Express-Miejski.pl

Mirosław Drączkowski nie jest już trenerem średzkiej Polonii

Zarząd klubu podjął decyzję o odwołaniu trenera Drączkowskiego fot.: Paweł Harom - em24.pl

Na wczorajszym posiedzeniu zarządu klubu MLKS Polonia Środa Śląska podjęto decyzję o odwołaniu z dotychczasowego stanowiska szkoleniowca Mirosława Drączkowskiego.

Zespół Polonii Środa Śląska, występujący w GreenPost klasie okręgowej rundę jesienną kończy na 7 miejscu z 19 punktami na koncie. Bilans drużyny to 6 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek.

Mirosław Drączkowski prowadził zespół Polonii od października 2016, kiedy na stanowisku zastąpił Marcina Foltyna. - Pragniemy podziękować trenerowi za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z futbolem - pisze zarząd w oficjalnym komunikacie.

Nazwisko nowego szkoleniowca powinniśmy poznać do 15 grudnia.

pharom

141

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • (this post was banned by administrator)

    2017-11-30 11:54:42

    gość: ~Kazik

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 12:16:42

    gość: ~kibol

    @~Kazik
    A czyja jak nie zarządu jak się chce robić awanse bez grosza. Gmina wywala pieniądze a sponsora żadnego bo szanowny zarząd nie może znaleźć nikogo kto by chciał wkładać w ten śmieszny klub kasę.

  • 2017-11-30 12:19:29

    gość: ~olo

    @~Kazik
    Ale strata dla Drączka śmieszne, jakby co najmniej odchodził z Barcelony.

  • 2017-11-30 12:29:22

    gość: ~Kazik2

    @~Kazik
    Co ty możesz o tym powiedzieć jaki to jest człowiek. Jedynie mogę powiedzieć ze jest bardzo niewygodny bo sypie prawdę w oczy mówi głośno o tym co wszyscy myślą. A jeżeli chodzi o zarząd to jest bezradny. Nic nie potrafił osiągnąć . Zwolnili Samca, Latałę teraz Draczkowskiego. Sponsora żadnego a gmina dlaczego ma finansować całość niech panowie postarają się o sponsorów . Dlaczego nikt ich z tego nie rozliczy. Piotruś Bugsa uciekaj z tamtąd bo nie pasujesz do tego towarzystwa .

  • 2017-11-30 13:33:27

    gość: ~były zawodnik

    @~Kazik
    No jakim był? Nam się super pracowało, a zarząd zrobił co zrobił...Trener też był ostrzegany żeby tu nie przychodzić ale chciał pracować z fajnymi chłopakami, życzę aby zarząd został w okręgówce jeszcze przez najbliższe sto lat, szkoda tylko chłopaków, pozdrawiam ich serdecznie

  • 2017-11-30 13:37:59

    gość: ~Aktualny zawodnik

    @~były zawodnik
    Mów za siebie. Mi się z nim źle współpracowało.

  • 2017-11-30 13:34:23

    gość: ~były zawodnik

    @~Kazik
    No jakim był? Nam się super pracowało, a zarząd zrobił co zrobił...Trener też był ostrzegany żeby tu nie przychodzić ale chciał pracować z fajnymi chłopakami, życzę aby zarząd został w okręgówce jeszcze przez najbliższe sto lat, szkoda tylko chłopaków, pozdrawiam ich serdecznie

  • 2017-11-30 13:48:52

    gość: ~ss

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 14:48:39

    gość: ~sss

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 15:00:16

    gość: ~Mmm

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 15:20:20

    gość: ~mariusz

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 15:23:49

    gość: ~Xyz

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:02:29

    gość: ~Kornel Drączkowski

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:21:30

    gość: ~mariusz

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:30:19

    gość: ~Kornel Drączkowski

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:31:20

    gość: ~Ewelina Drączkowska

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:35:34

    gość: ~marius

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:45:48

    gość: ~Ewelina Drączkowska

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:49:45

    gość: ~Ewelina

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:51:25

    gość: ~Kibic

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 16:53:25

    gość: ~Zooo

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 17:19:46

    gość: ~Ludzie to internetowe trole

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 17:57:43

    gość: ~Ewelina Drączkowska

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 09:14:49

    gość: ~DNO

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 09:58:42

    gość: ~onet

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-11-30 12:04:23

    gość: ~Kamil stoch

    Czekamy na oświadczenia w mediach pana trenera obrzucanie się błotem jak w Żmigrodzie :p karma szybciutko wróciła

  • 2017-11-30 12:11:37

    gość: ~kibic

    @~Kamil stoch
    Ale karma to przysługa nikt do tego "wspaniałego" nie chce przyjść. Przynajmniej ominęły go kolejne kompromitacje ze strony pożal się Panie Boże zarządu. Mirek dziękuj Bogu że się tak stało.

  • 2017-11-30 13:36:41

    gość: ~przes

    A niech daje oświadczenie i niech powie co się tu działo, jak włodarze miasta nie wiedzą co się dzieje w tym śmiesznym klubie, oszukiwani są, czekamy z chęcią niech powie całą prawdę, bo nie ma co bronić tu kilku osób z zarządu...i kierownictwa.

  • 2017-11-30 13:21:18

    gość: ~SUAREZ

    Ciekawe kogo teraz zatrudnią :/

  • 2017-11-30 13:31:19

    gość: ~messi

    @~SUAREZ
    Kargola i Jopka razem, będzie "trener" i "asystent"

  • 2017-11-30 13:34:45

    gość: ~były zawodnik

    @~messi
    haha dobre:D

  • 2017-11-30 22:33:55

    gość: ~Lojalny

    @~messi
    Albo Zurka...bo to przecie nauczyciel wf...i w zarzadzie jest i na dyrektora startował...czlowiek orkiestra...

  • 2017-11-30 22:41:33

    gość: ~Waldi

    @~Lojalny
    Taki kameleon to sie wszedzie wkreci...u byłego byl, teraz u Lorda, a jutro jeszcze z kimś innym będzie w komitywie...i nie jeden zarząd przetrzyma...a fe

  • 2017-11-30 23:22:04

    gość: ~Ja

    @~Waldi
    Święta prawda.

  • 2017-11-30 13:35:36

    gość: ~Radek

    I co zawodnicy tez odejda....

  • 2017-11-30 13:37:19

    gość: ~przes

    @~Radek
    dobrze by było...

  • 2017-11-30 13:43:22

    gość: ~kibic

    Co moze zrobic trener jak w calej rundzie moze 3 osoby z druzyny graly rowno?

  • 2017-11-30 14:53:05

    gość: ~cantona

    @~kibic
    ciekawe co za 3 grala rowno

  • 2017-11-30 14:38:24

    gość: ~Pomocna dłoń

    Trochę trzeba trenera obronić gdyż wzmocnień prawie nie było żeby walczyć o 4 ligę a ja uważam że Polonia powinna stać wychowankami dlatego wynik jest jaki jest słaby materiał i tyle nie trafił się zespół i tyle można iść na skróty i płacić zawodnikom jak robią to zespoły z pozycji 1 i 2 ale po co na tym poziomie to jeszcze zabawa nie grajmy pieniędzmi grajmy wychowankami pozdrawiam serdecznie

  • 2017-11-30 14:50:11

    gość: ~arturo widal

    @~Pomocna dłoń
    dobry trener robi cos z niczego a ten zrobił nic z czegos co bylo!!!

  • 2017-11-30 14:56:18

    gość: ~Kibic

    @~arturo widal
    Nie ma takich trenerów . Z gowna bata nie ukrecisz

  • 2017-11-30 15:32:11

    gość: ~Hakansas

    @~arturo widal
    Ludzi miał dobrych ale jak napastnika daje na defensywnego to co chciał osiągnąć?? Sam sobie winny szkoda że tak późno go pogonili

  • 2017-11-30 15:33:13

    gość: ~Pomocna dłoń

    Wystarczy wysłać trenerów na staż do klubów gdzie słyną ze szkolenia młodzieży choćby do Lubina nakreślić plan od orlika do seniora i szkolić warunki są tylko trzeba dobrego planu działania a wyniki przyjdą

  • 2017-11-30 18:27:53

    gość: ~Kkk

    @~Pomocna dłoń
    Tak koniecznie będziemy wysyłać na staż tylko za co ? No i zrobimy akademię jak w Barcelonie. Boże żenada nie z tym zarządem, który tylko czeka na kasę z gminy bo sam nie potrafi znaleźć grosza.

  • 2017-11-30 22:28:35

    gość: ~Pomocna dłoń

    @~Kkk
    Bądźmy bardziej przy ziemi Lubin to nie Barcelona :)

  • 2017-11-30 23:31:41

    gość: ~Ala

    @~Pomocna dłoń
    Ale w Srodzue będzie Barcelona

  • 2017-11-30 16:06:51

    gość: ~czarnousow

    Szok...jak można było...przecież wyniki były dobre - na 9 meczy 7 porażek! Bramki 8-23! Porażka kompromitująca 0-7 ale to winna wszystkich wkoło tylko nie trenera, pytanie - to trener odpowiada za wyniki czy nie? W każdym innym klubie wyleciał by już miesiąc temu, każdy inny trener już dawno sam by honorowo zrezygnował ale nie nasz minimourinho ;)

  • 2017-11-30 16:13:09

    gość: ~Nauczyciel

    @~czarnousow
    Matematyka się kłania i czytanie ze zrozumieniem na 14 meczy - 6 wygranych 1 remis 6 porażek. No trochę chęci za im się wypowiesz

  • 2017-11-30 20:03:27

    gość: ~O12

    @~Nauczyciel
    Panu to się chyba słownik kłania

  • 2017-11-30 16:20:04

    gość: ~zorientowamy

    dronczek zrobił błąd taktyczny mial propozycje z wołowa , zamiast zrezygnowac za porozumieniem stron i isc do wołowa liga wyżej to ciemnogród by myslal ze jest takim dobrym trenerem i biora go wyżej tam by sie utrzymal bo wolow ma jednak fajna ekipe. a tak to go zdymisjonowali i teraz smiech w rejonie. najgorsze ze juz obrzuca powoli na środzie błotem kargola pytanie po co ? nie spełnil oczekiwan i adios taka praca

  • 2017-11-30 18:22:22

    gość: ~Kolega

    @~zorientowamy
    Nie do końca jesteś zorientowany ponieważ drĄczek zrezygnował z propozycji z wołowa ponieważ był lojalny wobec aktualnego klubu, który obiecał mu prace na 2 lata. Minął rok... chyba nie ma o czym rozmawiać.

  • 2017-11-30 16:51:02

    gość: ~007

    W grupach młodzieżowych też są trenerzy do zwolnienia, czas zatrudnić fachowców. W ostatnim czasie odeszli najpierw Samiec , teraz Drączkowski, czy jakikolwiek fachowiec trenuje jeszcze w tym klubie ???

  • 2017-11-30 17:11:52

    gość: ~Xyz

    @~007
    Już nie

  • 2017-11-30 19:10:14

    gość: ~Sami

    @~007
    Draczka szkoda tego drugiego wogole

  • 2017-12-01 15:03:44

    gość: ~Rodzic

    @~Sami
    Tobie człowieku z zarządu może nie szkoda ale chłopakom z drużyny bardzo...i już nigdy nie będziecie mieli takiej drużyny m.in.przez takich obludnikow jak ty...

  • 2017-11-30 17:29:55

    gość: ~Ja

    @~Kornel Drączkowski
    Czemu komentarz usunięty ? Gdzie złamany regułami ?

  • 2017-11-30 17:32:00

    gość: ~Ja

    @~sss
    Dlaczego komentarz usunięty ?

  • 2017-11-30 17:42:31

    Admin

    @~Ja
    Witam, komentarze zostały zablokowane, ponieważ zaczynała się w tym miejscu tworzyć pyskówka daleko odbiegająca od głównego tematu arta, co przy tak drażliwym temacie (jak widać powyżej), jest kompletnie niepotrzebne i... sprzeczne z regulaminem.
    Pozdrawiamy.

  • 2017-11-30 17:56:10

    gość: ~Ja

    @Admin
    Ale te co obrażają człowieka zostawiliście porażka

  • 2017-11-30 18:04:26

    Admin

    @~Ja
    Szanowny Panie/Pani. Reagujemy na zgłoszenia. Każdy wpis ma link "zgłoś". Wystarczy wysłać do nas w ten sposób informację. Jeśli wpis narusza regulamin - blokujemy. Nic więcej. Nie zagłębiamy się w treści wszystkich dodawanych wpisów. Forum nie jest moderowane. I nie będzie.
    Pozdrawiam.

  • 2017-11-30 18:22:50

    gość: ~Obserwator

    Ciekawe kto będzie trenerem?

  • 2017-11-30 18:37:23

    gość: ~kibic

    @~Obserwator
    Na mieście słyszałem, że Nawałka w trybie natychmiastowym zrezygnował z kadry na rzecz Polonii:)

  • 2017-11-30 21:03:04

    gość: ~Kibol

    @~kibic
    Ktoś z nazwiskiem

  • 2017-11-30 22:13:27

    gość: ~Kibic

    @~Kibol
    Pewnie Darek Hsmksło on się „ zna”

  • 2017-11-30 22:41:21

    gość: ~Ooo

    @~Kibol
    Wiem Stokowiec oni maja kasę to mu zapłacą a on wprowadź zespół do EXTRAKLASY

  • 2017-11-30 22:43:22

    gość: ~Ja

    @~Ooo
    I stanie się bogiem postawią mu pomnik

  • 2017-11-30 21:26:24

    gość: ~Najlepiej

    Najlepiej to idziemy spać

  • 2017-11-30 22:17:19

    gość: ~Były zawodnik

    Hm...obawiam się ze klub traci wizerunek...z przyjściem Kargola wiązalem lepszą przyszłość... po prezesiku z poczty ktory wszystko wiedział najlepiej i wydawał się najmądrzejszy na świecie...ale niestety jak na razie same rozczarowania...grupy młodzieżowe to grzecznie mówiąc prowizorka a nie szkolenie, a zespolow seniorskich tak naprawdę nie ma...no chyba ze w drugiej Polonii gra przyszłość tego klubu...

  • 2017-11-30 22:32:22

    gość: ~Aaa

    @~Były zawodnik
    Najgorsze że w Poloni nie ma przyszłości twgo klubu

  • 2017-11-30 22:33:28

    gość: ~Cześć

    @~Były zawodnik bo miał być ktoś inny trenerem 1-go zespołu z tego co wiem to p.Który trenuje Prochowice ale doszło do wyciągnięcia przyjacielskiej dłoni obcy trener ma swoich grajków może byłoby lepiej.

  • 2017-11-30 22:41:47

    gość: ~Kibic

    @~Cześć
    Chłopie przekazu nie rozumiesz gość pisze o zarządzie, o szkoleniu, trener to jedna mała cegiełka w tym wszystkim kto by tu nie był to jeżeli nie ma organizacji i kasy to klub padnie, a co do pana z prochowic to nie chciał tu przyjść do tego śmietnika.

  • 2017-11-30 22:39:19

    gość: ~Kibol

    @~Były zawodnik
    No i czyja to wina? Może Tuska :D

  • 2017-12-01 09:33:18

    gość: ~Nie

    @~Kibol
    KACZORA :)

  • 2017-11-30 22:46:37

    gość: ~Kibic

    P.Mirku bardzo dziękuję za zdrowie ,które pan zostawił dla Polonii pamiętam jak grał pan 4 lidze pomimo kontuzji i niewiele zabrakło do 3 ligi Janusze nie wiedzą co piszą a tak naprawdę to nie da się zrobić zespołu z 5ciu zawodników na poziomie kl.O pozdrawiam

  • 2017-11-30 23:11:54

    gość: ~Wieslaw

    Szeroki temat do dyskusji...i każdy mądry; szczególnie jak można pisać no name...przykre jest jednak to co stało się z klubem w ostanim czasie...przecież klub mial dobrych trenerów,ale pewnie byli poza układem który teraz zarządza...tak jsk w gminie... jak coś funkcjonowało to źle bo za długo...to teraz będzie napewno lepiej

  • 2017-11-30 23:25:20

    gość: ~Ja

    @~Wieslaw
    No właśnie zarząd chyba w tej formie za długo zarządza może czas na zmiany

  • 2017-11-30 23:37:32

    gość: ~Lolo

    Mirku ale powiem ci szacun dla ciebie hrjterzy pizza o ludziach którzy coś znaczą nie ważne czy dobrze czy złe a ty przyćmiłeś wszystkie artykuły . Szacun Draczek jesteś wielki

  • 2017-12-01 07:31:29

    gość: ~oli

    Pan Mariusz kazał usunąć wszystkie krytyczne komentarze dotyczące jego osoby i klubu. Szkoda , że nie widzicie jak atakowano całą rodzinę trenera. Panie Mariuszu to nie rodzina pisz tylko naprawdę wiele osób Pana nie lubi ja też Pana nie lubię a nie jestem ani rodziną trenera ani nawet ich znajomym. Proszę pogodzić się z krytyką nie jest Pan najważniejszy choć może się tak panu wydaje.W klubie nie zrobił pan nic, liczycie tylko na pieniądze z gminy , może pora ruszyć tyłki i poszukać sponsorów.

  • 2017-12-01 09:00:52

    gość: ~zawodnik

    @~oli
    A Pan DH niech robi to na czym się zna czyli na prowadzeniu sklepu spożywczego, bo jeżeli chodzi o działalność w klubie to porażka. Co on wygaduje to szkoda gadać , nie ma zielonego pojęcia o piłce ani o prowadzeniu klubu. Biznesmena to niech on udaje w swoim sklepie tam idzie mu naprawdę celująco ale jeżeli chodzi o klub niech da spokój.

  • 2017-12-01 09:25:23

    gość: ~69

    Trener dostał umowę na 2 lata,miał spokojnie pracować i budować drużyne,bez względu na to co by się nie działo. W strefie spadkowej nie byli więc powinni się wywiązać ze swoich obietnic.
    Tyle w temacie.

  • 2017-12-01 09:40:22

    gość: ~jaka umowa

    @~69
    miał umowę na piśmie?jeżeli tak to niech wystąpi o odszkodowanie. a jeżeli nie miał?..no cóz jego strata.

  • 2017-12-01 10:25:55

    gość: ~Kibic

    @~jaka umowa
    Umowe w okręgówce chłopie może profesjonalny kontrakt jeszcze

  • 2017-12-01 11:05:40

    gość: ~sory memory

    @~Kibica
    g...o mnie obchodzi czy okregówka czy C klasa. chodzi o fakt zabezpieczenia się na piśmie.jakie umowy dżentalmeńskie? jaki sąd je hunoruje?hehehe.

  • 2017-12-01 10:28:39

    gość: ~Prawnik

    @~jaka umowa
    Są jeszcze umowy dżentelmeńskie ale do tego potrzeba dżentelmenów . Pan prezes dzentelmenem ha ha ha .

  • 2017-12-01 11:08:24

    gość: ~ss

    @~Prawnik
    Pan trener dżentelmenem ha ha ha

  • 2017-12-01 12:01:30

    gość: ~kibic

    @~ss
    No na pewno większym niż pan prezes.

  • 2017-12-01 09:51:48

    gość: ~adfsf

    @~69
    miał budować, nie rozpier...lac. A to zrobił

  • 2017-12-01 10:04:07

    gość: ~zawodnik

    @~adfsf
    A co budować bez pieniędzy? Zaległości w klubie wczoraj na zebraniu mówi "jakiś" pan ze mógł trener ściągnąć zawodników.Tylko za co? Za frytki nikt nie chce grać. Przecież trener chciał ale niestety nie mieli kasy. A pod klubem stoi 20 zawodników i czeka żeby grać w Polonii bez pieniędzy ale za to na super obiektach. Żenada

  • 2017-12-01 10:12:13

    gość: ~MOU

    Przynajmniej bedzie można na spokoju iść sie naje*** przed meczem,bez obawy że "ktoś" Cie podje*** :
    D

  • 2017-12-01 10:23:32

    gość: ~Kibic Paweł

    @~MOU
    No i to jest właśnie podejście zawodników. Ważne żeby się napić i iść na mecz a później grają jak zwłoki, i tu coś ma być z tego? Nowy trener tez będzie miał znajomosci w środowisku średzkim spokojnie i tez sie dowie. To ze ma zawodników bardzo rozrywkowych zwłaszcza przed meczem to nie wina trenera.

  • 2017-12-01 10:24:44

    gość: ~Zawodnik

    @~MOU
    Robert daj se spokój głupoty ci w głowie, w jakim świetle stawiasz innych zawodników nie każdy taki jest

  • 2017-12-01 10:28:20

    gość: ~Do kolesia

    @~DNO
    znów chyba chcesz posiedzieć na dołku za swoje głupie gadanie

  • 2017-12-01 10:47:38

    gość: ~afa

    @~Do kolesia
    wzmocnienia? jakie wzmocnienia jak przed runda sie oslabili oddajac 2 do brzeziny 1 do malczyc 2 do szczepanowa

  • 2017-12-01 10:56:17

    gość: ~kkk

    @~afa
    Co? tych dwóch z Brzeziny to osłabienie drużyny? błagam ty widziałeś jak oni grają a zarabiali największe pieniądze w drużynie .

  • 2017-12-01 11:16:50

    gość: ~sss

    @~kkk
    zobacz gdzie ty jestes w tabeli a gdzie oni sa

  • 2017-12-01 11:54:07

    gość: ~KKK

    @~sss
    tak masz rację tylko oni mają innych super zawodników do których panowie się nie zaliczają. No i gdyby nie Bartek.

  • 2017-12-01 12:33:10

    gość: ~były piłkarz

    Mirek nie jest już trenerem tej klasy co kiedyś, słabe wyniki jakie osiągnął z drużyna wpłynęły na to że zarząd Polonii nie jednogłośnie mu podziękował za współpracę. Ten zespól ma potencjał który pokazał w ostatnim tylko właśnie tego potencjału nie dostrzegał trener.Nikt nie wybaczy mu zapewne porażki 0:7 na średzkim stadionie to był blamaż jakiego mało.Już po tej wysokiej porażce powinien podać się do dymisji. Decyzję zarządu uważam za zasadną, należy szukać rozwiązań które w przyszłym sezonie pomogą drużynie się podnieść.

  • 2017-12-01 12:57:49

    gość: ~Kibic

    @~były piłkarz
    Wszędzie osiągał super wyniki kiedyś w Poloni też ale niestety z zupełnie innymi zawodnikami. Jak zespół ma taki potencjał to dlaczego zwolniliście Strożka ? Mógł sobie spokojnie pracować . Jak byś miał jakiekolwiek pojęcie p piłce to wiedziałbyś ze takie wyniki się zdarzają nawet w Barcelonie . Przecież tu nie ma pół napastnika kto ma te bramki strzelać . Ale co ma pisać pan z zarządu musi bronić własnego tylka. I nie rozśmieszaj mnie z tym jednogłośnym zarządem towarzystwo wzajemnej adoracji.

  • 2017-12-01 13:06:16

    gość: ~obserwator PZPN

    tu ma kto strzelać bramki tylko trener tego nie widział, ostatni mecz to zwyraźnił mu chyba, zmiana ustawienia zespołu i od razu stwarzamy zagrożenie i strzelamy bramki.Winą za wszystkie porażki obarczam tylko i wyłącznie trenera zespołu który był najsłabszym 12 zawodnikiem tego zespołu nie ma co rozpaczać przyjdzie nowy trener i zapewne naprawi to co popsuł pan M.D do czego absolutnie jestem przekonamy a już niebawem drużynie trenowana przez nowewgo selekcjonera potwierdzi to na murawie średzkiego stadionu.

  • 2017-12-01 13:13:25

    gość: ~OLI

    @~obserwator PZPN
    ZWYRAŹNIŁ... To jakieś nowe polskie słowo ? A jakbyś miał pojęcie to zmienił ustawienie bo on nie miał kim dysponować, bo miał za wąską kadrę i jak pojawiły się kontuzje co jest normalne w zespołach i jak wypadli nie trenujący to niestety musiał zmienić ustawienia. Ale co ty możesz o tym wiedzieć przecież ciebie nie interesuje dobro klubu i drużyny tylko aby hejtować naszego trenera.

  • 2017-12-01 15:05:56

    gość: ~Kibic

    @~obserwator PZPN
    Jakbyś widział murawy już nie ma bo piasek wysypali nowy trener będzie mógł w siatkówkę pograć

  • 2017-12-01 13:08:42

    gość: ~OBECNY PIŁKARZ

    @~były piłkarz
    Kuźwa wszędzie osiągał wyniki tylko nie w Polonii. Zastanów się dlaczego. Ale ty nie masz zamiaru się zastanawiać, to ja ci odpowiem osiągał wyniki w wyższych ligach bo dobierał sobie piłkarzy i miał bardzo dobrych piłkarzy. Dostawał wolną rękę i mógł ściągnąć zawodników i dostawał na to pieniądze. W Żmigrodzie jak robił awans do III ligi miał wielu miejscowych zawodników ale musiał zrobić kilka wzmocnień I dostał takich. A w Polonii? Nikt mu nie chciał dać na to pieniędzy bo ich po prostu nie ma. Zaległości finansowe wobec zawodników bo gmina nie wyrabia. Ile jeszcze Pan Burmistrz ma dać to od czego do cholery jest ten zarząd, żeby rozdzielać pieniądze z gminy. A gdzie sponsorzy jest tyle firm wokół.Może czas się wziąć do roboty a nie zwalniać trenerów. A jeżeli chcemy grać swoimi to ok, tylko nie napinajmy sie na wyniki.

  • 2017-12-01 13:13:14

    gość: ~byly trener

    @~OBECNY PIŁKARZ

    dobrze prawi polac mu ;d trenera zgubiła pycha tyle, mogl sie nie napinac na awans po 5 kolejkach tylko twardo stapać po ziemi.

    5 lat temu bylo o włos od awansu 2 miesjce za olesnica ale wtedy to był potencjal personalny

  • 2017-12-01 13:15:33

    gość: ~kkk

    @~byly trener
    Jaki awans on się nie napinał na awans on mówił, że z tym zespołem awansu nie będzie bo nie jest czarodziejem. Ale zarząd bardzo chciał aby nauczył się czarować.

  • 2017-12-01 14:51:38

    gość: ~Kibic

    @~byly trener
    Poczytaj sobie artykuł trenera o Polonii nigdy nie powiedział nic o 4 lidze niestety prawda boli a prawda jest taka ze nie mamy ludzi na 4 ligę. Gdzie druga drużyna która miała wspierać musza tam grać chłopaki z 1 drużyny, gdzie juniorzy ? Na imprezach i nawet na swoje mecze nie przychodzą a treningów w ogóle nie maja. Kto ma grać w tej drużynie, wychodzi na to ze musza grać obcy

  • 2017-12-01 14:53:58

    gość: ~Kibol

    @~byly trener
    Pff pycha śmieszny klubik, znajdzie lepszy

  • 2017-12-01 15:08:05

    gość: ~Kibic

    @~były piłkarz
    Nie tym trenerem co kiedyś... hmmm szkoda ze jeszcze rok temu osiągał dobre wyniki na poziomie 4 szkoda ze nadal ma propozycje do 4 ligi, które odrzucił dla prezesika, szkoda ze nadal trenuje kadrę amatorska, nie No rzeczywiście słaby z kiego gość.

  • 2017-12-01 15:32:02

    gość: ~Kibic Polonii

    Emocje na bok, poczekajmy do wiosny , wyniki i czas pokażą czy decyzja była słuszna, na obecną chwilę Polonia ma 3 pkt nad utrzymaniem i sytuacja nie jest dobra. Wiosna pokaże kto miał rację zarząd, czy trener , narazie jest konflikt który niczemu nie służy. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Polonii a nie osoby które sieją ferment wokół klubu i zachowują się jak dzieci które zostały wyrzucone za kare z piaskownicy i teraz gorzkie żale

  • 2017-12-01 15:59:38

    gość: ~Pomocna dłoń

    @~Kibic Polonii
    Brawo ty.

  • 2017-12-01 16:10:12

    gość: ~kibic

    @~Kibic Polonii
    No oczywiście ściągną sobie dwóch trzech klasowych zawodników i na pewno dadzą radę . Będą się chełpić ze mieli racje. Ale jak trener chciał zawodników to nie było pieniędzy

  • 2017-12-01 16:33:59

    gość: ~Kibic

    @~Kibic Polonii
    A dlaczego uważasz ze ferment wprowadzają ci wyrzuceni z piaskownicy, może sieją ci co w niej zostali i boja się ze ich nie legalne zabawy w oiaskownicy wyjdą na jaw...

  • 2017-12-01 20:19:27

    gość: ~Cyz

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 21:01:09

    gość: ~jak kat

    @~Cyz
    to jest praca jak ktos nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow to sie go zwalnia proste

  • 2017-12-01 21:06:49

    gość: ~Oli

    @~jak kat
    Nie to jest kurestwo.

  • 2017-12-01 21:14:17

    gość: ~Konic

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 21:22:07

    gość: ~Stary Zarząd

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 21:31:23

    gość: ~stary zawodnik

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 21:55:20

    gość: ~Cyz

    @~stary zawodnik
    Nie wszyscy trenerzy mają żal . Tylko nie wszyscy potrafią powiedzieć w gębę boją się ze nie znajda pracy a Draczek ma to w d.... nie pierdo.... się z nikim i z niczym co ma wyrąbać to powie i dlatego jest nie wygodny. Najlepiej zamieść wszystko pod dywan i udawać ze się nic nie stało . I nie z każdej drużyny odchodził skłócony. Z Kątów czy z Lipy czy z Miedzi z nikim się nie kłócił wiec nie pierd..... A tu też odchodził w kłótni nawet nie miał okazji się kłócić. Mariusz idź uśpić dzieci bo jesteś żenujący

  • 2017-12-01 22:41:26

    gość: ~hahah

    @~Cyz
    z lipy polecial z hukiem w bardzo kontrowersyjnych okolicznosciach do dzis się za nim smród ciagnie a miedz to co ? nie zrobil awansu na rzecz brzegu dolnego i afery z gwiazdkami z 1 druzyny co mieli grac u niego w rezerwach . nie wiesz to sie nie wypowiadaj

  • 2017-12-02 14:58:02

    gość: ~Kibic

    @~hahah
    W jakich kontrowersyjnych okolicznościach co ty pieprzysz. Zwolnili go i tyle tak jak się zwalnia 95 % trenerów . A o tej Miedzi to jaden Pan Bóg wie o co ci chodzi jaki Brzeg , jakie gwiazdeczki? Ty masz coś z głowa czy jak ?

  • 2017-12-01 21:37:13

    gość: ~Konic

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 22:00:03

    gość: ~obrońca z okolicy

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 22:12:15

    gość: ~Abc

    @~obrońca z okolicy. Ale posadka ja pierdziele. Takich posadek to on miał na pęczki . Pfff faktycznie prawie był w Realu ale prawie robi różnice

  • 2017-12-01 22:54:16

    gość: ~Frajer

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-01 22:56:21

    gość: ~Ja

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-02 07:56:09

    gość: ~Ty

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-02 08:00:29

    gość: ~Ja

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-12-02 11:02:50

    gość: ~lajcik

    @~Ja
    Jak masz problem z wpisem to zgłoś się na policje i do gazety. Podaj wpisy, namierza ip i po sprawie. Anonimowo to kazdy moze si epodac za Mariusza czy Mirka. I potem pewnie na zywo mają do siebie pretensje bo mysla ze jedne i drugi faktycznie na forach sie wypowiada.

  • 2017-12-02 12:06:54

    gość: ~Ja

    @~lajcik
    Po co mam sprawę zgłaszać, w sady bawić sie w policję jak doskonale wiem kto to napisał a chodzi mi po prostu o opinie ponieważ nie są to już normalne rozmowy na poziomie jak nie którzy potrafią to zrobić tylko chamskie obrażania a admin jest od tego by tego pilnować jeśli sobie z tym nie radzą to niech zajmują się czym innym bo to tylko szkodzi ich gazecie ponieważ zaczyna się tu pudelek a nie miejska Gazeta. A tak poza tym kiedy Gazeta wyda jakiś artykuł z trenerem? Narazie tylko jedna strona się opowiedziała a co z druga? Zarząd nie pozwala?

  • 2017-12-02 13:35:20

    gość: ~forum

    @~Ja
    żadne forum nie jest moderowane. chcesz poziomu rozmowy? zacznij od siebie.

  • 2017-12-02 18:23:55

    gość: ~Ja

    @~forum
    A mnie nie obchodzi forum tylko poziom rozmów

  • 2017-12-02 11:56:34

    gość: ~Ada

    Dziękuje wszystkim za wsparcie ale bardzo proszę nie pisać w naszym imieniu bo wywołuje to niepotrzebne konflikty. Pozdrawiam

  • 2017-12-02 22:56:55

    gość: ~Nowy

    Zastanawiam się nad problemem braku pieniędzy w klubie .... Praktycznie mamy w regionie małe zagŁebie przemysłowe!a kasy Brak! Odowiedz jest prosta i oczywista. Nieudolność panów z Zarządu jest tak duża, że trudno tego nie zauważyć. Szukanie sponsora nie polega na tylko mówieniu, że my chcemy. Zarząd prawdopodobnie nawet nie wie jak się do tego zabrać. Siedzą na stołkach i czas z kasą leci. Panowie jesteście nieudolni. Nie chce nikogo obrażać, ale jesteście nieudolnie!

  • 2017-12-03 00:01:14

    gość: ~nowyy

    @~Nowy
    mirek nie pisz juz tu nie warto

  • 2017-12-03 10:12:04

    gość: ~Nowy

    @~nowyy
    To nie pisze Mirek, zakładam, źe Trener ma podobne zdanie. Zawodowo zajmuje się marketingiem zawodowo i trochę wiem na ten temat. Amatorstwem nie da się załatwić poważnych spraw jakim są fundusze czy sponsoring. Szkoda mi tylko tych mlodych , ambitnych piłkarzy, którzy chcą grać i nic nie mają w zamian, a CZAS ich mija...!. Na tym rowniez polega marketing aby dbać o cały klub , bo to
    jest jeden wielki organizm.

  • 2017-12-03 03:12:05

    gość: ~Pirek

    Chyba w październiku przypadkiem znalazłem się na stadionie. "Polonia" miała trening, który prowadził Pan Mirosław. Naliczyłem wtedy ośmiu zawodników! To w jaki sposób trener miał zbudować dobry zespół?! Druga sprawa to zarządzanie Klubem. Przecież Klub na swoją działalność otrzymał ok. 300 tysięcy złotych! Nie piszcie więc, że Klub nie ma pieniędzy bo to nieprawda.

  • 2017-12-03 12:20:39

    gość: ~Głos z Centrali

    Ja też byłem świadkiem wydarzeń które może odpowiedzą na szereg pytań - latem Polonia grała sparing na kajakach gdzie w przerwie wszyscy zgromadzeni byli świadkami gorszących scen z udziałem trenera który przez 15 minut wydzierał się na zawodnika z wyzywaniem się wzajemnie. Nie było omawiania gry tylko ciagla jazda...proszę posłuchać sobie jak zachowuje się trener podczas spotkań ligowych nagranych przez Rolanda! Wyzwyskia i inwektywy! Jak mają grac zawodnicy z ławki którzy słyszą to i za chwilę mają wejść na boisko spodziewając się tego samego na swój temat? Głośno już jest na Dolnym Śląsku że problemem trenera jest jego charakter - dlaczego odszedł z Żmigrodu mimo historycznych wyników? I to w podobnej atmosferze wzajemnych pretensji? Dlaczego rok temu zakończył prace w Lipie mimo nienajgorsxych wyników? Bo nie dało się już z nim wytrzymać? Bo wszyscy wkoło mieli go dość? Wielu pyta o wzmocnienia - głośno jest o tym że z trenerem nie wszystkim jest po drodze bo nie mają zamiaru tego kolejny raz przechodzić - ciągłej krytyki i lżenia. Szkoda że "otoczenie" trenera tego nie widzi że kolejny raz przyklejają trenerowi łatkę awanturnika - wielu ludzi w kolejnym klubie będzie się zastanawiać czy warto współpracować z kimś takim. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Polonii.

  • 2017-12-03 14:28:30

    gość: ~Kobivc

    @~Głos z Centrali
    Awanturnik? A co on się z kimś bił . Jest po prostu wybuchowy a na Naskreta nie sposób nie krzyczeć . Przynajmniej nie rzuca się do bicia byłych zawodników Polonii jak jeden pan z zarządu .

  • 2017-12-03 14:35:35

    gość: ~Xyz

    @~Głos z Centrali
    Kuźwa delikatny się znalazł . Bardzo dobrze Drączuś. Nie podoba się jak mówi wszystko w gębę oj nie podoba jak mówi prawdę w oczy . Wole takiego niż pana K który tylko poza plecami . Fałsz fałsz i jeszcze raz fałsz . Słynie z tego w Środzie

  • 2017-12-03 15:03:34

    gość: ~Kibic

    @~Głos z Centrali
    To jest już nudne o tym Żmigrodzie i Lipie nie mogę już tego czytać wymysł coś innego. A tu jakie awantury robił ? Pił i kolegował się z panami z zarządu a oni wyjebali go w powietrze. I tyle na ten temat

  • 2017-12-03 15:27:49

    gość: ~sss

    sparing lato na kajakach polonisci zdobyli bramke ciesza sie dudzinski i zając szczera radosc a z ławki wasz drączuś " loda mu jeszcze zrób" ---> rzeczywiscie mowi co mysli i jest niewygodny haha

  • 2017-12-03 18:26:22

    gość: ~Oli

    @~sss
    I dobrze powiedział bo błędów wcześniej robił tyle ze masakra

  • 2017-12-03 20:14:34

    gość: ~ddss

    @~Oli
    pokazal swoje oblicze dronczus

  • 2017-12-03 18:52:29

    gość: ~Ggg

    @~sss
    Mariusz jesteś nudny

  • 2017-12-04 22:43:31

    gość: ~NIKO

    I jak ma być dobrze, podziękowali mu za współpracę i nagle zachowujecie się jak hieny.....zamiast życzyć dalszych sukcesów w innej drużynie.Piłka zawsze budziła wiele emocji natomiast na końcu współpracy przydało by się trochę szacunku i zrozumienia dla obydwu stron.

  • 2017-12-07 15:33:13

    gość: ~partyk woźniak

    witam czy to prawda ze zarząd wybrał nowego trenera? ma nim zostać darek michaliszyn informacje maja oglosic po 15 grudnia. prosze o dementi badz potwierdzenie .

  • 2017-12-07 22:14:26

    gość: ~Bajt

    Chłopaki z zarządu niestety nie podołali...same (nie) mądre decyzje...ale tak to jest jak się daje władze osobom które niewiele się znają na zarządzaniu ludźmi i kasą

  • 2017-12-07 22:18:50

    gość: ~Ludwik

    Tak...została nam wielka akademia pilkarska...hehehe

  • 2017-12-07 22:21:17

    gość: ~Bajt

    @~Ludwik
    Po akademii zostalo juz chyba tylko piłkarskie zgniłe jajo

  • 2017-12-08 14:26:49

    gość: ~Kibic

    @~Bajt
    Wstyd żeby z niezle funkcjonujacego klubu zostały już tylko zgliszcza

  • 2017-12-08 01:15:28

    gość: ~KOCIOŁ

    ~partyk woźniak
    Jeżeli twóje domysły sie potwierdzą o Michaliszynie to połowa drużyny odejdzie!!!
    Mariusz nie rób tego!

  • 2017-12-08 10:01:36

    gość: ~33ddd

    @~KOCIOŁ
    a czego oni sie boja? albo sa facetami z jajami albo bez jaj, koniec z głaskaniem sie po plecach

  • 2017-12-08 23:03:37

    gość: ~Kibic

    @~KOCIOŁ
    Tw9j mariusz już wiele rzeczy zle rozegrał...niestety ale rzadzenie go przerosło...dobral się z Jopkiem i Zurkiem i przek9mbinowali

  • 2017-12-08 14:31:46

    gość: ~Boczek

    Są siebie warci...zarząd to jest ale tylko z nazwy...paru chłoptasi się dobralo i myśleliśmy ze są najmadrzejsi na świecie...do pracy a nie do rządzenia

  • 2017-12-08 20:07:46

    gość: ~KOCIOŁ

    Nie chodzi o głaskanie się,ten pan nie ma pojęcia o trenowaniu i zarządzaniem drużyną,lepiej już było zostawić Drączka.

  • 2017-12-09 11:11:37

    gość: ~sdq

    @~KOCIOŁ
    dronczus ponczus przestan pisac juz twoj czas sie skonczyl

  • 2017-12-10 23:45:02

    gość: ~Neutral

    Wiele złego dzieje się w klubie od jakiegoś czasu... miał funkcjonować jeszcze lepiej niż sklep w rynku ale wizjonerzy spierdzielili to co budowano parę lat...nic tylko gratulowac i nagrywac kolejNe promocyjne filmy o naszym fantastycznie prosperujacym klubiku...żałosne

  • 2017-12-11 12:22:41

    gość: ~dsodsak

    @~Neutral
    przyjdzie michaliszyn i odbuduje swietnosc klubu , ponoc dronczek bedzie asytstentem

  • 2017-12-12 19:21:45

    gość: ~oxymoron

    Kurz po burzy opadł, więc można na spokojnie spróbować wyciągnąć jakieś wnioski.
    Zarząd:
    Czy ci wiecznie krytycznie nastawieni mają świadomość, że ci ludzie, tak przez was krytykowani to są społecznicy. Każdy z nich ma rodzinę, pracę i swój wolny czas poświęca klubowi. Pewnie, że wiele rzeczy mogłoby być zrobione lepiej, ale nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Ile osób wie, że do wielu rzeczy, które trzeba było załatwić, panowie prezesi dokładali z własnej kieszeni? Stać z boku i krytykować jest najprościej.
    Szkolenie:
    młodzicy - kl. okręgowa 2 miejsce; trampkarze - 2 liga wojewódzka(jeden przeszedł do Miedzi); junior młodszy - Liga Dolnośląska(czterech do Śląska); junior st. - kl okręgowa 2 miejsce.
    Nie pamiętam, kiedy ostatnio nasze drużyny młodzieżowe grały w tak mocnych ligach i tylu przeszło do tak mocnych klubów. Trenerzy Samiec, Masalski,Jobczyk, Żerelik zrobili kawał dobrej roboty.
    Seniorzy:
    Pan Drączkowski miał stosunkowo dużo czasu, aby zorientować się, jaką ma kadrę i gdyby nie widział szansy na ugranie czegoś więcej niż tylko walka o utrzymanie to nie wziąłby tej roboty.Potwierdzeniem było pierwsze 6 kolejek, a dodatkowo sam wybierał piłkarzy mających wzmocnić zespół - Frukacz,Ciołek,Rybak. Więc twierdzenie, że nie miał kim grać chyba nie do końca tutaj pasuje, a nawet przyjmując, że nie miał artystów tylko rzemieślników to powinien ich tak przygotować aby zabiegali przeciwnika. Niestety w drugiej części rundy nie było widać ani wirtuozerii ani korekt taktycznych. Moim zdaniem p. Drączkowski sprawdza się w zespołach gdzie zawodnicy grają za kasę, gdyż tam ma argumenty aby trzymać zawodników "za buzię". Tutaj bardziej niż taktyki brakowało psychologii(brak doświadczenia pracy z grupami młodzieżowymi). Wielu uważa, że trener Drączkowski powinien zostać, ale co jeśli Polonia spodłaby do A klasy? Wtedy dopiero były krzyk, że zarząd powinien reagować wcześniej itd. itp. Rozwiązanie umowy w połowie rundy wydaje się być dobre dla obu stron - każdy ma czas na wybór innej drogi.
    Trener Drączkowski miał koncepcję, która nie do końca się sprawdziła a zarząd (nie prezes!)podjął taką a nie inną decyzję - trudno życie toczy się dalej. Każdy ma prawo do odmiennego zdania i należy to uszanować, ale obrzucanie się błotem nie przystoi ludziom na poziomie.


  • 2017-12-12 22:34:36

    gość: ~dsad

    @~oxymoron
    dobry tekst brawo ktos rzetelnie sie wypowiedzial ale odnosnie pana mirka to zgubila go pycha jak to on nie opowiadal ze zrobi awans, pogonil solidnych chlopakow bez mrugniecia okiem a po 6 kolejkach rzeczywistosc go zweryfikowala, okazalo sie ze armia z sadowic jednak nie przypadkowo spadla z hukiem do okregowki , okazalo sie ze zarzad nie wzmocnil druzyny jak obiecywal.. prawda jest taka ze mirka czar sie skonczyl.. sroda to nie zmigrod czy wielka lipa ze moze miec graczy jakich chce i za ile chce , a chelbienie sie ze jest wielkim trenerem bo osiaga wyniki w regions cup to tez nie do konca prawda bo on tylko pachołki ustawia za wszystko odpowiada kowalski a jak nie bylo kowalskiego to robote robil opałka trener