Express-Miejski.pl

Dzięki prowokacji zatrzymano podejrzanego o pedofilię mężczyznę

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W piątek 11 maja w Miękini został zatrzymany 22-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Policjanci działali wspólnie z Krzysztofem Dymkowskim, mieszkańcem Wrocławia.

Krzysztof Dymkowski, który wielokrotnie wspomagał policję w ujmowaniu podejrzanych o pedofilię, całe zdarzenie opisuje na portalu społecznościowym. Okazuje się, że mieszkańca powiatu średzkiego dwukrotnie próbowano zatrzymać na terenie Wrocławia. - Ten człowiek pisał z kilkoma dziećmi w wieku od 13 do 14 lat i składał im niemoralne propozycje. Pisaliśmy z tym człowiekiem. Gdy zdobyliśmy jego numer telefonu, ustaliliśmy, że jest to mieszkaniec Miękini. Ten mężczyzna wysyłał dzieciom swoje nagie zdjęcia - informuje Dymkowski.

Zdobyte przez mężczyznę dowody były na tyle silne, że została powiadomiona Komenda Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Prowokator umówił się z podejrzanym mężczyzną w Miękini. - Zadzwoniłem na policję i opowiedziałem dyżurnym, że mamy pedofila do zatrzymania. Ruszyliśmy do Środy Śląskiej. W tym czasie oficer dyżurny powiadomił zastępcę naczelnika wydziału kryminalnego Naradziliśmy się z policjantami. Mój plan był taki, że jeden policjant będzie udawał brata mojego partnera, który uczestniczył w akcji, a ja pojadę z innymi policjantami. Partner z policjantem podjechali pod dom podejrzanego o pedofilię, który czekał pod domem w samochodzie. Podejrzany mężczyzna przywitał się z nimi. Policjant obezwładnił mężczyznę, zakuwając go w kajdanki - opowiada Krzysztof Dymkowski.

Zdarzenie potwierdza mł. asp. Weronika Paczkowska-Marcińczyk z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - Potwierdzam, że zatrzymano 22-letniego mieszkańca powiatu średzkiego. Został przesłuchany na Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Został mu przedstawiony zarzut z art. 200a § 2 k.k., który dotyczy składania małoletniemu do lat 15 otwartej, bezwstydnej propozycji obcowania płciowego i zmierzanie do jej realizacji. Po przesłuchaniu został zwolniony - wyjaśnia policjantka.

em24.pl

96

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Dzięki prowokacji zatrzymano podejrzanego o pedofilię mężczyznę

    2018-05-13 20:17:05

    gość: ~xyz

    To wkońcu został tylko przesłuchany,a nie zatrzymany!

  • 2018-05-13 22:03:11

    gość: ~podejrzany

    @~xyz
    ciul ze wyszedl, pewnie znalazl jakas przykrywke, niekoniecznie to oznacza ze nie byl winny. ale to nauczka dla innych. strzezcie sie bo nie znacie dnia ani godziny!

  • 2018-05-13 21:50:36

    gość: ~hehe

    sciema jakaś! jak są dowody twarde to siedzi pedofil, jak nie ma nic to obywatel jest wolny

  • 2018-05-13 22:58:24

    gość: ~xyz

    @~hehe
    Pewnie za słabe dowody na nigo mieli,że go wypuścili,a chwalą się,ż go zatrzymali-jaka ściema!

  • 2018-05-13 23:09:53

    gość: ~dowod

    @~xyz
    najgorsze, że pewnie msieliby go zatrzymac na goracym czynku.... dramat

  • 2018-05-14 07:39:04

    gość: ~Aaa

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-14 09:02:59

    gość: ~do a

    @~Aaa
    który to?

  • 2018-05-14 11:00:50

    gość: ~tragedia

    @~do a
    Co to kogo interesuje pilnuj swojego tylka

  • 2018-05-14 12:40:40

    gość: ~prawo

    @~tragedia
    ty swojego chyba nie upilnowałaś

  • 2018-05-14 14:44:53

    gość: ~hnck

    karol z miekini

  • 2018-05-14 09:19:57

    gość: ~Ola

    Widać że największa plotkara z Ciebie skoro już oczerniasz czlowieka. Masz pewność że piszesz takie rzeczy?? Zastanów się

  • 2018-05-14 12:34:51

    gość: ~lol

    @~Ola
    a ty masz pewność za niewinność go zapuszkowali

  • 2018-05-15 07:13:17

    gość: ~rozum

    @~lol
    Człowiek jest na wolności był tylko przesłuchany nic nie zrobił ma 22lata jeszcze niedawno sam miał 14 a ty powiesz ze pedofil bo co bo noe ma nikogo poszkodowanego a jak jest to on sam za zniesławienie jest traktowany jak 50 latek polujący na 5latki błagam was ma dziewczynę od 6 czy 7 lat i co szuka dzieci ogarnijcie się ludzie

  • 2018-05-14 09:17:20

    gość: ~GOSC

    KATOLICY PIEPSZENI

  • 2018-05-14 09:26:47

    gość: ~Mariola

    To są właśnie te porządne rodziny a pedofil pod dachem

  • 2018-05-14 11:02:34

    gość: ~tragedia

    @~Mariola
    widać po twoim komentarzu że ty z tej nie porządnej

  • 2018-05-14 09:39:06

    gość: ~Tom

    Przecież widać na filmie kogo zatrzymała policja

  • 2018-05-14 09:42:19

    gość: ~gość

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-14 11:03:49

    gość: ~ooo

    @~gość
    a ty d*bil a twój tatuś płacze że takiego wychowal

  • 2018-05-14 11:49:00

    gość: ~JAJO

    @~ooo
    DEBIL TO CIĘ ZROBIŁ

  • 2018-05-14 11:04:09

    gość: ~Gość

    Nie daleko spadło jabłko od jablonki

  • 2018-05-14 12:06:58

    gość: ~guru

    @~Gość
    tylko że junior za dzieci się bierze zbok jeden

  • 2018-05-14 11:57:53

    gość: ~guru

    to pewnie był tusk wmasce ba..

  • 2018-05-14 13:09:47

    gość: ~Miekinanin

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-14 13:33:20

    gość: ~Abc

    @~Miekinanin
    Sam się przedstaw z imienia i nazwiska cwaniaku, a nie rzucasz kamieniami w cała rodzinę, widać że ty to dopiero dobrze wychowany jesteś

  • 2018-05-14 14:09:23

    gość: ~kaktus

    @~Miekinanin
    nie czepjaj się rodzin co oni winni pewnie dobrze się maskował żeby nie wiedzieli

  • 2018-05-14 21:24:32

    gość: ~alina

    @~kaktusnie osadzajcie kogos tak wczesnie robicie krzywde rodzinie widocznnie jest niewinny skoro wyszedl jak to polacy szybko potrafia skreslic czlowieka

  • 2018-05-14 13:11:18

    gość: ~kaktus

    pedofil w miękini ? niemożliwe to taka spokojna wiocha sami świętojebliwi

  • 2018-05-14 13:23:29

    gość: ~Sasiad

    Strach dziecko na podwórko wypuszczać

  • 2018-05-14 20:32:38

    gość: ~Megi

    @~Sasiad
    Właśnie dlatego, że dzieci na podwórko nie wychodzą, siedzą przed komputerem, z komórkami to stają się ofiarami takich dewiantów.

  • 2018-05-14 20:40:35

    gość: ~Sasiad

    @~Megi
    Masz w stu procentach rację ale jeżeli za twoim płotem mieszka pedofil to co wtedy robić

  • 2018-05-15 15:27:55

    gość: ~Megi

    @~Sasiad
    Jeżeli masz choć ksztynę podejrzenia, że sąsiad łamie prawo, zagraża bezpieczeństwu innych, co więcej masz dowód, musisz iść z tym na policję.

  • 2018-05-15 07:16:21

    gość: ~Rozum

    @~Sasiad
    To trzymaj w piwnicy :) chyba ze ma 14 lat i lubi się umawiać ze starszymi

  • 2018-05-14 13:26:02

    gość: ~aaaaa

    Dopóki nie ma wyroku sądu, to jest niewinny. Bardzo łatwo tak zniszczyć komuś życie. Dajcie im jeszcze chwilę. Jeśli sąd uzna że jest winny to nie powinno być dla niego litości. Ale dopiero po wyroku.

  • 2018-05-14 13:31:23

    gość: ~Ktoś

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-14 14:12:34

    gość: ~lol

    @~Ktoś
    może ty też wychowujesz zboka nie besztaj rodziny

  • 2018-05-14 14:25:31

    gość: ~Gosia

    Na jakiej podstawie policja aresztowała tego chłopaka? Nie był na randce z dzieckiem. Policja łyknęła jakieś zgłoszenie, które każdy może zrobić. Takimi działaniami policji powinien się zająć prokurator i to natychmiast. Bo w ten sposób można aresztować każdego.

  • 2018-05-14 14:34:19

    gość: ~jan

    Tak ukarać Policje a pedofila do Częstochowy

  • 2018-05-14 14:37:31

    gość: ~jan

    A pisząc takie pierdoły że Policja nie miała dowodu to przeczytaj wpis Krzysztofa Dymkowskiego łowcy pedofili tam wszystko opisał na Facebuku

  • 2018-05-14 14:48:40

    gość: ~Gosia

    @~jan No właśnie przeczytałam i dlatego pytam na jakiej podstawie mężczyzna został aresztowany? Z relacji nie wynika, że umówił się z dzieckiem a jedynie to, że Dymkowski przyjechał do niego pod dom pod pretekstem zmówienia transportu. Nie było to aresztowanie na gorącym uczynku.

  • 2018-05-14 15:07:09

    gość: ~jan

    na takiej podstawie że art. 200 kk mówi kto namawia osobę poniżej 15 roku do czynności sexualnej podlega każe a z tego co pisze to od dłuższego czasu pisał i wysyłał swoje nagie zdjęcia za pomocą internetu osoba poniżej 15 roku życia

  • 2018-05-14 15:10:44

    gość: ~lutyniak

    @~jan
    Madrze gość napisał,poza tym w styje i do pasz czy

  • 2018-05-14 15:15:56

    gość: ~Gosia

    @~jan Jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Kończę z tobą dyskusję.

  • 2018-05-14 15:29:48

    gość: ~Jan

    A Gosia to zrodziły tego chłopaka musi byc

  • 2018-05-15 07:19:52

    gość: ~Rozum

    @~jan
    To pokaz te dowody bo widocznie były tak cenne jak twój komentarz ze chłopak był tylko przesłuchany w tej sprawie i zwolniony no sory życzę każdemu tak inteligentnemu co takie rzeczy wypisuje żeby przeżył to co oni i był tak szykanowany jak on

  • 2018-05-14 15:48:32

    gość: ~Ww

    Antoni szuka nowego misia będzie miał pod dostatkiem wrażeń hhhaaa

  • 2018-05-14 16:05:50

    gość: ~Marian

    Chłopak jest niewinny. A ten Dymkowski za takie oskarżenie i publikowanie na swoim forum za te wszystkie wyzwiska powinien dostać trzona w dupala.
    p.s Sam wyglada jak jakiś psychol i pedofil.

  • 2018-05-14 18:04:48

    gość: ~Tom

    Kolejna ciocia się odzywa Maria chłopak nie winny. Ciekawe jak by do twojej córki pisał i wysyłał zdjecia

  • 2018-05-15 07:21:01

    gość: ~Kasia

    @~Tom
    Ciekawe gdzie są rodzice skoro 14 same piszą na takich portalach i proponują ?

  • 2018-05-14 17:18:07

    gość: ~Olo

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-14 17:43:49

    gość: ~UPS

    @~Olo
    kto to jest ta paczkowska

  • 2018-05-14 17:30:06

    gość: ~GURU

    PANIE B. JAK PAN NIEMASZ CO Z KORZENIEM ZROBIĆ TO DO BURDELU ALBO MIĘDZY DRZWI I PRZYCZŚNI A NIE DO DZIECI

  • 2018-05-14 18:31:25

    gość: ~Ahmed

    (this post was banned by administrator)

  • 2018-05-15 16:10:35

    gość: ~andy

    @~Ahmed
    To już chyba przegiecie,co rodzina winna

  • 2018-05-14 21:10:57

    gość: ~spap

    o czym wy piszecie???tatuś dziany to i synek na wolce.żenada naszego wymiaru sprawiedliwości.za kurę sadzaja na lata a tu dowody i nic????

  • 2018-05-14 21:29:35

    gość: ~alina

    j acy wy jestescie wszyscy podli wydajecie wyroki za wczesnie nie znacie sprawy a juz kamienujecie czlowieka to wlasnie sa katolicy polscy nieznaja prawdy a szczekaja szkoda rodziny

  • 2018-05-14 21:50:36

    gość: ~Absztynent

    Oliwa nie rychliwa ale zawsze sprawiedliwa. PRAWDA WYPŁYNIE SZYBKO..... Po za tym w przestępstwach nie tylko dokonanie jest karalne ale też PRZYGOTOWANIE i PLANOWANIE.... czyli jak to wynika planował spotkanie z nielatką i przygotowywał się podał czas i miejsce spotkania. Poza tym wysyłał jak to piszą nagie swoje zdjęcia - demoralizacja nieletnich... Jak mają dowody to oberwie a w pierdlu spłynie w kratce ściekowej. I na szczeście że to na prowokacji go złapali a nie na prawdziwej randce dzieckiem . Co wy byście wtedy napisali - gdzie była Policja a teraz jedziecie na nich.....Zastanówcie sie co piszecie

  • 2018-05-15 07:25:23

    gość: ~Kamil

    @~Absztynent
    Naucz się czytać :) złapali go za to ze planował przewóz mebli a noe umówił się na nic z nikim a ze policja ma dowody bo jakoś pajac l do nich zadzwonił i oni lecą to inna sprawa pooglądaj kanał pana Krzysztofa i jego filmiki i zapamiętaj jak wyglada prawdziwy zboczeniec i psychopata

  • 2018-05-15 17:25:19

    gość: ~Absztynent

    @~Kamil
    Widzę po podejściu do tak dość trudnego tematu, że tu ktoś nadal wierzy w świętego Mikołaja i wrózkę zembuszke. Od ocenenienia winy tego człekokształtnego typa to jest Sąd. A wina jego jest bezsprzeczna....to nie pisz mi tu o meblach bo może je z nim miałeś nosić

  • 2018-05-16 09:55:42

    gość: ~Wrocław

    @~Absztynent
    Kto się śmieje ten się śmieje ostatni współczuję tylko tym co to przechodzą... czytam i komentarze i ostatnia sytuacje pana Krzysztofa który to zrobił prowokacje panu który ma firmę i to złapał na gorącym uczynku czyli spotkaniu na usługę transportową mebli a następna panu który umówił się na spotkanie z 18latka gdzie tu logika i gdzie są te twarde dowody Tak mocne ? Łatwo słowami komuś zniszczyć życie a trudniej przyznać się do błędu i przeprosic życzę powodzenia moją rodzina była przez tego człowieka poszkodowana więc czekam na dalszy rozwój sprawy jestesmy z wami

  • 2018-05-14 22:01:15

    gość: ~Toska

    Heh, czyta sie to wszystko i kazdy wydaje sad ostateczny, nie znacie sytuacji tak na prawde a pieprzycie bzdury. Zawsze bylo to co pisza w necie to go *** a nie prawda. Wiadomo ze wyjdzie wszystko w praniu ale po co z gory zakladac. Ciekawe co by bylo gdybyscie to wy byli na miejscu tego chlopaka ? Tez byscie sami sobie wymierzyli kare ? Heh, nie sadze. Ja tu nikogo nie bronie, ale czasami pomyslcie zanim cos napiszecie. Co jesli chlopak niewinny ? Napiszecie do niego z przeprosinami albo tak jak tutaj publivznie go przeprosicie? Nie, oczernic kazdy potrafi lecz juz z przeprosinami gorzej a dlaczego ? Dlatego ze to jest wlasnie nasza kochana Polska, kazdy kazdego za gnaty by powiesil ale zeby kogos oczyscic to nikt w kolejce nie stoi, zbluzgali rodzine i zadowoleni wszyscy. Brawo :)

  • 2018-05-14 23:44:38

    gość: ~Dedi

    @~Toska
    Ty to jesteś chyba rodziną jego,pod niewinnym rzekomo chłopakiem może się skrywac twarz zboczenca.Bo Co?bo miły? Kulturalny?bo gość który ma firmę? Bo z dobrej katolickiej rodziny?to taka osoba nie może być odmieńcem??????Nie może molestowac? Zabić? Weźcie skończcie bronić go.Nagie zdj?to psychol

  • 2018-05-15 12:54:48

    gość: ~Alicja

    @~Dedi
    Dokładnie niektórzy to chyba klapki mają na oczach

  • 2018-05-14 22:16:10

    gość: ~Witstwosz

    W każdej plotce ziarno prawdy jest

  • 2018-05-14 22:55:10

    gość: ~szok

    @~Witstwosz
    No że to miekinia i że chłopak nie winny tyle prawdy. Ciekawe czy ten wasz detektyw od pedofilów przeprosi za zniszczenie życia chłopakowi? niech się zajmie lepiej tym prawdziwym bo jak narazie to zrobili krzywdę 22 latkowi a nie wiadomo czy ten prawdziwy pedofil nie robi teraz krzywdy jakiemuś dziecku....

  • 2018-05-14 23:50:37

    gość: ~Pablo

    Tego typu niepodstawne prowokacje pana K powinny byc w koncu surowo karane

  • 2018-05-15 02:14:05

    gość: ~żart

    Prowokacje obywatelskie są w Polsce nielegalne! Nie wiem jakim cudem ten "Łowca" nie siedzi w więzieniu za oczernianie ludzi. To nie jest policjant, nie ma żadnych uprawnień, aby coś takiego robić. W USA za coś takiego idzie się do więzienia (!!!).

    A ta konkretna sprawa to już jakiś super żart. I parodia. Dosłownie gościu, który został zatrzymany NIC NIE ZROBIŁ. Ja bym na jego miejscu pozwał tego Łowce za zniesławienie na grube miliony.

    Znalazłby sobie żonę, a nie siedzi w Internecie i udaje nastolatkę fantazjującą o starszych facetach i opisującą co ona by im zrobiła. To jakiś chory zwyrol...

  • 2018-05-15 16:15:24

    gość: ~andy

    @~żart
    skad wiesz ze nic nie zrobił,zwyrol to chyba ktos inny bo kto normalny wysyła dziecią zdjecia członka

  • 2018-05-15 07:13:59

    gość: ~Toska

    Nie, nie jestem z rodziny tylko z zewnatrz. Nie bronie ani jednej strony ani drugiej tylko, znam jako tak chlopaczka i nie sadze ze dzieciak ( pozwole sobie uzyc tego stwierdzenia ) ktory jest ustawiony do konca zycia odje**ł by taka bzdure.. Wiecie co ? Nastolatki ? Patrzcie jak one teraz wygladaja jak makijaz od ktorego wzrok nie ucieka, ubior ? Hahaha, spojrzcie na nie.. czy to sa prawdziwe nastolatki ? Nie, ubieraja sie jak latawice, dzieciaki rodza dzieciaki dlaczego dlatego ze prowokuja i osmiele sie to powiedziec, ze nie zdziwie sie jesli chlopaczek nie wiedzial.ile ma lat a sama mu sie chciala pchac na bata. Dla mnie to jest wszystko smieszne dlatego ze tak jak wspominalam chlopaczek ma wszystko, kobiete sliczna zycie ustawione a wy o pedofilie go osadzacie. Nie bronie bo rozne cuda sie dzieja ale czasami zanim osadzicie 22 latka zerknijcie na swoje 14 letnie corki jak sie ubieraja i jak sie w szkolach zachowuja. Masakra

  • 2018-05-15 07:36:27

    gość: ~sredzianin

    ten wasz łowca pedofilii popelnil Blad ! jak ten chlopak ma teraz zyc w swojej miejscowości? Gdzie oficjalne przeprosiny ? Gdzie oświadczenie przez policję? Gdzie aktualizacja artykułu ? co jest ciszaaa ? nawtykaliscie, osadziliscie i polazaliscie jakie jest społeczeństwo. Ttagedia

  • 2018-05-15 07:45:21

    gość: ~Toska

    @~sredzianin
    Cos nowego w sprawie wiadomo ?

  • 2018-05-15 12:52:24

    gość: ~Alicja

    @~sredzianin
    Ale za co przeprosiny,gdyby nie było dowodów to by policja nie przyjechala po niego...
    Ludzie ogarnijcie się,kto normalny wysyła zdjęcia członka 13 i 14 latce

  • 2018-05-16 10:05:32

    gość: ~Porta

    Pokaż zdj ocenie swoja miarką:)

  • 2018-05-15 08:20:04

    gość: ~blokers

    dymkowski i policja powinni beknąć za tą prowokacje i to gróbo ot kraj mlekiem i miodem płynący eldorado pisdzielców

  • 2018-05-15 08:27:29

    gość: ~Kora

    Ja mam nadzieję, że tego całego "łowcę" chłopak oskarży.
    Za zniszczenie życia chłopakowi, za pseudo prowokacje, za kłamstwo, za oczernienie!!! Co to w ogóle za facet!!!!

    A chłopaka wszyscy powinni przeprosić!!!

  • 2018-05-15 08:43:37

    gość: ~Toska

    @~Kora
    Wiadomo cos juz wiecej ?

  • 2018-05-15 09:45:10

    gość: ~Ee

    @~Toska
    Nie róbcie z niego ofiary po co wysyłał swoje nagie zdjęcia i umawial się z podstawowymi dziewczynami 14 letnimi na sex A to już jest karalne ograniczeniem lub pozbawieniem wolność do lat 2

  • 2018-05-15 11:36:12

    gość: ~ola

    @~Ee
    Tak jest,Masz rację.

  • 2018-05-15 15:07:00

    gość: ~kulson

    @~Ee
    ty ee widziałeś te zdięcia znawco prawa

  • 2018-05-15 15:23:47

    gość: ~Toska

    @~kulson
    Kazdy je widzial i kazdy wymierza sad ostateczny. Wiekszosc nie zna chlopaczka i sytuacji a ocenia. Ciekawe czy oni by tak samo piszczeli i sami sobie by wyznaczyli sad ostateczny. Debilizm. Glupota ludzka nie zna granic.

  • 2018-05-15 15:39:23

    gość: ~Ee

    @~Toska
    To nic nie znaczy czy ktoś go zna czy nie każdy przeczytał artykuł i komentuję według tego co pisze ja akurat wiem który to jest chłopak i nawet nie nazywam GO jak wszyscy pedofile po prostu popełnił błąd

  • 2018-05-15 16:17:47

    gość: ~andy

    @~Kora
    ale za co mu się należą przeprosiny?

  • 2018-05-15 16:50:02

    gość: ~joj

    @~Kora
    to twój ojciec powinien przeprosić,że cię urodził

  • 2018-05-15 17:11:00

    gość: ~Toska

    @~joj
    Dajcie juz sobie spokoj, to jest smieszne. Gdybyscie wiedzieli wiecej niz jest tylko napisane to byscie inaczej gadali. :) Nie bede mowila ze Policja nie ma racji ani tez nie bede chlopaczka bronila. Po prostu to juz sad zdecyduje wszystko czy dowody szczerze nie interesuje mnie to bo mam swoje zycie i wazniejsze sprawy ale zastanowcie sie ludzie nad tym co piszecie .

  • 2018-05-15 18:59:59

    gość: ~Alicja

    @~joj
    Takiej sraki dostajecie że już na mózgi padło co?
    Wyobraź sobie że mnie matka urodziła.
    A tak w ogóle to jest wolność słowa i każdy może mieć swoje zdanie.
    Ja nie wierzę że jest niewinny i takie moje prawo.
    Pozdrawiam urodzonego przez ojca

  • 2018-05-16 10:03:36

    gość: ~Sonia

    @~joj
    Ktoś ma problem z podstawa atonomi człowieka

  • 2018-05-15 20:21:24

    gość: ~ooo

    Dymkowski narobiles nie winnej osobie takiego smrodu, że boisz się dac oświadczenia publicznie. Boisz się dac bo popularność spadnie na Polsacie, bo wyjdzie że nie jesteś taki super łowca i się mylisz. Policja nie dzwoni do gazety z aktualizacją artykułu? Czemu, bo popelniliscie błąd?!? Kto was z tego rozliczy, teraz czas to wasz sprzymierzeńca bo coś się znajdzie innego może za sciagnieta muzykę dowalicie mu albo za brak trójkąta w aucie? Straszne to jest ! A spolecznstwo jeszcze bardziej bo ktoś wrzuci artykuł skończcie z mostu koniec świata się zbliża to skoczycie bo tak napisali ? Mamy taka instytucje jak sąd i tylko on może osądzać i skazywać. Wszyscy nagle tacy prawnicy sędziowie. A ma własnym podwórku nie mogą zrobić porządku. Ogarnijcie się bo jak by był pedofilem to by siedział już w więzieniu i bylby szybki wyrok.

  • 2018-05-15 20:39:07

    gość: ~verona

    @~ooo
    Dlaczego prowokacji nie zrobili w leśnicy gdzie zekomy B. Chciał się spotkać tylko pod dom wparowali pod pretekstem przewozu mebli .

  • 2018-05-16 10:01:59

    gość: ~Sonia

    @~verona
    Tak to jest pewnie chłopaki robili sobie jaja śmiali się a jakiś pajac stwierdził że to pedofil a że już mu się nie chciało szukać prawdziwych co dzieci krzywdza 3-10 letnie które nie chcą tego to podaje się za 14latke otwartą na propozycje kto mu pisał biznesplan ? A zapomniałam przecież to bezprawie

  • 2018-05-16 10:35:32

    gość: ~Stąd

    @~verona
    Bo wedlug tego co pisze P.Krzysztof to nie przyjechał na spotkania.
    Miejmy nadzieję że chłopak na prawdę nie miał zamiaru się z nikim spotkać i nie spotkał.

  • 2018-05-16 18:36:41

    gość: ~No

    Chłopaka szybko wypuścili, za dwa dni oddali mu kartę Sim, bo nic nie znaleźli. Popis swojej głupoty dał nowy zastępca komendanta. Jak szybko przyszedł do Środy tak szybko powinien się stąd ewakuować. Dał się wykręcić jak dziecko, niezrównoważonemu psychicznie Dymkowskiemu, bo myślał że order dostanie. Jak można tak działać. Gdzie on się szkolił, to już nawet pies Cywil był mądrzejszy. Zniszczyli życie chłopakowi i jeszcze po gazetach się chwalą. Mam nadzieję że chłopak wziął dobrego adwokata i dobrze bekną za swoją akcję.

  • 2018-05-16 21:24:36

    gość: ~Janek

    @~No
    To się Średzka Policja wykazała! Japier*ole ale 13 posterunek, kryminalni na bogato! To co teraz akcja o kryptonimie co by mu teraz dowalic ? hehehe

  • 2018-05-17 13:59:00

    gość: ~Oo

    @~Janek
    Dobre

  • 2018-05-18 08:56:53

    gość: ~Odczucia

    @~Janek
    Uwierz mi, że średzka policja to akurat potrafi jeszcze lepsze bajki pisać.:) Są w tym mistrzami.:)

  • 2018-05-17 13:33:24

    gość: ~Miekinia

    @~No
    Skoro tak się sprawy mają to dlaczego nie ma nigdzie sprostowania,przez gazety,łowce i policje.

  • 2018-05-17 13:12:16

    gość: ~KUC

    Ten cały łowca dymkowski sam wygląda jak pedofil a kulsony ze średzkiej pokazali jacy są inteligentni inaczej dno dna tylko sprawę im wytoczć.Z*ebali chłopakowi życie wiocha już go osądziła i co dalej milicjanci gorzej niż za komuny

  • 2018-05-17 14:23:55

    gość: ~lol

    Nie zmienia to faktu ze wysyłał swoje nagie zdjecia nieletnim dziewczyna. To chyba nie jest normalne, raczej zboczone zwłaszcza ze ma dziewczyne.

  • 2018-05-17 23:16:39

    gość: ~prokurator

    @~lol
    Byłeś przy przesłuchaniu? przesluchiwales go? Zdjęcia widziałeś czy tylko wiesz to co ludzie powiedzieli. Piszerz bzdety bo jak by znaleźli zdjęcia to by już siedział.

  • 2018-05-18 12:28:18

    gość: ~bolo

    cos musiało byc na rzeczy ze go zatrzymali.

  • 2018-05-18 13:36:00

    gość: ~Hmmmm

    @~prokurator
    Nie co ludzie powiedzieli tylko jest napisane na profilu tego łowcy,między innymi pisze on że ma mocne dowody,dlaczego pod jego postem nie piszecie tych komentarzy.
    A pisanie że ten łowca wygląda jak pedofil jest też słaba.Jak to się mówi najlepsza obroną jest atak.

  • 2018-05-18 21:08:12

    gość: ~Klos

    Kulsony z 13 posterunku w Środzie i ten niby łowca będą się mocno tłumaczyć i kajać za tą szopkę co odj#bali w miękini pokaz inteligencji źenada k..wa mać.

  • 2018-05-25 22:06:17

    gość: ~Tweet

    ostatnio dodany post

    Tutaj wypowiada się jedna osoba pod różnymi nazwami i jakieś bliskie temu zwyrodnialcowi oso y. Typ tak o z bomby nie byłby aresztowany. Dowody są. Niestety ma hajs więc wyjdzie z tego.