Express-Miejski.pl

Dwuletnie dziecko było zatrzaśnięte w aucie. Interweniowali strażacy

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W sobotę 14 kwietnia w Środzie Śląskiej na ulicy Legnickiej dwuletni chłopczyk był zatrzaśnięty w aucie. Uwolnili go strażacy.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał około godz. 10. W samochodzie osobowym zatrzaśnięty był dwuletni chłopiec. Przy aucie byli jego rodzice. - Dziecko było przytomne i siedziało w foteliku. Auto miało zamek centralny i doszło do samoczynnego zamknięcia drzwi. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wybili tylną lewą szybę, aby wydostać z auta chłopca - informuje dyżurny PSP w Środzie Śląskiej.

Dziecko zamknięte w aucie było około 15 minut. Strażacy profilaktycznie udzielili dziecku kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego. Chłopcu nic się nie stało. 

em

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dwuletnie dziecko było zatrzaśnięte w aucie. Interweniowali strażacy

  2018-04-16 12:05:54

  gość: ~czytelniczka

  A to nie było tak ze rodzice zostawili śpiąca dziecko w aucie i poszli na zakupy do biedronki a jak się obudziło to z płaczu aż zemdlalo czy to po prostu inny przypadek w tym samym czasie?

 • 2018-04-17 11:56:54

  gość: ~Świadek

  @~czytelniczka
  Nie, to inny przypadek. Zbieg okoliczności w tym samym czasie. No chyba że chodzą już takie plotki, ale to wyssane z palca jest. Bo to matka była z chłopcem na zakupach i oczywiście go nie zostawiła w aucie. Ludzie szukają sensacji. Pozdrawiam

 • 2018-04-22 18:44:36

  gość: ~corygidor

  ostatnio dodany post

  fajnie

REKLAMA