Express-Miejski.pl

DSDiK ogłosiła przetarg na przebudowę drogi w Wilczkowie

Droga nr 345 w Wilczkowie fot.: em

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu planuje przebudowę blisko 800 metrów drogi nr 345 w miejscowości Wilczków (gm. Malczyce). Na razie ogłoszono przetarg.

Przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku w Wilczkowie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 345 rozpoczęto przebudowę mostu. Inwestycję przeprowadziła również DSDiK we Wrocławiu, zakończyła ją w lipcu.

Teraz planowana jest kolejna inwestycja w tej miejscowości. Tym razem dotyczy przebudowy 790 metrów drogi wojewódzkiej, która przebiega przez wioskę. W ogłoszeniu przetargowym możemy przeczytać, że zaplanowano przebudowę jezdni, odwodnienie, przebudowę istniejących już zjazdów oraz wybudowanie chodnika w ciągu drogi. Przetarg został ogłoszony 19 grudnia 2017 roku. 

Będziemy informować na bieżąco o szczegółach tej inwestycji.

anbo

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • DSDiK ogłosiła przetarg na przebudowę drogi w Wilczkowie

  2018-01-04 13:34:13

  gość: ~Z Wilczkowa

  I znowu nam jaśnie panujący zgodzi sie na zamknięcie drogi i będziemy chyba fruwać. Ciekawe czy tym razem przypilnuje interesu gminy czy będzie chwalił się nie swoimi sukcesami?

 • 2018-01-05 14:39:35

  gość: ~kibic

  Na to już chyba nikt nie da się na to nabrać. Wiem tylko jedno, że dołączy do tej nieswojej inwestycji przyd...s wójta p. S z Wilczkowa radny tysiąclecia, który już obmyśla plan do kogo dołączyć aby znowu się załapać na następną kadencję. Bo temu panu frankowskiemu wszyscy powiedzą do widzenia.

 • 2018-01-07 19:46:16

  gość: ~chłop z wilczkowa

  Oczywiście, że pełną gębą sobie przypisuje sukces podając dziwne podziękowania na swoim Facebooku, a nawet nie wie gdzie urzęduje Dyrektor DSDiK we Wrocławiu. Co jak co, ale jest niebywale sprytny i czujny aby swoją d..ę i gębę wsadzić wszędzie.

 • 2018-01-09 17:40:31

  gość: ~do franka z naczepy

  No i mamy już pierwszego kandydata do stołka wójta gminy Malczyce. Teraz każdy sobie będzie przypisywał sukcesy tej kadencji. Ale na nieszczęście tej gminy nie było ich za wiele i o palmę pierwszeństwa niedługo skoczą sobie wszyscy do gardeł.

 • 2018-01-10 21:38:15

  gość: ~Jans

  ostatnio dodany post

  @~do franka z naczepy
  A gdzie wy jakieś sukcesy tej kadencji widzicie??? Nic, wielkie nic zostało zrobione. Tylko kieszeń Franka z naczepy urosła do niespotykanych rozmiarów. No i może jeszcze kieszeń jego kolezkow malczyckich recydywistow z pod ciemnej gwiazdy.

REKLAMA