Express-Miejski.pl

Zawodnicy Glory Środa Śląska wystąpią na Międzynarodowej Gali Boksu Amatorskiego

Zawodnicy Glory Środa Śląska fot.: Angelika Harom - em24.pl

27 stycznia czterech przedstawicieli średzkiego klubu weźmie udział w cenionym turnieju bokserskim o puchar burmistrza Sulejowa.

Gala odbędzie się w nowo otwartej hali sportowej szkoły podstawowej w Witowie-Kolonia, która jest największym i najnowocześniejszym obiektem tego typu w gminie Sulejów. – Nasz klub będą reprezentować Mateusz Cielepała i Mariusz Kielesiński oraz młodzi adepci boksu 18-letni Krzysztof Wasylów i 16-letni Kacper Miśkowski – informuje trener Radosław Pupin. Gośćmi specjalnymi imprezy będą m. in. Paweł Skrzecz, Mateusz Masternak czy Sasha Sidorenko. Współorganizatorem zawodów jest sekcja bokserka Widzewa Łódź, a patronat nad galą objął Okręgowy Związek Bokserski w Łodzi.

Na co dzień w średzkim klubie trenuje od 25 od 30 osób. Trener Radosław Pupin, jako zawodnik ma na swoim koncie wiele sukcesów. Był m. in. mistrzem świata w kickboxingu czy zawodnikiem prestiżowej federacji FEN. W klubie Glory przy treningu pomaga mu Mateusz Cielepała, który jest perspektywicznym bokserem. – Jestem dumny z dotychczasowej postawy Mateusza. Z tygodnia na tydzień robi coraz większe postępy. Występ na styczniowej gali jest jednym z elementów przygotowania do kwietniowych mistrzostw Polski. Chciałbym również, by Mateusz powalczył na Międzynarodowym Turnieju im. Feliksa Stamma – mówi trener Pupin.

Turnieju im. Feliksa Stamma jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów bokserskich. Wśród zwycięzców turnieju są takie gwiazdy jak Lennox Lewis czy Aleksandr Powietkin.

pharom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zawodnicy Glory Środa Śląska wystąpią na Międzynarodowej Gali Boksu Amatorskiego

  2018-01-13 21:07:57

  gość: ~Kolega

  Trzymam kciuki za bokserów w walkach i powodzenia Radzio w osiąganiu sukcesów jako trener.

 • 2018-01-15 19:45:50

  gość: ~Agnieszka

  ostatnio dodany post

  Mateusz! Bardzo mocno Ci kibicuję, jeszcze mocniej trzymam kciuki! Prawie w ogóle Cię nie znam, ale kawę razem piliśmy :)) Zawsze jestem pełna podziwu dla takich osób, jak Ty! Wiesz czego chcesz i wbrew wszystkiemu usilnie i odważnie dążysz do wymierzonego sobie celu :) Bardzo mi imponują takie osoby :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki i z całego serca życzę POWODZENIA zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym!!!!

REKLAMA