Express-Miejski.pl

Nowe oświetlenie na boisku przy ul. Dworcowej w Malczycach

Oświetlenie na boisku w Malczycach fot.: GM

Już od kilku tygodni sportowcy i mieszkańcy gminy Malczyce mogą się cieszyć i korzystać z oświetlonego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Malczycach.

Na boisku zamontowano w sumie 4 maszty, na których znajduje się 12 lamp, dzięki temu gra na orliku może odbywać się w godzinach wieczornych, do tego poprawiło się bezpieczeństwo korzystających z orlika.

Oświetlenie regulowane jest przez zegar czasowo – zmierzchowy i zapala się w momencie zapadania zmroku, a gasi o godzinie 22.00. Po tym czasie wyłączeniu ulegają główne reflektory, natomiast do rana lampy podtrzymują półmrok, wzmacniają  tym samym poczucie bezpieczeństwa przy terenie wokół szkoły podstawowej oraz na samym boisku.

Wszystkich chętnych, którzy nie mogą z powodu braku czasu uprawiać sportu w godzinach przedpołudniowych zapraszamy do korzystania z możliwości jaką daje nowe oświetlenie boiska. - Mam nadzieję że osoby które od wielu lat czekały na ten moment, dzisiaj są usatysfakcjonowane. Jest to kolejna inwestycja służąca rozwojowi sportu i rekreacji na terenie naszej gminy, o której też wspominałem kiedy ubiegałem się o stanowisko wójta. Zapraszam przede wszystkim kluby sportowe z terenu naszej gminy do korzystania z boiska – wójt Piotr Frankowski.

GM

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nowe oświetlenie na boisku przy ul. Dworcowej w Malczycach

  2018-02-28 13:13:59

  gość: ~JanS

  Żałosne.

 • 2018-03-03 21:41:54

  gość: ~Janek

  ostatnio dodany post

  Na pewno skorzysta Burza Wilczkow i Odra Malczyce na szczęście inne kluby będą korzystać z orlika sąsiedniej gminy gdzie jest to orlik spełniający wymogi i jest osoba nadzorujaca obiekt a nie tak jak w naszej gminie bród smród i demolka!

REKLAMA