Express-Miejski.pl

Sara Szafrańska po raz kolejny została laureatką wojewódzkiego konkursu recytatorskiego

Występ Sary Szafrańskiej na uroczystościach powiatowych fot.: anbo

Uczennica klasy IIa szkoły podstawowej w Malczycach Sara Szafrańska, ma na swoim koncie kolejne sukcesy w konkursach recytatorskich.

W tym roku Sara powtórzyła swój sukces: reprezentowała szkołę w Kostomłotach, gdzie zwyciężyła. Następnie została laureatką etapu rejonowego w Oleśnicy, a stamtąd dostała się do konkursu na poziomie wojewódzkim w Kłodzku. Pomimo ogromnej konkurencji udało jej się zająć III miejsce.            

- Sara jest piętnastoletnią dziewczyną o nieprzeciętnych zdolnościach aktorskich oraz niezwykłej intuicji poetyckiej, co otwiera drogę do kolejnych sukcesów. Jeśli dodać do tego wszystkiego jej szczerość, otwartość, autentyczność – recepta na sukces gotowa - informują pracownicy gminy Malczyce. - Oczywiście należy pamiętać o rodzicach, którzy praktycznie zawsze wspierają córkę. Szczególne słowa uznania należą się mamie – Sylwii Szafrańskiej, która jest pierwszym doradcą i krytykiem córki - dodają urzędnicy.

GM

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Sara Szafrańska po raz kolejny została laureatką wojewódzkiego konkursu recytatorskiego

  2018-05-11 16:16:10

  gość: ~malczycki recytator amator

  Wydaje mi się, że jest błąd w tekście, jak to Sara Szafrańska z Malczyc reprezentowała szkołę w Kostomłotach?

 • 2018-05-11 23:13:48

  gość: ~xyz

  ostatnio dodany post

  Zgadza się, Sara reprezentowała Gimnazjum w Malczycach na powiatowym konkursie recytatorskim, który corocznie odbywa się w Kostomłotach. W Kłodzku reprezentowała więc powiat średzki.

REKLAMA