Express-Miejski.pl

Metamorfozy i sesja zdjęciowa już za nimi. Zbliża się wielki finał projektu "Kobiety dla Kobiet"

Dzień sesji zdjęciowych fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W poniedziałek 23 kwietnia w Środzie Śląskiej odbyła się sesja zdjęciowa, w której przed obiektywem stanęły Wioletta Arabasz, Paulina Kamińska i Joanna Bąk.

Panie zostały wybrane spośród kilkudziesięciu kandydatek, które zgłosiły się do projektu "Kobiety dla Kobiet". Jest on realizowany przez pięć przedsiębiorczych mieszkanek powiatu średzkiego - Anię Gleń, Olę Dutko, Renatę Wierzbę, Magdalenę Sznajder i Magdalenę Fuskas-Petryk. Każda z nich prowadzi swój biznes w Środzie Śląskiej. 

Przed sesją zdjęciową uczestniczki projektu były zaproszone na zabiegi kosmetyczne, do fryzjera, a także do butiku odzieżowego. Każdej zostały indywidualnie dobrane zabiegi upiększające, fryzury oraz najlepsze stylizacje pasujące do sylwetki. - Odbywa się dziś główna metamorfoza naszych pięknych kobiet. Mamy dziś swoisty finał. Wybrane zostały stylizacje, makijaż i robimy każdej z nich zdjęcia - opowiada Anna Gleń. Kiedy zobaczymy efekty ich pracy? - Planujemy niebawem zrobić wystawę zdjęć na rynku w Środzie Śląskiej - dodaje makijażystka. 

- Nasz projekt spotkał się z ogromnie pozytywnym odbiorem. Same jesteśmy zaskoczone zasięgiem naszej akcji. Ponieważ pokochałyśmy akcję „Kobiety dla Kobiet” oczywiście nie wykluczamy, że będą kolejne edycje, ale teraz jesteśmy skupione na tej, ponieważ to jest bardzo duże przedsięwzięcie i zabiera nam naprawdę sporo czasu. Świetnie się razem bawimy i dogadujemy, bo my się po prostu lubimy, a cała ta praca sprawia nam ogromną satysfakcję i przyjemność - podsumowują inicjatorki projektu. - Dziękujemy pizzerii Al Lago za udostępnienie  lokalu na naszą sesję zdjęciową - dziękują kobety.

O terminie i szczegółach finału poinformujemy na naszym portalu.

anbo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Metamorfozy i sesja zdjęciowa już za nimi. Zbliża się wielki finał projektu "Kobiety dla Kobiet"

  2018-04-28 17:30:05

  gość: ~Benia

  Brawo dziewczyny.

 • 2018-05-12 14:10:55

  gość: ~Taaa

  ostatnio dodany post

  @~Benia
  Jak napisałam, że wg mnie to jest bardziej lans tych Pań , to się zarobili od minusów! Jak widzę miałam rację. Powiem tak .Panie modelki urocze , co do stylistek - szału nie ma!

REKLAMA