Express-Miejski.pl

Remont stadionu nie w tym roku

Projekt trybun na stadionie fot.: em24.pl

Przebudowa stadionu miejskiego w Środzie Śląskiej, a dokładniej trybun, miała rozpocząć się w tym roku. Ogłoszono nawet dwa przetargi na to zadanie. 

Pierwszy przetarg na modernizację stadionu w Środzie Śląskiej ogłoszono w pierwszej połowie września. W specyfikacji przewidziano, że prace rozpoczną się w tym roku i potrwają do sierpnia przyszłego. Żadna firma nie złożyła jednak oferty. Drugie postępowanie zakończono unieważnieniem. Tym razem wpłynęła jedna oferta, ale zaproponowana przez firmę kwota 4,8 mln złotych, była o trzy miliony wyższa, niż przewidziany na to zadanie budżet.

W trakcie zaplanowanej na środę sesji rady miejskiej rajcy podejmą decyzję o unieważnieniu także sierpniowej uchwały, w której wyrażali oni zgodę na przeprowadzenie modernizacji i zabezpieczenie w przyszłorocznym budżecie 1 mln zł na inwestycję. 

em

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Remont stadionu nie w tym roku

  2017-10-21 23:20:04

  gość: ~Racjonalna gmina

  Kolejna fantazja burmistrza obnażona przez rzeczywistość. Stadion, inkubator przedsiębiorczości, lokale socjalne, komunikacja gminno-miejska, rynek bez fontanny, boisko w ciechowie. To tylko niektóre przykłady złych decyzji naszego włodarza. Ile jeszcze nieudanych inwestycji? Presję czasu jest coraz większa!

 • 2017-10-22 02:14:58

  gość: ~mieszkaniec

  Pani radny z lipowej podpisz się pod herezjami które głosisz. Bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z tego co piszesz panie radny

 • 2017-10-22 08:40:00

  gość: ~karim

  4 ligi nie bedzie to i remontu nie bedzie

 • 2017-10-24 10:46:18

  gość: ~ss

  Panie Burmistrzu. Chyba brakuje pieniędzy na inne rozpoczęte inwestycje!!! Dramat całe sportowe środowisko czekało na tą inwestycję a Pan pstryk i nie ma. Gratuluję kolejnej wtopy.

 • 2017-10-27 07:24:45

  gość: ~Strach

  ostatnio dodany post

  Nic nie robić nie mieć zmartwień zimne piwo w cieniu pić

REKLAMA