec
    Tak??????
    A gdzie??????? :-) :-) :-) :-)

  • 2018-07-25 19:29:01

    gość: ~Agata

    @~Mieszkaniec

    Ufff...to dobrzeee.....może w końcu siadzie na dup..ie

  • 2018-07-25 19:34:47

    gość: ~Z Malczyc

    @~Mieszkaniec
    Panie Wojcie proszę pokazać ludziom jej "uczciwą pracę i ogromny potencjal "
    Kontrola, która sama na siebie naslała chyba to wykazała?

  • 2018-07-25 20:20:17

    gość: ~Mieszkanie

    @~Z Malczyc
    Znajdź mi drugą osobą w Malczycach, która tyle zrobiła w niecałe 2 lata, a to że wójt i jego ludzie rzucają bezkarnie oszczerstwa i kłamstwa, to w sumie mnie nie dziwi, sprawę w sądzie przegraja dopiero za pół roku lub rok a teraz można przycmic własne działanie niezgodne z prawem

  • 2018-07-25 21:45:13

    gość: ~Mietek

    @~Mieszkanie
    Nie, no nie znajdziesz!!!!!
    Narobiła tyle klopotow i przekrętów, że jeszcze przychodnie zamkną!

  • 2018-07-26 07:29:23

    gość: ~Majka

    @~Mieszkanie
    Wyniki kontroli ośrodka!!!!! To trzeba upublicznić!! Ludzie maja prawo wiedzieć jak funkcjonował przez ostatnie 2 lata ośrodek i wtedy się skończą wszelkie domysły!!!!!

  • 2018-07-26 10:34:12

    gość: ~Rafał

    @~Majka
    jak funkcjonował każdy widzi,wszystko co jest teraz w ośrodku zawdzięczamy właśnie jej+zysk na koncie,którego już pewnie nie ma.Jak chce się przykryć swoje przekręty Panie Wójcie,wówczas oskarża się innych,jak się samemu wynosi dokumenty to się oskarża innych i wykorzystuje znajomości w prokuraturze w Środzie -to nawet o miskę psa można rozpocząć postępowanie i wmawaic,że bestialsko zagłodzony na śmierć.Jak Pan się nie wstydzi!!!

  • 2018-07-26 11:00:39

    gość: ~Do rafalka

    @~Rafał
    Kochany...Jeszcze nie każdy widzi jak funkcjonował..A co jest w ośrodku? Masz na myśli te różowe ściany słodkiej landarynki i inteligentne inaczej mądrości wypisywanie na scianie czy konflikty między personelem? I jaki zysk? To jest czy go nie ma?? Aaaa...na prywatnym koncie!!

    Popatrz w lustro, bo reszta już o tobie!

  • 2018-07-26 14:47:49

    gość: ~Rafał

    @~Do rafalka
    mówie o aparacie USG,nowych meblach,a personel to chyba jest skłócony od ok 3 miesięcy,a zysk jest czarno na białym ponad 95 tysięcy

  • 2018-07-26 19:36:00

    gość: ~praca

    @~Mieszkaniec praca to ta pani dlugo nie znajdzie

  • 2018-07-25 16:52:01

    gość: ~Iza

    @~Kaśka
    a skąd wiesz,ze jest jej żal??

  • 2018-07-25 14:50:42

    gość: ~Rubia

    Nareszcie odpowiednia osoba na tym stanowisku ;) gratuluję i życzę samych sukcesów !

  • 2018-07-25 15:05:36

    gość: ~Marian

    @~Rubia
    odpowiednia dla Wójta

  • 2018-07-25 14:52:24

    gość: ~Krzychu

    Brawo! Nareszcie!!
    Powodzenia! Trzymamy kciuki żeby było tak jak od marca a nawet lepiej, bo w końcu nie trzeba szukać lekarza po środach śląskich i innych.

  • 2018-07-25 14:58:51

    gość: ~Dzichu

    @~Krzychu
    od ok 2 lat nie trzeba było szukać lekarza na zewnątrz bo zawsze ktoś był od 8 do 18,pewnie wójt zrobi wszystko aby było tak do wyborów,tylko czy budżet ośrodka to wytrzyma

  • 2018-07-25 15:02:09

    gość: ~Marcin

    @~Dzichu
    Nooo...widać było choćby wody gdy pan doktor miał w d...czekających chorych pacjentów lub wtedy kiedy człowiek stracił przytomność na poczekalni a nie było ŻADNEGO z dotychczasowych lekarzy w pracy!!! Dlaczego? Bo strajkowali ze zwolniono ich koleżankę!! Tak mieli dobro pacjenta w poważaniu!

  • 2018-07-25 15:16:59

    gość: ~Iza

    @~Marcin
    przepraszam,czy lekarz odpowiada za pacjenta także wtedy kiedy go nie ma w pracy???

  • 2018-07-25 15:27:55

    gość: ~Marcin

    @~Iza
    Niestety pan doktor był w pracy tylko odmówił przyjmowania pacjentów...widziało to chyba z 30 osób czekających na lekarza który ich olał...i to on był wtedy odpowiedzialny za tych ludzi.

  • 2018-07-25 15:37:43

    gość: ~Iza

    @~Marcin
    z tego,co wiem to Wójt zwolnił i p.Kierownik i zastępcę

  • 2018-07-25 16:04:02

    gość: ~Z Malczyc

    @~Iza
    Tak, jego dopiero wtedy, gdy odmówił przyjmowania pacjentów!

  • 2018-07-25 16:07:44

    gość: ~Pacjent

    @~Z Malczyc
    To prawda byłam świadkiem jak doktor nikogo nie chciał przyjmować

  • 2018-07-25 16:54:55

    gość: ~Indianin

    @~Pacjent
    jak się łamie konstytucję to trzeba protestować,jak się niszczy wolne sądy też,tak więc rozumiem go.HOWK

  • 2018-07-26 07:33:53

    gość: ~Marcin

    @~Iza
    Zwolnił po tym jak pan „doktor” siedział w przychodni przez 3 godziny patrząc z czytam sumieniem na chore dzieciaki, staruszków którzy czekali na niego jak na łaskawego pana. Potem jeszcze wchodził do gabinetów lekarzy którzy przyjmowali za niego i nie pozwalał żeby spokojnie mogli przyjmować. I po tym wójt go zwolnił - byłem w przychodni tego pechowego dnia. Pogwałcenie przysięgi i etyki lekarskiej w najbrudniejszym stopniu.
    No nie da się odwrócić tego faktu i przeinaczyć.

  • 2018-07-26 10:36:06

    gość: ~Iza

    @~Marcin
    z tego co wiem doktor przyjechał około 9:30 a o 10 został zwolniony

  • 2018-07-26 11:09:38

    gość: ~Z poczekalni

    @~Iza

    A od 8.00 powinien przyjmować pacjentów!!!!!!!!!!!!!

    To przyjeżdża się o 9.30????
    Ale dla niego to była normalka i najpierw musiał zjeść śniadanie!

  • 2018-07-26 14:52:04

    gość: ~Iza

    @~Z poczekalni
    a skąd to Pan wszystko widział.ten doktor jadł na poczekalni śniadanie?a to drań!

  • 2018-07-28 13:53:21

    gość: ~Pacjentka

    @~Z poczekalni
    Pani dr za to "ZAWSZE "przyjezdzala do umówiony Ch pacjentów ;)

  • 2018-07-25 15:50:38

    gość: ~Jan

    @~Marcin
    Na to jest paragraf i prokurator .

  • 2018-07-25 16:56:13

    gość: ~Indianin

    @~Jan
    JAKI PARAGRAF??

  • 2018-07-25 15:53:37

    gość: ~Hela

    @~Marcin
    Olal i do tego nie pozwalał przyjmowac innym lekarzom!!! Awanturowal sie! Policja go wyprowadzala z osrodka!

  • 2018-07-25 16:58:44

    gość: ~Marian

    mi uratował życie,wara od niego

  • 2018-07-25 19:37:34

    gość: ~Z Malczyc

    @~Marian

    To może być ciekawe :-) Opisz w jaki sposób :-) :-) :-)

  • 2018-07-25 19:40:10

    gość: ~Z Malczyc

    @~Marian

    Zapewne tak!!!! Tym, że odszedł!!!! :-) :-)
    Uratował nie jedno życie :-) :-)

  • 2018-07-25 21:22:11

    gość: ~Marian

    @~Z Malczyc
    Często było tak, że ludzie mali i podali mający odrobinę władzy wyszydzali ludzi inteligentnych i niezależnych, nic nowego

  • 2018-07-26 10:37:29

    gość: ~Marian

    @~Z Malczyc
    Z idiotą nie dyskutuje

  • 2018-07-25 17:00:05

    gość: ~Iza

    @~Hela
    Wójta też niedługo policja wyprowadzi,hi hi hi

  • 2018-07-25 21:42:37

    gość: ~Monia

    @~Hela
    Jakie głupoty opowiadasz! Policja go wyprowadzała! Byłaś i widziałaś zapewne też jak poprzednia kierowniczka pod osłoną nocy dokumenty wynosiła.

  • 2018-07-26 10:38:39

    gość: ~ciekawy

    @~Hela
    w kajdankach???

  • 2018-07-26 14:53:36

    gość: ~pacjent

    @~Hela
    a ja słyszałem,ze wójt się u niego leczył,nie mógł dać lepszego przykladu,tylko leczyć się u takiego olewusa???

  • 2018-07-25 15:03:14

    gość: ~Pacak

    Gratuluję i współczuje. Znowu kapusie nie dadzą spokoju naszej przychodni. Nawet papież dowie się ze biedna Forencowa i Klimkieqiczowa nie zdążyły sobie powybierać :(

  • 2018-07-25 15:14:49

    gość: ~Aga

    @~Pacak
    papież się nie dowie,ale ktoś kto kontroluje działalność wójta dowie się,że prawo zostało złamane,a czy ten biedny młody człowiek będzie dobrym kierownikiem nigdy się nie dowiemy,bo nie on będzie rządził przychodnią:(

  • 2018-07-25 15:29:32

    gość: ~Działkowiec

    @~Aga
    Wie pani o czymś o czym nikt nie wie? Proszę się podzielić tymi tajnymi informacjami

  • 2018-07-25 15:34:35

    gość: ~Aga

    @~Działkowiec
    wiem,że pracuje w Jaśkowicach i niby ma jakąś funkcję,ale o niczym nie decydował

  • 2018-07-25 21:46:00

    gość: ~Monia

    @~Działkowiec
    A to nie wiedza tajemna, wystarczy rozporządzenie ministra przeczytać, które reguluje wybór kierownika i wtedy, Działkowcu, dowiesz się, że wójt działał wbrew prawu.

  • 2018-07-25 14:53:43

    gość: ~Mieszkanka

    To ten Pan co był teraz jako zastępstwo po byłej kierowniczce?????

  • 2018-07-25 15:20:53

    gość: ~Mieszkanka

    współczuję trochę temu nowego kierownikowi,ponieważ został wybrany wbrew prawu i każdy radny ma obowiązek złożyć skargę do wojewody o złamaniu procedury wyboru kierownika SPZOZ

  • 2018-07-25 15:31:31

    gość: ~z gminy

    Radni dali dupy,trzeba było przed wyborem zażądać jaki jest stan finansów ośrodka i porównać to ze stanem jaki zostawiła poprzednia kierowniczka,jeżeli byłoby podobnie,to znaczy że jest argument za,a jeśli finanse by poleciały to jest argument przeciw,a tak wójt go wybrał sam oddając 1 głos potrojony(no bo przecież skarbnik i sekretarz musieli głosować tak jak on),dramat w tej gminie

  • 2018-07-26 07:38:42

    gość: ~Marcin

    @~z gminy
    To dlaczego pani przewodnicząca i jej kumpelka opuściły TAK WAŻNE GŁOSOWANIE???? Wójt je wyrzucił? Wójt kazał im wyjść? Otwórzcie oczy ludzie - skupiacie się na wójcie a nie na tym żeby ośrodek funkcjonował!!!!!!!!!! DOŚĆ POLITYKI!!!!

  • 2018-07-25 15:43:02

    gość: ~Witold

    Nareszcie! Życzymy nowemu Kierownikowi powodzenia i sukcesów w prowadzeniu naszego ośrodka.
    Witold z żona

  • 2018-07-25 15:48:56

    gość: ~Jan

    Przychodnia powinna się postarać o przywrócenie pani dr.MA.....gastrolog świetny lekarz szkoda ze nie ma jej w Środzie Śląskiej pozdrawiam ja.

  • 2018-07-25 15:59:40

    gość: ~Pacjent

    Przychodnia jest we właściwych rękach. Powodzenia !

  • 2018-07-25 17:04:34

    gość: ~Marian

    @~Jan
    nie gadaj bzdur,jaka przychodnia,dr MA pracowała w PCZ,bo tylko tam i w obecnej przychodni malczyckiej może sobie pozwolić na wszystko.A PCZ-tu nie ma już w Środzie prawie 2 lata
    To taka sama bujda,jak ta,że ktoś z byłego kierownictwa położył ośrodek w Wądrożu,zadzwońcie tam i się dowiecie prawdy

  • 2018-07-26 08:45:35

    gość: ~dr Małgorzata Manelska

    @~Marian
    Szanowny „panie Marianie”, Szanowny „były szefie doktor Manelskiej”, Szanowne „dobrze poinformowane osoby nt dr Manelskiej”, etc.
    Nie zwykłam zabierać głosu w takich sporach, do chwili gdy kolejny raz podawane są moje personalia (także te w skróconej formie pozwalające na oczywistą identyfikację mojej osoby), które dla nie zrozumiałych dla mnie pobudek są wykorzystywane i uderzają w moje dobre imię.
    Pana „Panie Marianie”,podobnie jak i autorów wpisów w poprzednich „edycjach” komentarzy chciałabym poinformować, że złożone zostały przez mojego przedstawiciela prawnego do odpowiednich organów dokumenty odnośnie udostępnienia adresów I.P. osób powołujących się na moje nazwisko publicznie, a to do celów postępowania cywilnego. Podobnież zamierzam takowe kroki uczynić odnośnie słów wypowiedzianych i udokumentowanych na nagraniach z posiedzenia Rady gminy Malczyce. Podkreślić należy, że nie jestem stroną konfliktu, a tylko LEKARZEM pracującym w Malczycach.
    Szanowni Państwo, Państwa personalia są mi znane( z częścią widujemy się codziennie, także w pracy) i bez tychże kroków, jednakże postępowanie administracyjno - sądowe ich wymaga.

    Przez 12 lat pracuję zawodowo, w każdym miejscu mojej pracy, pod każdym kierownictwem, zawsze wykonywałam ją z sercem, zgodnie z najwyższymi standardami wiedzy medycznej jako dobrze wykształcony lekarz i 120% oddaniem. Pomagałam także osobom i ich Rodzinom, które w tej „dyskusji” depczą moje dobre imię.
    Na to nie pozwolę.
    Łączę dla Państwa wyrazy szacunku.
    Sama powracam do chorowania.
    dr Małgorzata Manelska

  • 2018-07-27 04:09:55

    gość: ~M Janas

    @~dr Małgorzata Manelska
    Jako Zastępca Naczelnika Osp Malczyce również nie dpuszczę do szargania imienia najwspanielszego Lekarza jaki tylko mógł być w Malczycach,Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania pełną pasji swojego zawodu.

  • 2018-07-27 16:03:06

    gość: ~Pacjent

    @~dr Małgorzata Manelska
    Pani Doktor!
    Kochamy Panią!!!!
    Malczyce, jak istnieją, nie miały takiego lekarza!
    Proszę nas nie zostawiać!

  • 2018-07-27 23:43:49

    gość: ~Aga

    @~dr Małgorzata Manelska
    sama powracam do chorowania, ciekawy cytat dający dużo do myślenia

  • 2018-07-25 15:57:46

    gość: ~Mieszkaniec

    Bardzo gratuluje !!! Jeżeli Pan będzie tak zarządzał jak przychodnia w Jaśkowicach to bardzo dobrze !!!!! Już się nie mogę doczekać aż będzie tak samo u nas w malczycach. Panie Mateuszu życzę powodzenia i proszę nie czytać komentarzy bo polowe Tych komentarzy piszą te osobę której maja nasz pacjentów w du.... i liczą tylko o swoje

  • 2018-07-25 16:32:59

    gość: ~Mania

    Wójt na prokuraturę! Przecież to kpina jakaś. Co to za i...d..ota nami rządzi!

  • 2018-07-25 17:13:55

    gość: ~Z Malczyc

    @~Mania
    Przecież ten mały człowiek kpi z prawa. Ten olkowski to został wybrany przez kogo jak komisja się nie odbyła? A co ze wszystkimi pieniędzmi które wyda ten bezprawnie powołany olkowski? Kto je odda jak wojewoda uchyli konkurs jak bezprawne wcześniejsze zarządzenie wójta? I w końcu gdzie jest radca prawny? Przecież powinna wojtowi uświadomić że nie może podpisać umowy z tym człowiekiem. No chyba że sprawa ma drugie dno. A jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co. Będzie jak z portem. A radni gdzie? Tak pozwalają na samowole wójta? Od czego wy jesteście? Sesje zwołać i to natychmiast.

  • 2018-07-25 17:13:59

    gość: ~Patryk

    czytając te komentarze ,chwalące nowego kierownika,wybranego w podejrzanych okolicznościach,czuję się jak w PRL:gratulacje towarzyszu,życzę panu samych sukcesów,naszą przychodnię czeka złoty okres.Czytam i nie wierzę,przecież jest to człowiek z zewnątrz,który nic samodzielnie nie zrobił,pomagał bogatym i ustawionym rodzicom,a teraz został jak komuniści z ZSRR w 1944 roku spuszczony TUŻ po odwołaniu poprzedniej kierownik i musiał być wybrany.Ludzie-ktoś tu robi ze mnie,z nas mieszkańców idiotów!!!

  • 2018-07-25 17:28:39

    gość: ~mieszkaniec

    @~Patryk
    A Pan zna rodziców i Pana Mateusza,że pisze takie bzdury ja nie wiem gdzie się Pan wychował i trochę szacunku dla innych

  • 2018-07-25 21:15:50

    gość: ~Patryk

    @~mieszkaniec
    Tak, znam i wiem, że oni są bardzo inteligentni i przychodnia to ich zasługa, ale syn niewiele potrafi

  • 2018-07-25 21:23:04

    gość: ~Mieszkaniec

    @~Patryk
    Panie Patryku żeby oceniać czyjeś umiejętności trzeba prezentować klasę. Po Pana wypowiedzi sadze ze niewiele Pan potrafi i umie. Leczy Pan swoje komplelsy ta wypowiedzią? ??

  • 2018-07-25 21:54:06

    gość: ~specjalista

    @~Mieszkaniec
    Klakierze wójta, tu nie o klasę chodzi tylko o przyszlość naszego ośrodka. I ma rację Patryk, bo przecież wiemy, że Jaśkowice nastawione są na zyski, które trafiają do kieszeni właścicieli, a nie jak u nas ma się specjalistów za 50 lub 70 zł. i naprawdę dobrą rehabilitację. Zapomnijcie o tym odkąd ten wasz świetny nowy kierownik zacznie zarządzać naszym ośrodkiem. Kasa, kasa, kasa

  • 2018-07-25 21:20:20

    gość: ~Rodowity

    @~mieszkaniec
    Coraz lepiej w tych Malczycach. Wójt z Lubina, czy Opola, skarbnik ze Środy, sekretarz ze Szczepanowa, prezes komunalki z Kunic czy Golański, kierownik ZOZ z Jaśkowic. No szczerze gratuluję Malczycom. Czy nas nie stać na zatrudnienie naszych mieszkańców? Mam nadzieję że w tym roku cała ta "śmietanka" zniknie z naszej Gminy. A przepraszam - tylko główny wykonawca wszelkich robót w gminie z Malczyc. Firma krzak!

  • 2018-07-25 21:48:51

    gość: ~Pacjent

    Dajcie możliwość pokazania młodej wykształconej ambitnej osobie że wybór jego na kierownika był słusznym wyborem. Sądzę że wiele dobrego wniesie do tej placówki A wszystko zmiany jakie znajdą będą zmianami na lepsze.

  • 2018-07-25 21:55:58

    gość: ~specjalista

    @~Pacjent
    Nie zdąży, bo zostało złamane prawo.

  • 2018-07-25 22:09:55

    gość: ~Iza

    @~Pacjent
    To czemu ta ambitna i wykształcona osoba nie załatwiła żadnego kontraktu w czerwcu, skoro były konkursy na specjalistę?

  • 2018-07-25 22:06:16

    gość: ~Z powiatu

    Ja się tak patrzę na Malczyce i nadziwić się nie mogę, co wy ludzie, jaj nie macie, u nas takiego chama i manipulanta byśmy taczką wywieźli i jeśli teraz nic nie zrobicie będziecie się bali mieszkać u siebie

  • 2018-07-25 23:44:01

    gość: ~Wspolpracownik

    @~Z powiatu

    Hej, doktorku! Hamuj się troche, bo ci żyłka peknie! Widzieliśmy tu i ówdzie, z jakim zapałem garnałeś się do pracy i o której przyjezdzales po swoich dyżurach wielce zmęczony! Kim był dla ciebie pacjent??

  • 2018-07-26 10:44:32

    gość: ~z powiatu

    @~Wspolpracownik
    niestety nie jestem doktorem czy doktorkiem

  • 2018-07-26 10:38:17

    gość: ~Smiech

    @~Rodowity
    Oj, wybrałby tu, wybral :-) :-) Jest kilka osób, które ma parcie i to większe niż w toalecie :-)
    Może jakieś kandydatury? Kto kogo na co obstawia?

  • 2018-07-27 14:00:39

    gość: ~Miłosnik Malczyc

    @~Rodowity Rozumiem, że ty masz Parcie na najwyższe stołki hahah próbuj szczęścia.

  • 2018-07-25 22:57:12

    gość: ~Anita

    @~Patryk
    Nie trzeba robić z Ciebie idioty bo nim jesteś jak piszesz takie głupoty.

  • 2018-07-25 22:14:47

    gość: ~Pacjent

    W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  • 2018-07-25 22:17:49

    gość: ~Mieszkaniec Jaśkowic

    Znam Pana Mateusza od dawna i mogę tylko napisać, że SP ZOZ w Malczycach nie może mieć lepszego Kierownika.

  • 2018-07-25 22:49:55

    gość: ~Malczyce

    Młody i wykształcony człowiek. Czego chcieć więcej.

  • 2018-07-25 22:51:14

    gość: ~Gość

    Pozwólcie mu się wykazać. Potem będziecie oceniać.

  • 2018-07-26 10:03:36

    gość: ~mieszkanka

    Następnym krokiem będzie prywatyzacja ośrodka, który teraz przynosi straty, ale niedługo będzie na siebie zarabiał (tak jak Jaśkowice z którymi nowy kierownik jest MOCNO związany). Brawo Panie Wójcie, to ostatnia działalność w Malczycach, której jeszcze nikt nie kupił (ale to tylko kwestia czasu).

  • 2018-07-26 10:15:47

    gość: ~Pacjentka malczyc i jaskowic

    @~mieszkanka
    Proszę Pana Przychodnia w Jaśkowicach jest od samoego początku niepubliczna. I szczerze uważam ze jest to najlepszy wybór. Proszę porównać niepubliczny zakład w Jaśkowicach z spzoz w malczycach !!! I teraz porównać i zastanowic się która lepiej funkcjonuje? I później odpowiedzieć na swoje pytanie. A podkreślam ze w Jaśkowicach korzystam z 80 procent lekarzy którzy pracuje na NFZ. Wiec nie wiem jaki ty masz problem ?

  • 2018-07-26 10:27:48

    gość: ~i to jest cala prawda

    powyższa wypowiedz - CALA PRAWDA o zaistniałej sytuacji. Nie dajcie się oszukać obiecankom cacankom - WSZYSTKO JEST DOKŁADNIE ZAPLANOWANE i OPŁACONE. Tylko dlaczego na niekorzyść gminy kolejny raz?

  • 2018-07-26 10:35:08

    gość: ~Pacjent

    @~i to jest cala prawda
    Co ty za pierdoly gadasz !!!! Myślisz ze ktoś będzie chciał taka przychodnie w malczycach ? Chłopie popatrz jak ona wyglada. Tylko jakis głupek by chciał coś takiego kupić !!!! A jak nie wiesz to się nie wypowiadaj publicznie. Pisz tylko potwierdzone informacje. A nie siejesz jakieś wymysły. Żal d.... ściska ze jest wybrany doby kierownik ?

  • 2018-07-26 10:50:18

    gość: ~Aga

    @~Pacjent
    wygląda całkiem nieźle,po tym jak dr Ciepluch(skopany przez wójta) i p.Lejczak(skopana przez wójta)włożyli kilkaset tysięcy w remonty i wyposażenie

  • 2018-07-26 10:33:32

    gość: ~Asia

    Brawo! Panie Kierowniku trzymamy kciuki oby nie zabrakło Panu sił by robić swoje! Ja i rodzina trzymamy!

  • 2018-07-26 15:03:49

    gość: ~Mieszkanka

    @~Asia
    większość tych komentarzy to bzdury,konkretne jest to,że wójt złamał prawo,o którym ktoś napisał na początku forum,i jeśli złamał raz złamie kolejny raz

  • 2018-07-26 19:15:03

    gość: ~jop

    Panie Wojcie proszę okazac wyniki kontroli NFZ, chcemy wiedziec jakie bagno zostawiła pani Lejczak. Mamy prawo wiedziec.

  • 2018-07-26 19:17:37

    gość: ~zuzka

    Pani kierownik lubi pierogi z Malczyc hahahha, po pierogi z malczyc nawet w nocy jezdzi 100 km

  • 2018-07-27 16:33:36

    gość: ~degustator

    no tak najlepsze pierogi są robione przez pracowników SPZOZ Malczyce :) a niektórzy chcieli iść po bandzie i zaczęli robić lody:) ale ten biznes im nie wyszedł :(

  • 2018-07-27 16:39:51

    gość: ~luzik

    BRAWO !!!! Dobrze Wójcie zrobiliście że zakończyliście tą żenadę w wykonaniu polonistki z Malczyc która przy okazji objawiła swoje talenty prawnicze :(

  • 2018-07-27 23:59:23

    gość: ~obserwator

    @~luzik
    Panie luzik zobaczy Pan że stara zasada nadal istnieje , ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Pani polonista jeszcze będzie miała satysfakcje z tego co ukazała na zewnątrz. Ja na miejscu Pana idola wójta zaopatrzyłbym się w lokalnej aptece w pampersy.WEDŁUG MOJEJ WIEDZY W TYM TEMACIE OD POCZĄTKU ŚMIERDZI.

  • 2018-07-28 14:04:21

    gość: ~Mieszanka

    @~degustator
    Jakim trzeba być podłym człowiekiem, żeby kogoś zapraszać na pierogi a później w bardzo niegrzeczny sposób wypominać :(

  • 2018-08-01 07:06:04

    gość: ~Kaśka

    ostatnio dodany post

    Wprowadziła bym tam CBA.