Express-Miejski.pl

Sportowy weekend z MLKS Polonia Środa Śląska

MLKS Polonia Środa Śląska fot.: anbo

W nadchodzący weekend zawodnicy MLKS Polonia Środa Śląska rozegrają siedem meczy. Z kim i gdzie?

W sobotę 9 września w ramach Ligii Okręgowej Juniorów Starszych mecz rozegrają zadownicy z Polonii Środa Śląska i Bumerang Wrocław. Spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim w Środzie Śląskiej o godz. 11. 

Również w sobotę czekają nas jeszcze cztery spotkania. Na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej o godz. 11 w ramach Ligii Dolnośląskiej Juniorów Młodszych, Polonia Środa Śląska zagra z Bobrzanie Bolesławiec.

Liga Wojewódzka Trampkarzy to mecz w Głogowie godz. 11. Średzianie zagrają z Chrobrym Głogów. W Lidze Okręgowej Seniorów zagrają Polonia zmierzy się na wyjeździe z drużyną z Kątów Wrocławskich.

Ostatni mecz, który odbędzie się w sobotę to starcie drużyn Barycz Milicz z Polonią Środa Śląska. Spotkanie w ramach Ligii Okręgowej Młodzików rozpocznie się w Miliczu o godz. 11.

W niedzielę 10 września odbędą się dwa mecze. Pierwszy znich o godz. 11 na boisku w Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej w ramach III Ligii Kobiet zagrają: Polonia Skarby Środa Śląska i UKS Bierutów. W Klasie B przed nami spotkanie drużyn Zryw Chełm i Polonia II Środa Śląska. Spotkanie u gospodarzy rozpocznie się o godz. 14.

- Kto gdzie może, serdecznie zapraszamy do kibicowania. Jak widać, od wyboru do koloru.  Jeśli tylko damy radę, postaramy się przekazać krótkie relacje z wszystkich spotkań. Miłego sportowego weekendu życzymy - zapraszają do kibicowania piłkarze ze średzkiej polonii.

em/MLKS Polonia Środa Śląska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA