Express-Miejski.pl

Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i pijanego rowerzystę

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej na początku tygodnia zatrzymali pijanego rowerzystę i mężczyznę, który był poszukiwany przez prokuraturę.

6 marca kilkanaście minut przed godz. 14 dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące rowerzysty, który jedzie całą szerokością drogi, stwarza zagrożenie w ruchu i może być nietrzeźwy. - Policjanci na miejscu zatrzymali do kontroli kierującego rowerem 48-letniego mieszkańca Środy Śląskiej, który był nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci nałożyli na rowerzystę mandat karny, a po czynnościach został zwolniony - informuje oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej Marta Stefanowska.

W poniedziałek około godz. 15.30 funkcjonariusze ponownie interweniowali w Środzie Śląskiej. - Zatrzymano 35-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który po sprawdzeniu w systemie okazał się poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Toruniu celem ustalenia miejsca pobytu. Po czynnościach mężczyzna został zwolniony - dodaje rzeczniczka.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA