Express-Miejski.pl

Doda zaśpiewa na majowym koncercie w Środzie Śląskiej

Doda zaśpiewa w Środzie Śląskiej fot.: doda.net.pl

18 maja w Środzie Śląskiej odbędzie się koncert, którego gwiazdą będzie jedna z popularniejszych wokalistek w Polsce - Doda.

Koncert Dody z zespołem Virgin rozpocznie się o godz. 20 i będzie bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Przypomnijmy, że artystka w powiecie średzkim jeszcze w tym roku wystąpi na Festiwalu Lata w Miękini.

Virgin - Kopiuj-Wklej

Więcej szczegółów o wydarzeniu wkrótce.

em

27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Doda zaśpiewa na majowym koncercie w Środzie Śląskiej

    2018-04-12 08:10:32

    gość: ~ooo wkoncu

    Piękny i to dosłownie akcent a Środzie.
    Mogą mówić o niej co chcą ale śpiewać potrafi i fajna dupeczka z niej :)

  • 2018-04-12 08:16:33

    gość: ~Mieszkanka

    Noo wkoncu ucza sie od najlepszych, widzialam ze w Miękini Doda bedzie jedna z gwiazd !! Dobrze ze koncert odbędzie się na zewnatrz, jest gwarancja ze nie bedzie biletowany.

  • 2018-04-12 08:23:41

    gość: ~Emilka

    Szkoda, że nic nowego, powtórzenie z Miękini :(

  • 2018-04-12 16:13:48

    gość: ~funio

    @~Emilka
    Jakie powtórzenie, w Miękini jeszcze Dody nie było, będzie dopiero w sierpniu. Środa już w zeszłym roku podpisała z nią umowę.

  • 2018-04-13 08:38:13

    gość: ~Paweł

    @~funio
    Haha No szkoda ze po reklamie Miękini na facebooku okazuje sie ze Doda będzie u Nas, zgapiaja jak nic !! Przydaloby sie coś innego!! Ale super ze w Miękini bedzie jeszcze Kayah i Danzel warto będzie pojechac!!! Tam dla kazdego cos dobrego;)!!!

  • 2018-04-13 08:41:24

    gość: ~Emilka

    Haha winny się tłumaczy a skąd wiesz kiedy umowa była podpisana?

  • 2018-04-13 12:45:24

    gość: ~funio

    @~Emilka
    Jaki winny, kobieto o czym ty mówisz? A w domu wszyscy zdrowi?

  • 2018-04-13 13:53:45

    gość: ~Dorota

    @~funio
    A co ty tak sie bulwersujesz! Ty chyba na nerwice chorujesz! Przyslowia nie znasz

  • 2018-04-16 07:45:54

    gość: ~Emilka

    @~funio
    Bardzo merytoryczna odpowiedź!!!

  • 2018-05-20 10:09:49

    gość: ~jan

    ostatnio dodany post

    nie podniecaj się tym faktem nie od dziś wiadomo że w Miękini są najlepsze festyny

  • 2018-04-12 09:26:10

    gość: ~Jurek

    Poprostu zazdrość i złośliwość Miękinia i tak będzie lepszą

  • 2018-04-12 09:28:09

    gość: ~Adam

    Fajnie nie fajnie, lubie nie lubie...
    A mnie brakuje majówke jak kiedyś były w Parku, spotykały się rodziny, dzieci prezentowały swoje talenty , zwłaszcza z DK, były popisy i rodzinna atmosfera....
    A teraz koncert "ą" i "ę" i wszystko pod publikę.... a mnie brakuje starej dobre Środy Śl. i rdzennych średzianinów , który pozdrawiam bo co raz mniej ich na mieście....

  • 2018-04-12 09:57:51

    gość: ~ela

    @~Adam
    Zgadzam się.... kiedyś było fajnie, spokojniej i bez pośpiechu

  • 2018-05-17 10:16:20

    gość: ~Jawohl

    @~Adam
    Przyznam że to dobra opcja. Trzeba zebrać okolicznych artystów na przyszły rok i zrobić jakieś przedsięwzięcie :)

  • 2018-04-12 09:50:01

    gość: ~Emil

    Doda to jedna z droższych piosenkarek. Za darmo nie zaśpiewa. A widzieliście, jak mieszkają ludzie w komunalnych kamienicach? mamy XXI wiek, ludziom woda się na głowy leje, sypią się tynk, kamienice popadają w ruinę, a my będziemy oglądać koncert Dody, tak kontrowersyjnej jeszcze na dodatek śpiewaczki. To jest upadek tej gminy.

  • 2018-04-12 09:58:47

    gość: ~Urząd Miejski w Środzie Śl

    @~Emil Budynki komunalne będące w 100% własnością gminy Środa Śląska są wyremontowane, po części z udziałem środków unijnych. Budynki, gdzie wymagany jest remont, to budynki wspólnot mieszkaniowych. Wykonanie w nich prac wymaga podpisania przez wspólnotę uchwały (zgody) i zgromadzenia potrzebnych środków - w tych budynkach decydują wszyscy współwłaściciele.

  • 2018-04-12 11:30:25

    gość: ~Emil

    @~Urząd Miejski w Środzie Śl To zrozumiałe, że potrzebna jest zgoda wszystkich, ale nie wszyscy są właścicielami lokali mieszkalnych i nie mogą cierpieć tylko dlatego, że inni, którzy są właścicielami nie chcą się zgodzić na remont. z punktu widzenia takiego życiowego, nie prawnego, trzeba postarać się znaleść rozwiązanie. Jak gminę stać na budowę mieszkań socjalnych, to powinna zająć się też takimi budynkami z komunalnymi mieszkaniami.
    Tylko problem tej gminy polega na tym, że szuka się partnerstwa z tymi, co mają kasę, np. robi się remonty parkingu w partnerstwie, a nie można wyremontować kamienic, bo ludzie nie chcą się pod tym podpisać z powodu braku pieniędzy na wkład własny. Skoro nie mają kasy, nie podpisują zgody, to się nic nie robi. Czy to moralne? Czy tak to powinno wyglądać w XXI wieku, w dobie komunikacji publicznej elektrycznej, koncertów Dody i innych drogich zespołów, podświetlanych fontann na granitowym rynku? Państwo z urzędu nie musicie odpowiadać. Powiem Wam w tajemnicy - to są pytania retoryczne!!!

  • 2018-04-12 12:04:23

    gość: ~Z końca Środy

    @~Emil
    Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli zarządca wspólnoty ma w nosie odkładnie % czynszu na remonty, odświeżanie budynku to jest łazęga, hultaj,nicpoń i nieudacznik, a nie zarządca. Gmina nie powinna zajmować się niczym co nie jest jej własnością. Przekładając na niesocjalistyczną gadkę o równości wszystkich: ja nie chciałbym żeby za kasę moją i sąsiada po lewej, którą zabezpieczamy na potrzeby konserwacji własnej chałupy, poprawiać dom sąsiadowi po prawej. Moralnym jest dopomóc jeśli komuś brakuje niewiele a nie 90% środków. Jeśli wspólnota czy zarządca nie potrafi zabezpieczyć pieniędzy w czynszach to powinno się zmienić osoby na stanowisku kierowania. Tyle w temacie kamienic. A co do koncertu Rabczewska ma kawał dobrego wokalu.. Słuchało się jeszcze jak potrafiła przyłożyć grając w Virgin.

  • 2018-04-12 13:35:43

    gość: ~Emil

    @~Z końca Środy Ciekawa wypowiedź w pierwszej części dot. zarządzania budynkami. Tylko nie o to się rozchodzi. Chodzi o budynki, w których gmina ma udziały i swoje likale, które wynajmuje - tzw. komunalne. I tyle w temacie. Po drugie tylko dla tego, że ktoś ma dobry wokal, to nie można dawać przyzwolenia na marnotrawienie publicznych pieniędzy. Doda nie jest wzorem do naśladowania,. A jaki przykład daje gmina młodym ludziom, która zaprasza taką wokalistkę? Jakich postaw uczy w ten (pośredni) sposób? Tutaj nie chodzi o wokal, a raczej o igrzyska dla ludzi. Zanim jednak igrzyska, ludzi trzeba nakarmić. Burmistrz mówi, że budżet nie jest z gumy. Robi inwestycje na raty. Ludzie nie mają chodników, 3 % gminy nie ma kanalizacji, nie ma szkoły. Dzieci w byłym gimnazjum ściśnięte na korytarzach. Nie ma pieniędzy na różne, ważne rzeczy, a płaci się za koncert kilkadziesiąt tysięcy. To jest nienormalne. Czy Wy, z ratusza tego nie dostrzegacie?

  • 2018-04-13 10:53:36

    gość: ~Z końca Środy

    @~Emil
    Biorąc pod uwagę Pana wypowiedź w dalszym ciągu podtrzymuję tezę że najważniejszy jest konkretny zarządca nawet jeśli gmina ma udział, bo jest to tylko procent w całości a nie że tak powiem pakiet większościowy. Co do dalszej części wypowiedzi.. Jakby zaprosili Lady Pank to większość naszego kolektywu obywatelskiego piała by z zachwytu pomijając że Panas i spółka to alkoholicy i rokendrolowcy(pisownia celowa). Nie bądźmy zakonem jezuickim i nie traktujmy rozrywki w sposób czy wypada czy nie. Ktoś kto będzie uważał że Doda to chłam i dno, nie przyjdzie nie kupi piwa i żaden profit dla miasta nie wpadnie w postaci podatku. Co do wywodu na temat igrzysk.. Tu zgoda połowiczna. Z jednej strony owszem dziury w drogach, chodniki i tak dalej, na które to w pierwszej kolejności powinny iść pieniądze ( sprawa gimnazjum jest już ciągnięta od bardzo dawna jeszcze za czasów jak ja się tam uczyłem a było to kilka dobrych lat temu), z drugiej.. rok wyborczy i próba poprawy wizerunku poprzez zorganizowanie jakiegoś eventu. To powiedzmy taki soft PR. Tak jak Pan wspomniał chleba i igrzysk. A i dla jasności nie pracuję w UM w Środzie. Za słaba płaca i nie lubię 36/40 etatu :)

  • 2018-04-12 17:21:43

    gość: ~lulek

    Ta szalona baba? PO co ?! Dody już nikt nie chce to i w takiej mieścinie zaśpiewa!

  • 2018-04-12 17:25:18

    gość: ~stach

    No ładna ta Doda ale pusta jak bęben. Ja i tak jej nie lubię więc na ten spęd nie pójdę. Szkoda naszych pieniędzy na promowanie takich "gwiazdeczek"

  • 2018-04-12 17:53:28

    gość: ~DorkA

    Oooooo głupia będzie w Srodzie śpiewała.

  • 2018-04-12 23:01:07

    gość: ~Du Pa

    Jaka władza taka gwiazda.

  • 2018-04-13 15:07:41

    gość: ~pytanie

    A kiedy w środzie wystąpi Rihanna i Kendrick Lamar

  • 2018-04-22 08:52:56

    gość: ~SZPITAL

    Szpital SP ZOZ Głuchołazy poszukuje obecnie dwóch internistów, choć jak informuje przewodniczący rady szpitala, wicestarosta nyski Piotr Woźniak, do uruchomienia interny jako pododdziału reumatologii, wystarczyłby jeden dodatkowy internista.

  • 2018-05-18 20:58:53

    gość: ~Maria

    Co za prymitywy! Jaki gust muzyczny (kulturalny)?