Express-Miejski.pl

Wolontariusze prowadzą zajęcia z języka angielskiego w szkole podstawowej w Malczycach

Podpisanie umowy gminy ze stowarzyszeniem fot.: GM

W szkole podstawowej w Malczycach, dzięki podpisanej przez gminę umowie o współpracy ze stowarzyszeniem Semper Avanti trwają zajęcia realizowane przez wolontariuszy.

Podpisana przez wójta gminy Piotra Frankowskiego współpraca ze stowarzyszeniem i wolontariuszami z Wolontariatu Europejskiego ma ca celu popularyzować wiedzę o kulturach i społeczeństwach świata, budzenia ciekawości i chęci poznania innych kultur, uczenia dialogu międzykulturowego oraz praktycznej nauki języka angielskiego.

W ciągu miesiąca przeprowadzanych jest 8 dni zajęć z wolontariuszami. Po stronie gminy Malczyce jest pokrycie kosztów dojazdu oraz materiałów szkoleniowych. Wolontariusze będą prowadzić zajęcia do końca roku szkolnego.

GM

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wolontariusze prowadzą zajęcia z języka angielskiego w szkole podstawowej w Malczycach

  2018-05-08 16:49:34

  gość: ~fotograf

  I kolejna fota naszego przedsiębiorczego już nieekologicznego Kima, a ścieki z oczyszczalni bezpośrednio do rzeki Odry. Już sa naliczane milionowe kary dla gminy Malczyce. Następcy Kima będą mieli sprawy z głowy. Zajmą sie tylko spłacaniem długów i płaceniem odsetek od kar bo na spłatę główną braknie pieniędzy.

 • 2018-05-08 19:57:53

  gość: ~fg

  ostatnio dodany post

  @~fotograf
  ale coś wójciowi fryzurka się nie ułożyła,taki zabiegany że niema czasu się uczesać

REKLAMA