Express-Miejski.pl

Pięć dni zostało do Summer Madness Festival w Środzie Śląskiej

Rezydenci Summer Madness Festival od lewej: Grab, Kunix, Heyzo, Mike, Kevlar fot.: Marcin Woźniak

Tej imprezy nikomu nie trzeba przedstawiać. Summer Madness Festival to wydarzenie kiedy świętujemy rozpoczęcie upragnionych przez wszystkich wakacji.

Sobota 24 czerwca, godz. 17. Tego dnia nie może zabraknąć nikogo kto lubi muzykę klubową, a rozpoczynające się wakacje chce należycie świętować. Krotko mówiąc nie możecie przegapić Summer Madness Festival w Środzie Śląskiej. - W każdym roku staramy się podnieść poprzeczkę coraz wyżej. Zaskakujemy nowymi pomysłami i zapraszamy największe gwiazdy polskiej sceny muzyki klubowej - informują organizatorzy. Wśród gwiazd nie zabraknie DJ'ów takich jak: Hazel, Mikro, Blinker, czy Inox.
 
- Oprócz gwiazd sceny klubowej zagrają najlepsi i znani lokalni DJ'e, których na pewno dobrze znacie i świetnie kojarzycie. Kevlar, Czarny, Heyzo, Kunix, Grab, Fala i Mike - dodają organizatorzy. SMF cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców nie tylko Środy Śląskiej, ale i całego powiatu. - W tym roku postawiliśmy na jakość i innowacyjność, co w połączeniu z doskonałym miejscem da wszystkim uczestnikom maksimum zadowolenia i erupcję konkretnej dawki festiwalowej muzyki - przyznają organizatorzy, którymi jest Dom Kultury oraz Cyfrowe Kino w Środzie Śląskiej, gmina Środa Śląska i Live Audio.
 
Fotobudka i limbo
 
Oprócz dobrej muzyki nie zabraknie na imprezie również nas! Przygotowaliśmy dla was atrakcje oraz konkurs, gdzie do wygrania będą rodzinne karnety na średzki basen, bilety do Cyfrowego Kina w Środzie Śląskiej oraz wejściówki do Adrenaliny Park w Sokolnikach. Pod naszym namiotem będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia z instagramową ramką. W prezencie otrzymacie od nas hawajskie kwiaty i fluorescencyjne bransoletki. Zorganizujemy również konkurs limbo!
 
W sobotę nie może was zabraknąć na Kajakach w Środzie Śląskiej na Summer Madness Festival!
 

anbo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA