Express-Miejski.pl

Zawodniczki z Volleymani z Malczyc rozpoczęły sezon

Volleymania Malczyce fot.: GM

30 września siatkarki z Malczyc wzięły udział w turnieju, który odbył się w hali widowiskowo-sportowej GOSiR'u w Twardogórze.

Turniej upowszechniania Piłki Siatkowej 2017, rozpoczął siatkarskie zmagania na Dolnym Śląsku w sezonie 2017/2018. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz siatkarski klub Echo Twardogóra.

W zawodach wzięło udział około 140 zawodniczek z klas IV-VI z terenu Dolnego Śląska. - W kategorii „2” zgłosiło się 115 zespołów, w kategorii „3” 13, a w kategorii „4” 10 zespołów. Zostały rozegrane 124 mecze. Na turnieju obecny był burmistrz miasta i gminy Twardogóra, który uczestniczył w ceremonii nagradzania wręczając zwycięzcom puchary i medale. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został również zdrowa przekąska - opowiadają pracownicy gminy Malczyce.

Można dołączyć do siatkarek

Dziewczęta z klas IV-VI z terenu gminy Malczyce mogą dołączyć do zajęć z piłki siatkowej „Volleymania”. Gmina Malczyce kontynuuje projekt upowszechniania piłki siatkowej razem z fundacją „Kraina Siatkówki”.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki od godz. 14.30 do 16, w piątki od godz. 13.30 do 15 w Szkole Podstawowej w Malczycach przy ul. Szkolnej 6 w hali sportowo-widowiskowej. Trenerem oraz prowadzącym zajęcia jest Szymon Latała, tel. kontaktowy: 602 727 745. - Treningi są bezpłatne. Zapewniamy stroje sportowe, gwarantowane wyjazdy na turnieje, organizowane na terenie województwa dolnośląskiego oraz miłą, przyjazną atmosferę i profesjonalne treningi - dodają pracownicy gminy.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA