Express-Miejski.pl

Znamy najlepszych młodych pływaków. Za nami IV Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu

Mistrzostwa powiatu w pływaniu fot.: OSiR Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

6 kwietnia w Średzkim Parku Wodnym odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Średzkiego w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Organizatorami wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr - 3 w Środzie Śląskiej, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski. W mistrzostwach udział wzięły szkoły z terenu powiatu średzkiego. Kierownikiem zawodów był Janusz Strożek, a sędzią głównym Marzena Sołtys.

Sponsorem nagród rzeczowych był Partner Średzkiego Parku Wodnego sklep Decathlon, a poczęstunek dla zawodników ufundował Sklep Merkury.

Klasyfikacja końcowa

Rocznik 2002-2004

50m stylem dowolnym dziewcząt:

1. Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl.– 32,29 sek.

2. Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl. - 34,90

3. Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 35,73

4. Zenka Michalina, SP-3 Środa Śl. – 38,24

5. Walczak Wiktoria, SP Wrocław – 38,64

6. Chichłowska Julia, SP Rakoszyce – 39,90

7. Dudzińska Marlena, SP Ciechów – 40,00

8. Gontarek Marcelina, SP-3 Środa Śl.- 40,97

9. Czajkowska Kornelia, SP-3 Środa Śl. – 44,45

10. Stec Kinga, SP Ciechów- 47,95

50m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl. – 39,45

2. Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl. – 39,53

3. Zenka Michalina, SP-3 Środa Śl. – 42,93

4. Gutowska Julia, SP-Ciechow – 49,99

5. Czajkowska Kornelia, SP- 3 Środa Śl. – 55,34

6. Rudko Joanna, SP Rakoszyce – 58,60

50m stylem klasycznym dziewcząt

1. Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 47,31

2. Chichłowska Julia, SP Rakoszyce – 48,30

3. Dudzinska Marlena, SP Ciechów – 50,50

4. Walczak Wiktoria, SP Wrocław – 50,74

5. Gontarek Marcelina, SP – 3 Środa Śl. – 52,74

6. Dec Karolina, SP -3 Środa Śl. – 57,98

7. Gutowska Julia, SP Ciechow – 59,97

50m stylem dowolnym chłopców

1. Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 26,51

2. Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 27,39

3. Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów – 28,12

4. Sadkowski Kornel, SP – 3 Środa Śl. 30,84

5. Misiuna Michal, SP- 3 Środa Śl. – 31,13

6. Kroczak Szymon, SP-3 Środa Śl. – 32,52

7. Adamiak Dawid, SP -3 Środa Śl. – 32,67

8. Kurek Aleksander, SP -3 Środa Śl. – 33,04

9. Skrabucha Cyprian, SP Szczepanów - 33,08

10. Witkowski Wiktor, SP -3 Środa Śl. – 33,14

11. Chmielowiec Jakub, SP Szczepanów – 33,20

12. Czarnecki Kornel, SP -3 Środa Śl. – 34,96

13. Osmeda Jan, SP -3 Środa Śl. – 35,85

14. Bochenek Paweł, SP Rakoszyce – 37,53

15. Raszewski Brajan, SP Rakoszyce – 37,75

50m stylem grzbietowym chłopców

1. Zenka Jakub, SP -3 Środa Śl. – 34,44 sek.

2. Misiuna Michał, SP -3 Środa Śl. – 38,27

3. Witkowski Wiktor, SP -3 Środa Śl. 38,85

4. Chiciński Mikołaj, SP Szczepanów - 39,56

5. Chmielowiec Jakub, SP Szczepanów – 40,23

6. Kroczak Szymon, SP -3 Środa Śl. – 40,41

7. Kurek Aleksander, SP -3 Środa Śl. – 42,01

8. Czarnecki Kornel, SP -3 Środa Śl. – 42,12

9. Osmeda Jan, SP -3 Środa Śl. – 46,41

50m stylem klasycznym chłopców

1. Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów - 38,00

2. Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 38,41

3. Wronowski Adam, SP -3 Środa Śl. – 39,97

4. Sadkowski Kornel, SP -3 Środa Sl. – 41,74

5. Skrabucha Cyprian, SP Szczepanów – 42,14

6. Kowalczyk Łukasz, SP Rakoszyce – 58,10

Rocznik 2002 i młodsi

50 m stylem motylkowym dziewcząt:

1. Ożóg Julia, SP Szczepanów – 40,37

2. Gołecka Hanna, SP -3 Środa Śl. 41,35

3. Stawirej Wiktora, SP -3 Środa Śl. - 41,69

4. Walczak Wiktoria, SP Wrocław – 46,23

5. Rostkowska Maja, SP Ciechów – 51,50

6. Buksa Dominika, SP Ciechów – 59,25

50m stylem motylkowym chłopców:

1. Zenka Jakub, SP -3 Środa Śl. – 29,85

2. Wielgosiewicz Maciej, SP Czechow – 33,11

3. Witkowski Wiktor, SP -3 Środa Śl. – 36,28

4. Wronowski Adam, SP -3 Środa Śl. – 39,59

5. Misiuna Michał, SP -3 Środa Śl. – 41,49 

ROCZNIK 2005-2006

50 m stylem dowolnym dziewcząt klasy 5-6

1. Gołecka Hanna SP 3 0:33,30 s

2. Ożóg Julia Szczepanów 0:33,36 s

3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:38,04 s

4. Buksa Dominika Ciechów 0:39,31 s

5. Krzyżanowska Emilia SP 3 0:40,70 s

6. Lisiecka Iga Miękinia 0:40,75 s

7. Popławska Kornelia SP 3 0:41,09 s

8. Ziemichód Maja SP 3 0:42,20 s

9. Kowalska Kinga SP 3 0:42,93 s

10. Mazur Zofia Ciechów 0:43,59 s

11. Korsan Natalia SP 3 0:43,72 s

12. Jędrkowiak Joanna SP 3 0:44,34 s

13. Olczyk Aleksandra SP 3 0:44,38 s

14. Gagat Kornelia Rakoszyce 0:46,36 s

15. Łata Julia Kostomłoty 0:48,69 s

16. Zmyślony Katarzyna Wrocław 0:49,78 s

17. Kopania Angelika Szczepanów 0:53,25 s

18. Jany Wiktoria Rakoszyce 0:56,06 s

50m stylem dowolnym chłopców klasy 5-6

1. Misiuna Dominik SP 3 0:31,30 s

2. Mazur Tymon SP 3 0:34,45 s

3. Drzała Tymon SP 3 0:35,64 s

4. Frycki Konrad Kostomłoty 0:40,59 s

5. Ziółkowski Oliwier SP 3 0:43,24 s

6. Golilński Jakub SP 3 0:45,60 s

7. Szewczyk Ksawery SP 3 0:49,28 s

8. Łoźiński Daniel Rakoszyce 0:55,11 s

9. Lipiński Tymoteusz Szczepanów 1:02,59 s

50m stylem grzbietowym chłopców klasy 5-6

1. Drzała Tymon SP 3 0:41,00 s

2. Mazur Tymon SP 3 0:41,65 s

3. Frycki Konrad Kostomłoty 0:52,47 s

4. Łoziński Daniel Rakoszyce 1:00,38 s

5. Szewczyk Ksawery SP 3 1:00,09 s

6. Ziółkowski Oliwier SP 3 0:56,57 s – dyskwalifikacja

7. Misiuna Dominik SP 3 0:39,51 s – PK

50m stylem grzbietowym dziewcząt klasy 5-6

1. Gołecka Hanna SP 3 0:39,57 s

2. Ożóg Julia Szczepanów 0:40,00 s

3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:42,22 s

4. Krzyżanowska Emilia SP 3 0:46,09 s

5. Popławska Kornelia SP 3 0:48,13 s

6. Mazur Zofia Ciechów 0:51,03 s

7. Jędrkowiak Joanna SP 3 0:51,32 s

8. Wojtowicz Milena Ciechów 0:51,77 s

9. Żarkowska Wiktoria Rakoszyce 0:53,22 s

10. Gagat Kornelia Rakoszyce 0:53,65 s

11. Łata Julia Kostomłoty 0:56,28 s

12. Jany Wiktoria Rakoszyce 1:00,72 s

50m stylem klasycznym dziewcząt klasy 5-6

1. Lisiecka Iga Miękinia 0:51,16 s

2. Buksa Dominika Ciechów 0:53,44 s

3. Olczyk Aleksandra SP 3 0:54,20 s

4. Ziemichód Maja SP 3 0:54,83 s

5. Wojtowicz Milena Ciechów 0:58,84 s

6. Car Magdalena SP 3 1:09,70 s

50m stylem klasycznym chłopców klasy 5-6

1. Misiuna Dominik SP 3 0:41,32 s

2. Masalski Marcin SP 3 0:55,69 s

3. Kuźniar Szymon Ciechów 1:04,44 s

Rocznik 2007-2008

25m stylem dowolnym dziewcząt klasy 4

1. Lasz Alicja SP 3 0:16,84 s

2. Wysocka Emilia SP 3 0:17,24 s

3. Gołecka Zofia SP 3 0:18,54 s

4. Strożek Anna SP 3 0:18,87 s

5. Jadach Emilia SP 3 0:18,91 s

6. Krzeszowska Zofia SP 3 0:19,66 s

7. Kułakowska Maria SP 3 0:22,28 s

8. Knapik Nina Szczepanów 0:23,32 s

9. Żygadło Otylia SP 3 0:26,10 s

10. Dudejcz Alicja SP 3 0:28,88 s

25m stylem dowolnym chłopców klasy 4

1. Bielecki Kacper SP 3 0:16,48 s 5

2. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:19,88 s

3. Stawirej Mateusz SP 3 0:20,01 s

4. Kogut Hubert SP 3 0:20,13 s

5. Gośniak Marcel Ciechów 0:20,94 s

6. Dul Adam SP 3 0:22.28 s

7. Łata Kasjan Kostomłoty 0:25,90 s

8. Głowacki Adam SP 3 0:26,75 s

9. Brzeziński Maciej Rakoszyce 0:28,92 s

25m stylem grzbietowym dziewcząt klasy 4

1. Wysocka Emilia SP 3 0:20,16 s

2. Lasz Alicja SP 3 0:20,99 s

3. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:21,38 s

4. Gołecka Zofia SP 3 0:21,81 s

5. Strożek Anna SP 3 0:22,48 s

6. Kułakowska Maria SP 3 0:23,78 s

7. Krzykowska Julia SP 3 0:25,78 s

8. Żygadło Otylia SP 3 0:27,29 s

9. Knapik Nina Szczepanów 0:29,58 s

10. Dudejcz Alicja Szczepanów 0:32,94 s

25m stylem grzbietowym chłopców klasy 4

1. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:21,63 s

2. Bielecki Kacper SP 3 0:21,73 s

3. Stawirej Mateusz SP 3 0:24,47 s

4. Dul Adam SP 3 0:24,97 s

5. Brzeziński Maciej Rakoszyce 0:25,08 s

6. Głowacki Adam SP 3 0:25,95 s

7. Gośniak Marcel Ciechów 0:26,46 s

8. Łata Kasjan Kostomłoty 0:30,09 s

25m stylem klasycznym dziewcząt klasy 4

1. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:26,59 s

2. Golanowska Agata Malczyce 0:27,17 s

3. Jadach Emilia SP 3 0:29,34 s

4. Krzykowska Julia SP 3 0:30,07 s

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA