Express-Miejski.pl

Juniorzy starsi Polonii na turnieju w Środzie Śląskiej

Juniorzy starsi Polonii na turnieju w Środzie Śląskiej fot.: MLKS Polonia Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W minioną niedzielę 28 stycznia na Sali sportowej w szkole podstawowej w Środzie Śląskiej odbył się halowy turniej juniorów starszych organizowany przez średzką Polonię.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, które reprezentowało około 50 zawodników. W pierwszej rundzie grano systemem „każdy z każdym”. Rundę wstępną wygrała młodsza drużyna Polonii Środa Śląska i w półfinale zagrała z zespołem GKS Kobierzyce. Mecz zakończył się zwycięstwem średzian 2:1. W drugim spotkaniu Polonia I podejmowała Kometę Krzelów, której uległa 1:4. Przegrani rozegrali mecz o trzecie miejsce. Polonia I Środa Śląska okazała się lepsza od GKS Kobierzyce (wynik 3:1), natomiast w wielkim finale spotkały się drużyny Polonia II Środa Śląska oraz Kometa Krzelów. W regulaminowym czasie był remis 1:1 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Tutaj na wysokości zadania stanął bramkarz Hubert Lipiec, który w serii zasadniczej obronił ostatni rzut karny, a później sam wykorzystał jedenastkę dającą drugiemu zespołowi Polonii zwycięstwo w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maksymilian Kudaś (MLKS Polonia Środa Śląska)

Najlepszym strzelcem turnieju z 18 trafieniami został Dominik Chylak (Kometa Krzelów)

Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Jasik (GKS Kobierzyce)

Najlepsza czwórka turnieju:

1. Polonia II Środa Śląska

2. Kometa Krzelów

3. Polonia I Środa Śląska

4. GKS Kobierzyce

pharom

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Juniorzy starsi Polonii na turnieju w Środzie Śląskiej

  2018-01-31 20:36:37

  gość: ~Wiesław

  Kawał turnieju...wstyd

 • 2018-01-31 23:43:54

  gość: ~gość

  cytując klasyka - szkoda strzępić ryja

 • 2018-02-01 09:20:03

  gość: ~kibic

  Brawo Polonia, brawo chłopaki, treningi, zaangażowanie i nadal do przodu !!!!!!

 • 2018-02-01 15:49:55

  gość: ~Polonia

  @~kibic
  Brawo ? Przecież to porażka a prezes sobie brawo bije. Człowieku ogarnij się ten cały klub pod waszymi rządami to porażka i ten turniej również

 • 2018-02-01 16:37:43

  gość: ~kibic

  @~Polonia
  Porażką jest to że hejtujesz pod różnymi nickami, weź się do roboty nie strzęp ryja, nie lecz swoich kompleksów na forach internetowych, nie oceniaj, zrób coś aby Ciebie inni ocenili. Nie siedź jedynie w domu w swoich odchodach.

 • 2018-02-02 10:43:53

  gość: ~KIBIC

  @~kibic
  UUUU..... słoma z butów wyszła ? . Ale Pan nerwowy. To dopiero leczenie kompleksów . Ale mnie to rozbawiło ha ha ha muszę częściej wchodzić na fora. Ale jazda.......

 • 2018-02-02 11:45:05

  gość: ~oooo

  @~kibic
  Uderz w stół....
  Dlaczego myślisz, że pisze to wszystko jedna osoba pod różnymi nicami. Ja wcześniej ani słowa nie pisałem a również przychylam się do tych komentarzy. Musisz się pogodzić z tym, że wiele i to bardzo wiele osób uważa, że w klubie się bardzo źle dzieje. I przestań się w końcu pocieszać, że klub nie pasuje tylko jednej osobie bo to nie prawda. Wielu a nawet bardzo wielu osobom nie podoba się to co robicie i ma prawo im się nie podobać. Nie jesteś idealny i ty jak każdy masz wrogów, chociaż uważam, że takich chamskich zachowań nie powinno być na forum. A ludzie mogli by pisać opinie w bardziej kulturalny sposób , no ale ja już nie mam na to wpływu. Nigdy nikogo na forum nie obraziłem i nigdy nie obrażę ale swoje zdanie mam w sposób kulturalny prawo wypowiedzieć.

 • 2018-02-02 12:07:33

  gość: ~mieszkaniec

  @~oooo
  Artykuł dotyczy turnieju juniorów starszych w którym drużyny Polonii zdobyły pierwsze i trzecie miejsce, naprawdę uważacie że to porażka?

 • 2018-02-02 12:30:08

  gość: ~oooo

  @~mieszkaniec
  Ja akurat nie miałem na myśli wyników mój syn też tam grał. Tylko odniosłem się do organizacji i do tego jak funkcjonuje cały klub. Bo nie możemy udawać , że dobrze funkcjonuje, gdyż od paru lat robi się coraz gorzej. I niech zarząd nie udaje tylko powie szczerze , że nie ma kasy, że jest ciężko, że szkolenie szwankuje i to bardzo. Że nie mamy juniorów, że nie mogą znaleźć sponsorów niech powiedzą prawdę a nie ciągle się fuczą i nic złego na klub nie można im powiedzieć. Oni są cacy a wszyscy co krytykują są źli. Trochę pokory i będzie inaczej. Mieszkańcy chcieliby również pomóc ale z nimi nie da się rozmawiać bo zaraz jest atak. Doświadczyłem tego na własnej skórze. Niech pogadają, niech poproszą ludzi o pomoc, niech zmienią ludzi w zarządzie, którzy im nie chcą pomagać. a przede wszystkim niech będą bardziej życzliwi i odporni na krytykę. Ludzie mają prawo i chwalić i krytykować . A Panowie z zarządu nie mówię, że wszyscy tylko się obrażają i denerwują jak powie się coś złego o funkcjonowaniu klubu. Niestety przyznajmy, że klub nie funkcjonuje tak jak powinien już od dłuższego czasu. I nie jest to wina tylko tego zarządu ale poprzednich też. Myślę tylko, że teraz to już apogeum. Nie mam za bardzo czsu aby się rozpisywać ale moja rada niech zarząd uderzy się trochę w pierś i niech nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, któremu żadna uwaga i krytyka nie pasuje i albo do roboty w końcu zdecydowali się to ciągnąć albo do widzenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia

 • 2018-02-06 00:44:27

  gość: ~oksymoron

  Tylko "...źle się dzieje","...źle zarządzają","...i do tego źle się dzieje, ...i jeszcze źle się dzieje...Krytyka dla krytyki! Żadnych konkretów, analiz, przykładów, argumentów - nic, tylko źle się dzieje.
  Pewnie turniej był zorganizowany przede wszystkim dla zawodników jako jednostka treningowa w okresie przygotowawczym do sezonu a nie jako wydarzenie sportowe sezonu, no ale - nic się nie dzieje. Zaproszone były jeszcze drużyny Ks Polkowice i "Polonia" Leszno, jednak nie dojechały, no to źle się dzieje. Młodzi "Poloniści" wygrali z rówieśnikami z mocniejszych piłkarsko ośrodków (Wołów, Kobierzyce), no ale źle się szkoli. Żenada!!!
  Jak chce się psa uderzyć to kij się zawsze znajdzie!

 • 2018-04-21 21:57:39

  gość: ~Do Redakcji

  ostatnio dodany post

  Na stadionie w środzie śl całe rodziny jeżdżą rowerami po bieżni tartanowej, a Paniusie wprowadzają psy na murawę.Nie widziałem tam jeszcze strażnika.Po co te zakazy na bramie wejściowej skoro nikt nie egzekwuje zakazów.

REKLAMA