Express-Miejski.pl

Doda zaśpiewa na majowym koncercie w Środzie Śląskiej

Doda zaśpiewa w Środzie Śląskiej fot.: doda.net.pl

18 maja w Środzie Śląskiej odbędzie się koncert, którego gwiazdą będzie jedna z popularniejszych wokalistek w Polsce - Doda.

Koncert Dody z zespołem Virgin rozpocznie się o godz. 20 i będzie bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Przypomnijmy, że artystka w powiecie średzkim jeszcze w tym roku wystąpi na Festiwalu Lata w Miękini.

Virgin - Kopiuj-Wklej

Więcej szczegółów o wydarzeniu wkrótce.

em

24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Doda zaśpiewa na majowym koncercie w Środzie Śląskiej

    2018-04-12 08:10:32

    gość: ~ooo wkoncu

    Piękny i to dosłownie akcent a Środzie.
    Mogą mówić o niej co chcą ale śpiewać potrafi i fajna dupeczka z niej :)

  • 2018-04-12 08:16:33

    gość: ~Mieszkanka

    Noo wkoncu ucza sie od najlepszych, widzialam ze w Miękini Doda bedzie jedna z gwiazd !! Dobrze ze koncert odbędzie się na zewnatrz, jest gwarancja ze nie bedzie biletowany.

  • 2018-04-12 08:23:41

    gość: ~Emilka

    Szkoda, że nic nowego, powtórzenie z Miękini :(

  • 2018-04-12 16:13:48

    gość: ~funio

    @~Emilka
    Jakie powtórzenie, w Miękini jeszcze Dody nie było, będzie dopiero w sierpniu. Środa już w zeszłym roku podpisała z nią umowę.

  • 2018-04-13 08:38:13

    gość: ~Paweł

    @~funio
    Haha No szkoda ze po reklamie Miękini na facebooku okazuje sie ze Doda będzie u Nas, zgapiaja jak nic !! Przydaloby sie coś innego!! Ale super ze w Miękini bedzie jeszcze Kayah i Danzel warto będzie pojechac!!! Tam dla kazdego cos dobrego;)!!!

  • 2018-04-13 08:41:24

    gość: ~Emilka

    Haha winny się tłumaczy a skąd wiesz kiedy umowa była podpisana?

  • 2018-04-13 12:45:24

    gość: ~funio

    @~Emilka
    Jaki winny, kobieto o czym ty mówisz? A w domu wszyscy zdrowi?

  • 2018-04-13 13:53:45

    gość: ~Dorota

    @~funio
    A co ty tak sie bulwersujesz! Ty chyba na nerwice chorujesz! Przyslowia nie znasz

  • 2018-04-16 07:45:54

    gość: ~Emilka

    @~funio
    Bardzo merytoryczna odpowiedź!!!

  • 2018-04-12 09:26:10

    gość: ~Jurek

    Poprostu zazdrość i złośliwość Miękinia i tak będzie lepszą

  • 2018-04-12 09:28:09

    gość: ~Adam

    Fajnie nie fajnie, lubie nie lubie...
    A mnie brakuje majówke jak kiedyś były w Parku, spotykały się rodziny, dzieci prezentowały swoje talenty , zwłaszcza z DK, były popisy i rodzinna atmosfera....
    A teraz koncert "ą" i "ę" i wszystko pod publikę.... a mnie brakuje starej dobre Środy Śl. i rdzennych średzianinów , który pozdrawiam bo co raz mniej ich na mieście....

  • 2018-04-12 09:57:51

    gość: ~ela

    @~Adam
    Zgadzam się.... kiedyś było fajnie, spokojniej i bez pośpiechu

  • 2018-04-12 09:50:01

    gość: ~Emil

    Doda to jedna z droższych piosenkarek. Za darmo nie zaśpiewa. A widzieliście, jak mieszkają ludzie w komunalnych kamienicach? mamy XXI wiek, ludziom woda się na głowy leje, sypią się tynk, kamienice popadają w ruinę, a my będziemy oglądać koncert Dody, tak kontrowersyjnej jeszcze na dodatek śpiewaczki. To jest upadek tej gminy.

  • 2018-04-12 09:58:47

    gość: ~Urząd Miejski w Środzie Śl

    @~Emil Budynki komunalne będące w 100% własnością gminy Środa Śląska są wyremontowane, po części z udziałem środków unijnych. Budynki, gdzie wymagany jest remont, to budynki wspólnot mieszkaniowych. Wykonanie w nich prac wymaga podpisania przez wspólnotę uchwały (zgody) i zgromadzenia potrzebnych środków - w tych budynkach decydują wszyscy współwłaściciele.

  • 2018-04-12 11:30:25

    gość: ~Emil

    @~Urząd Miejski w Środzie Śl To zrozumiałe, że potrzebna jest zgoda wszystkich, ale nie wszyscy są właścicielami lokali mieszkalnych i nie mogą cierpieć tylko dlatego, że inni, którzy są właścicielami nie chcą się zgodzić na remont. z punktu widzenia takiego życiowego, nie prawnego, trzeba postarać się znaleść rozwiązanie. Jak gminę stać na budowę mieszkań socjalnych, to powinna zająć się też takimi budynkami z komunalnymi mieszkaniami.
    Tylko problem tej gminy polega na tym, że szuka się partnerstwa z tymi, co mają kasę, np. robi się remonty parkingu w partnerstwie, a nie można wyremontować kamienic, bo ludzie nie chcą się pod tym podpisać z powodu braku pieniędzy na wkład własny. Skoro nie mają kasy, nie podpisują zgody, to się nic nie robi. Czy to moralne? Czy tak to powinno wyglądać w XXI wieku, w dobie komunikacji publicznej elektrycznej, koncertów Dody i innych drogich zespołów, podświetlanych fontann na granitowym rynku? Państwo z urzędu nie musicie odpowiadać. Powiem Wam w tajemnicy - to są pytania retoryczne!!!

  • 2018-04-12 12:04:23

    gość: ~Z końca Środy

    @~Emil
    Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli zarządca wspólnoty ma w nosie odkładnie % czynszu na remonty, odświeżanie budynku to jest łazęga, hultaj,nicpoń i nieudacznik, a nie zarządca. Gmina nie powinna zajmować się niczym co nie jest jej własnością. Przekładając na niesocjalistyczną gadkę o równości wszystkich: ja nie chciałbym żeby za kasę moją i sąsiada po lewej, którą zabezpieczamy na potrzeby konserwacji własnej chałupy, poprawiać dom sąsiadowi po prawej. Moralnym jest dopomóc jeśli komuś brakuje niewiele a nie 90% środków. Jeśli wspólnota czy zarządca nie potrafi zabezpieczyć pieniędzy w czynszach to powinno się zmienić osoby na stanowisku kierowania. Tyle w temacie kamienic. A co do koncertu Rabczewska ma kawał dobrego wokalu.. Słuchało się jeszcze jak potrafiła przyłożyć grając w Virgin.

  • 2018-04-12 13:35:43

    gość: ~Emil

    @~Z końca Środy Ciekawa wypowiedź w pierwszej części dot. zarządzania budynkami. Tylko nie o to się rozchodzi. Chodzi o budynki, w których gmina ma udziały i swoje likale, które wynajmuje - tzw. komunalne. I tyle w temacie. Po drugie tylko dla tego, że ktoś ma dobry wokal, to nie można dawać przyzwolenia na marnotrawienie publicznych pieniędzy. Doda nie jest wzorem do naśladowania,. A jaki przykład daje gmina młodym ludziom, która zaprasza taką wokalistkę? Jakich postaw uczy w ten (pośredni) sposób? Tutaj nie chodzi o wokal, a raczej o igrzyska dla ludzi. Zanim jednak igrzyska, ludzi trzeba nakarmić. Burmistrz mówi, że budżet nie jest z gumy. Robi inwestycje na raty. Ludzie nie mają chodników, 3 % gminy nie ma kanalizacji, nie ma szkoły. Dzieci w byłym gimnazjum ściśnięte na korytarzach. Nie ma pieniędzy na różne, ważne rzeczy, a płaci się za koncert kilkadziesiąt tysięcy. To jest nienormalne. Czy Wy, z ratusza tego nie dostrzegacie?

  • 2018-04-13 10:53:36

    gość: ~Z końca Środy

    @~Emil
    Biorąc pod uwagę Pana wypowiedź w dalszym ciągu podtrzymuję tezę że najważniejszy jest konkretny zarządca nawet jeśli gmina ma udział, bo jest to tylko procent w całości a nie że tak powiem pakiet większościowy. Co do dalszej części wypowiedzi.. Jakby zaprosili Lady Pank to większość naszego kolektywu obywatelskiego piała by z zachwytu pomijając że Panas i spółka to alkoholicy i rokendrolowcy(pisownia celowa). Nie bądźmy zakonem jezuickim i nie traktujmy rozrywki w sposób czy wypada czy nie. Ktoś kto będzie uważał że Doda to chłam i dno, nie przyjdzie nie kupi piwa i żaden profit dla miasta nie wpadnie w postaci podatku. Co do wywodu na temat igrzysk.. Tu zgoda połowiczna. Z jednej strony owszem dziury w drogach, chodniki i tak dalej, na które to w pierwszej kolejności powinny iść pieniądze ( sprawa gimnazjum jest już ciągnięta od bardzo dawna jeszcze za czasów jak ja się tam uczyłem a było to kilka dobrych lat temu), z drugiej.. rok wyborczy i próba poprawy wizerunku poprzez zorganizowanie jakiegoś eventu. To powiedzmy taki soft PR. Tak jak Pan wspomniał chleba i igrzysk. A i dla jasności nie pracuję w UM w Środzie. Za słaba płaca i nie lubię 36/40 etatu :)

  • 2018-04-12 17:21:43

    gość: ~lulek

    Ta szalona baba? PO co ?! Dody już nikt nie chce to i w takiej mieścinie zaśpiewa!

  • 2018-04-12 17:25:18

    gość: ~stach

    No ładna ta Doda ale pusta jak bęben. Ja i tak jej nie lubię więc na ten spęd nie pójdę. Szkoda naszych pieniędzy na promowanie takich "gwiazdeczek"

  • 2018-04-12 17:53:28

    gość: ~DorkA

    Oooooo głupia będzie w Srodzie śpiewała.

  • 2018-04-12 23:01:07

    gość: ~Du Pa

    Jaka władza taka gwiazda.

  • 2018-04-13 15:07:41

    gość: ~pytanie

    A kiedy w środzie wystąpi Rihanna i Kendrick Lamar

  • 2018-04-22 08:52:56

    gość: ~SZPITAL

    ostatnio dodany post

    Szpital SP ZOZ Głuchołazy poszukuje obecnie dwóch internistów, choć jak informuje przewodniczący rady szpitala, wicestarosta nyski Piotr Woźniak, do uruchomienia interny jako pododdziału reumatologii, wystarczyłby jeden dodatkowy internista.