Express-Miejski.pl

Rozbudowa oświetlenia ulicznego w gminie Miękinia. Sześć miejscowości będzie miało nowe lampy

Gmina Miękinia fot.: em

Najprawdopodobniej do końca września 2018 roku w sześciu miejscowościach z terenu gminy Miękinia będzie nowe oświetlenie uliczne.

Na początku stycznia gmina ogłosiła przetarg na budowę oświetlenia drogowego.  Jak informują pracownicy gminy w pierwszej kolejności planowana jest budowa oświetlenia w Gałowie (ulice: Sportowa, Olimpijska i Piękna do skrzyżowania z ul. Olimpijską), Żurawińcu (część ul. Kasztanowej i ul. Spacerowa do skrzyżowania z ul. Słoneczną), Głosce (ul. Średzka), Krępicach (ulice: Nowa i Wróblowicka), Brzezinie (ulice: Willowa, Topolowa, Prosta, Polna do skrzyżowania z ul. Markową) oraz Mrozowie (ulice: Odrzańska, Kwiatowa, Parkowa, Kościuszki, Chabrowa). 

- Warto przypomnieć, że tylko w 2017 roku nowe oświetlenie drogowe powstało w Brzezinie (ul. Kopernika, Lipowa, Dębowa, Działkowa), Mrozowie (ul. B. Chrobrego, Aleja Brzozowa, Jastrzębia, Orla, Myszołowia) i Żurawińcu (ul. Główna) oraz Wilkszynie (ulice: Kwiatowa, Chabrowa, Wiśniowogórska, Łąkowa i Północna) i Lutyni (ulice Szkolna i Wiśniowa) - informują pracownicy.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA