Express-Miejski.pl

Dwuletnie dziecko było zatrzaśnięte w aucie. Interweniowali strażacy

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W sobotę 14 kwietnia w Środzie Śląskiej na ulicy Legnickiej dwuletni chłopczyk był zatrzaśnięty w aucie. Uwolnili go strażacy.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał około godz. 10. W samochodzie osobowym zatrzaśnięty był dwuletni chłopiec. Przy aucie byli jego rodzice. - Dziecko było przytomne i siedziało w foteliku. Auto miało zamek centralny i doszło do samoczynnego zamknięcia drzwi. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wybili tylną lewą szybę, aby wydostać z auta chłopca - informuje dyżurny PSP w Środzie Śląskiej.

Dziecko zamknięte w aucie było około 15 minut. Strażacy profilaktycznie udzielili dziecku kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego. Chłopcu nic się nie stało. 

em

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dwuletnie dziecko było zatrzaśnięte w aucie. Interweniowali strażacy

  2018-04-16 12:05:54

  gość: ~czytelniczka

  A to nie było tak ze rodzice zostawili śpiąca dziecko w aucie i poszli na zakupy do biedronki a jak się obudziło to z płaczu aż zemdlalo czy to po prostu inny przypadek w tym samym czasie?

 • 2018-04-17 11:56:54

  gość: ~Świadek

  @~czytelniczka
  Nie, to inny przypadek. Zbieg okoliczności w tym samym czasie. No chyba że chodzą już takie plotki, ale to wyssane z palca jest. Bo to matka była z chłopcem na zakupach i oczywiście go nie zostawiła w aucie. Ludzie szukają sensacji. Pozdrawiam

 • 2018-04-22 18:44:36

  gość: ~corygidor

  ostatnio dodany post

  fajnie

REKLAMA