Express-Miejski.pl

Spotkania z mieszkańcami, konferencje prasowe: zbliżają się wybory

Pierwsze z cyklu spotkań Bogusława Krasuckiego z mieszkańcami fot.: anbo

W ostatnim czasie aktywność jednego z kandydatów na burmistrza Środy Śląskiej przybrała na sile. Ostatnim posunięciem była zorganizowana konferencja prasowa.

O planowanym starcie Bogusława Krasuckiego w nadchodzących wyborach samorządowych informowaliśmy w styczniu tego roku. Były burmistrz, po czterech latach "uśpienia politycznego", chce znów wrócić do zarządzania gminą. Od kilku tygodni na jednym z portali społecznościowych umieszcza filmiki, w których dzieli się z odbiorcami swoimi przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji gminy. Dodatkowo do części mieszkańców trafił czarno-biały periodyk z rozważaniami dotyczącymi sposobu zarządzania gminą, czy potrzebami mieszkańców, na które - według niego - należy położyć nacisk w nadchodzącej kadencji. Ostatnim pomysłem było zwołanie konferencji prasowej przy pomniku Rolanda w Środzie Śląskiej, do udziału w której kandydat na szefa gminy nakłaniał również mieszkańców. Ci zdecydowanie zawiedli. W spotkaniu wzięły udział trzy osoby, w tym jedną z nich był główny prelegent, drugą przedstawicielka naszej redakcji, a trzecią wspomagający kampanię kandydata na burmistrza operator kamery.  

- To nie jest kampania, tylko ocena stanu faktycznego - zarzekał się Bogusław Krasucki zapytany o zbliżające się wybory i podejmowane w ostatnim czasie działania.

Tym razem o długości sesji

Były burmistrz zapowiedział, że wtorkowe spotkanie było jednym z pierwszych, które w najbliższym czasie zostaną zorganizowane. W ich trakcie mają zostać poruszone tematy związane między innymi z pracą rady miejskiej, czy burmistrza. Tym razem Bogusław Krasucki skupił się na przebiegu obrad rady.

- W ubiegły wtorek uczestniczyłem w posiedzeniu rady miejskiej. Poszedłem zabrać głos w sprawie prywatnej, temacie, który dotyczył większości mieszkańców. Jakież moje zdumienie było, że po godz. 22 dopiero mogłem zabrać głos. Tak była ustawiona sesja przez przewodniczącego rady. Szanowni państwo, nocne zmiany są dobre, ale nie na tym poziomie. Uważam, że rada gminy powinna powrócić do tradycji pracy w godzinach pracy urzędu. Zapewniam, że od nowej kadencji tak sie stanie - mówił z przekonaniem kandydat na burmistrza. Podkreślał przy tym, że mieszkancy nie mogą sobie pozwolić na to, aby czekać nawet i osiem godzin na zadanie pytania. 

Noc jest od spania, a dzień od pracy. Popołudniowe godziny pracy urzędu są nieprzydatne ani mieszkańcom, ani radzie, ani pracownikom, którzy też uczestniczą w sesji. 16 godzin w pracy to jest zbyt długo. Ludzie mają rodziny i dzieci. Każdy ma swoje życie, nie tak jak władza, która żyje istnieniem gminy - dodał. Zwrócił również uwagę na to, że liczył na podziękowania ze strony władz za to, że po jego rozmowie z prezesem spółki Polbus dwa kursy linii 519 zostały przywrócone. - Zamiast doczekać się podziękowania, to doczekałem się krytyki. Za pomoc należą się słowa podziękowania - stwierdził, odnosząc się tym samym do niedawnej publikacji urzędu miejskiego.

Kiedy kolejne spotkanie i jaki temat zostanie podjęty? Nie wiemy. Czy mieszkańcy tym razem wykażą zainteresowanie rozmową z kandydatem na szefa gminy? To również pozostaje zagadką. Czy kampania ruszyła? To raczej oczywista oczywistość.

em

71

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Pierwsze spotkanie z mieszkańcami nie spotkało się z zainteresowaniem. Będą kolejne

    2018-06-06 13:18:04

    gość: ~Ktoś to widział

    a co to za "czarno-biały periodyk"?

  • 2018-06-06 13:34:09

    gość: ~Mieszkaniec

    @~Ktoś to widział
    Szmatławiec w który można zawinąć kiełbasę wyborczą która właśnie zaczyna kręcić. Nie poważny gość, skompromitowany i napewno nie powinien po raz kolejny zasiadać u steru gminy.

  • 2018-06-06 17:54:03

    gość: ~Krol

    @~Mieszkaniec.obecna wladza to dopiero kompromitacja naszej gminy.pionier pojechal do krakowa i gadał z rumunami i rosjanami o autobusach na baterie. Niech sam auto na baterie sobie kupi jak to takie oplacalne, albo chociaz euro 5 jak sie boi o ekologie. Obecny wlodarz sie nie sprawdził a pan Krasucki to obecnie najlepszy kandydat.

  • 2018-06-06 19:23:10

    gość: ~ale jaja

    @~Krol
    pewnie,że tak...a na zastepce niech sobie wezmie bula-Komorowskiego a Hanie Gronkiewicz- Waltz na skarbniczkę...ale jaja...

  • 2018-06-06 20:28:14

    gość: ~Asesor

    @~ale jaja
    Lepsze to, lepsze cokolwiek niz to co mamy teraz...

  • 2018-06-09 23:36:42

    gość: ~Olga

    @~Mieszkaniec- kompromituje to się obecna władza swoim rozdętym ego.

  • 2018-06-06 15:46:44

    gość: ~piotruś

    @~Ktoś to widział nie periodyk tylko.. pierdoły :)

  • 2018-06-06 13:43:44

    gość: ~Haha

    Pierwsze spotkanie nie spotkało? Serio? Kto wymyśla te nagłówki?

  • 2018-06-06 13:53:15

    gość: ~mieszkaniec

    @~Haha
    tytuł jak tytuł. a ludzie nie przyszli z dwóch powodów. raz że nikt zainteresowany o tym nie wiedział. dwa: niezainteresowani mają to w D.

  • 2018-06-06 15:37:09

    gość: ~zainteresowany

    @~mieszkaniec
    No jeszcze pytanie ilu tych zainteresowanych jest.... i czy wogóle są jacyś

  • 2018-06-06 19:25:28

    gość: ~ale jaja

    @~zainteresowany
    zapewniam cie,że są-oderwanych od koryta ci u nas dostatek...ale jaja...

  • 2018-06-06 20:31:20

    gość: ~KASIA

    @~ale jaja
    Tyle samo jest oderwanych co tych co sie boja ze ich nastepcy oderwą. PRAWDA KLAKIERKU??

  • 2018-06-06 16:27:42

    gość: ~Mak

    Panie Burmistrzu niech Pan się nie poddaje! Powodzenia już niebawem.

  • 2018-06-06 17:34:15

    gość: ~ale narwy

    Oj chyba środowiskom okołoratuszowym puszczają nerwy. Panie Krasucki, czas wracać i posprzątać ten bałagan.

  • 2018-06-06 18:03:02

    gość: ~Średzianin

    @~Mak
    Klakiery urzedowe uaktywnily sie. Szkoda ze rucinski usowa mozliwosc komentowania pod swoimi artykulami.Panie Krasucki wygra pan te wybory w pierwsEj turze, bez problemu. wystarczy zobaczyc sie w gminie wyrabia.ludzie maja dosc mydlenia oczu, konsultacji z których nic nie wynika, nieudanych inwestycji i wyrzuconych w bloto pieniedzy. A w urzedzie to nic nie zalatwisz pieciu sie jednym stołku siedzi.

  • 2018-06-06 18:09:15

    gość: ~Olo

    @~Średzianin
    Co ty bredzisz?

  • 2018-06-06 18:46:28

    gość: ~Sredzianin

    Pan Krasucki będzie burmistrzem!!! To będzie nowa szkoła! Obecna władza to porażka, nic nie zrobili nielicąc powietrzowozów! Lorda na taczkę i do kurnika tam niech kury łapie na te swoje płytkie teksty i chwyty.

  • 2018-06-06 18:52:13

    gość: ~Lisek

    Oj Lorda blady strach ogarnął. Już za momencik już za minutę odlatujemy ze stołeczka. Ale mam propozycję jest fucha dobra dla Lorda - ciepla posadka -kierowca powietrzowozu.

  • 2018-06-06 19:03:36

    gość: ~Marta

    @~Lisek
    Musi się pospieszyć, żeby zdobyć kwalifikacje na to stanowisko, bo z tym tempem, które ma, oj nie wiem, czy zdąży do jesieni?

  • 2018-06-06 19:19:23

    gość: ~gość

    Temu panu już dziękujemy,przyczynił się do oddania szpitala w prywatne ręce.Skutki znamy,czas bawić wnuki najwyższy

  • 2018-06-06 21:11:32

    gość: ~Cezary

    @~gość
    A coz ma burmistrz do zarzadzania szpitalem. Kiedy go sprzedawano starostwem rzadzili dwaj koledzy burdzy i wojewodka, ktory niedlugo potem ulotnil sie do wrocka. Tyle w temacie.

  • 2018-06-06 19:20:19

    gość: ~ale jaja

    no ,nie-czytam i niedowierzam..".To nie jest kampania, tylko ocena stanu faktycznego - zarzekał się Bogusław Krasucki zapytany o zbliżające się wybory i podejmowane w ostatnim czasie działania...pan sobie jaja robi czy ma nas za durniow,p. Krasucki???a jaki empatyczny sie pan zrobil ostatnio-szkoda ,ze nie byl pan taki dla petentow czy swoich pracownikow wtedy gdy pan rzadzil gmina...p. Boguslawie-"to se ne vrati"-zyczę zdrowia i spokojnej emeryturki...pa,pa,pa...

  • 2018-06-06 19:44:24

    gość: ~oj wróci wróci

    Jj wróci wróci, a Ruciński mu w tym pomaga od początku kadencji. Poza tym to człowiek z ogromnymi zasługami dla tej gminy i ludzie to wiedzą. Dzisiaj nie ma lepszej kandydatury, no chyba, że Ruciński zrezygnuje z kandydowania na rzecz kandydata z PiSu.

  • 2018-06-06 20:49:40

    gość: ~Średzianin

    Ty jak chcesz pogadac z lordem przed wyborami to lepiej juz sie w kolejke ustaw. Albo idz na sesje posiedz 7 godzin bo chcesz zadac pytanie lordkowi na ktore i tak ci nie odpowie tylko kierownikiem sie zasloni, albo pracownikiem co zle zrobil a juz nie pracuje- to jest mistrzostwo robienia z ludzi glupcow. Ale jeden rekord pobil i naleza mu sie gratulacje bo zaden burmistrz w historii srody nie mial tyle przezwisk co ten. Mowisz lord na miescie i kazdy wie o co chodzi. Tak wiec gratulujemy!

  • 2018-06-06 22:45:12

    gość: ~były petent Krasuckiego

    @~ale jaja
    W pełni popieram Twój komentarz! Byłem ze sprawą u starego burmistrza za jego kadencji,zrobił na mnie negatywne wrażenie,potraktował mnie jak intruza,który akurat przeszkadzał pic mu herbatkę!!Zrobił na mnie wrażenie buca,i ignoranta-poczytajcie komentarze ze stycznia jak wielu petentów było oburzonych jego arogancją dla petentów jak i podwładnych!Ten Pan powinien zejść ze sceny!!!

  • 2018-06-06 23:03:52

    gość: ~Aktualny petent Rucińskiego

    @~były petent Krasuckiego
    Ja próbowałem skontaktować się z nowym burmistrzem odesłał mnie do kierownika inwestycji. Kierownik tyłkiem trzęsie i kombinuje jak morze żeby nie podpaść szefowi i nawija makaron na uszy w konwencji swojego bosa.
    Nie polecam, ten urząd to porażka.

  • 2018-06-06 23:06:00

    gość: ~Adaś

    @~były petent spróbuj dostac sie na audiencje do lorda moze za miesiac dwa sie uda z godzinnym opoznieniem to dopiero cyrk heh

  • 2018-06-09 23:40:25

    gość: ~iza

    @~Adaś powinien zacząć przyjmować mieszkańców nocą bo i tak bez przerwy siedzi w pracy.
    A swoją drogą to co on tam robi ? Chłopak puchnie i nie daje rady . Powinien sam zrezygnować

  • 2018-06-06 22:05:02

    gość: ~obserwator

    A szkoda, lord wygrał wybory , chyba większość mieszkańców gminy myślała że przychodzi nowa era , była era K, teraz będzie era R. Młody, ambitny, ekonomista, doświadczenie samorządowe i.....taki elegancki. Przegraliśmy proszę Państwa. Przegrała Gmina. Zakochany w sobie megaloman. Szkoda.

  • 2018-06-06 23:01:23

    gość: ~Jan

    Glosowalem na Rucinskiego i co , więcej tego nie zrobie, wszedzie gdzie cos zaczyna robić powstaje balagan i niedociagniecia no i ten grobowy dolny rynek z tych granitow. Dziekujemy Panie Burmistrzu ale to nie jest funkcja dla Pana.Dajmy szansę Krasuckiemu by zaprowadzil porządek w tej gminie

  • 2018-06-06 23:25:32

    gość: ~ciekawski

    Dać burmistrzom 5tyś wynagrodzenia-ciekawe ilu wtedy by było chętnych do koryta!!!

  • 2018-06-07 07:04:43

    gość: ~Wyborca

    Proszę wskazać jednego radnego którego interesują poglądy czy pomysły dotyczące miasta i gminy! Czy ktoś pytał mieszkańca np gdzie zrobić chodnik, czy likwidować straż miejską albo jak zwiększać obciązenie opłatami mieszkańców i zatrudnienie urzędników.Ilu ich już jest?

  • 2018-06-07 07:15:00

    gość: ~Wyborca

    Czy Pan Krasucki jest na rencie? Gdzie pracuje? Z czego żyje?

  • 2018-06-07 09:29:16

    gość: ~Zbigniew Słobodziński

    Zdecydowałem się wystartować na burmistrza Środy Śląskiej. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Zlikwiduję tą deficytową, rujnującą budżet gminy komunikację. Będę chciał odkupić budynek byłego szpitala i przywrócić szpital. Zlikwiduję straż miejską, bo uważam, że jest niepotrzebna i zrobię porządek w urzędzie, bo tam jest już zbyt ciasno.

  • 2018-06-09 23:41:55

    gość: ~stach

    @~Zbigniew Słobodziński a kto na pana zagłosuje panie S

  • 2018-06-07 11:52:02

    gość: ~lans

    się konferencji zachciało jak w jakimś sejmie...śmiechu warte...

  • 2018-06-07 13:09:00

    gość: ~Wyborca

    @~lans Ruciński ma konferencje na okrągło. Gada, gada, gada i nic więcej. Kampania leci na całego, a innym się zarzuca, że robią kampanię. Ba, każdy mieszkaniec, jak chce coś powiedzieć, może zwołać konferencję. Pytanie tylko, czy prasa będzie, bo tak za darmo? Burmistrz, starosta i inni samorządowcy dają publiczną kasę, a zwykły mieszkaniec już nie, bo nie ma. Ja uważam, że każdy z kandydatów powinien właśnie w ten sposób komunikować się ze społeczeństwem. Kto powiedział, że konferencje są tylko zarezerwowane dla posłów? Nie znasz samorządów, w których to się praktykuje? To poszperaj w necie to znajdziesz. Panie Zbyszku, zorganizuj Pan swoją konferencję i opowiedz Pan o pomysłach na gminę. Panie Przemku, chętnie poznam Pana pomysły. Innych też chętnie posłucham, zobaczę, ocenię. A pan Krasucki to równy gość i wie co robi. Zawsze wiedział w przeciwieństwie do swojego marnego ucznia.

  • 2018-06-07 12:15:49

    gość: ~jeżyk

    To nie jest dobry kandydat

  • 2018-06-07 12:57:59

    gość: ~jak to nie

    @~jeżyk Zbychu to świetny kandydat. Zna potrzeby mieszkańców, wie co mówi. Umie liczyć kasę i ma pomysły.

  • 2018-06-07 15:02:40

    gość: ~123

    "jeżyk", a kto w/g ciebie jest dobry? Pan Babiński, Ruciński, Burdzy, Grabowiecki ? No kto powiedz chętnie podyskutuję z tobą. Takie czcze gadanie, dobry, nie dobry. Argumenty, konkrety proszę i w tedy podyskutujemy, a ty takie ble, ble i nic więcej.

  • 2018-06-07 22:02:49

    gość: ~Achaaa

    @~123
    Tym Panom dziękuję głosuje na pana Krasuckiego

  • 2018-06-07 13:27:37

    gość: ~Radny

    Lord jest mierny. Słynie wyłącznie z zapinania guzika w swej marynarce, zrzucania winy za swą nieudolność na pracowników gminy, zamęczania na sesjach rady miejskiej swymi przemowami, skąpstwem, arogancją no i tym że wali nocki w gminie!!!

  • 2018-06-07 15:32:22

    gość: ~Radosław

    @~Radny
    Ale mi argumenty...że zapina guzik w marynarce to jest zły?że to pracownik robi jakiś projekt i odpowiada bo ma zwyczajnie głębszą wiedzę od Burmistrza?męczenie wypowiedzimi na sesji?mówi źle..opowiada kierownik też źle.skąpstwo?gdzie?konkrety..i że siedzi po nocach?słabiutkie te argumenty...

  • 2018-06-07 16:07:01

    gość: ~ojoj

    @~Radosław
    Oj chyba komuś nerwy puszczają. Szkoda, że burmistrz nie trawi krytyki. Słabiutko. Ja mam propozycję, niech zrezygnuje z tej pracy, to będzie z korzyścią dla niego samego i tej gminy. Czytałem dzisiaj o tym, że przespał temat zmiany granic i gmina ma stracić ponad 31 ha. Co on nocami robi w tym urzędzie? Takie rzeczy przesypiać.

  • 2018-06-07 22:47:41

    gość: ~Radosław

    @~ojoj
    Co to za banały?

  • 2018-06-09 23:43:23

    gość: ~mieszkaniec

    @~Radny ŚWIĘTA PRAWDA

  • 2018-06-07 14:09:13

    gość: ~Zapraszam

    Zapraszam do Brodna nowa inwestycja asfaltowy parking w centrum wsi na którym jest lepsza nawierzchnia niż na drodze w tej wsi ciekawa jestem ile kosztuje m2 asfaltu a ile kostki to jest gospodarność piękne czasy w których żyjemy.

  • 2018-06-07 21:59:19

    gość: ~Ech i ach

    @~Zapraszam
    Bo w Brodno mieszka kuzynka Lorda to wsią się opiekuje a i w Zakrzowie nic tu nima a teściowa mieszka.... w Szczepanowie to tylko dziury bo z księdzem pokucony a w Srodzie Slaskiej szkoda gadać syf i smrud wszedzie Pan Ruciński do niczego a przepraszam do usadawiania córek i żon no i koleżanek w gminie i w żłobkach powodzenia Panie R . I mam nadzieje ze wygra Pan Krasucki

  • 2018-06-08 09:33:51

    gość: ~mieszkaniec

    @~Ech i ach
    Kuzynka??? A to ciekawe. Tak a propos, krasucki pochodzi z brodna, i przez całą swoja kadencje nie zrobil 1/10 z tego co zrobil Rucinski przez 4 lata. aaaa bym zapomnial, Krasucki ma tu rodziców, nie kuzynki!!!

  • 2018-06-08 11:46:25

    gość: ~Kasiak

    @~mieszkaniec
    Za to wybudowal basen z ktorego wszyscy korzystamy, żłobek i juz byla by szkola gdyby nie te zmarnowane 4 lata. Rucinski nie ma sie czym pichwalic jego inwestycje sa szczatkowe po kilka metrow drog transportu rolnego w kilku miejscowosciach, a na wiejska mozesz isc na grzybobranie. I o tym mowili na sesji radni i kierownik lokalowki. Takie mamy inwestycje teraz same niedoróbki.

  • 2018-06-08 14:07:58

    gość: ~Ech i ach

    @~mieszkaniec
    czytaj ze zrozumieniem napisane że Lord ma kuzynkę w Brodnie a nie Pan Krasucki
    Pan Rucińskich tylko o swoich dba kolegów koleżanki i rodziny znajomych i koniec w tym temacie

  • 2018-06-08 23:13:09

    gość: ~mieszkaniec

    @~Ech i ach
    Wlasnie widze kto tu nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Żenada!!!

  • 2018-06-07 23:03:36

    gość: ~Vm

    @~Zapraszam
    Tylko było szkoda tych 4 lat bo to nasz czas na rozwój a taki tam lord się napcha i uciekne do szkoły i będzie udawał greka.

  • 2018-06-07 22:58:17

    gość: ~Roland Lorand Lord END

    Bałem się że ten mydłek złotousty przekabacił wszystkich a jednak jak widać po komentarzach wyżej tak nie jest.
    Panie Krasucki do boju, trzymam kciuki za Pana.

  • 2018-06-08 00:08:12

    gość: ~Jest nadzieja jest pewność

    @~Roland Lorand Lord END Też w pewnym momencie straciłem wiarę, ale jednak w ludzi trzeba wierzyć. Trzeba wierzyć, że są rozsądni. Nawet zwolennicy Rucińskiego przyznają się do błędu w poprzednich wyborach. Ludzie! wierzę w Was. Nie zmarnujemy kolejnej kadencji, teraz już pięcioletniej. To już faktycznie była by katastrofa dla tej gminy i jej mieszkańców. I jeszcze teraz jakaś zmiana granic... O co tutaj chodzi w ogóle? Mieliśmy dobrego gospodarza, a teraz? Jak się cieszę, że coraz więcej mieszkańców przejrzało na oczy.

  • 2018-06-08 16:49:45

    gość: ~inka

    Powrót Pana Krasuckiego to wlasciwa alternatywa dla Środy Śląskiej. Obecna władz a to tylko władza nieudolna.

  • 2018-06-09 10:30:01

    gość: ~Medyk

    Podzielam pogląd mojego kandydata na Burmistrza Gminy środa śląska. Obrady sesji plenarnych nie powinny się odbywać w godzinach nocnych, gdyż jako żywo przypomina to kuriozalne posiedzenia Sejmu RP, podczas których demoluje się porządek prawny.
    O jakości prac tej Rady świadczą podejmowane uchwały oraz niektóre wypowiedzi radnych, szczególnie tych, którzy za nic mają etykę i jak dzieci we mgle nie widzą problemu,by odwołać przewodniczącego Grabowieckiego, któremu Burmistrz umorzył 4000 złotych odsetek od zaległych podatków od nieruchomości. Sprawa w postępowaniu przygotowawczym nadzorowanym przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu. Oczekuję wyników.

  • 2018-06-09 11:39:04

    gość: ~Adam

    Burmistrz jest jednoosobowym organem wykonawczym Gminy. Wykonuje zadania przy pomocy Urzędu Miasta i Gminy, którego jest kierownikiem.

    Niedługo wybory, sami Państwo zdecydujcie, a nie piszcie co wam ślina na język przyniesie!
    Głosowałem na AR, z myślą może, ktoś inny ma pomysł na Środę Śl. ? Uważam, że niektóre wyszły rewelacyjnie inne gorzej.

    Jedno co mam do zastrzeżenia, że Środa zaczyna przypominać jedną z dzielnic Wrocławia!
    Imprezy,wygląd Środy Śl.,korki, przeludnienie,mnóstwo obcych mieszkańców itd. itd. sprawia, że jest przerażony! Kiedyś był cisza, spokój i codzienność! A w Środzie mieszkali Średzianie ( z dziada pradziada) ...teraz nikogo nie poznaje.

    P.S. Panie BK prosze zmienić Pana od wizerunku (tego w okularach) bo psuje Panu cały wizerunek!!!!!!!

  • 2018-06-09 18:31:54

    gość: ~Maria

    Czy Pan Krasucki choruje czy jest na rencie.To ważne dla wyborców.
    Muszą wiedzieć na kogo głosują.

  • 2018-06-09 23:12:59

    gość: ~Zdrowy

    @~Maria Gdyby chorował i był na rencie nie starały się o fotel burmistrza. Poczytaj sobie jego mową gazetkę. Pan Krasicki ma 60 lat i czuje się na siłach żeby ponownie zarządzać gmina. Donald Trup ma 72 lata, Jarosław Kaczyński 69 lat, a Donald Tusk 61 lat. W polityce liczy się przede wszystkim doświadczenie!

  • 2018-06-10 00:02:46

    gość: ~Maria

    Nie wiele się dowiedziałem.Mam się wszystkiego domyślić? Inteligentne to zdanie nie jest!

  • 2018-06-10 11:04:48

    gość: ~123

    "Maria"sama możesz ocenić kondycję p. Krasuckiego.Można go spotkać przechadzającego się po targowisku,po mieście, bywa w marketach na zakupach,na spacerze z pieskiem, czasami wędkuje, czasami poluje, ma wiele zainteresowań, prowadzi normalne życie. Nietrudno go spotkać, porozmawiać także na nurtujące ciebie tematy. Nie czekaj, nie pytaj tylko wyjdź na spotkanie.

  • 2018-06-10 21:56:31

    gość: ~Beata

    @~123
    Chyba nastał taki czas że bolączki miejskie najlepiej załatwiać przez poprzedniego burmistrza bo aktualny beton jak ma swoją wizję to tego się nie przeskoczy.

  • 2018-06-10 23:30:16

    gość: ~Lidia 09

    @~Zdrowy Pan Krasucki ma świetne pomysły na gminę. Poczytajcie Jego nową gazetkę. Widać, że to człowiek z doświadczeniem.

  • 2018-06-12 23:15:55

    gość: ~onkolog

    @~Maria, Krasucki nie potrzebuje renty, jest na utrzymaniu żony lekarki. Wielu pytało o jego zdrowie, otóż odpowiem, tak chorował na nowotwór kości.

  • 2018-06-10 23:22:22

    gość: ~Mieszkaniec ŚŚ

    @~Adam
    Ale głos rozsądku się odezwał. Śmiech na sali. :) W ciągu tej kadencji nic tutaj nie wyszło rewelacyjnie. Powiem tak... Bez względu na to, co tutaj napiszecie (środowisko około ratuszowe, stowarzyszeniowe i sam AR), to nic nie zmieni. Pan Krasucki wróci, bo jest o 100 razy lepszym gospodarzem, samorządowcem od obecnego burmistrza.

  • 2018-06-11 13:46:30

    gość: ~ADAM

    Czytałem pytania MARII.Ja nie wiem z czego żyje od 3 lat Pan Krasucki? Jak nie ma renty inwalidzkiej ani nie pracuje.

  • 2018-06-12 08:25:57

    gość: ~Egon

    Fakt, że BK stara się wrócić do gry sprawia, że AR się mobilizuje. Tylko czy nie za późno? Ciekawe czy jego ludzie go wesprą w czasie kampanii wyborczej, po tym jak ich olał w trakcie trwania swojej kadencji?

  • 2018-06-12 16:07:37

    gość: ~Angela

    @~Egon Zależy co im obieca. Ale to i tak pójdzie na marne, bo zbyt wielu zraził do siebie. Poza tym jest dużo gorszym gospodarzem od pana Krasuckiego.

  • 2018-06-12 19:06:55

    gość: ~By

    @~Egon
    Taak. Za bardzo zagrało tu ego AR, zapomniał, że to że został burmistrzem było wynikiem zjednoczonych nadziei niezadowolonych z BK. Skoro ani BK ani AR się nie sprawdzili wygra trzecie rozwiązanie. Ktoś kto tu mieszkał wyjechał i wrócił i ma kasę-ten wygra.

  • 2018-06-13 09:53:16

    gość: ~tak będzie

    ostatnio dodany post

    @~By ...i jest z PiSu!