Express-Miejski.pl

W Wilkszynie doszło do czołówki. Poszkodowana kobieta z dzieckiem [aktualizacja]

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W niedzielę 10 września około godz. 16 w Wilkszynie na ulicy Głównej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki BMW i Toyota.

Pojazdy zderzyły się czołowo. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej ze Środy Śląskiej, Wrocławia i Miękini. - W BMW znajdowała się 37-letnia kobieta i 8-letni chłopiec. Oboje byli przytomni, jednak w wyniku zderzenia zostali potłuczeni. Strażacy udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy, stabilizując ich odcinki szyjne. Odłączyli również akumulatory - informuje Dariusz Domaradzki z Państwowej Straży Pożarnej ze Środy Śląskiej.

Aktualizacja

- Kierująca kobieta na łuku drogi zderzyła się z pojazdem marki Toyota, którego kierowca zbiegł wraz z pasażerem z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zarówno kierującą, jak i jej 9-letniego syna zabrało na diagnostykę do szpitala we Wrocławiu. Pojazd Toyota zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Policjanci ustalili właścicieli pojazdu, a następnie sprawdzili ich miejsca zamieszkania, jednakże nikogo nie zastano. Obecnie prowadzone są czynności w kierunku spowodowania przez kierującego Toyotą zagrożenia w ruchu drogowym oraz nie udzielenie pomocy - informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej Marta Stefanowska.

 

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA