Express-Miejski.pl

Ruszyły zapisy na Bike Maraton w Miękini

Bike Maraton w Miękini - 2017 fot.: em

14 i 15 kwietnia w Miękini nie zabraknie fanów jednośladów. Ponownie w tej gminie odbędzie się inauguracja kolejnej edycji Bike Maratonu i Szosowego Klasyka.

Zapisy na stronie bikemaraton.com.pl już działają. Rejestrować można się bez żadnych przeszkód i ograniczeń, wybierając pojedyncze starty bądź pakiety. - Jednorazowy start opłacony przynajmniej na 10 dni przed imprezą będzie kosztował 70 złotych. Przykładowy pakiet dający prawo startu w pięciu edycjach kosztuje 320 złotych, więc po prostu się opłaca i daje nieco oszczędności. Pamiętać trzeba też o jednorazowej opłacie w wysokości 20 złotych za numer startowy, który posłuży nam przez cały sezon, na wszystkich edycjach - wyjaśnia Bolesław Kozłowicz.

Na rowerową imprezę zaprasza współorganizator wójt Jan Marian Grzegorczyn. - Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak was, że 14 i 15 kwietnia cała gmina będzie do waszej dyspozycji, dołożymy wszelkich starań, aby te dwa dni dostarczyły wam niezapomnianych wrażeń - mówi wójt. - W Miękini czekają na was trasy, o zróżnicowanej trudności. Obiecuję, jeszcze więcej niż w ubiegłym roku atrakcji artystycznych i tych przygotowanych dla najmłodszych. Chciałbym aby te dni stały się prawdziwym Świętem Kolarstwa w naszej gminie. Życzę wszystkim miło spędzonych chwil w Miękini, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku - zachęca do udziału w rowerowym maratonie wójt Grzegorczyn.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA