Express-Miejski.pl

Młodziki zagrały zaległy mecz. Pauza oldboyów Pogoni Miękinia

Podopieczni trenera Jerzego Bila przed meczem fot.: Sławomir Tomaszczuk

Wczoraj, 28 września młodziki Pogoni Miękinia rozegrały zaległe spotkanie Terenowej Ligi Młodzików. Oldboye w tym tygodniu odpoczywali.

Mecz młodzików przeciwko Zielonym Rakoszyce pierwotnie miał odbyć się w minioną sobotę, jednak z powodu złego stanu murawy mecz przełożono. Wczoraj boisko było już w dobrym stanie i mecz mógł odbyć się bez problemów. Ekipa gospodarzy okazała się lepsza od przyjezdnych z Miękini, którzy przegrali to spotkanie 1:2. Bramkę dla podopiecznych trenera Jerzego Bila strzelił Bartosz Chojniak.

Młodzi zawodnicy nie mają wiele czasu na odpoczynek, gdyż kolejny mecz zagrają już jutro przeciwko AP Brzeg Dolny.

Oldboye Gallus Pogoń Miękinia, po fantastycznym starcie rozgrywek musieli przełknąć gorycz porażki w spotkaniu derbowym z Mechanikiem Brzezina (0-3). 3. Kolejka przyniosła remis 1:1 przeciwko Dąb Oldboy Kuraszków. Bramkę dla drużyny z Miękini zdobył Grzegorz Kutwiński. W tym tygodniu Pogoń pauzowała, natomiast kolejny mecz już w najbliższy czwartek 5 października. Przeciwnikiem miękińskich oldboyów będzie MKP Wołów.

Szpital drużyny seniorów

 Po trzech wygranych z rzędu w klasie A seniorzy Pogoni zanotowali dwie porażki. Najpierw 0:2 ze Smolcem, a w miniony weekend aż 0:9 z Osiekiem. Przetrzebiony kontuzjami sześciu podstawowych graczy zespół nie sprostał przeciwnikom. Kolejnym problemem jest następny uraz zawodnika, który w meczu z Osiekiem złamał rękę. Zdjęcia z tego spotkania dostępne w galerii.

Najbliższy mecz już w niedzielę, Pogoń wybierze się do Wrocławia by zmierzyć się z drugim w tabeli Parasolem.

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA