Express-Miejski.pl

Przed nami Mistrzostwa Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożne

Zeszłoroczne mistrzostwa fot.: anbo

Pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego 10 marca w Środzie Śląskiej odbędą się XIII Mistrzostwa Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej.

- Nasz turniej to z jednej strony promocja rekreacji i zdrowego stylu życia, a z drugiej - okazja do lepszego poznania się i nawiązania nowych kontaktów – mówi starosta powiatu Sebastian Burdzy. Organizację turnieju już od kilku lat  wspiera Gmina Środa Śląska oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. – Dzięki takim partnerom Mistrzostwa Radnych są wspaniałym widowiskiem. Swoistym świętem piłki w regionalnym wydaniu! Serdecznie zapraszam do Środy Śląskiej, a mieszkańców powiatu do kibicowania naszej reprezentacji – dodaje starosta. Termin zgłoszenia upływa 2 marca.

Warto podkreślić, że drużyna Powiatu składa się z radnych rady powiatu, rady miejskiej i radnych gminnych. Także burmistrz Środy Śląskiej i wójt Malczyc chętnie zasilają jej szeregi. Już od kilku tygodni radni razem trenują. Z jakim skutkiem okaże się 10 marca. Najlepszy wyniki naszej drużyny to II miejsce w 2012 roku. W sięgnięciu po najwyższy laur przeszkodziła Świdnica, która pokonała nasz zespół 3:1.

rfp/starostwo powiatowe

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA