Express-Miejski.pl

Na placu budowy zmarł mężczyzna. Sprawę bada prokuratura

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

5 lutego dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej został powiadomiony przez pogotowie ratunkowe o mężczyźnie, który zmarł na placu budowy.

Zgłoszenie wpłynęło około godz. 13.30. Policjanci ustalili, że 65-letni mieszkaniec Wrocławia wykonywał na terenie budowy domu prace montażowe i w pewnej chwili upadł na ziemię. - Świadkowie podjęli reanimację, jednak nie przyniosła ona rezultatu. O zgonie, policjantów poinformował lekarz obecny na miejscu zdarzenia - informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej Marta Stefanowska.

Do Wilkszyna wezwano zastęp straży pożarnej, która zabezpieczała miejsce zdarzenia. - Strażacy wykonywali czynności pomocnicze dla funkcjonariuszy - wyjaśnia rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki. Przyjechał również prokurator, który skierował ciało sekcję do Zakładu Medycyny Sądowej. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Na placu budowy zmarł mężczyzna. Sprawę bada prokuratura

  2018-02-18 14:46:51

  gość: ~kkk

  ostatnio dodany post

  Jeżeli już ktoś piszę ten artykuł to proszę zasięgnąć wszystkich opinii, a artykuł po części powinien brzmieć tak:
  Świadkowie podjęli resuscytację, która została przejęta przez zespół ratownictwa medycznego. Niestety pomimo szybkiej interwencji świadków zdarzenia i prowadzenia dalszych czynności przez zespół ratownictwa medycznego nie uzyskano powrotu podstawowych funkcji życiowych - lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon.
  Ps. Dziękuję Panu z Mercedesa klasy "G" za wyciągnięcie karetki, która ugrzęzła na polnej drodze.

REKLAMA