Express-Miejski.pl

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu na wjeździe na A4 w Kostomłotach [aktualizacja]

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Do wypadku doszło 17 czerwca około godz. 13:40. Na wjeździe na autostradę A4 w Kostomłotach zderzył się samochód osobowy i dostawczy.

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Citroen, jechał od strony Jeleniej Góry i gwałtownie skręcił w stronę wjazdu na A4. Pojazd wpadł w poślizg, uderzył w barierę energochłonną i zderzył się z samochodem dostawczym marki Volkswagen. Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kostomłot, oraz ze Środy Śląskiej i Kątów Wrocławskich.

W każdym z pojazdów podróżowały cztery osoby: łącznie osiem osób. W wyniku zderzenia poszkodowana została 40-letnia pasażerka samochodu osobowego oraz 30-letni pasażer Volkswagena, który uskarżał się na ból kręgosłupa. - Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory i zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne. Poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej - wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. Straty spowodowane zderzeniem oszacowano na blisko 20 tys. złotych.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA