Express-Miejski.pl

Dwie osobówki zderzyły się na zjeździe w Kostomłotach. Jedna osoba została poszkodowana

Zderzenie dwóch aut na zjeździe A4 fot.: Barbara Kozak

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 października przed godz. 14 na zjeździe z autostrady A4 w Kostomłotach doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. 

Zderzyły się pojazdy marki Volkswagen Passat i Peugeot. - Pasażer z z samochodu marki Peugeot uskarżał się na ból w klatce piersiowej i kręgosłupa. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osoie poszkodowanej - ustabilizowali odcinek szyjny. Odłączono akumulatory w pojazdach i za pomocą sorbentu zneutralizowano rozlane płyny eksploatacyjne - informuje rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki.

Zniszczeniu uległ przód Peugeot'a i prawy bok Volkswagena. Straty oszacowano na około 20 tys. złotych.

Zdjęcia z kolizji przesłała nam Basia, która była świadkiem tego zdarzenia. - Niestety ten zjazd jest według nas źle oznakowany. Kierowca Passata obywatel Rumunii błędnie odczytał znaki i niestety nie ustąpił pierszeństwa kobiecie zjeżdżającej z A4. Sprawdziliśmy nawet z nim, że jest znak z oznaczeniem drogi głównej, ale nad tym znakiem jest znak D1, czyli droga główna i tu jest rozbieżność - komentuje nasza czytelniczka.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA