Express-Miejski.pl

Firma współpracująca z przemysłem lotniczym i zbrojeniowym zainwestuje w Miękini?

Nicrometal zainwestuje w Miękini fot.: mpr/ Mirosław Gawroński

W Krępicach polska spółka Nicrometal prawdopodobnie wybuduje budynek magazynowy z częścią socjalno-biurową oraz infrastrukturą techniczną.

Informację o nowej inwestycji kilka dni temu opublikował portal Investmap. Nie podaje jednak szczegółów.

Nicrometal oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami wytwarzanymi podczas produkcji. Obsługuje ponad 600 firm produkcyjnych na terenie całej Polski. - W zakresie odbioru złomu i odpadów produkcyjnych jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów. Nasze działania zmierzają do ponownego wykorzystywania wszelkich materiałów używanych w procesach produkcyjnych – gospodarka cyrkulacyjna. Oprócz odbioru odpadów, dostarczamy również odzyskany materiał np. tworzywa sztuczne i wyroby hutnicze z powrotem do zakładów przemysłowych z różnych branż - informuje na swojej stronie internetowej firma.

Nicrometal od wielu lat współpracuje z przemysłem lotniczym, stoczniowym, zbrojeniowym, chemicznym, motoryzacyjnym, wydobywczym, spożywczym, farmaceutycznym i celulozowo-papierniczym.

Więcej informacji wkrótce.

anbo

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Firma współpracująca z przemysłem lotniczym i zbrojeniowym zainwestuje w Miękini

    2017-11-13 16:45:50

    gość: ~Ekofrik

    Ładnie nazwane specjalnie dla zwykłego Kowalskiego żeby był dumny, że będzie miał pod domem złomowisko, śmietnisko i odpady chemiczne. No ale cóż... i tak tu mamy syf to lepiej chyba już tu robić większy syf niż gdzieś indziej taki sam jak u nas.

  • 2017-11-13 20:50:40

    gość: ~Obywatel

    Kolejny zakład który będzie truć, ale co ta syfu z zakładów zbrojeniowych to jeszcze nie minęliśmy. Wójt sprzeda trochę piasku i będzie fajnie.

  • 2017-11-14 10:03:28

    gość: ~Danielek i stoważyszenie

    Gdzie jest teraz to stowarzyszenie i przewodniczący rady powiatu Danielek, którzy tak ,,dbają o środowisko", gdzie jest były zastępca burmistrza i obecny starosta? Czyżby nie liczyło się dla niech środowisko tylko walka o stołki w Środzie Śląskie?

  • 2017-11-14 10:29:35

    gość: ~gość

    @~Danielek i stoważyszenie

  • 2017-11-14 14:20:19

    gość: ~Danielek

    A gdzie stowarzyszenie NASZA MIĘKINIA?
    Nie mylcie gmin.

  • 2017-11-14 16:00:51

    gość: ~Danielek i stowarzyszenie

    @~Danielek, a co tu ma do rzeczy gmina? Chodzi o powiat i bezpośrednie sąsiedztwo!!!

  • 2017-11-15 22:55:26

    gość: ~Pilot

    Hala magazynowa to nie to samo co hamownia wiec po co ingerować? Bliżej środy powstaje truciciel i władzom to nie przeszkadza. Gmina Miekinia niech sie zajmie wojt, ktory na swoim terenie ma wiecej magazynow niz smierdzacych fabryk.

  • 2017-11-14 16:53:00

    gość: ~Radek

    Zwykle wójt Miękini chwali się każdą inwestycją w gminie a tu taka cisza. Przypadek? I mają problem wszyscy wychwalający wójta na forum. Tak samo jak obrońcy ekologii. Tyle protestów i jadu na całą Polskę wylano na średzkiego burmistrza a tutaj "najlepszy" wójt wyciął swoim mieszkańcom taki numer. To już wiadomo gdzie trafią odpady z Basfa, Xeosa, całego Wrocławia itd. Czy ekolodzy nie widzą zagrożenia dla gleby i wody? Słuszne pytanie - gdzie jest Sebastian, Daniel, Przemek? I co ma do powiedzenia mieszkańcom sam wójt.

  • 2017-11-15 15:17:59

    gość: ~czytajcy ze zrozumieniem

    @~Radek
    Co wy wogóle wypisujecie? to ma być magazyn a nie wysypisko śmieci. Może kiedyś firma chciała coś tam takiego zrobić ale teraz jak widac po prostu bedzie tam normalny magazyn. z podłogą, dachem, ścianami. MAGAZYN. nie wysypisko. Nie siejcie ludzie zamentu.

  • 2017-11-14 17:36:49

    gość: ~Małgorzata

    Nie piszcie bzdur. Redakcja coś łyknęła jak pelikan i umieściła jakiś bzdury tekst, bez potwierdzenia. Być może im zapłaciła firma za reklamę? Gmina Miękinia jest przeciwna tej inwestycji u nie ma zamiaru dopuścić do jej realizacji. A sępy już rzuciły się na żer, bo myślą że Grzegorczyna na czymś złapią. Nie ma pozwolenia na tę inwestycję i nie będzie. Proszę to sobie zakodować - zarówno niedoszli inwestorzy, jak i komentujący oraz redakcja tego portalu, która jak widać uwielbia robić czarny PR.

  • 2017-11-15 10:27:58

    gość: ~invest

    @~Małgorzata
    Portal investmap podaje sprawdzone info. Poza tym tu jest znak zapytania i info że więcej wkrótce. więc poczekajmy na ciąg dalszy.

  • 2017-11-15 22:59:46

    gość: ~Średzianin

    ostatnio dodany post

    @~Małgorzata
    Za to zaraz sie wybuduje w środzie tu kazdy syf mile widziany.