Express-Miejski.pl

Na A4 zderzył się bus z pojazdem żandarmerii wojskowej. Poszkodowane zostały trzy osoby

Wypadek na autostradzie A4, zderzyły się dwa pojazdy fot.: 24wroclaw.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 2 czerwca na 120 kilometrze autostrady A4 między węzłami Udanin a Gościsław.

Od 26 maja do 4 czerwca na drogach w województwie dolnośląskim mogą występować utrudnienia w ruchu pojazdów związane z przemieszczaniem się wojsk m.in. na autostradzie A4.

W wypadku uczestniczył jeden z pojazdów żandarmerii wojskowej, który zabezpieczał przejazd kolumny wojsk Stanów Zjednoczonych. Kolumna wyjeżdżała z parkingu, a samochód żandarmerii stanął w poprzek autostrady, aby umożliwić im wyjazd. Kierowca busa nie zdążył wyhamować i uderzył w pojazd żandarmerii. Ranne zostały trzy osoby, a autostrada była zablokowana.

Aktualizacja

Do wypadku doszło 2 czerwca po godz. 16.30. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży ze Środy Śląskiej, Ujazdu Górnego i Jarosławia. - Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia i podanie piany ciężkiej na rozlane z pojazdów płyny eksploatacyjne - informuje rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki. 

- Strażacy udzielili również kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem poszkodowanym mężczyznom w wieku 22, 36 i 28 lat. Zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego - dodaje rzecznik. Działania straży trwały około 4 godzin. Straty oszacowano na około 60 tys. złotych.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA