Express-Miejski.pl

Strażacy z Cesarzowic najlepsi w gminie

Gminne zawody pożarnicze w Bukówku fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W sobotę 9 września na boisku w Bukówku odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek z terenu gminy Środa Śląska.

W zawodach wzięły udział jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Brodna, Bukówka, Cesarzowic i Rakoszyc. Strażacy mierzyli się ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafecie i bojówce. Na zawodach obecni byli mieszkańcy wsi, komendant PSP w Środzie Śląskiej Marek Wawrejko oraz strażacy z innych jednostek OSP z terenu powiatu średzkiego.

W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP Cesarzowice, drugie strażacy z Rakoszyc, a trzecie z Brodna. Na czwartej pozycji uplasowali się gospodarze - ochotnicy z Bukówka.

Mimo, że w trakcie zawodów jeden ze strażaków z OSP Bukówek doznał kontuzji, wszyscy uczestnicy wydarzenia jednogłośnie stwierdzili, że zawody i miejsce, w którym się odbyły, były bardzo dobrze zorganizowane.

Na Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu średzkiego, które odbędą się 16 września w Malczycach, pojadą drużyny z Cesarzowic i Rakoszyc. Dodatkowo pojadą na nie chłopcy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Cesarzowic.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA