Express-Miejski.pl

Grad bramek w sparingach. Przegląd meczów kontrolnych minionego tygodnia

Odra Malczyce – Cicha Woda Tyniec Legnicki 15:2 fot.: Paweł Harom - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Część zespołów swoje treningi rozpoczęła już w styczniu. Dla niektórych to dopiero początek przygotowań. Sprawdzamy jak grano w ubiegłym tygodniu.

Polonia Środa Śląska – Sokół Marcinkowice 1:2

Dla średzkiej Polonii to kolejny sparing z rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej. Sobotni rywal podopiecznych trenera Krzysztofa Tabaka to czwarta drużyna IV ligi wschodniej. W pierwszej połowie spotkania goście zepchnęli zespół gospodarzy do obrony, a śmiałe ataki przyniosły Sokołowi dwie szybko strzelone bramki. Wynik 0:2 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie trener średzkiego klubu dał szanse dwóm młodym zawodnikom Patrykowi Bartkiewiczowi (rocznik 2000) i Jakubowi Szafranowi (rocznik 2001). Karola Janusza w bramce zmienił Łukasz Spring, który udowodnił swoją przydatność do zespołu kilkoma pewnymi interwencjami, a także obroną rzutu karnego. W końcówce spotkania Polonii udaje się zdobyć bramkę na 1:2 po tym, jak akcję sam na sam sfinalizował Krzysztof Rożek. – Jestem zadowolony z postawy zespołu. Był to nasz trzeci mecz kontrolny w tym tygodniu, dlatego też cieszy fakt, że wytrzymaliśmy tempo meczu do samego końca. Nie da się ukryć, że nasz przeciwnik był bardzo wymagający. Mając w swoim składzie wielu bardzo ciekawych zawodników, widać było tą dojrzałość i jakość piłkarską. Dlatego też jestem zadowolony z tego, że z tak trudnym rywalem mieliśmy wiele momentów bardzo dobrej i przemyślanej gry, która pozwoliła nam w tym meczu stworzyć kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. W tym spotkaniu z powodów zdrowotnych nie mogło wystąpić kilku zawodników, dlatego tez byliśmy zmuszeni do małych rotacji na pozycjach. Pomimo tych braków uważam, że chłopcy świetnie wywiązali się ze swoich zadań. Mając w drużynie zawodników, którzy potrafią grać na różnych pozycjach, jest dobrym prognostykiem na przyszłość, gdyż taka sytuacja związana z nieobecnością kilku zawodników może się powtórzyć w lidze. W tym spotkaniu możliwość gry dostało również kilku juniorów, których grę oceniam bardzo pozytywnie – mówił po meczu trener gospodarzy Krzysztof Tabak. Kolejny mecz kontrolny średzki zespół zagra w sobotę 17 lutego, a rywalem będzie IV ligowa Wiwa Goszcz.

Zdjęcia z tego spotkania dostępne w galerii.

Mechanik Brzezina – Zjednoczeni Szczepanów 12:1
Mechanik II Brzezina – Parasol Wrocław 7:2

Dla kibiców Mechanika Brzezina był to kolejny weekend, w którym mogli zobaczyć dwa mecze sparingowe swojego klubu. W sobotę czołowy zespół wrocławskiej okręgówki zmierzył się ze Zjednoczonymi Szczepanów, natomiast dzień później ekipa rezerw podejmowała lidera pierwszej grupy A-klasy Parasol Wrocław. Oba spotkania zakończyły się pogromem w wykonaniu brzezinian kolejno 12:1 i 7:2. – Szokujące wyniki z zespołami z czołówki klasy A, z którymi jeszcze kilka miesięcy temu toczyliśmy dość wyrównane boje. Cieszę się, że moje zespoły się rozwijają. Zawsze powtarzam, że granicę możliwości można przesunąć "głową" i ciężką pracą. Znamienne jest to, że nasze rezerwy wsparte ledwie dwoma zawodnikami z pierwszego zespołu zdemolowały lidera Klasy A. Mała radość jest, ale ja zawsze twardo stąpam po ziemi. Te mecze o niczym nie świadczą. Pracujemy dalej, a przed nami poważny sprawdzian z IV ligową Polonią/Stalą Świdnica (sobota 17 lutego – przyp. red.) – mówi trener Jacek Kucharski.

Czarni Białków – Piast Lutynia 7:0

W piątek w ramach meczu kontrolnego doszło do małych derbów gminy Miękinia. Czarni Białków po bramkach Żmudy, Brzezickiego, Szafrańskiego, Kaźmierczaka, Andrusiaka, Łodygi i Malarowicza wygrali pewnie 7:0. – Mecz ułożył się po naszej myśli. Spełnialiśmy swoje założenia, co przekładało się na kontrolowanie gry. To nasz drugi mecz kontrolny, wygląda to dobrze. Chłopaki ciężko pracują przed tą rundą. Jednocześnie zapraszam do Białkowa, w sobotę o godz. 15.00 podejmiemy Ślęzę Sobótkę – informuje prezes czarno-żółtych Grzegorz Herbuś. – Był to nasz pierwszy sparing w przerwie zimowej i patrząc na rozkład naszych sparingów drużyna z Białkowa to jeden z najtrudniejszych przeciwników. Mecz pokazał różnicę poziomów pomiędzy naszymi drużynami. Białków grał szybciej, składniej i dokładniej, miał też szerszą ławkę rezerwowych w tym spotkaniu. Wynik w tym meczu nie był dla nas najważniejszy, a nauka, jaką wynieśliśmy z tego spotkania, na pewno zaprocentuje w rundzie wiosennej – komentuje zawodnik Piasta Maciej Baraniecki.

Odra Lubiąż – Tęcza Kwietno 0:1

W trzecim spotkaniu kontrolnym zespół z Kwietna pokonał 1:0 A-klasową Odrę Lubiąż po bramce Dawida Jastrzębskiego. - Pierwsze trzydzieści minut spotkania było takie, jak zakładaliśmy. Dobra, szybka dokładna gra, po tym okresie tempo siadło z naszej strony i było sporo niedokładności. Jest to po części zrozumiałe, bo jesteśmy w okresie dość ciężkich treningów i nogi na pewno są ciężkie. Druga połowa to otwarte spotkanie z obydwu stron. Najważniejsze jednak, że kolejny etap przygotowań za nami i pracujemy dalej. Za tydzień zmieniamy lokalizacje i wybieramy się do Strzegomia na spotkanie z A-klasową Unią Jaroszów – komentuje trener Tęczy Adam Zenka.

Odra Malczyce – Cicha Woda Tyniec Legnicki 15:2

Swój drugi sparing rozegrała ekipa Odry Malczyce. Po ubiegłotygodniowej porażce z wyżej notowanym Orłem Sadowice przyszedł czas na rywala z legnickiej B- klasy - Cichą Wodę Tyniec Legnicki. Mecz rozgrywany był w trzech tercjach po 30 minut. Piłkarze z Malczyc urządzili istną strzelaninę, zdobywając 15 bramek. – Przeciwnik nie był wymagający i wynik mówi sam za siebie. W naszej grze w dalszym ciągu szwankuje dokładność, wyprowadzanie piłki oraz dużo niewymuszonych prostych strat. Najlepszy zawodnik meczu? Paweł Strożek, który zagrał jak profesor – komentuje trener Odry Sławomir Samiec-Talar. Kolejne mecze kontrolne malczycki zespół zagra w piątek o godzinie 18 z Dolpaszem Skokowa i w niedzielę o godzinie 10 z Pogonią Miękinia.

Zdjęcia z tego spotkania dostępne w galerii.

Zieloni Rakoszyce – Zjednoczeni Łowęcice 4:0

Intensywne przygotowują się także Zieloni Rakoszyce, mający w tym sezonie A-klasowe aspiracje. Zwycięstwo 4:0 nad zespołem, który jeszcze rok temu biegał po boiskach klasy okręgowej, pokazuje, że ekipa trenera Partyki powinna w rundzie wiosennej powalczyć o najwyższe cele. – 4:0 mówi samo za siebie. Dziękuję wszystkim, którzy dziś wybiegli na boisko. Przeciwnik miał 1-2 okazje, które wybroniliśmy. Mecz pod pełną kontrolą, a cieszy przede wszystkim, że wszyscy zawodnicy, którzy dziś grali, są nasi na papierze. Wiem, czego wymagam od zawodników, a oni to realizują i miejmy nadzieję, że urazy będą nas omijać – informuje trener Zielonych Mateusz Partyka. Bramki dla Zielonych zdobyli Maciej Adamowicz (2), Rafał Halerz i Marcin Błaszczyszyn. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale Krystian Dolak nie wykorzystał rzutu karnego. W kolejnym sparingu Zieloni spotkają się w sobotę 17 lutego ze Zjednoczonymi Szczepanów.

LZS Osiek – Orzeł Bukówek 10:4

A-klasowicz nie pozostawił złudzeń liderowi IX grupy wrocławskiej B-klasy, strzelając 10 bramek. – Ze względu na braki kadrowe zmuszeni byliśmy to eksperymentalnego ustawienia. Dopóki starczyło sił, walczyliśmy z przeciwnikiem na równi. Niestety w końcówce rywal pokazał, że jest na wyższym poziomie od nas i w efekcie przegrywamy 4:10. Poprawiła się skuteczność, a przy obecności całego składu będziemy śmiało mogli walczyć jak równy z równym z każdym rywalem – informuje klub z Bukówka. Bramki dla B-klasowicza strzelali Jacek Cieliński (2), Rafał Wnęk i testowany Dymitr Szczerbak. W niedzielę Orzeł spotka się z Wilkami Różana.

KP Wichrów – Gama Ujazd Górny 1:5

Mecz w Wichrowie był dla Gamy pierwszym spotkaniem kontrolnym w tym roku. Po dwóch trafieniach Damiana Madeja i golach Kamila Szerszenia, Jacka Musiała i Michała Wolskiego goście wygrali 5:1. – Widać poprawę kondycyjną naszej drużyny, nie ma przestojów i po stracie wracamy momentalnie do obrony. W końcu udało się nam wypracować swój styl gry, rozgrywanie piłką i ciągłe przerzuty z jednej na drugą stronę pozwoliły nam prowadzić ten mecz według naszego pomysłu. Cieszy też stała kadra i szeroka ławka rezerwowych, która jest niezbędna w poszczególnych meczach – komentuje zespół z Ujazdu Górnego za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym.

Wyniki spotkań sparingowych:

Polonia Środa Śląska – Sokół Marcinkowice 1:2

Mechanik Brzezina – Zjednoczeni Szczepanów 12:1

Mechanik II Brzezina – Parasol Wrocław 7:2

Czarni Białków – Piast Lutynia 7:0

Odra Lubiąż – Tęcza Kwietno 0:1

Odra Malczyce – Cicha Woda Tyniec Legnicki 15:2

LZS Osiek – Orzeł Bukówek 10:4

Zieloni Rakoszyce – Zjednoczeni Łowęcice 4:0

KP Wichrów – Gama Ujazd Górny 1:5

Kaczawa Bieniowiec – Pogoń Miękinia 5:3

Polonia II Środa Śląska – LKS Ciechów 8:2

Błękitni Jerzmanowo – Odra Rzeczyca 8:1

 

* Nie podaliśmy informacji o meczu Twojej drużyny? Skontaktuj się z nami!
Email: pharom@em24.pl

pharom

71

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Grad bramek w sparingach. Przegląd meczów kontrolnych minionego tygodnia

    2018-02-14 08:09:41

    gość: ~Kibic

    Co się dzieje,że Orzeł Bukówek przegrywa?A oni chcą do A klasy

  • 2018-02-14 09:15:01

    gość: ~ciechów

    @~Kibic
    Bo zamiast na chodzić na treningi, piszą teksty do gazety

  • 2018-02-14 10:02:30

    gość: ~Hehe

    Skladu nie mieli przecież

  • 2018-02-14 10:23:49

    gość: ~kibic

    Brawo Szczepanów hehe :-D

  • 2018-02-16 11:50:10

    gość: ~Kibic

    @~kibic
    Nowy trener nowy wynik

  • 2018-02-16 12:54:41

    gość: ~jaro

    yy nie podniecaj się sparingiem.a Ty jaki wynik?

  • 2018-02-14 11:29:48

    gość: ~Pele

    Orły wola plyte wydać...a liga poczeka

  • 2018-02-15 19:54:55

    gość: ~HAJTO

    PRAWDA TO ŻE "TRENER" DRĄCZKOWSKI ZOSTAŁ OPIEKUNEM BUKÓWKSIEGO ORŁA ???????????????:D:D:D

  • 2018-02-16 11:46:48

    gość: ~Kibic

    @~HAJTO
    Po co ci ten śmieszny cudzysłów chłopie? Jeśli to prawda to Bukowek widocznie chce się pokazać z dobrej strony nie tak jak np. Chwalimierz który przyjeżdża i podgląda ich na treningu, śmieszne i żałosne zachowanie z ich strony.

  • 2018-02-16 15:16:43

    gość: ~Mieszkaniec

    @~HAJTO
    Pocałuj trenera w d.....

  • 2018-02-16 11:49:22

    gość: ~Prezes

    Czy to prawda ze prezes Polonii jest trenerem w Szczepanowie ? Czy to nie jest trochę dziwne ?

  • 2018-02-16 12:55:53

    gość: ~ula

    @~Prezes
    a co w tym dziwnego?

  • 2018-02-16 13:10:34

    gość: ~Kiibic

    @~ula
    Ni chyba coś nie tak jest, czy gdzieś w innych klubach taka politykę się stosuje ? Gosc może przecież działać przeciwko jednemu z klubów, a co jeśli spotkają się w tej samej lidze ? Połączy je? Nie słyszałem nigdy o takiej sytuacji w pl piłce

  • 2018-02-16 13:28:49

    gość: ~jano

    ale Ty tak serio, że dzieje się niewiadomo co?świat sie kończy czy co?czy tylko fermnt siejesz i z igły widły robisz?aż tak Cie to dotknęło czy jestes tylko zwykłym szarym hejterem/ą ;)

  • 2018-02-16 13:35:12

    gość: ~Prezes

    @~jano
    Niee daleko mi do hejterow którzy w sposób nie kulturalny się zachowują, ja po prostu pytam, dziwi taka sytuacja chyba nigdzie tak nie ma, ja rozumiem ze prezes to człowiek orkiestra jak już ostatnio o nim pisali ale żeby aż tak...ta są dwa inne klubu zreszta jak ten chłopak czas znajduje przecież prezesowanie klubu to bardzo czasochłonna robota a tu masz czas na inne rzeczy...trening

  • 2018-02-16 13:39:15

    gość: ~Lol

    acha.

  • 2018-02-16 13:45:22

    gość: ~yyy

    @~Prezes
    a co Cb to obchodzi skąd czas znajduje?

  • 2018-02-16 13:53:24

    gość: ~Prezes

    @~yyy
    Jestem kibicem Polonii i chciałem się czegoś dowiedzieć bo nikt o tym nie pisze, nie piszą ze chłopaki odchodzą ze prezes zajął się innym klubem i teraz nie będzie mieć czasu na Polonię, nie piszą o wzmocnieniach które się przydadzą na pewno, jak widać po sparingach. No po prostu chce wiedzieć także komentarze typu co mnie to obchodzi nie wchodzą tu w grę bo jestem ciekaw drużyny której kibicuje, prywatnie pan prezes mnie nie obchodzi ale jako prezes Polonii tak.

  • 2018-02-16 14:03:55

    gość: ~lol

    dobra was i tak nie da sie przegadac..nic takiego sie nie dzieje..czy jakby prezes 3 razy w tygodniu chodził na basen..po poltora godziny to znaczy ze nie ma czasu na polonie??wez sie zastanow zanim cos napiszesz..

  • 2018-02-16 14:19:39

    gość: ~janek

    co takiego powiedziałem że tyle minusów?

  • 2018-02-16 14:20:41

    gość: ~Kibic

    @~lol
    Widzę ze ciebie się nie da przegadać, każdy o coś w tych komentarzach pyta, Ktoś pyta akurat o to, nikt nikomu nie zabroni a ty nie znasz odpowiedzi to się nie wypowiadaj.

  • 2018-02-16 14:22:01

    gość: ~Prezes

    @~Kibic
    Zgadzam się z przedmówca, co takiego zapytać o coś ani nikogo nie obrażam jak ty, ani nie hejtuje, grzecznie zapytałem bo w środzie się słyszy ze coś się nie tak dzieje w Polonii, może to tylko plotki ale warto je wyjaśnić...

  • 2018-02-16 14:58:34

    gość: ~El Chapo

    @~Prezes
    Jutro o 12:00 grają sparing - możesz przyjść i spytać! Wszystko jest w jak najlepszym porządku jak dla mnie...

  • 2018-02-16 15:20:18

    gość: ~Xyz

    @~El Chapo
    No w najlepszym . Szściu ludzi odeszło . Trener zarabia tyle co kierownik poobnizane pensje chłopakom. Ale wszystko jest w jak najlepszym porządku

  • 2018-02-16 15:23:38

    gość: ~El Chapo

    @~Xyz
    Jakich sześciu odeszło pieniaczu? Tych trzech z Wrocka to akurat będzie jako wzmocnienie bo strasznie drewniani byli! Co ma do tego trener? Masz gorączkę?

  • 2018-02-16 15:38:41

    gość: ~Xyz

    @~El Chapo
    Nie mam gorączki . Drewniany to ty jesteś Ciolek i Fruki najlepsi w drużynie . A do trenera absolutnie nic nie mam tylko mówię jak tu się szanuje trenerów . I odp.... się ode mnie

  • 2018-02-16 22:14:33

    gość: ~Rocky

    Jedynie,szkoda Frukiego z tych wszystkich zawodników,bo zostawial serce na boisku a reszta?Ciolek bez rewelacji 2 mecze dobre to wszystko.Skóra lepiej chyba,żeby grał na obronie,bo z przodu pożytku nie ma.Świder dużo błędów...:)No i na koniec moje wisienki na torcie rydak wyglądał jak zagubiony w lesie powiedziałbym,że przeszkadzał drużynie niż pomagał.Młody Draczek lepiej mu idzie w juniorach seniorska piłka,go przerosła:)

  • 2018-02-17 09:22:36

    gość: ~Roki

    @~Rocky
    Ciolek bez rewelacji ? Lepszy od każdego który tu został niestety . Skóra w tyle? Tylko kto by grał z przodu . Drączka przerosła piłka seniorska ? Draczek sto razy lepszy od seniora Liberka D , od Dutko zreszta od niego są wszyscy lepsi , od Szatana seniora , od Rybki , od Koziarskiego a przede wszystkim od masakrycznie grającego Wojcika ten to poprostu jest masakra chyba tylko od Dutki lepiej gra choć lepiej to za dużo powiedziane.

  • 2018-02-17 11:12:29

    gość: ~Kibic

    @~Rocky
    Ciolek zły to ty chyba na mecze nie chodziłes, skora podstawa drużyny jak na taka drużynę oczywiście, ze swidrem się zgodzę, ale draczek jako junior nie możesz mu nic zarzucić po kontuzji rożka, zastapił go i grał jak mógł, prosta piłkę tak samo jak gagat tez dobry junior. Bądźmy szczerzy po odejściu ty h zawodników z dobrych został rożek liber Kamil wender zajac i z młodych gagat. To by było na tyle kurde nawet 11 nie ma...a jeszcze za takie pieniądze już widzę jak chce im się grać...

  • 2018-02-16 15:42:57

    gość: ~Kinic

    @~El Chapo
    Frukacz, Ciolek, Rybak,Skóra,Świder,Mały Drączek to nie sześciu a ilu jeden ? Chyba ty masz gorączkę . Weź ibuprom max

  • 2018-02-16 15:44:55

    gość: ~Iii

    @~El Chapo
    Drewniani ? Jak oni byli drewniani to boje się myśleć jaki ty jesteś ha ha

  • 2018-02-16 15:53:48

    gość: ~El Chapo

    @~Iii
    Spoko zwłaszcza Rybak to był as... miał ksywę Rasiak! Ciekawe skąd się wzięła? Szkoda czasu na dyskusje z Wami - jutro 12:00 sparing przyjdź i zobaczysz co się dzieje bo na razie to robisz burzę w szklance wody. Pozdrawiam

  • 2018-02-16 21:22:04

    gość: ~Oooooo

    @~El Chapo
    Kuźwa Rybak słaby ? Ok zgadzam się tylko co w takim razie powiecie np o Danielu L , Robercie D i tym podobnym. Kuźwa Rybak przy nich to profesor a słaby jak nie wiem co .

  • 2018-02-16 21:30:35

    gość: ~LM

    @~El Chapo
    A co ma się dziać znowu wpierdol . I tak na razie się spinają zobaczycie później .

  • 2018-02-17 11:16:05

    gość: ~Kibic

    @~El Chapo
    Dobrze to z 6 jeden był słaby a teraz nie masz tych 5 śmiech na sali tak jak wszystkie sparingi czym to jest spowodowane wole siedzieć w domu i oglądać polska ekstraklasę więcej się dzieje

  • 2018-02-17 14:33:27

    gość: ~UltrasPolonia

    @~Kibic
    Super...siedź w domu i lecz się!

  • 2018-02-17 11:13:45

    gość: ~Kibic

    @~El Chapo
    Nie ma czego oglądać a poza tym przeżrą ma po to swoją prasę nie obiektywna zreszta aby odpowiedzieć na pytani czytelników ale po co boi się

  • 2018-02-16 16:07:27

    gość: ~lolek

    gó..no prawda.niby pytasz, ale odrazu wusuwając tezę wiec nie pier..dol o tym że chcesz sie czegoś dowiedzieć.

  • 2018-02-16 15:09:33

    gość: ~Kibic

    @~Kiibic
    Nigdzie się takiej polityki nie stosuje

  • 2018-02-16 15:12:35

    gość: ~Ooo

    @~ula
    Co w tym dziwnego ? To akurat jest bardzo dziwne jak prezes jednego klubu może być trenerem drugiego to jest nie normalna sytuacja

  • 2018-02-17 11:17:09

    gość: ~Do uli

    @~Ooo
    No to pokaz inny klub gdzie tak jest to w końcu się może do tego przekonam

  • 2018-02-16 15:06:58

    gość: ~Cyz

    @~Prezes
    On jest już K.... wszystkim aby tylko 5 złotych zarobić nawet może być fryzjerem jak chcesz tylko mu zapłać dużo nie musisz

  • 2018-02-16 14:04:53

    gość: ~jh

    co Wy tam calą rodzina siedzicie i minusujecie?co wam to da?

  • 2018-02-16 14:23:12

    gość: ~Prezes

    Niestety kawalerem jestem...po prostu weź pod uwagę to ze inni może tez to czytają i oceniają.

  • 2018-02-16 14:28:04

    gość: ~Olo

    @~jh
    Ten prezesina to jedna wielka porażka . „Trener” „prezes” i dmuchaniem w jednym niech jeszcze wiatraczki zacznie sprzedawać u będzie git . Po co wy o nim piszecie nie macie kogoś bardziej ciekawego przecież ten gość nie jest wart nawę wyzwisk . Tak jak napisałem porażka i nic więcej zakompleksiony niespełniony gość szkoda czcionki na niego

  • 2018-02-16 14:32:58

    gość: ~Kibic

    @~Olo
    W sumie masz racje, ale tu nie chodziło o to żeby go krytykować tylko dowiedzieć się o co tu chodzi z tymi stanowiskami...ale trudno trzeba dać sobie spokój

  • 2018-02-16 14:25:12

    gość: ~dobre

    SZczepanów ostatnio od jakiegoś Kwietna dostał w łeb hehe

  • 2018-02-16 16:08:50

    gość: ~Lol

    alle Kwietno to Ty sznuj..

  • 2018-02-16 17:36:08

    gość: ~HAJTO

    SPYTAŁEM TYLKO CZY TO PRAWDA O "TRENERZE" DRĄCZKOWSKIM ,A TU TAKA GÓW** BURZA SIĘ ZROBIŁA :D

  • 2018-02-16 18:12:50

    gość: ~Onet

    @~HAJTO
    To nie pytaj ch..... cię to obchodzi

  • 2018-02-16 18:50:05

    gość: ~HAJTO

    @~Onet
    A SPIE****** :D

  • 2018-02-16 20:23:35

    gość: ~Zdanie

    @~HAJTO
    Moim zdaniem burza się rozpętała jak ktoś zapytał o „prezesa” Kargola

  • 2018-02-16 19:16:15

    gość: ~Dla Pieniedzy

    A ile zarabiają piłkarze Polonii?

  • 2018-02-16 20:55:19

    gość: ~HAJTO

    @~Dla Pieniedzy
    ALE W EURO CZY ZŁOTÓWKACH

  • 2018-02-16 23:59:50

    gość: ~Janusz

    @~HAJTO
    W bitcoinach...

  • 2018-02-17 11:20:01

    gość: ~Kibol

    @~Dla Pieniedzy
    Chcielibyśmy się wszystkiego dowiedzieć bo stety lub niestety żyją tez z pieniędzy gminnych czyli naszych jest wiele pytań które obchodzą mieszkańców nie tylko kibiców ale nikt nie chce odpowiedzieć szkoda bo chodzi tylko o kulturalna rozmowę a nie jazdy jakieś. To jeszcze dodam czy prezes dostaje pieniądze za prezesurę i czy drużyna juniorów starszych jest bo coś sparingów nie grają

  • 2018-02-17 14:31:32

    gość: ~UltrasPolonia

    @~Kibol
    Taki z Ciebie kibic jak z koziej D..y trąba - juniorzy starsi są trenują grają sparingi min dzisiaj o 16:00 z Ciechowem na Centrum! Rusz D...e to zobaczysz

  • 2018-02-17 14:49:42

    gość: ~Kibic

    @~UltrasPolonia
    Tylko nie mow ze Kargol ich trenuje...

  • 2018-02-17 14:50:38

    gość: ~Kibic

    @~UltrasPolonia
    Nie musze akurat juniorom kibicować

  • 2018-02-17 15:09:17

    gość: ~Ooooo

    @~Kibic
    No a kto

  • 2018-02-17 15:08:57

    gość: ~Xyz

    @~UltrasPolonia
    Jak prezes pojeździ pi domach pozbiera to może przyjdą

  • 2018-02-17 15:20:36

    gość: ~UltrasPolonia

    @~Xyz
    Hehe biedni frustraci tylko to Wam zostało...pluć jadem na forum! Żal D...E ściska ze młode chłopaki wchodzą walczą i grają coraz lepiej! Dzisiaj z Wiwa goszcz 3-1 do przodu! W pierwszym składzie min Woźniak Rybka Barański A Wy frajerzy dalej siedzicie w domu i wylewajcie swoje żale!

  • 2018-02-17 15:46:13

    gość: ~Kibic

    @~UltrasPolonia
    Dlaczego frustraci . Ty czytasz komentarze? Tu nikt nie jest przeciwko zawodnikom i trenerowi super ze młodzi grają. Mecz wprawdzie nie był porywający ale super ze wygrali. Ludziom chodzi o to żeby ra drużyna funkcjonowała, żeby była IV liga i żeby zarabiali zawodnicy a nie to towarzystwo wzajemnej adoracji na czele z „ prezesem” . Czytaj ze zrozumieniem . I trochę pokory to tylko mecz kontrolny pamiętaj ze inni sprawdzają dopiero zawodników . To nie liga . Chciałbym bardzo żeby tych pseudo zawodników takich hak Dutko Wójcik Stary Liber zastąpili fajni młodzi życzę im tego

  • 2018-02-17 15:47:03

    gość: ~Oooo

    @~UltrasPolonia
    No widzę ze Daniel uaktywnił się po meczu

  • 2018-02-17 19:22:16

    gość: ~Olee

    Polonia Super sparing. Pozdrowienia dla wszystkich przeciwników. Powodzenia w końcu widać młodzież. A nie stare trupy z szafy.

  • 2018-02-17 19:25:30

    gość: ~Kosto

    Mariusz super robota. Powodzenia.

  • 2018-02-17 19:33:10

    gość: ~Xyz

    @~Kosto
    Mariusz ? Ja pier..... jak on robi robotę to ja jestem ksiądz

  • 2018-02-17 19:55:13

    gość: ~Kosto

    @~Xyz
    A ty jaka robisz robotę. Czekam na info to się zapisze do twojej partii.

  • 2018-02-17 20:08:23

    gość: ~Ooo

    @~Kosto
    A on co takiego robi? Dzieli pieniędzmi gminnymi i to nieudolnie wielka mi robota.

  • 2018-02-17 20:12:51

    gość: ~Xyz

    @~Kosto
    Co ha robię to ci ch... do tego. Ja się nie biorę za prowadzenie klubu ja nie robię stu rzeczy na raz w klubie i poza nim i każda to niestety byle co. I dopóki klub będzie opłacany z naszych podatków to będzie mnie interesowało co robi każdy prezes Poloni nie ważne czy to będzie ten pan który teraz jest czy inny. A tak nawiasem to wiele i to bardzo wiele osób ma nadzieje ze jego kadencja się niedługo skończy .

  • 2018-02-17 22:15:37

    gość: ~Bartek

    ostatnio dodany post

    @~Xyz
    Nic się nie skończy bo nikt nie chce tu być prezesem dlatego obecny będzie jeszcze długo - niestety