Express-Miejski.pl

Amelia Niedzielska z powołaniem na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski kobiet

Amelia Niedzielska fot.: mpr

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania na konsultacje szkoleniowe dla młodych piłkarek. Wśród nich jest dziewczyna z gminy Środa Śląska Amelia Niedzielska.

O sukcesie swojej zawodniczki poinformował klub, do którego należy średzianka - UKS Bielawianka Bielawa. - Miło nam poinformować, iż trener Patrycja Jankowska powołała naszą zawodniczką Amelię Niedzielską obecnie wypożyczoną do klubu AZS Wrocław, na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski do lat 15. Amelii życzymy, aby zadomowiła się w kadrze U-15 - czytamy w komunikacie klubu. Oprócz średzianki powołanie otrzymały jeszcze 23 inne dziewczyny.

Amelia Niedzielska to 15-letnia mieszkanka Rakoszyc, która uczy się w miejscowej szkole podstawowej im. Sybiraków. Jak sama przyznaje informacja o jej powołaniu na konsultacje, była zaskoczeniem. - Zaskoczenie na pewno się pojawiło, ale zostało to wypracowane moją ciężką pracą na treningach i już od jakiegoś czasu wiedziałam, że stać mnie na to, żeby się tam znaleźć - mówi młoda piłkarka i dodaje, że to jej pierwsze tego typu wyróżnienie. - Mam nadzieję, że nie ostatnie.

Amelii życzymy samych sukcesów. Na szkolenie wyjedzie już 8 lutego do Grodziska Wielkopolskiego.

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Amelia Niedzielska z powołaniem na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski kobiet

    2018-01-30 16:02:04

    gość: ~oxymoron

    ostatnio dodany post

    Gratuluję Ci Amelko tego wyróżnienia, ale także wielkie słowa uznania należą się rodzicom Amelki a szczególnie tacie - Markowi, notabene byłemu zawodnikowi Polonii Środa Śląska. Bez poświęcenia taty kariera córki nie potoczyłaby się tak dynamicznie.

REKLAMA