Express-Miejski.pl

Młodzi radni z Malczyc polecą do Warszawy

Młodzieżowa Rada Gminy Malczyce fot.: GM

26 września Młodzieżowa Rada Gminy Malczyce wraz z opiekunami poleci samolotem do Warszawy. Młodzi odwiedzą budynek Sejmu i Senatu RP.

Podczas wizyty w polskim Parlamencie młodzi radni spotkają się z przedstawicielami senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, na które zostali zaproszeni przez jej przewodniczącego senatora Jarosława Dudę. - Przelot Młodzieżowej Rady do Warszawy, a także zwiedzanie Parlamentu możliwy jest dzięki pozyskanej na ten cel przez Fundację „Szansa na przyszłość”, której prezesem jest Jarosław Arciszewski, dotacji w ramach środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego na współpracę z organizacjami pozarządowymi - informują pracownicy gminy.

em/GM

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Młodzi radni z Malczyc polecą do Warszawy

  2017-09-14 16:46:38

  gość: ~Edward

  Widzę że ktoś tu sraczki przed wyborczej dostaje!!

 • 2017-09-14 22:33:10

  gość: ~obserwator

  To Waldemar g. i Stefan G. dalej zaliczają podstawówkę?. Bo, że wójt uzupełnia wykształcenie to już od dawna wiadomo i dopiero tutaj w Malczycach doznaje oświecenia i nareszcie ma naliczony staż pracy już niedługo 3 rok pomimo sędziwego wieku.

 • 2017-09-15 11:03:55

  gość: ~hamlet

  Powoli budzą się komitety, które jak zwykle przez 3,5 roku nic nie działają - no może miłośnicy Malczyc raz do roku dają o sobie znać. A pozostałe towarzystwa nic poza krytyką wszystkiego i wszystkich. Z niecierpliwością czekamy na uaktywnienie komitetów: zakręconych, pani L i pani M oraz nieokreślony status naszej ukochanej Beci. No chyba, że jeszcze coś działa w podziemiu.

 • 2017-09-15 18:12:06

  gość: ~XY

  @~hamlet
  Twoje komentarze, jakkolwiek byś podpisywał, są zawsze takie same: monotematyczne i nie wnoszą niczego, czego byśmy nie wiedzieli. Więc zamilknij już!

 • 2017-09-15 22:09:13

  gość: ~do wójta

  Ja Hamlet podpisuję się zawsze tym samym pseudonimem a widzę drogi kolego, że prawda cię boli i dlatego będziemy bacznie śledzić twoje poczynania. A teraz kolejne pytanie zapożyczone z Rolanda. Czy to prawda, że naraziłeś gminę na kolejne kary związane z nieprawidłowo przeprowadzonym przetargiem na wywóz śmieci?. W takim razie kto będzie teraz zajmował się wywózką nieczystości. Mam nadzieję, że radni pomogą nam w uzyskaniu odpowiedzi?

 • 2017-09-16 22:24:49

  gość: ~Eko

  ostatnio dodany post

  Czyja firma pracuje w parku w Malczycach przy modernizacji placu zabaw?

REKLAMA