Express-Miejski.pl

Czarny weekend średzkiej Polonii. Wygrywają tylko B klasowe rezerwy

Polonia Środa Śląska - GKS Kobierzyce fot.: anha - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Piłkarskie zespoły MLKS Polonii Środa Śląska nie mogą uznać minionego weekendu za udany. Pierwsza drużyna przegrała aż 0:7 z Kobierzycami, uległy Skarby i młodzież.

W sobotę 11 listopada na stadionie miejskim w Środzie Śląskiej miejscowa Polonia podejmowała spadkowicza IV ligi, GKS Kobierzyce. Zespół z miasta skarbów uległ wyraźnie 0:7. - Komentarzem do tego meczu jest sam wynik, który pokazuje, że drużyna została dzisiaj w szatni, a nie wyszła na boisko. Jest mi wstyd za postawę zespołu i mogę tylko przeprosić tych kilkunastu kibiców, którym piłka w Środzie nie jest obojętna, że musieli to oglądać. To, że tej drużynie potrzeba jakości i wzmocnień, to ja wiedziałem nawet po 5 wygranych meczach, ale to, że zabraknie charakteru i ambicji jest dla mnie nie do przyjęcia – mówi trener Drączkowski.

Jedyne zwycięstwo odnieśli piłkarze B klasowych rezerw. Polonia II ograła na własnym terenie ostatni zespół ligowej tabeli, Wulkan Ogrodnica 11:1.

III liga kobiet: lider za mocny dla Skarbów

Zawodniczki średzkiego zespołu grały z liderkami rozgrywek, drużyną KS Orlik Jelenia Góra. Do przerwy było 1:1, a bramkę dla Skarbów zdobyła Aleksandra Boczkowska. Trener Filończyk miał do dyspozycji tylko dwie rezerwowe zawodniczki. Po przerwie szkoleniowiec gości wprowadził 7 nowych zawodniczek, które wniosły nową jakość i świeżość w grze. - Jak na mecz z liderem pierwsza połowa rewelacyjna. W drugiej zabrakło sił. Mecz zakończył sie wynikiem 1:5 – komentuje trener Polonii Skarbów.

Fot. MLKS Polonia Środa Śląska

Porażki zespołów młodzieżowych

W ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych ekipa Polonii grała w Oławie z tamtejszym KS-em. Zespół Waldemara Masalskiego przegrał 0:4 mimo równorzędnej gry i licznych sytuacji bramkowych. - Wynik ten przesądza losy utrzymania w lidze, które praktycznie są tylko teoretyczne – mówi trener.

W Wałbrzychu miejscowy Górnik pokonał trampkarzy Grzegorza Żerelika 5:1

Komplet wyników

Liga okręgowa seniorów gr. Wrocław
Polonia Środa Śląska – GKS Kobierzyce 0:7

B klasa gr. Wrocław IX
Polonia II Środa Śląska – Wulkan Ogrodnica 11:1

III liga kobiet
Polonia Skarby Środa Śląska – KS Orlik Jelenia Góra 1:5

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
KS Oława - Polonia Środa Śląska 4:0

Liga Wojewódzka Trampkarzy
Górnik Wałbrzych - Polonia Środa Śląska 5:1

ph

34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Czarny weekend średzkiej Polonii. Wygrywają tylko B klasowe rezerwy

    2017-11-13 20:30:45

    gość: ~Poloniifansss

    ...na końcu tego artykułu powinna być informacja o rezygnacji trenera ale do tego trzeba mieć odrobinę honoru! Te słowa trenerze to skandal!!! Trzeba było pomóc zespołowi a nie jak pajac stać za płotem... ale takie są konsekwencję swojego zachowania!!! Wstyd i żenada!!!

  • 2017-11-14 10:41:44

    gość: ~Iks

    @~Poloniifansss
    Jakie ty masz pojęcie o pomocy zespołowi przez trenera. Jakie ty masz w ogóle pojęcie jakie są relacje pomiędzy nami a trenerem. A byłeś w ogóle Ba meczu i widziałeś nasza grę chyba nie skoro tak pieprzysz. Trener bardzo dobrze napisał. Niestety przykro przyznać ale jeżeli chcemy cis osiągnąć potrzebne są wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia

  • 2017-11-13 20:38:35

    gość: ~Polak

    Porucznik borewicz 07 zgłoś się

  • 2017-11-13 20:58:19

    gość: ~gal

    A kto lepszy może przejąć naszą Polonię no kto od lat borykamy sie w środzie z tym samym cały czas to trener jest winny.A może nie możemy opierać sie na zawodnikach lokalnych ale żeby brać zamiejscowych trzeba zapłacić a żeby zapłacić to trzeba mieć tak więc gramy jak gramy środek tabeli jest git .Z g.w.a bata nie ukręcisz .A może ktos ma propozycję co do trenera .Ja mam może Nawałka

  • 2017-11-13 21:21:16

    gość: ~lok

    Dawno mówiłem zaorać boisko posadzić kukurydzę za zarobione pieniądze szkolić młodzież i dzieciaki.

  • 2017-11-14 10:37:15

    gość: ~Konic

    @~lok
    Tylko z tym szkoleniem młodzieży w klubie to tez porażka i to straszna.

  • 2017-11-13 21:41:09

    gość: ~Ajaks

    Tutaj problemem jest napompowanie balonika przed sezonem i w poprzedniej rundzie , dużo mówiło się o awansie i teraz są tego skutki , druga sprawa to sposób bycia trenera, zarozumiały i przepełniony pycha. Zrobili wzmocnienia z sadowic którym płaca po 800 L plus Dojazdy i w ryj 0do 7 ? Trener pokłócony w środowisku piłkarskim na dolnym Śląsku nie jest przypadkowe, nie zwolnią go bo to kolesiostwo. Pozdro dla kumatych

  • 2017-11-13 21:47:31

    gość: ~Kibic

    @~Ajaks
    Po twoich słowach można stwierdzić, że ty to jakiś piłkarzyk z Brzeziny

  • 2017-11-14 10:32:12

    gość: ~Lido

    @~Ajaks
    Oj Bartuś ty się uważasz za kumatego ? Błagam nie chce się zniżać do twojego poziomu. Ty za to nie jesteś skłócony w środowisku , żaden klub cię nie chce .

  • 2017-11-14 05:39:15

    gość: ~feniks

    ten trener to porazka!!! po 5 zwyciestwach chodzil dumny jak paw, a teraz stoi za siatka jak baran i dalej krytykuje sedziego ! niech 45+ wezmie moze wtedy cos ugra

  • 2017-11-14 10:34:44

    gość: ~Olo

    @~feniks
    Jeżeli uważasz ze Pani sędzia dobrze sędziowska to ty jesteś porażka. I nie obrażaj ludzi a od naszego trenera się odwal.

  • 2017-11-14 07:03:46

    gość: ~kibic

    Rozwiążcie ten Klub, bo to wstyd dla wszystkich. Jeszcze im premie dajcie za tą żenadę....

  • 2017-11-14 09:34:33

    gość: ~A ja

    A ja myślę że chłopaki w pierwszych kolejkach wykręcili wynik ponad stan w międzyczasie odszedł najlepszy napastnik do Malczyc doszły kontuzje+bramkarz ręcznik chłopaki stracili pewność siebie i to cała prawda. Pozdrawiam i czekam na lepsze jutro.

  • 2017-11-14 10:26:57

    gość: ~Xxx

    @~A ja
    Faktycznie „ najlepszy napastnik „ widać to po wynikach w Malczycach . Pomógł tam strasznie. Jak może taki zawodnik tu grać który raz ze nic nie pomaga to jeszcze wrzeszczy do kolegów . Wszyscy go mieli dość i dlatego go nie ma

  • 2017-11-14 17:11:38

    gość: ~krzysio

    @~Xxx
    oczywiscie ze najlepszy, jedyny co serce na boisku dawal, a ze charakter ciezki to sie zdarza w poprzedniej rundzie jedyny ciagnal gre

  • 2017-11-14 17:32:27

    gość: ~Kielbasa

    Popieram.niewiem czemu xxx uzywa cudzyslowa?to ze byl najlepszym napastnikiem to bylo widac i to jest suchy fakt.a ze ma trudny charakter i teraz im slabo idzie tego nie zmieni.

  • 2017-11-14 19:10:59

    gość: ~Olo

    @~krzysio
    Krzysiu kiedy ty wreszcie zrozumiesz ze z ciebie żaden piłkarz i że nic w życiu nie osiągnołeś. Ale wiesz co jeszcze nie jest za późno . Piłkarzem może już nie będziesz ale zdrowym i normalnym człowiekiem jak weźmiesz się za siebie może tak. Pomyśl o tym szkoda życia.

  • 2017-11-19 21:12:52

    gość: ~Odra

    ostatnio dodany post

    @~Xxx
    Kolego tak najlepszy napastnik.Tydzien temu go nie bylo i wynik znasz. A dzisiaj na 10 min przed koncem Odra prowadzila z liderem 3:0 po trzech bramkach najlepszego na boisku Naskreta. Pozdrawiam

  • 2017-11-14 09:42:55

    gość: ~Karola

    UKS,ZUS,UM powinien zrobic kontrole do 5 lat do tylu. Np. pensje 800 za gre w VI ligowym klubie ? Ciekawe rzeczy tu pisza. Dotacje z gminy na to ida?

  • 2017-11-14 10:10:20

    gość: ~kibic

    @~Karola
    w prusicach dostaja 1500 zł

  • 2017-11-14 10:45:56

    gość: ~Karola

    @~kibic
    Czyli 800 to za malo.To moze by dziewczyny zagraly za 800.

  • 2017-11-14 11:49:26

    gość: ~xxx

    @~Karola
    No tak macie podobne miejsce w tabeli też trzeba wam dać za "super grę"

  • 2017-11-14 15:34:16

    gość: ~Kibic

    @~Karola
    Dzieciaczkom płacić za grę przesada a stare baby niech do roboty się wezmą a nie na piłce będą chciały zarobic

  • 2017-11-14 11:31:38

    gość: ~ble

    @~kibic
    Może też im zrobimy kontrolę UKS, ZUS, UM i to szybko, a przewodniczyć będzie Karola

  • 2017-11-14 11:47:51

    gość: ~lolo

    @~ble
    A Pani Karola to Pani Kasia pozdrawiamy

  • 2017-11-14 10:11:26

    gość: ~kibic

    Szkoda że na meczu nikt w oczy nie powie co myśli tylko hejtują na stronie, boją się du*y

  • 2017-11-14 10:54:38

    gość: ~kibol

    @~kibic
    Po wygranych meczach ani jednego komentarza te hieny tylko czekają aż powinie się noga zawodnikom i trenerowi aby tylko napisać coś obraźliwego. Tym się karmią. W oczy tchórze nic nie powiedzą tylko pod pseudonimami potrafią pisać. Zresztą już wszyscy wiedzą, ze to kilku z Brzeziny i Malczyc nie trzeba się było długo zastanawiać. Rzygać się chce od tych zawistnych komentarzy, co to za ludzie ? Jakim biednym i prostym trzeba być człowiekiem żeby tak się zachowywać, szkoda mi was. Zazdrość aż w was kipi,jak wy biedni musicie się z tym męczyć, ohyda.

  • 2017-11-14 13:25:32

    gość: ~anonim

    @~kibol
    noga sie moze powinac i przegrac 0-1 0-2 1-2 a nie 0-7 to juz nie powiniet noga tylko powiniete wszystkie czesci ciala hah

  • 2017-11-14 14:08:11

    gość: ~kibol

    @~anonim
    Tu nie chodzi o powinięcie nogi zespół piłkarsko nie dorównuje takim zespołom jak Kobierzyce, Prusice, Sobótka czy Długołęka. Tam grają klasowi zawodnicy , którzy ocierali się o dużo wyższe ligi. Celowo nie wymieniłem Brzeziny bo dla mnie to żaden zespół jedynie na okręgówkę jeżeli wejdą do IV ligi to jedynie szczęśliwie i wtedy ta liga wszystko zweryfikuje. No chyba że ściągną takich zawodników jakich mają zespoły które wcześniej wymieniłem. Tam płacą duże pieniądze stać ich na to to mają zawodników. Nasi zawodnicy w większości grali najwyżej na poziomie okręgówki. Wyższych lig polizało może czterech i to tylko polizało. Z całym szacunkiem dla zespołu. Dlatego nie możemy mieć do nich pretensji. Jak byś miał pojęcie o tym to byś tak nie pisał ale tu z piszących mało kto ma pojęcie o piłce chodzi o to aby komuś dowalić i nic poza tym. Pozdrawiam Trenera i całą drużynę i z całego serca życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem a jeżeli chodzi o tych pismaków to mam ich w d.... oni na szacune nie zasługują.

  • 2017-11-14 14:34:53

    gość: ~olo

    brawo kibol. normalny głos w dyskusji, a nie 0-7 zgłoś sie jak gówniarze jacyś.pozdrawiam

  • 2017-11-14 19:10:51

    gość: ~Bartek Matyja

    Drogi ktos zwany dalej "Lido"
    W drodze wyjasnienia to sprawy klubu Polonia Sroda Sl. malo mnie interesuja a tym bardziej ich trenera.
    Jezeli by mnie interesowaly to komentarz na ten temat byl by podpisany imieniem i nazwiskiem bo nie mam sie czego bac i odpowiadam za swoje czyny lub slowa w przeciwienstwie do twojej osoby ktora jest anonimowa.
    Tak wiec po przeanalizowaniu twojej wypowiedzi stwierdzam ze nie reprezentujesz swoja osoba zadnego poziomu nie wspominajac o znizaniu sie.
    Pozdrawiam

  • 2017-11-14 19:51:36

    gość: ~Jarząbek

    Wszystkiemu winni są hejterzy i sędziowie. No i odrobinę dziennikarze, bo podają wyniki w gazecie. "Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes ... naszego klubu. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

  • 2017-11-14 20:50:47

    gość: ~ABC

    @~Jarząbek
    Leczenie psychiatryczne konieczne i to na cito