Express-Miejski.pl

Na aukcje WOŚP przekazali "jedynkę" Bike Maratonu

Trwa licytacja numeru startowego fot.: mpr

Przed nami 18. sezon Bike Maratonu. Po raz kolejny organizatorzy cyklu przekazują na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy najbardziej pożądany numer startowy.

Licytowany numer to oczywiście „1” - numer symboliczny i najbardziej uprzywilejowany. Posiadanie „jedynki” wylicytowanej dla WOŚP uprawnia do gratisowych startów we wszystkich edycjach Bike Maratonu 2018. - Numer będzie licytowany już ósmy raz i do tej pory udało się dzięki niemu zebrać ponad 52 tys. złotych. Osoba która zapłaci za "jedynkę" najwięcej będzie miała oczywiście zapewnione starty we wszystkich edycjach Bike Maratonu 2018 i zarezerwowane honorowe miejsce w sektorze "0", czyli w pierwszym szeregu z zawodnikami elity. Ponadto, ten wyjątkowy numer uprawnia do startu w pozostałych imprezach organizowanych przez Macieja Grabka: w Szosowym Klasyku, etapówce Bike Adventure oraz w wyścigu Uphill Race Śnieżka - informują oarganizatorzy cyklu maratonów.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie już 26. raz, a Bike Maraton ponownie do niej dołącza. Do licytacji można dołączyć w każdej chwili. Obecnie numer startowy licytuje jedenaście osób, a cena to ponad dwa tysiące złotych. Aukcja kończy się 14 stycznia o godz. 17.

Przypomnijmy, że w tym roku Bike Maraton w Miękini wystartuje 14 kwietnia.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA