Express-Miejski.pl

Teresa Olkiewicz będzie kandydować na wójta gminy Udanin

Wójt Teresa Olkiewicz fot.: anbo

Jest jedyną kobietą, która w lokalnym samorządzie pełni funkcję wójta. Teresa Olkiewicz w nadchodzących wyborach będzie ubiegać się o reelekcję.

Teresa Olkiewicz od trzech kadencji piastuje urząd wójta w gminie Udanin. - Będę się ubiegała o kolejną kadencję. Przede wszystkim dlatego, że chcę dokończyć wszystkie rozpoczęte działania mające na celu zapewnienie ciągłego rozwoju gminy i lepszej przyszłości jej mieszkańców. Jestem w pełni zdeterminowana do działania. Uważam, że mam do tego wszelkie predyspozycje. Od 2002 roku jestem w samorządzie i przez ten czas poznałam bardzo dobrze potrzeby mieszkańców, nabrałam doświadczenia i mam swoje sukcesy - mówi Teresa Olkiewicz. 

Jak przyznaje wójt, jedną z mocniejszych stron jej kadencji jest pozyskiwanie środków zewnętrznych. - Ponad 16 mln złotych udało się pozyskać do budżetu gminy Udanin m.in. na drogi, kanalizację, budowę i modernizację świetlic, remonty szkół, utworzenie i funkcjonowanie przedszkola, ale także na działania edukacyjne, rozbudowę infrastruktury sportowo - rekreacyjnej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Jesteśmy małą gminą rolniczą, ale stale idziemy do przodu i się rozwijamy. Cieszę się, że o naszej gminie mówi się dużo i dobrze. Dla mnie najważniejszy jest jednak kontakt z mieszkańcami. Przedkładam to nad wszystko. Staram się być dostępna dla ludzi i nie trzeba się do mnie umawiać. Mam do nich wielki szacunek. Wywodzę się z tego środowiska i znam ich potrzeby. Rozmawiam z mieszkańcami, cieszę się z każdego dobrego słowa, dobrej opinii na temat mojej pracy, a krytykę traktuję jako bodziec motywujący - wyjaśnia wójt.

Teresa Olkiewicz jest jedyną w powiecie średzkim kobietą, która piastuje takie stanowisko. Czy jest jej trudniej w świecie polityki, samorządu? - Wszyscy mówią, że nam kobietom jest ciężej. Z początku tak było. Przy pierwszej kadencji musiałam więcej umieć i wiedzieć niż mężczyźni, żeby iść z nimi na równi. Teraz w mojej trzeciej kadencji już tego nie widzę. Na swojej drodze poznałam fantastycznych samorządowców zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, dzięki którym nabrałam praktyki i doświadczenia w tej ciężkiej pracy. Uważam, że w tej dziedzinie jestem na równi z mężczyznami - przyznaje wójt.

Sprawy priorytetowe

Dla Teresy Olkiewicz jedną z najważniejszych inwestycji w nadchodzącej kadencji to strefa aktywności gospodarczej w Pichorowicach. - Uzyskaliśmy już wszystkie niezbędne zgody i opinie w tym, prezesa Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Legnicy, KOWR-u, Dolnośląskich Izb Rolniczych, Urzędu Marszałkowskiego. Przygotowany i przekazany został wniosek rolny do Ministra Rolnictwa. Wszystko, co trzeba było zrobić, zostało wykonane. Wszystko w rękach ministra. Strefa zdeterminuje rozwój naszej gminy i zapewne poprawi poziom życia jej mieszkańców - mówi Olkiewicz.

Muszę się też pochwalić, że jesteśmy jedną z nielicznych gmin, które mają w pełni pokrycie planami zagospodarowania przestrzennego. Ponad 250 hektarów działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, a ludzie już rozpoczęli budować swoje domy na tych terenach. W zasadzie można stwierdzić, że w gminie Udanin domy rosną jak grzyby po deszczu, działki są w każdej miejscowości. Mimo wszystko analizując potrzeby mieszkańców, już dziś przystępujemy do zmiany Studium Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Udanin aby tworzyć na przyszłość możliwość dalszego rozwoju. Dzięki naszym działaniom udało się przesunąć kwestię modernizacji autostrady A4 do 2023, dzięki czemu utrzymane będą zjazdy na terenie gminy Udanin. Wyzwaniem jest dostosowanie prawa tak, aby zjazdy pozostały - opowiada Teresa Olkiewicz.

- Wspólnie z powiatem średzkim będziemy chcieli jak do tej pory modernizować drogi wraz z chodnikami. W Ujeździe Dolnym chcemy wybudować oczyszczalnię, co pozwoli planować kanalizację tej części gminy - mówi wójt. W planach jest również utworzenie żłobka. - Szkoła w Udaninie ma dobrą lokalizację. Istnieje możliwość podzielenia budynku na dwie części, tak aby utworzyć tam przedszkole, a w Ujeździe Górnym mógłby powstać żłobek. Nie jest to duży wydatek, a inwestycja potrzebna - dodaje Olkiewicz.

To jednak niejedyne plany na następną kadencję. Jak mówi w rozmowie z nami, wójt zastanawia się o wprowadzeniu budżetu obywatelskiego. - Myślę, że bylibyśmy w stanie wyodrębnić środki na ten budżet. Kolejna inwestycja, którą chciałabym zrealizować w następnej kadencji to budowa świetlicy wiejskiej w Piekarach oraz modernizacja już istniejących świetlic. Nie bez znaczenia są lokale socjalne, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie. Poprawa stanu bazy sportowej i urządzeń rekreacyjnych również będzie priorytetem. Na wszystkie te inwestycje będziemy starać się pozyskać środki zewnętrze - podsumowuje. 

Teresa Olkiewicz dodaje również, że w nadchodzących wyborach nie będzie kandydować z żadnej opcji politycznej. - Wyznaję zasadę, że w samorządzie nie może być polityki. Ta zasada w mojej dotychczasowej pracy się sprawdzała i chcę, aby tak pozostało.

anbo

61

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Teresa Olkiewicz będzie kandydować na wójta gminy Udanin

    2018-07-06 08:25:23

    gość: ~wyborca

    Daj sobie spokój. Nie masz szans

  • 2018-07-06 09:02:49

    gość: ~wyborca

    Wygrasz to. :)

  • 2018-07-06 09:51:28

    gość: ~Ja

    @~wyborca proszę nie wprowadzać w błąd pani Teresy. Na pewno nie wygra tego, więc niech lepiej już teraz pomyśli o innej posadzie żeby jakoś do emerytury dociągła. Urząd gminy nie będzie przechowalnią nieudaczników, a pani już podziękujemy.

  • 2018-07-06 09:23:00

    gość: ~Krzysiek

    W sumie na tą chwile wydaje się najlepszym wyborem. Doświadczenie i podejście do drugiej osoby przekonuje. Najbardziej podoba mi się, że nie jest zapatrzona w siebie, tylko ma dystans. Popieram.

  • 2018-07-06 09:25:03

    gość: ~Adam

    @~Krzysiek
    Ok tak. Spróbuj tylko mieć inne zdanie to się dowiesz jak bardzo nie zapatrzona w siebie

  • 2018-07-06 09:30:37

    gość: ~spokojny

    Myślę,że doświadczenia i bycia człowiekiem się nie kupi!
    Pani Teresa doświadczenie ma i zachowuje się jak zwyczajny człowiek ,nie jest absolotnie zapatrzona w siebie .Jest przede wszystkim dla ludzi i ma ogromne doświadczenie-ma mój głos!

  • 2018-07-06 09:39:37

    gość: ~wyborcy

    Pani Teresie już podziękujemy. Przespała wszystkie swoje kadencje. Nic nie zrobiła, żeby gmina mogła się rozwijać. Przez nią jesteśmy pośmiewiskiem Powiatu. Nie nadaje się na wójta, nie ma wiedzy a doświadczenia nie zdobyła, bo nie chciała uczyć się od lepszych. Wszystkie miejscowości są zaniedbane, każdy obiekt gminny wymaga remontu, drogi wołają o asfalt, przystanki obdarte. Dobrze się mają w tej gminie tylko OSP i kościoły. Tyle lat na stołku a ona się dopiero ze strefa obudziła. Teraz to nikt tutaj fabryki nie wybuduje bo zjazdy z autostrady i tak zostaną zamknięta. Aż żal patrzeć że taka gmina trafia na takich beznadziejnych gospodarzy.

  • 2018-07-06 11:27:08

    gość: ~fakt

    Przecież startowała pani już z SLD i przy wsparciu PSL. Co do strefy działania spóźnione o przynajmniej 8 lat, trzeba było działać jak były tworzone strefy na terenie naszego powiatu. Chwali się Pani 16 milionami pozyskanych dotacji przez 12 lat - Przecież takie kwoty powinno się pozyskiwać w jeden rok, góra dwa!!! Wystarczy popatrzeć na sąsiednie gminy ile pozyskują dotacji. A tak całkiem na poważnie ile Pani zrealizowała z dotychczasowych obietnic? Mi by było po ludzku wstyd znowu obiecywać przysłowiowe gruszki na wierzbie... Przecież pani jest już trzy kadencje i ubiega się o czwartą! Mówiła Pani, że Krzyszczuk jest nieudolny a Krzyszczukowi to pani do pięt nie dorasta. Ot ,,księgowa" się znalazła co rozrzuca pieniądze na lewo i prawo nie wiedząc, że jak się zaciąga kredyty to trzeba je spłacać. Takie bajki to mogła pani opowiadać na początku swojej pierwszej kampanii. A gdzie są te sławetne zeszyty, w których pani zapisywała problemy mieszkańców? Jak może pani znać problemy ich zarabiając 160 tyś zł? Czy to aby nie za dużo na biedną wiejską gminę w której się nic nie dzieje?

  • 2018-07-06 11:58:15

    gość: ~fakt a

    @~fakt
    fakt jest taki ,że żaden wójt prezydent nie moze zarabiac wiecej niż 12 tys brutto wiec skąd nagle takie kwoty 160????-chyba to nie jest fakt?

  • 2018-07-06 13:09:04

    gość: ~fakt

    @~fakt a

    patrz na oświadczenie za 2016 rok, a i pozostałe lata są grube... Są ogólnie dostępne na bip Udanin
    rok 2014 - 156 000 zł
    rok 2015 - 149 418 zł
    rok 2016 - 166 015 zł
    rok 2017 - 147 652 zł

  • 2018-07-10 10:16:27

    gość: ~Sroda śl

    @~fakt Wiadomo kto napisał !Pan B!!

  • 2018-07-10 15:24:16

    gość: ~były sołtys

    @~Sroda śl wiadomo kto napisał Pan P nie B !!

  • 2018-07-06 11:39:16

    gość: ~Piotrek

    Ja uważam, że najlepszym wójtem byłby radny Dębicki ! Doświadczenie, kultura i pracowitość oraz życzliwość. Gość jest konkretny i ma kompetencje.

  • 2018-07-06 11:45:12

    gość: ~wójt

    @~Piotrek No to niech startuje. Zagłosujemy! Każdy byleby nie Olkiewicz.

  • 2018-07-10 10:06:27

    gość: ~Radosław

    @~Piotrek
    Popieram !!!

  • 2018-07-16 07:21:00

    gość: ~St Dębicki

    @~Piotrek Dziekuję panu zaufanie i dobre słowo panie Piotrze ale nie mam w zamiarze startować na stanowisko Wójta Gminy Udanin gdyz mam inne cele do zrealizowania !! Serdecznie pozdrawiam !

  • 2018-07-06 11:45:48

    gość: ~Kandydat na sołtysa

    Po 1 ponad 10 milionowy dług
    Po 2 nie kompetentni pracownicy (niektórzy)
    Po 3 marnowanie pieniędzy na utwardzenie dróg szutrowych zamiast odpowiedniego materiału do utwardzenie dróg to kupuje się jakiś odpad.

  • 2018-07-06 12:00:33

    gość: ~mieszkanka

    Jak bym miała tyle zarabiać to też bym się pchała dalej na stołek a może tak pensję na pół i zobaczymy ilu chętnych się zgłosi może już wystarczy czas na kogoś świeżego

  • 2018-07-06 12:48:10

    gość: ~Mieszkaniec P

    Gratuluje Pani Wójt,
    Bardzo się cieszę że Pani kandyduje, jest Pani odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Znam Panią osobiście i jako były samorządowiec wiem jak jest Pani Kompetentną osobą. Proszę nie przejmowć się wpisami zapatrzonych w siebie małych rozumem pseudopolityków, a co do pensji to te 6-7 tyś złoty które obecnie na Rękę otrzymuje Wójt to jest tyle ile dobry brygadzista w pierwszej lepszej fabryce. A odpowiedzialność i praca nie do porównanie. Życzę powodzenia i dużo zdrowia.

  • 2018-07-06 12:50:49

    gość: ~Udanin

    @~Mieszkaniec P
    Czyżby to były przewodniczący rady się odezwał...

  • 2018-07-06 13:07:52

    gość: ~oo

    a gó*no Cie obchodzi kto...

  • 2018-07-06 23:00:08

    gość: ~Ja

    @~oo
    Sloma z butów wyszła... Czyli wiadomo o kto...

  • 2018-07-06 13:05:35

    gość: ~księgowy

    @~Mieszkaniec P
    Fakty są takie, że Wójcina nie źle nas kroi za siedzenie na tyłku... Zarobki jak w Warszawie a efektów brak!
    rok 2014 - 156 000 zł - netto na miesiąc 9125 zł
    rok 2015 - 149 418 zł - netto na miesiąc 8742 zł
    rok 2016 - 166 015 zł - netto na miesiąc 9706 zł
    rok 2017 - 147 652 zł -netto na miesiąc 8639 zł

    To są oświadczenia majątkowe na bip gminy - dużo jak na biedną rolniczą gminę z tak słabym budżetem...

  • 2018-07-06 13:22:38

    gość: ~Adam

    @~Mieszkaniec P
    Michał, daj spokój...

  • 2018-07-15 22:02:49

    gość: ~Radny

    @~Mieszkaniec P Zgadzam się z tym co pan napisał pani Wójt jest jedyna która się nadaje to wiem bo z nią współpracuje !! A co do pana Dębickiego Stanisława wysuniętej kandydatury to jest dobra lecz zapytałem go on chce kandydować na Wójta on odpowiedział że nie ma takich zamiarów !!!Pozdrawiam wszystkich !

  • 2018-07-16 10:20:09

    gość: ~dobrze poinformowany

    @~Mieszkaniec P
    LUDZIE!!!! TE MINUSY PRZY KOMENTARZACH NEGATYWNYCH DLA PANI WÓJT SĄ SZTUCZNIE PODBITE. OBSERWUJE TEN WĄTEK DŁUŻSZY CZAS I Z KILKU MINUSÓW W CIĄGU JEDNEJ NOCY DOBITO DO SETEK. WSTYD ZE DOROŚLI LUDZIE DECYDUJĄ SIĘ NA TAKIE MANIPULACJE. WIADOMO ZE GAZETA JEST FINANSOWANA PRZEZ URZĄD GMINY. TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA. WSTYD!!!

  • 2018-07-09 06:47:00

    gość: ~pocieszyciel

    @~mieszkanka Póki co, możesz tyle zarabiać, więc się nie powstrzymuj i się pchaj na ten stołek. Wszyscy czekamy na takich jak ty.

  • 2018-07-10 22:09:43

    gość: ~Marzyciel

    @~pocieszyciel
    Pan sołtys jest rozmarzony... Myśli że do powiatu się dostanie, a w gminie nie umie się postawić jak trzeba. Jedzie na tym samym wózku co wójtowa. Dlaczego nic się nie odezwał w sprawie braku wody na Debkach, dlaczego nic nie mówił jak mi obcięli drogę do 200 metrów? Nic nie mówi bo obiecali miejsce na liście do powiatu...

  • 2018-07-16 00:02:22

    gość: ~Kolega Radek

    @~Marzyciel Czyżby byś był głupszy niż ustawa przewiduje ,,Marzycielu bo imię chyba masz ? no nie ! Co ciemny ty zrobiłeś dla Gminny bo ten sołtys wiele i dużo ..Pochwal się cie..u ?

  • 2018-07-16 00:09:24

    gość: ~Władysław

    @~Marzyciel Czy pan jest z tych co są aż tak głupi czy zazdrośni sukcesów innym !Jak piszą coś zrobił dla gminny chyba że tylko ty wiesz ? Boś kiep jakich mało ? A wiem kim jesteś na P !!

  • 2018-07-16 00:12:52

    gość: ~Prawda

    @~Marzyciel Oj przesadziłeś ? czyżbyś na Wójta startował i już przed nim stracha masz ?

  • 2018-07-16 16:16:42

    gość: ~marzyciel

    @~Prawda
    a nich sobie startuje, przecież każdemu wolno... we wcześniejszym komentarzu jest tylko napisana prawda, a że prawda w oczy kole to wiadomo nie od dziś.

  • 2018-07-06 12:41:21

    gość: ~Zenek

    Pani Wójt, chyba odezwały się nieudolne hieny, które miały zawsze chęć na władzę lecz byli nieskuteczni..teraz poczuły krew i wyją!!!! Proszę się nie przejmować tymi wpisami, hejtami i robić swoje. Moja rodzina i znajomi będziemy głosować na Panią. Trzymamy kciuki!!!!

  • 2018-07-06 12:48:47

    gość: ~Udanin

    @~Zenek
    oj zenku czy aby nie masz powiązań z panią wójt? Widać chcesz zakłamać rzeczywistość, która jest brutalna dla rządzącej. Nieudolność!!! Takie hasło na kampanię proponuję!

  • 2018-07-06 13:05:09

    gość: ~Zenek

    @~Udanin
    Przykre to, że przedstawiasz się jak" Udanin: i tak człapiesz!!!!! Nie nie jestem członkiem rodziny Pani Wójt... Spójrz n Udanin jak wyglądał przed 12 laty a jak wygląda teraz..Aż miło popatrzeć..i to jest wizytówka!!!!

  • 2018-07-06 13:17:11

    gość: ~Udanin

    @~Zenek

    Sam piszesz jako Zenek, czyli tez anonimowo...
    12 lat!!! Wiesz ile to czasu??? Zobacz na mieszkańców gminy jakimi teraz jeżdżą furami, zobacz na rolników jaki mają sprzęt. Udanin - prawie 11 mln długu i co? Zobacz na inne gminy jaki zrobiły przez ten czas postęp. Ty się przedstawiasz jako Zenek, czyli tez anonimowo...

  • 2018-07-06 13:24:39

    gość: ~Adam

    @~Zenek
    Najbrzydsza miejscowość gminna na dolnym Śląsku. Placu połowa, klombów i głupotek pełno a dróg po wsziach i kananlizacji nie ma.

  • 2018-07-06 17:08:51

    gość: ~Mieszkaniec

    Ludzie nie dajcie się nabrać na jej bajki Gmina Udanin jest najbardziej zadłużona Nie dal tej Pani Nie X

  • 2018-07-06 17:45:03

    gość: ~Tak

    @~Mieszkaniec
    masz stuprocentową rację i dodatkowo nie widać na co te pieniądze poszły...

  • 2018-07-06 23:03:08

    gość: ~Hej

    Matactwo i kumuterswo to jest wizytówką pani kadencji i oczywiście nepotyzm... Widamo kto gdzie pracuje...

  • 2018-07-10 08:59:26

    gość: ~Udanin

    I kolejna aferka!!! Teraz z orlikiem na którym nie można się ,,załatwić" tylko trzeba iść w krzaki... Co pani powie na ten temat? A i jeszcze jedno kto wymyślił tak gruby materiał (kamienie) na drogi gminne i kiedy będą robione? Czy przed zimą? Komu wtedy to potrzebne?

  • 2018-07-16 10:21:33

    gość: ~dobrze poinformowany

    @~Udanin
    LUDZIE!!!! TE MINUSY PRZY KOMENTARZACH NEGATYWNYCH DLA PANI WÓJT SĄ SZTUCZNIE PODBITE. OBSERWUJE TEN WĄTEK DŁUŻSZY CZAS I Z KILKU MINUSÓW W CIĄGU JEDNEJ NOCY DOBITO DO SETEK. WSTYD ZE DOROŚLI LUDZIE DECYDUJĄ SIĘ NA TAKIE MANIPULACJE. WIADOMO ZE GAZETA JEST FINANSOWANA PRZEZ URZĄD GMINY. TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA. WSTYD!!!

  • 2018-07-10 10:13:49

    gość: ~obojętny R

    Moim zdaniem nowy chcący !! kandydat na wójta pisze tu przeciw pani Wójt lecz szansa 20 % ma !!

  • 2018-07-10 16:11:40

    gość: ~i co

    @~obojętny R
    Tak :) teraz za wszystko odpowiadać będzie inny kandydat tylko nie obecna pani wójt. Przecież jest już trzecią kadencję, a czasami zachowuje się jakby kto inny był przez te kadencje wójtem - może ktoś i rządził z tylnego siedzenia, ale odpowiedzialność bierze za to wójtowa...

  • 2018-07-10 10:43:28

    gość: ~Mieszkaniec Bartoszówka

    A gdzie podziały się busy z Udanina do Strzegomia i z powrotem nie jadą już od poniedziałku zero informacji.

  • 2018-07-10 12:50:19

    gość: ~gosc

    @~Mieszkaniec Bartoszówka a co robi Twoj/Wasz burmistrz w tej sprawie?

  • 2018-07-10 16:01:03

    gość: ~dziadostwo

    @~gosc
    A co robi wójtowa? To jest jej kolejna kadencja tak jak i burmistrza Strzegomia. Powinna się spotkać a nie czekać... To jest kolejny już przypadek. Inne gminy dopłacają do transportu a tu znowu dziadostwo i przerzucanie odpowiedzialności.

  • 2018-07-10 16:07:43

    gość: ~orlik

    A co się dzieje z orlikiem? Dlaczego opiekun nie pozwala korzystać z toalet? Przecież gmina za to mu płaci aby opiekowała się obiektem. Było już to zgłaszane i dalej nic z tym nie zrobili... Powinny być podjęte stosowne działania!

  • 2018-07-10 18:41:36

    gość: ~Jojo

    @~orlik
    ,,Opiekun"sam korzysta z toalet taka prawda jakby to była jego własność!Z nim tez ktoś powinien zrobić porządek!

  • 2018-07-10 18:19:23

    gość: ~Adam

    @~gosc
    Nie bój , nie bój gościu z UG czy LGD.Jeszcze chwila i burmistrz swoich zacznie wozić z Bartoszówka, a wtedy Udanin i reszta tej zabitej dechami dziury będą nieopłacalnym kierunkiem dla nikogo, żadnego przwoźnika. Szlabany postawcie na granicy gminy i bilety sprzedawajcie. Cudowne piejace kurami miejsce, skansen z zawartością ludzką w postaci mieszkańców.

  • 2018-07-15 23:56:35

    gość: ~były sołtys

    @~Mieszkaniec Bartoszówka
    Pytaj sołtysa Bartoszówka ciemny człeku ! !

  • 2018-07-10 13:27:25

    gość: ~Sandra

    CO BY NIE ZROBIŁ CZŁOWIEK TO I TAK CIE SKRYTYKUJĄ!!!

  • 2018-07-10 16:42:36

    gość: ~rentak

    @~Sandra
    Trzeba robić z głową i myśleć. Tego tu brakuje. To co robi, robi tylko dla ugrania politycznego kapitału. Poczytaj jaki pożytek będzie miała gmina z jej wyboru. Kolejne wyrzucone pieniadze w świetlice? a gdzie inwestycje w kanalizacje, drogi, chodniki? na zabawy przyjdzie czas jak bedziesz mogła dojść do domu chodnikiem lub dojechać drogą bez dziur . Jakieś konkretne plany czy nadal sterowanie ręczne i wybór wiosek pod kątem prywatnych sympatii? No chyba,ze budujemy wodociąg swoim ziomkom jak w Gościsław. Niech się radni i wójtowa z tego w końcu wytłumaczą. SANDRA ZMIEŃ OKULARY I WYJMIJ ZATYCZKI Z USZU

  • 2018-07-10 18:28:22

    gość: ~Adam

    @~Sandra
    Zwłaszcza kiedy nie robisz naprawdę. Nie robisz.

  • 2018-07-10 18:17:28

    gość: ~Obserwator

    Startowała z SLD a teraz robi w przejściu foty z PAD. Jeszcze nie dawno jechała na PiS a teraz chwali się zdjęciem z łapanki. Wszystko aby pozostać przy stołku.

  • 2018-07-10 21:06:06

    gość: ~PRACODAWCA

    @~Obserwator
    gOSIU ZASTANÓW SIĘ KTO cI DAJE PRACĘ :) Od wielu lat za PIS, SLD, PO, PSL teraz znowu PIS, A twoja koleżanka już się na tobie poznała tak jak Twoja rodzina.....trochę rozwagi w tym co piszesz bo tu nie trzeba specjalisty żeby się rozeznać kim jesteś...popatrz na to co Ty robisz w swoim życiu i jak Bogu możesz spoglądać w oczy i partii PIS ....trzym się mocno bo jeśli kolejny raz przegrasz to już nawet prezes się na tobie pozna....aha jeszczee zanim chcesz przyjaciółce spojrzeć w oczy to się zastanów czy sama nie masz czegoś za uszami.......pozdro

  • 2018-07-10 21:01:15

    gość: ~jam le

    MOŻE BY TAK DROGĘ W KONARACH ZROBIĆ MIEDZY OD KOŚCIOŁA TO TEJ NOWEJ DROGI NA DĄBKI JEST STARA DROGA CO TO MA BYĆ TU KAWAŁEK TAM KAWAŁEK NA NOWEJ DRODZE BRAK ROWÓW ODPROWADZAJĄCYCH WODĘ PO DESZCZACH I 2 LATA I DROGI NIE BĘDZIE ZOBACZYCIE KASA PÓJDZIE Z WODĄ KTO ZAPŁACI PODATNICY ŻE PAN SOŁTYS NIE DOPILNOWAŁ

  • 2018-07-16 10:19:09

    gość: ~dobrze poinformowany

    LUDZIE!!!! TE MINUSY PRZY KOMENTARZACH NEGATYWNYCH DLA PANI WÓJT SĄ SZTUCZNIE PODBITE. OBSERWUJE TEN WĄTEK DŁUŻSZY CZAS I Z KILKU MINUSÓW W CIĄGU JEDNEJ NOCY DOBITO DO SETEK. WSTYD ZE DOROŚLI LUDZIE DECYDUJĄ SIĘ NA TAKIE MANIPULACJE. WIADOMO ZE GAZETA JEST FINANSOWANA PRZEZ URZĄD GMINY. TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA. WSTYD!!!

  • 2018-07-16 15:09:32

    gość: ~zgadza się

    @~dobrze poinformowany
    chyba pracownicy dostali prykaz głosowania... Jeszcze nie dawno większość była laików po stronie negatywnych komentarzy a nagle...

  • 2018-07-16 15:37:31

    gość: ~enterek

    @~zgadza się
    Cuda Panie, cuda w tej gminie. Wymodliła i stało się.

  • 2018-07-16 16:20:24

    gość: ~propaganda PRL

    ostatnio dodany post

    @~enterek
    propaganda działa... Też śledzę ten profil od dłuższego czasu - w jeden dzień tendencja się odwróciła... A jak wójtowa uprawia kampanię i rozdaje prezenty to ze swoich pieniędzy cz budżetowych???