Express-Miejski.pl

W gminie podpisano umowę na przebudowę targowiska miejskiego. Prace ruszą w marcu

Podpisanie umowy w UM Środa Śląska fot.: Miasto i Gmina Środa Śląska

5 lutego w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej podpisana została umowa na przebudowę targowiska miejskiego. 

Dokument podpisali burmistrz Adam Ruciński i właściciel firmy P&D Przemysław Drabik z Brzegu Dolnego. Jak informują pracownicy urzędu targowisko ma zostać przebudowane do końca sierpnia. Koszt inwestycji to ponad 3,4 mln złotych z czego ponad 933 tys. złotych pochodzić będzie z dotacji UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Prace ruszą z początkiem marca.

Po zakończeniu inwestycji między stoiskami poruszać się będziemy po wybrukowanych alejkach, wzdłuż których stanie 60 stoisk niezadaszonych i 47 zadaszonych. Dodatkowo powstanie piętrowy budynek, w ktorym znajdą się biura administracyjne, toalety, pomieszczenia magazynowe, przymierzalnie, mini bar oraz portiernia

Koncepcja zakłada także uruchomienie na tym terenie monitoringu wizyjnego oraz radiowęzła. Uwzględniono także wykorzystanie energii słonecznej przy oświetleniu terenu.

em

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W gminie podpisano umowę na przebudowę targowiska miejskiego. Prace ruszą w marcu

  2018-02-06 22:35:06

  gość: ~Leon

  Brawo! Opozycja myśli jakby to skrytykować. A jednak program wyborczy jest realizowany i jest szansa po wszystkich latach rządzenia przez poprzednika wyjść z błota. Wolniej, spokojniej ale skutecznie. I znowu pochwała dla nowych pracowników UM.

 • 2018-02-06 23:56:03

  gość: ~Marcin

  ostatnio dodany post

  Dodatkowo powstanie piętrowy budynek, w ktorym znajdą się biura administracyjne,NAJWAZNIEJSZE TO BIURA.

REKLAMA