Express-Miejski.pl

Umowa na rozbudowę sieci wodociągowej w Gościsławiu już podpisana

Podpisanie umowy z wykonawcą fot.: GU

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W czwartek 10 czerwca wójt Teresa Olkiewicz i prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego HEMIZ-BIS z Prochowic Sławomir Kozyra podpisali umowę na budowę sieci wodociągowej.

Umowa dotyczy budowy obwodowej rozdzielczej sieci wodociągowej w miejscowości Gościsław. Wartość umowy to wydatek rzędu 72,6 tys. złotych. Rozbudowa sieci wodociągowej pozwoli w przyszłości na budowę osiedla domków jednorodzinnych. Obecna sieć zostanie przedłużona o 270,90 m. Termin zakończenia tego zadania został zaplanowany na 16 lipca 2018 roku.

GU

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Umowa na rozbudowę sieci wodociągowej w Gościsławiu już podpisana

    2018-05-14 21:54:29

    gość: ~wyborca

    zaczyna się mydlenie oczu

  • 2018-05-15 21:49:04

    gość: ~to ja

    @~wyborca, to nie jest mydlenie oczu, to się nazywa nepotyzm. Robimy co chcemy i tak nam nic nie zrobicie. Tak na marginesie, to już druga taka inwestycja, poprzednia była w Udaninie, zgadnijcie kto się tam wybudował.

  • 2018-05-16 22:15:25

    gość: ~Ktoś

    @~to ja
    Czyżby ktoś z rodziny wójtowej...

  • 2018-05-15 00:28:13

    gość: ~wstyd

    pani wójt celowo z małej litery... układ jest prosty do jednego budynku dla pani dyrektor doprowadza wodę... W Konarach na Dębowej Górze od 12 lat niema wody. Jest tam siedem rodzin. to samo było w Ujezdzie.Dość tej patologii i nepotyzmu... A co z radnym z Konar???

  • 2018-05-17 16:32:09

    gość: ~Edi87

    ostatnio dodany post

    No tak dla rodziny B.

  • 2018-05-15 01:30:21

    gość: ~Prawda

    Dlaczego gmina pokrywa koszty doprowadzwnia wody do jednego budynku? Czy ta pani nie wiedziała gdzie się buduje? Wybudowała dom na polu, a teraz wszyscy płacą za doprowadzenie mediów? Czyżby to była nagroda za głosy w wyborach?

  • 2018-05-15 06:54:48

    gość: ~Marta

    Polskę odbudowuje się do dziś po wojnie Potrzeb jest wiele jak w każdej polskiej gminie czy jest to bogata gmina czy biedniejsza co byś nie zrobił dla Gminy i tak będą niezadowoleni!!!!.

  • 2018-05-15 08:36:41

    gość: ~Adam

    @~Marta
    Potrzeby jednej rodziny potrzebami Polski. Kuriozum nazywasz i porównujesz do czego? Racja tych, co na Dąbkach czekają .

  • 2018-05-15 10:21:32

    gość: ~Ujazd

    Tyle mówiły te dwie panie o kosztach jak chciały zamknąć szkołę w Ujezdzie. A teraz widać na co chciały zaoszczędzić... Do jednego budynku gdzie nie ma innych działek budowalnych prowadzą wodociąg a na lampy w Ujezdzie gdzie mieszka 10 rodzin nie ma. To jest zrównoważony rozwój gminy wg ,,układu"...

  • 2018-05-15 22:00:54

    gość: ~the

    pani wójt a ile działek gminnych zostanie uzbrojonych w wodę w związku z tą "inwestycją"?