Express-Miejski.pl

Promocja Średzkiej Komunikacji Publicznej. Pracownicy rozdawali dziś kawę, herbatę i rozkłady jazdy

Pracownicy częstowali dziś pasażerów ciepłymi napojami oraz rozkładami jazdy ŚKP fot.: Średzka Komunikacja Publiczna

Oficjalnie Średzka Komunikacja Publiczna ruszyła. Do 16 lutego przejazdy busami i autobusami będą darmowe. Dziś na dworcu PKP pracownicy rozdawali ciepłe napoje.

Przez ponad dwie godziny od 5.15 do 7.45 pracownicy Średzkiej Komunikacji Publicznej i Urzędu Miejskiego byli na dworcu PKP w Środzie Śląskiej. W trakcie pięciu kursów pociągów rozdawali gadżety związane z I etapem uruchomienia projektu komunikacji, rozkłady jazdy, kawę i herbatę. 

- Zależało nam na dotarciu do pasażerów, mieszkańców, którzy codziennie jeżdżą pociągami Kolei Dolnośląskich do pracy, szkoły, czy na uczelnię. Od dzisiaj, by dostać się na stację PKP, mogą oni korzystać z kursów Średzkiej Komunikacji Publicznej, które dopasowaliśmy do rozkładów jazdy pociągów. Myślę, że to był owocny czas, mieszkańcy dzielili się swoimi spostrzeżeniami, a większość z nich bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat gminnej komunikacji. Kilka osób już dziś przyjechało na stację autobusami ŚKP - mówi Jaromir Stawirej, prezes Średzkiej Komunikacji Publicznej sp. z o.o. 

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Promocja Średzkiej Komunikacji Publicznej. Pracownicy rozdawali dziś kawę, herbatę i rozkłady jazdy

    2018-01-31 21:26:03

    gość: ~iza

    ostatnio dodany post

    Baloniki, gadżety itp. no to mamy rozpoczętą kampanię za nasze pieniądze

REKLAMA